Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
konik_testuje
Dnes o 20:51
Aj vy máte občas pocit, že sa ani nezastavíte? Vieme, čo padne vhod uponáhľanej mamičke! Nerušená chvíľka pokoja. Uhádli sme? :wink: Ideálne s osviežujúcim Radlerom v ruke :beers: Ako vyzerá vaša predstava chvíľky pre seba?


a) V dobrej spoločnosti kamarátok.
b) Pri knihe alebo dobrom filme.
c) Uprednostňujem aktívny oddych.
d) Sama, uprostred lesa, prírody, hrobového ticha.
e) Kdekoľvek, s kýmkoľvek, hlavne s vyloženými nohami :raised_hands:

Nech už odpoviete akokoľvek, Zlatý Bažant Radler 0,0 % Light sa hodí ku každej možnosti ;) Ešte stále sa stíhate zapojiť do testovanie nových príchutí: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:


#test_zlatybazant2
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. júl 2020 Čítané 3545x
Čítaj celý článok
konik_testuje
6. júl 2020
Dm sa opäť hlási s novým testovaním. :raised_hands: Prináša vám už v poradí 27. testovanie! Tentoraz v duchu starostlivosti o tých najmenších. :baby: Kým však spustíme výzvu na prihlásenie, zaujímalo by nás, čo by ste chceli testovať v tom ďalšom testovaní. :slight_smile:

a) Dekoratívnu kozmetiku
b) Detské produkty
c) Produkty do domácnosti
d) Potraviny
e) Produkty na starostlivosť o pleť a telo

Dajte nám vedieť v komentári a pošleme vám 3 srdiečka. :heart: A ak máte doma drobca, s ktorým by ste využili napríklad aj tieto praktické produkty, sledujte nás - už v pondelok začne prihlasovanie do testovania. ;)

#test_dm27
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. júl 2020
Deti a sladkosti – ako ste na tom vy? Majú vaše deti sladkosti zakázané, na prídel alebo ich v tom neobmedzujete? Prezraďte nám to a pošleme vám 3 srdiečka :heart:

a) Sladkosti sa v jedálničku môjho dieťaťa nenachádzajú.
b) Sladkosti má v rozumnom množstve povolené.
c) Ak ide o zdravé alternatívy sladkostí, prečo nie?
d) Nechcem, aby moje dieťa jedlo sladkosti, preto sa ich bezpečne zbavujem – áno, tým, že ich zjem :wink:

Pri našom ďalšom testovaní platí, že nie je sladkosť ako sladkosť. Tá zdravá, ktorá podporí výživu mozgu vášho dieťaťa, môže vyzerať aj nejako takto. Budeme testovať novú líniu funkčných produktov Powerlogy KIDS, tak sa rýchlo zapojte: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_powerlogy3
Zobraz celú správu
konik_testuje
29. jún 2020
Vyzerá to, že leto je skutočne tu! :sun_with_face: Aké by to však boli letné dni a večery bez osviežujúceho nápoja? :wink: Preneste sa teraz aspoň v predstavách na letnú terasu, zastavte sa a vychutnajte si jednu z týchto nových príchutí Zlatý Bažant Radler 0,0 % Light. Po ktorej by siahla vaša ruka? :beers:

a) Mandarínka Jazmín
b) Tmavý Citrón

Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka :heart:

Už v pondelok sa budete môcť zapojiť do testovania až 3 nových, osviežujúcich a lahodných príchutí. Tú tretiu vám však prezradíme až budúci týždeň ;)

#test_zlatybazant2
Zobraz celú správu
konik_testuje
29. jún 2020 Čítané 3615x
Čítaj celý článok
konik_testuje
23. jún 2020
Raňajky sú základom dňa, súhlasíte? To neplatí iba pre vás, ale aj pre vaše deti. Aby mohli objavovať svet, učiť sa, skúmať nové veci a zažívať nekonečné dobrodružstvá, potrebujú kvalitné jedlo, ktoré podporí ich zdravý vývoj. Aké raňajky uprednostňujú vaše ratolesti? :slight_smile:

a) Slané raňajky – chlieb, praženica a podobne.
b) Sladké raňajky – chlieb so sladkou nátierkou, lekvárom, sladké pečivo.
c) Jogurt či iné mliečne produkty.
d) Cereálie, müsli, ovocie.
e) Zjedia všetko, čo nezje ich ;)

