Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
konik_testuje
Včera o 13:28
Nie je nad spokojné a najedené bábätko. Ako často pije váš drobec mliečko? :baby_bottle:Dajte nám vedieť a potešíme vás 3 srdiečkami :heart:

a) 1x denne
b) 2x denne
c) 3x a viac denne

Zapojte sa do nášho testovania následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP 2 BIO Combiotik, aby bolo vaše dieťatko ešte spokojnejšie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_hipp3
Zobraz celú správu
konik_testuje
Včera o 08:42
Smartfón bez aplikácií je ako ryba bez vody. Z obyčajného komunikačného zariadenia vedia aplikácie spraviť plnohodnotného asistenta, zabávača či lektora :wink: Bez akej aplikácie si už neviete predstaviť svoj život?

Podeľte sa o svojho každodenného pomocníka v komentári a my vám pošleme 4 srdiečka :heart:

Pozor, už len do nedele sa môžete zapojiť do testovania lifestylovej aplikácie UniGo a náramku Delta, ktoré vám pomôže zmanažovať váš život a zmeniť ho k lepšiemu: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_unigo
Zobraz celú správu
konik_testuje
25. máj 2020 Čítané 2416x
Čítaj celý článok
konik_testuje
25. máj 2020 Čítané 2425x
Čítaj celý článok
konik_testuje
21. máj 2020
Upratovanie nie je vždy med lízať. Niekedy je to priam pot a drina. :muscle: Inokedy však môže byť upratovanie aj zábavou. Máte nejaký tip, ako si upratovanie spríjemniť alebo zjednodušiť? :slight_smile:

Každý komentár odmeníme 5 srdiečkami. :heart: Sme v tom predsa spolu, tak si poďme poradiť a povzbudiť sa. ;)

Ešte máte pár dní na to, aby ste sa prihlásili do testovania s dm drogerie markt. Testovať budeme veľký balík čistiacich prostriedkov - ako stvorených pre veľké upratovanie: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_dm26
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. máj 2020 Čítané 5738x
Čítaj celý článok
konik_testuje
18. máj 2020
Každá z nás občas potrebuje „nakopnúť“. Niekedy sa nevieme zbaviť zlozvykov, inokedy sa nám nechce rozhýbať kosti alebo sa vzdať nezdravých dobrôt. Pri čom by ste potrebovali nad sebou kontrolnú ruku vy? Za vaše odpovede vám pošleme 3 srdiečka :heart:

a) Zníženie hmotnosti.
b) Dodržanie či zvýšenie pohybu.
c) Úprava stravy.
d) Obmedzenie stresu a výkyvov nálady ;)
e) Dodržanie pitného režimu.
f) Obmedzenie zlozvykov (sladkosti, alkohol, cigarety a pod.).
g) Ani jedno, mám dobrú sebakontrolu.

Výhovorkám je v dnešnom svete vymožeností koniec ;) Už budúci pondelok vám prinesieme testovanie jedinečnej aplikácie, ktorá sa stane súčasťou vášho nového, lepšieho a zdravšieho JA :slight_smile:

#test_unigo
Zobraz celú správu
konik_testuje
18. máj 2020
Dieťatko nám rastie pred očami. Objavuje svet, robí menšie i väčšie pokroky. Míľnikom pre každé dieťatko je aj prvá fľaška mliečka. V akom veku ste svojmu drobcovi dali prvýkrát mlieko z fľašky? Vaše odpovede odmeníme 3 srdiečkami :heart:

a) Menej ako 6 mesiacov.
b) 6 až 12 mesiacov.
c) 12 mesiacov a viac.
d) Moje dieťa z fľaše mlieko nikdy nepilo.

Už budúci týždeň vám prinesieme testovanie následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP :slight_smile:

#test_hipp3
Zobraz celú správu
konik_testuje
14. máj 2020
Ani vy sa veľakrát neviete rozhodnúť, po akej kozmetike siahnuť? Ak ide o našu pokožku, produkty sa snažíme vyberať dôkladne. Ak ide o našich najmenších, výber zvažujeme dvojnásobne. Prezraďte nám, čo je pre vás pri výbere detskej kozmetiky rozhodujúce? ;)

a) Zaujíma ma predovšetkým zloženie.
b) Musí mať príjemnú vôňu.
c) Zaváži u mňa aj pútavý obal.

