Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
kikuska555
20. jún 2019
145 

Testujeme COLIEF 😊

Hneď na začiatok tejto recenzie by som sa rada poďakovala za to, že sme sa mohli zúčastniť testovania. Keďže moja Nesska bude mať 3 mesiace, tak sa nám to super hodilo!

Testovať sme začali hneď! ❤️ 

BABY SCALP OIL

Olej na mliečnu chrastu pomohol odstrániť chrastu raz-dva. Stačilo použiť po kúpeli 4x  a po chraste ani stopa. Jediné, čo mi na oleji prekážalo, je tá prenikavá vôňa, ktorá mne nesadla. Bolo ju ešte týždeň po skončení aplikácie cítiť. Ale tak základ je, že chrasta je preč 🙂

BREATHE EASY PATCH

Náplaste sme s Ness testovať nemohli, keďže sú vhodné od troch rokov. Zhodou okolností bola staršia dcéra chorá a usoplená, tak sme to využili a otestovali aj náplaste. Vždy je s ňou boj, ak treba dať sprej do nosa, taķže sa potešila aj ona. A veru, bola som veľmi milo prekvapená, náplaste zabrali perfektne a dutiny mala celú noc uvoľnené a krásne dýchala! Tomuto produktu ostanem určite verná. 

VITAMÍN D3 DROPS

Takže kvapky déčko, nechcela som ich ani veľmi testovať, pretože tie, čo máme, sedia, ale povedala som si, že ak sme to dostali, nebolo by fér neotestovať a nedať šancu. Chcem byť objektívna a podať pravdivé info. Nesske nesadli vôbec, mala z nich strašné koliky. ALE MUSÍM PODOTKNÚŤ, ŽE ČO NESADLO NÁM, NEMUSÍ AJ OSTATNÝM! 

MUM TO BE

Telové mlieko zabraňuje vzniku strií počas tehotenstva a po ňom. Počas tehotenstva som toho veľa skúšala, ale strie mám. Našťastie len 3, ale predsa tam sú. Telové mlieko krásne vonia, je jemné a perfektne hydratuje. A možno je to len môj pocit, ale moje strie sú menej viditeľné pravidelným použivaním mum to be! Určite budúcim mamičkám odporúčam vyskúšať 😊

INFANT DROPS

Na záver, hlavný produkt testovania, kvapky na koliku. Patrím k tým šťastnejším maminkám, takže koliky u náš niesu až tak časté (klop, klop). Ale ak udrú, tak je to teda riadny boj. Vyskúšali sme ich viackrát počas testovania. Prv som mala pocit, že nič extra na nich nie je, ale veruže pomohli. Keď som už videla, že sa niečo deje a Vanessa bola nekľudná a uplakaná, tak som po nich siahla. Bolo vidieť patričný rozdiel, "hneď" sa ukľudnila a pomohlo to aj naplniť plienku. Kvapky si určite dokúpim do mojej skrinky prvej pomoci!

Takže zhrnutie, každý jeden produkt odporúčam vyskúšať, ale hlavne kvapky na koliku, možno pomôžu tak, ako nám. A ja sa ešte raz chcem pekne POĎAKOVAŤ celému tímu Modrého koníka za možnosť testovania! Našla som produkty, ktoré pomôžu obom mojim princeznám ❤️ ĎAKUJEM! 

#test_colief

#recenzia

Začni písať komentár...

Odošli