Raňajky za vás síce nespravíme, ale potešíme vás aspoň 3 srdiečkami :heart:

Testovanie novej detskej línie Powerlogy Kids, ktoré prinesieme budúci týždeň, poteší nielen maškrtné jazýčky detičiek, ale aj starostlivé mamičky, ktoré dbajú o kvalitnú výživu svojich potomkov ;)

#test_powerlogy3
Zobraz celú správu
konik_testuje
19. jún 2020 Čítané 4863x
Čítaj celý článok
konik_testuje
18. jún 2020
Ženská sila nepozná hraníc. Aj keď si už povieme, že viac nezvládneme, vždy v sebe tú potrebnú silu nájdeme :muscle: Aby sme však mohli zdolávať situácie, ktoré život prináša, potrebujeme spoľahlivý antiperspirant. Po akom druhu antiperspirantu siahate najčastejšie vy?

a) V spreji
b) Tuhý
c) Guľôčkový
d) Zvyknem ich striedať
e) Antiperspirant nepoužívam

Ešte stále sa stíhate prihlásiť do testovania antiperspirantu Dove Original, ktorý vám pomôže zdolať všetko, čo vám život prinesie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_dove
Zobraz celú správu
konik_testuje
8. jún 2020
Krása je v každej z nás, a preto definovať, ako vyzerá stelesnenie ideálnej krásy, je nemožné... :two_hearts: Neustále si na sebe všímame nedostatky, ktorým venujeme veľakrát až priveľa pozornosti. Viete však vymenovať aspoň jednu vec, ktorá sa vám na vás PÁČI? Odhoďte za hlavu svoje nedokonalosti a venujte pozornosť tomu, čo je na vás krásne. Skúste to!

Za každú úprimnú odpoveď získate nielen 4 srdiečka, ale predovšetkým príjemný pocit :blue_heart:

Už v pondelok vyhlásime testovanie s Dove, ktoré bude v znamení ženskej prirodzenej krásy a jedinečnosti :slight_smile:

#test_dove
Zobraz celú správu
konik_testuje
30. máj 2020 Čítané 2759x
Čítaj celý článok
konik_testuje
28. máj 2020
Nie je nad spokojné a najedené bábätko. Ako často pije váš drobec mliečko? :baby_bottle:Dajte nám vedieť a potešíme vás 3 srdiečkami :heart:

a) 1x denne
b) 2x denne
c) 3x a viac denne

Zapojte sa do nášho testovania následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP 2 BIO Combiotik, aby bolo vaše dieťatko ešte spokojnejšie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_hipp3
Zobraz celú správu
konik_testuje
28. máj 2020
Smartfón bez aplikácií je ako ryba bez vody. Z obyčajného komunikačného zariadenia vedia aplikácie spraviť plnohodnotného asistenta, zabávača či lektora :wink: Bez akej aplikácie si už neviete predstaviť svoj život?

Podeľte sa o svojho každodenného pomocníka v komentári a my vám pošleme 4 srdiečka :heart:

Pozor, už len do nedele sa môžete zapojiť do testovania lifestylovej aplikácie UniGo a náramku Delta, ktoré vám pomôže zmanažovať váš život a zmeniť ho k lepšiemu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_unigo
Zobraz celú správu
konik_testuje
25. máj 2020 Čítané 2731x
Čítaj celý článok
konik_testuje
21. máj 2020
Upratovanie nie je vždy med lízať. Niekedy je to priam pot a drina. :muscle: Inokedy však môže byť upratovanie aj zábavou. Máte nejaký tip, ako si upratovanie spríjemniť alebo zjednodušiť? :slight_smile:

Každý komentár odmeníme 5 srdiečkami. :heart: Sme v tom predsa spolu, tak si poďme poradiť a povzbudiť sa. ;)