Za vašu odpoveď vám poletia 3 srdiečka. Zapojte sa do nášho testovania novej detskej kozmetiky Manufaktura Baby Friendly. Jej výberom rozhodne nešliapnete vedľa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_manufaktura4
Zobraz celú správu
konik_testuje
14. máj 2020
Ovocnú kapsičky do ruky a ide sa! Takáto praktická dobrota je skvelým pomocníkom (nielen) na cesty. Prezraďte nám, v akých situáciách siahate najčastejšie po ovocných kapsičkách? :slight_smile:

a) V aute.
b) Na prechádzkach.
c) Na výletoch.
d) Kdekoľvek a kedykoľvek :slight_smile:

Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka :heart:

Získajte bohatú zásobu dobrôt, do testovania sa môžete prihlásiť už iba do nedele: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_nestle
Zobraz celú správu
konik_testuje
11. máj 2020 Čítané 4434x
Čítaj celý článok
konik_testuje
11. máj 2020 Čítané 3820x
Čítaj celý článok
konik_testuje
4. máj 2020
Ďalšie testovanie nepoteší iba vás, ale aj vaše detičky! Tieto 4 roztopašné zvieratká vás prevedú hravým testovaním, pri ktorom sa spoločne zabavíte. Ktorou z týchto aktivít by ste si najradšej spríjemnili spoločné chvíle so svojou ratolesťou? :slight_smile: Za odpovede vám poletia 3 srdiečka :heart:

a) Bicyklovanie so psíkom.
b) Skákanie cez švihadlo s kravičkou.
c) Vodné radovánky s myškou a zajačikom.

Kým vám v pondelok predstavíme testovanie novej detskej kozmetiky Manufaktura Baby Friendly, nestrácajte čas a choďte si trošku rozhýbať kosti jednou z týchto aktivít ;)

#test_manufaktura4
Zobraz celú správu
konik_testuje
4. máj 2020
Každá mamička dohliada na to, aby bol jedálniček jej dieťatka pestrý, zdravý a chutný. Skvelou desiatou môžu byť aj ovocné a ovocno-zeleninové kapsičky, ktoré všetky tieto požiadavky spĺňajú. Po ktorej príchuti by ste siahli vy? :pear::apple::banana::carrot:

a) Hruška, jablko, banán
b) Tekvica, banán, mrkva
c) Hruška, jablko, čierne ríbezle
d) Jablko, banán, čučoriedka
e) Jablko, šípky

Odpovede odmeníme 3 srdiečkami :heart: A zároveň vám prezradíme, že už budúci týždeň vyhlásime nové testovanie, ktoré sa postará o maškrtné brušká vašich drobcov :slight_smile:

#test_nestle
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. apr 2020
Ak sa vaše dieťatko počas prerezávania zúbkov trápi a nie je vo svojej koži, trápite sa, pochopiteľne, aj vy. Ako sa snažíte zmierniť nepríjemnosti s prerezávaním zúbkov? :slight_smile:

a) Masážou ďasienok
b) Hryzadlami
c) Chladením
d) Volím aj voľnopredajné prípravky a lieky
e) Moje dieťatko nemá ťažkosti

