Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
kiska153
23. jún 2017
306 

Kruté odhalenie (iba pre silné povahy)

Život je plný sklamaní... píšem vám svoj príbeh od srdca, celá zdrvená pravdou. Tou prekliatou, krutou pravdou.

Poznáte ten pocit, ked ho konečne nájdete – je to také dokonalé, všetko ladí... stalo sa mi to pred dvoma rokmi a netušila som, že nasledujúce dva roky prežijem v klamstve. Bola to moja vina, priznávam si to, mala som sa mať viac na pozore, nechala som sa oslepiť detailmi a nevidela som celok.

Stane sa, že si oblečiete niečo nové a dobrá kamarátka vás pochváli: vyzeráš dnes dobre. Naopak nepríjemná suseda vo výťahu na vás nový outfit utrúsi ušťipačnú poznámku: Susedka, dobre vyzeráte, tie kilá navyše vám pristanú.

Usmejete sa, aj nad jedným aj nad druhým, ved skutočnú pravdu poznáte iba vy – vy a vaše zrkadlo, ktoré vám do detailov napovie o vašich dokonalých aj nedokonalých miestach, ktoré môžete oblečením zakryť alebo naopak, odhaliť.

Ja také zrkadlo nemám, keby som ho mala, tak by som asi ani na ulicu nevychádzala. Odhaliť nemám čo a to ostatné sa zahaliť natoľko nedá, aby som sa cítila dobre. Tak sa iba oblečiem a bez pohladu do zrkadla odchádzam. Občas vidím môj odraz mihnúť sa vo výklade a viem, že to nechcem vidieť, bežím dalej.

No z času na čas predsalen potrebujem nejaké oblečenie. Tak sa mi stalo, že som uvidela tričko... prvé čo mi udrelo do očí , bola farba. Taká svieža, do oranžovo-ružova (príliš to neriešim, macherky určite rozoznávajú marhuľovú od broskyňovej). Siahla som po vešiaku, v predu to malo aj akési biele ornamenty a kruhy, do toho čierne machule – fajn, to aspoň odpúta pozornosť od môjho vytrčajúceho brucha. Materiál príjemný, lahučký aj strih trošku volnejší, presne pre mňa. Vyskúšala som si ho, sedel tak akurát, samozrejme v kabínke som sa do zrkadla príliš nepozerala, v tom prípade by som bežala preč a nič nekúpila.

Takto sa stalo oranžovo-ružové tričko mojim najobľúbenejším...  a bol ním dva roky. Až donedávna.

Stalo sa, že ma ktosi odfotil. Mala som oblečené práve moje oblúbené tričko. A ked som to konečne uvidela, svet sa mi zrútil. Moje krásne, jemnučké, ľúbené tričko má na sebe odporný KSICHT!

Tie čierne machule boli celý čas očami a ústami môjho oblúbenca a ja som tak pobehovala po uliciach DVA ROKY nič netušiac, že ako straším okoloidúcich a ich deti.

Život je krutý a zahráva sa s nami – teraz mám zmiešané pocity, neviem čo mám robiť. Máme za sebou dva roky súžitia... ako ďalej?

  väčšiu zlátaninu som dávno nečitala, lutujem hlboko že som rozklikla

  23. jún 2017

  Tak toto si si musela vsimnut pti prani 😁😁😁

  23. jún 2017
  23. jún 2017
  23. jún 2017

  nejak mi usla pointa

  23. jún 2017

  @sara07 hlboko sa ospravedlnujem že som ťa prinútila to čítať
  @bia49 neuveríš, nevšimla, periem, vešiam a potom žehlím naruby aby sa mi "ornamenty" neprilepili na žehličku, nikdy som si nevšima že to je ksicht

  @zuzkat1 nevadí 🙂

  23. jún 2017
  23. jún 2017

  Kokos to mi chceš povedať že si to dva roky nevidela? Tak potom šup na očné. A to že ti to ta suseda povedala no tak ja viem človek má radšej sladkú lož ako pravdu

  23. jún 2017

  Aj lutujem ze som otvorila. Skoda oci nicit .

  23. jún 2017

  Co ste take hnusne 😀 Je to vtipne 😀

  23. jún 2017

  Zacalo to tak napinavo,mala som pocit,ze ide o vztah muz-zena,nevera, ale nakoniec to je vtipne odhalenie. Tricko vyhod,ak sa uz v njom necitis fajn!😊

  23. jún 2017

  Čo tým chcel básnik povedať?

  23. jún 2017

  To vazne, ci vtipne??

  23. jún 2017

  ale baby musite jej uznat ze nadpis dala taky ako skuseny novinar z topiek😀

  23. jún 2017

  @zuzkat1 jasné nový čas 😂

  23. jún 2017

  jasné, že nie každému dôjde "čo tým chcel básnik povedať" ale vysvetlovať to nebudem, lebo tým to stráca pointu... kto pochopí, ten pochopí a kto nechápe, tak k tomu komentár písať nebudem

  23. jún 2017

  Mne po 3 rokoch nosenia mojich krasnych a velmi drahych dioptrickych okuliarov kamos povedal ze tam mam nahu zensku 😀 a fakt jw v tych krasnych ornamentoch naha zena 😂

  23. jún 2017

  Za mna v pohode clanok a zas az take hrozne to tricko nie je 🙂

  23. jún 2017