Ešte máte pár dní na to, aby ste sa prihlásili do testovania s dm drogerie markt. Testovať budeme veľký balík čistiacich prostriedkov - ako stvorených pre veľké upratovanie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_dm26
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. máj 2020 Čítané 5920x
Čítaj celý článok
konik_testuje
18. máj 2020
Každá z nás občas potrebuje „nakopnúť“. Niekedy sa nevieme zbaviť zlozvykov, inokedy sa nám nechce rozhýbať kosti alebo sa vzdať nezdravých dobrôt. Pri čom by ste potrebovali nad sebou kontrolnú ruku vy? Za vaše odpovede vám pošleme 3 srdiečka :heart:

a) Zníženie hmotnosti.
b) Dodržanie či zvýšenie pohybu.
c) Úprava stravy.
d) Obmedzenie stresu a výkyvov nálady ;)
e) Dodržanie pitného režimu.
f) Obmedzenie zlozvykov (sladkosti, alkohol, cigarety a pod.).
g) Ani jedno, mám dobrú sebakontrolu.

Výhovorkám je v dnešnom svete vymožeností koniec ;) Už budúci pondelok vám prinesieme testovanie jedinečnej aplikácie, ktorá sa stane súčasťou vášho nového, lepšieho a zdravšieho JA :slight_smile:

#test_unigo
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. máj 2020
Dieťatko nám rastie pred očami. Objavuje svet, robí menšie i väčšie pokroky. Míľnikom pre každé dieťatko je aj prvá fľaška mliečka. V akom veku ste svojmu drobcovi dali prvýkrát mlieko z fľašky? Vaše odpovede odmeníme 3 srdiečkami :heart:

a) Menej ako 6 mesiacov.
b) 6 až 12 mesiacov.
c) 12 mesiacov a viac.
d) Moje dieťa z fľaše mlieko nikdy nepilo.

Už budúci týždeň vám prinesieme testovanie následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP :slight_smile:

#test_hipp3
Zobraz celú správu
konik_testuje
14. máj 2020
Ani vy sa veľakrát neviete rozhodnúť, po akej kozmetike siahnuť? Ak ide o našu pokožku, produkty sa snažíme vyberať dôkladne. Ak ide o našich najmenších, výber zvažujeme dvojnásobne. Prezraďte nám, čo je pre vás pri výbere detskej kozmetiky rozhodujúce? ;)

a) Zaujíma ma predovšetkým zloženie.
b) Musí mať príjemnú vôňu.
c) Zaváži u mňa aj pútavý obal.

Za vašu odpoveď vám poletia 3 srdiečka. Zapojte sa do nášho testovania novej detskej kozmetiky Manufaktura Baby Friendly. Jej výberom rozhodne nešliapnete vedľa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_manufaktura4
Zobraz celú správu
konik_testuje
14. máj 2020
Ovocnú kapsičky do ruky a ide sa! Takáto praktická dobrota je skvelým pomocníkom (nielen) na cesty. Prezraďte nám, v akých situáciách siahate najčastejšie po ovocných kapsičkách? :slight_smile:

a) V aute.
b) Na prechádzkach.
c) Na výletoch.
d) Kdekoľvek a kedykoľvek :slight_smile:

Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka :heart:

Získajte bohatú zásobu dobrôt, do testovania sa môžete prihlásiť už iba do nedele: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_nestle
Zobraz celú správu
konik_testuje
11. máj 2020 Čítané 4486x
Čítaj celý článok
konik_testuje
11. máj 2020 Čítané 3862x
Čítaj celý článok
konik_testuje
4. máj 2020
Ďalšie testovanie nepoteší iba vás, ale aj vaše detičky! Tieto 4 roztopašné zvieratká vás prevedú hravým testovaním, pri ktorom sa spoločne zabavíte. Ktorou z týchto aktivít by ste si najradšej spríjemnili spoločné chvíle so svojou ratolesťou? :slight_smile: Za odpovede vám poletia 3 srdiečka :heart:

a) Bicyklovanie so psíkom.
b) Skákanie cez švihadlo s kravičkou.
c) Vodné radovánky s myškou a zajačikom.