Prispejte svojou odpoveďou, za ktorú vám pošleme 3 srdiečka :heart: A potom sa nezabudnite zapojiť do testovania homeopatického lieku Camilia, ktorý sa postará o úsmev na perách vášho drobca: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_camilia
Zobraz celú správu
konik_testuje
30. mar 2020 Čítané 3905x
Čítaj celý článok
konik_testuje
25. mar 2020
Naše testovačky majú niekedy aj takéto úžasné dozvuky :heart::coffee: Prečítajte si, ako sme vďaka testovaniu spoznali jednu z vás, dozvedeli sa veľa infošiek a pikošiek o káve a prežili deň, ktorý nebol ako každý druhý... :slight_smile:

https://www.modrykonik.sk/blog/redakcia/article...
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. mar 2020
Moment, keď sa prereže prvý zúbok, je veru jedným z najvýznamnejších míľnikov v živote dieťatka :baby: Zalovte v pamäti – koľko mal váš drobec, keď sa mu prerezal prvý zúbok? :wink:

a) menej ako 6 mesiacov
b) 6 až 12 mesiacov
c) viac ako 12 mesiacov

Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka pre radosť :heart:

Už budúci týždeň spúšťame testovanie, vďaka ktorému bude „zúbkovanie“ radostné :slight_smile:

#test_camilia
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 16. mar 2020
Domáce práce – niektoré z nás k nim majú vzťah lepší, iné zase horší. Ak by ste si mohli vybrať jeden úkon, ktorého by ste sa mohli do konca života vzdať, ktorý by to bol? :wink:

a) upratovanie kuchyne – predovšetkým po varení
b) umývanie okien
c) čistenie kúpeľne a WC
d) vysávanie a umývanie podlahy
e) žehlenie
f) iné – napíšte, čo :slight_smile:

Za každú odpoveď, už tradične, poletia 3 srdiečka. :heart:

Nové testovanie – tentoraz v duchu prichádzajúcej jari a jarného upratovania - vám prinesieme už čoskoro! :slight_smile:

#test_dm26
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 5. mar 2020
Zmiešaná, suchá, problematická, normálna alebo citlivá pleť. Pre každého má Nivea vhodnú kozmetiku, stačí si len vybrať :wink: Niekedy je však menej viac a niektoré mamičky ocenia jeden šetrný a ošetrujúci krém na detský zadoček, telo i tvár. Tiež pri výbere kozmetiky siahate po univerzálnych prípravkoch? Každú odpoveď odmeníme 2 srdiečkami :heart:

a) Poteší ma prípravok, ktorý má viac využití.
b) Radšej volím krémy a kozmetické produkty, ktoré majú iba jedno využitie.

Pamätáte si tento legendárny kremík? Dostal krásne, veselé balenie, je využiteľný na tvár, telo, aj zadok, a budeme ho spolu s micelárnym gélom testovať. Zapojte sa: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_nivea2
Zobraz celú správu
konik_testuje
2. mar 2020 Čítané 4683x
Čítaj celý článok
konik_testuje
27. feb 2020
Takmer každá žena si vychutnáva momenty, kedy si môže dopriať starostlivosť sama o seba :raised_hands: S detičkami je to však niekedy horšie. Aký vzťah majú vaši drobci ku kúpaniu, krémovaniu a iným úkonom, ktoré sú dôležité pre zdravú a hladkú pokožku? Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka :heart:

A) Moje dieťa si kúpanie či krémovanie doslova užíva.
B) Nemá s tým problém, je to pre neho bežná činnosť.
C) Záleží od jeho aktuálnej nálady.
D) Kúpanie či krémovanie? Je to boj.

Tak či onak, tieto úkony neminú žiadnu mamičku. Preto máme pre vás prípravky Linola, ktoré vám ju spríjemnia. Ešte stále sa stíhate zapojiť: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_linola4
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. feb 2020 Čítané 4629x
Čítaj celý článok
konik_testuje
24. feb 2020
Keď ide o pokožku tých najmenších, je dôležité voliť kvalitné produkty. Aby tá jemná, krehká a voňavá pokožka dostala to, čo si zaslúži. Na základe čoho si vyberáte detskú kozmetiku? Každú odpoveď odmeníme 3 srdiečkami :blue_heart:

A) Siaham po overenej kvalite.
B) Vyberám na základe odporúčaní.
C) Rozhoduje u mňa vôňa.
D) Zaváži aj cena či aktuálna akcia.

