Aktualizácia:


Plánujete si objednať komponenty a korálky na výrobu hand made? Tak kliknite na korálky.sk ako mamičky z koníka. Ich recenzia na e-shop aj materiál nájdete v Diskusiách. 


---


Každá z nás chce byť krásna a jedinečná. Zanechať dojem a pozitívne vibrácie okolo svojej osobnosti. Dá sa to aj s drobnosťou, jedinečným detailom v podobe ručne vyrobeného šperku z korálok. Je obdivuhodné, keď si dokážete vyrobiť doplnok, ktorý vám zvýrazní to, čo je na vás najkrajšie. Vyrobte si ho spolu s nami a novým testovaním!koralky.skČo testujeme


Špeciálne, tvorivé, kreatívne a plné farieb. Také bude testovanie s najväčším e-shopom na korálky a komponenty pre tvorbu handmade - koralky.sk. Celé testovanie prebehne formou aktivácie poukazu v hodnote 50 €, nakúpením potrebných komponentov a vytvorením jedinečných šperkov, ktoré potešia oko a vyčaria úsmev na tvári.


Image title


A vašou milou úlohou bude za poukaz v hodnote 50 € nakúpiť materiál a vytvoriť:

Image title


Koho hľadáme


Hľadáme 10 kreatívnych žien, ktoré milujú tvorenie a venujú sa výrobe handmade ako svojmu najobľúbenejšiemu hobby.  Hľadáme ženy, ktoré majú jedinečný štýl dýchajúci originalitou, vedia ako tvoriť šperky a doplnky, tak ich aj krásne fotografova, stačí ak oukaz v hodnote ovadinečný štýl dýchajúci originalitouť, vedia poradiť s výrobou, prípadne vytvoriť pre ostatné mamičky z koníka návody.Ako sa zapojiť


Na to, aby ste získali darčekový poukaz v hodnote 50 €, stačí ak napíšete pod tento článok komentár, v ktorom nám popíšešte svoju handmade tvorbu. Čomu sa venujete? Čo vyrábate najradšej?


Zaujmite nás komentárom, buďte smelé a originálne, pretože si budeme podrobne čítať všetky komentáre a vyberieme 10 najzaujímavejších. 


Čas na zapojenie sa máte do nedele 18.2.2018 a hneď v pondelok 19.2.2018 prebehne výber mamičiek. Tie budeme kontaktovať v rovnaký deň internou poštou.

 

Držíme palce,


konik_testuje


#test_koralky