Kým vám v pondelok predstavíme testovanie novej detskej kozmetiky Manufaktura Baby Friendly, nestrácajte čas a choďte si trošku rozhýbať kosti jednou z týchto aktivít ;)

#test_manufaktura4
Zobraz celú správu
konik_testuje
4. máj 2020
Každá mamička dohliada na to, aby bol jedálniček jej dieťatka pestrý, zdravý a chutný. Skvelou desiatou môžu byť aj ovocné a ovocno-zeleninové kapsičky, ktoré všetky tieto požiadavky spĺňajú. Po ktorej príchuti by ste siahli vy? :pear::apple::banana::carrot:

a) Hruška, jablko, banán
b) Tekvica, banán, mrkva
c) Hruška, jablko, čierne ríbezle
d) Jablko, banán, čučoriedka
e) Jablko, šípky

Odpovede odmeníme 3 srdiečkami :heart: A zároveň vám prezradíme, že už budúci týždeň vyhlásime nové testovanie, ktoré sa postará o maškrtné brušká vašich drobcov :slight_smile:

#test_nestle
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. apr 2020
Ak sa vaše dieťatko počas prerezávania zúbkov trápi a nie je vo svojej koži, trápite sa, pochopiteľne, aj vy. Ako sa snažíte zmierniť nepríjemnosti s prerezávaním zúbkov? :slight_smile:

a) Masážou ďasienok
b) Hryzadlami
c) Chladením
d) Volím aj voľnopredajné prípravky a lieky
e) Moje dieťatko nemá ťažkosti

Prispejte svojou odpoveďou, za ktorú vám pošleme 3 srdiečka :heart: A potom sa nezabudnite zapojiť do testovania homeopatického lieku Camilia, ktorý sa postará o úsmev na perách vášho drobca: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_camilia
Zobraz celú správu
konik_testuje
30. mar 2020 Čítané 3917x
Čítaj celý článok
konik_testuje
25. mar 2020
Naše testovačky majú niekedy aj takéto úžasné dozvuky :heart::coffee: Prečítajte si, ako sme vďaka testovaniu spoznali jednu z vás, dozvedeli sa veľa infošiek a pikošiek o káve a prežili deň, ktorý nebol ako každý druhý... :slight_smile:

https://www.modrykonik.sk/blog/redakcia/article...
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. mar 2020
Moment, keď sa prereže prvý zúbok, je veru jedným z najvýznamnejších míľnikov v živote dieťatka :baby: Zalovte v pamäti – koľko mal váš drobec, keď sa mu prerezal prvý zúbok? :wink:

a) menej ako 6 mesiacov
b) 6 až 12 mesiacov
c) viac ako 12 mesiacov

Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka pre radosť :heart:

Už budúci týždeň spúšťame testovanie, vďaka ktorému bude „zúbkovanie“ radostné :slight_smile:

#test_camilia
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 16. mar 2020
Domáce práce – niektoré z nás k nim majú vzťah lepší, iné zase horší. Ak by ste si mohli vybrať jeden úkon, ktorého by ste sa mohli do konca života vzdať, ktorý by to bol? :wink:

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
b) umývanie okien
c) čistenie kúpeľne a WC
d) vysávanie a umývanie podlahy
e) žehlenie
f) iné – napíšte, čo :slight_smile:

Za každú odpoveď, už tradične, poletia 3 srdiečka. :heart:

Nové testovanie – tentoraz v duchu prichádzajúcej jari a jarného upratovania - vám prinesieme už čoskoro! :slight_smile:

#test_dm26
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 5. mar 2020
Zmiešaná, suchá, problematická, normálna alebo citlivá pleť. Pre každého má Nivea vhodnú kozmetiku, stačí si len vybrať :wink: Niekedy je však menej viac a niektoré mamičky ocenia jeden šetrný a ošetrujúci krém na detský zadoček, telo i tvár. Tiež pri výbere kozmetiky siahate po univerzálnych prípravkoch? Každú odpoveď odmeníme 2 srdiečkami :heart:

a) Poteší ma prípravok, ktorý má viac využití.
b) Radšej volím krémy a kozmetické produkty, ktoré majú iba jedno využitie.

Pamätáte si tento legendárny kremík? Dostal krásne, veselé balenie, je využiteľný na tvár, telo, aj zadok, a budeme ho spolu s micelárnym gélom testovať. Zapojte sa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_nivea2
Zobraz celú správu
Strana
z 21
Predošlá Strana
z 21
Ďalšia