Potešte nielen seba, ale aj svojho drobca produktami NIVEA Baby. Do testovania sa budete môcť zapojiť už budúci týždeň :slight_smile:


#test_nivea2
Zobraz celú správu
konik_testuje
20. feb 2020
Výživa je pre dieťatko dôležitým zdrojom vitamínov a ďalších prospešných látok, ktoré majú zabezpečiť predovšetkým rozvoj imunity a celkovo zdravý vývoj bábätka. Ktorú omega 3 mastnú kyselinu pre rozvoj mozgu a nervovej sústavy obsahujú následné mlieka Nutrilon?

a) Alfa-linolénovú
b) Beta-linolénovú
c) Linoleumovú

Nápovedu nájdete na https://www.nutriklub.sk/produkty/nasa-najpokro... :slight_smile: Správne odpovede odmeníme 5 srdiečkami. Ešte máte pár dní na to, aby ste sa zapojili do testovania: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :blue_heart:

#test_nutrilonprofutura
Zobraz celú správu
konik_testuje
17. feb 2020 Čítané 3678x
Čítaj celý článok
konik_testuje
17. feb 2020
Nie je nad láskavé, milujúce pohladenie. Aby bolo aj jemné a príjemné na dotyk, je potrebné zatočiť so suchou pokožkou na rukách. Podľa akých kritérií sa rozhodujete pri výbere krému na ruky? Za každú odpoveď poletia 3 srdiečka :blue_heart:

A) Musí mať peknú vôňu.
B) Nesmie zanechávať mastný či lepkavý film.
C) Zaujíma ma predovšetkým účinnosť.
D) Krém si vyberám aj na základe pútavého obalu.

Možno už tušíte, že Linola sa vracia na koníka, aby opäť pomohla všetkým mamičkám i detičkám so suchou pokožkou. Testovanie vyhlásime už budúci týždeň :slight_smile:

#test_linola4
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 10. feb 2020
To malé stvorenie, ktoré sa nedávno narodilo, rastie ako z vody. S láskou sa oň staráte 24 hodín denne a s nadšením sledujete všetky jeho pokroky :heart: Aj keď ešte nevie hovoriť, snažíte sa mu porozumieť a poznať, čo potrebuje. A keď ide o výživu, chcete mu dať to najlepšie. Keby išlo o výber následného dojčenského mlieka, podľa čoho by ste sa rozhodovala? :slight_smile:

A) Spýtala by som sa na odporúčanie pediatra.
B) Dala by som na radu kamarátok alebo známych.
C) Riadila by som sa recenziami na internete.
D) Rozhodla by u mňa predovšetkým cena.
E) Skúsila by som, ktoré mlieko sadne bábätku najviac.

Za každú odpoveď vám priletia 3 srdiečka :blue_heart: Už o týždeň vyhlásime nové testovanie - tentoraz pôjde o Nutrilon 2 Profutura s ich najpokročilejšou patentovanou receptúrou. Do testovania sa budú môcť zapojiť mamičky s deťmi od 6 do 12 mesiacov, ktoré nemôžu byť dojčené.

#test_nutrilonprofutura

--------------------------------

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Dojčenské mlieko by malo byť používané na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.nutriklub.sk. Potravina pre zvláštnu výživu.
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. feb 2020
Móda je blízka takmer každej žene. Niektoré z nás uprednostňujú rifle a tričko, iné zase preferujú šaty či sukne. Ak by ste svoj štýl obliekania mali priradiť k jednej z tejto možností, ku ktorej skupine sa radíte? :slight_smile: Odpovede, samozrejme, odmeníme 3 :heart:

A) Ležérna móda
B) Elegantná móda
C) Športová móda
D) Tepláky sú môj životný štýl :wink:

Ešte stále sa stíhate zapojiť do testovania pohodlného oblečenia vyrobeného na Slovensku a doplniť tak svoj šatník o kvalitné kúsky: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_lull
Zobraz celú správu
konik_testuje
3. feb 2020 Čítané 8558x
Čítaj celý článok
Strana
z 20
Predošlá Strana
z 20
Ďalšia