Aktualizácia: pokukávate v Albi po hrách pre bystré hlavičky - Kvído? Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú deťom kúpiť, tak si prečítajte recenzie našich mamičiek, ktoré ich so svojimi ratolesťami testovali. Všetky informácie nájdete na jednom mieste tu


---


Škola volá! Áno, školský rok je už tu. A s ním aj kolotoč povinností, krúžkov a nasávania nových vedomostí a informácií. Ak sa vaše deti rady učia, píšu úlohy a projekty, máme tu pre ne skvelé testovanie na rozvíjanie vedomostí. Alebo máte doma zvedavého škôlkara, ktorý rád objavuje svet? Testovanie je vhodné aj preňho.


Čítajte pozorne ďalej, aby ste sa dozvedeli všetky detaily.


Image title


Čo testujeme


Testovať budeme vzdelávací koncept hier Kvído.


Kvído je nový vzdelávací koncept od Albi pre deti vo veku 3 až 8 rokov, ktorý prináša deťom zábavné objavovanie sveta okolo nás. Hry rozvíjajú kreatívne myslenie a grafomotoriku, koncentráciu a logické uvažovanie, slovnú zásobu a komunikáciu zábavnou a príjemnou formou. Každá hra je prakticky zabalená, aby sa zmestila aj do batôžka malých výletníkov a mohli si ju zobrať aj na dlhšie cesty so sebou. Výhodou každej hry Kvído je ich rôzna varianta pre viacero vekových skupín, aby sa vedeli zahrať aj rôzne starí súrodenci či kamaráti.


Séria produktov detských hier Kvído je určená pre deti v rôznych vekových kategóriách. Hry sú starostlivo vytvorené v spolupráci s odborníkmi (detskými psychológmi, logopédmi, špeciálnymi pedagógmi).


Hry Kvído rozvíjajú:

  • Poznávanie sveta okolo nás
  • Koncentráciu a pamäť
  • Grafomotoriku
  • Sociálne správanie
  • Kreatívne myslenie
  • Slovnú zásobu
  • Matematicko-logické uvažovanie
  • Emočnú inteligenciu
  • Zábavné učenie angličtiny.

Image title


Koho hľadáme


Hľadáme dve skupiny mamičiek. Tie, ktoré majú menšie detičky a predškolákovdo 5 rokov, a tie, ktoré majú detváky na prvom stupni základnej školy do 8 rokov.


Mali by to byť ženy, ktoré sa rady so svojimi deťmi hrajú a rady ich rozvíjajú - milujú edukačné hračky, ktoré obohatia každú malú hlavičku. Mali by to byť nielen mamičky, ale hlavne rodičia, ktorí chcú svoje deti aktívne rozvíjať a venujú im dostatok času, pozornosti a lásky.


Mala by to byť jednoducho šikovná rodinka, ktorá je neustále aktívna a zvedavá.


Ako sa zapojiť


Ak chcete byť jednou z desiatich vylosovaných, tak sa zapojte napísaním komentára pod tento článok. V ňom odpovedať na otázku:


O aké oblasti vzdelania sa vaše detičky najviac zaujímajú? Sú to zvieratká? Farby a tvary? Svet okolo nás alebo vedomostné kvízy všetkého druhu?

Image title


V komentári tiež pripíšte vek svojho dieťaťa a niečo krátke o vašom spoločne trávenom čase. Čas na zapojenie máte do nedele 9.9 a v pondelok 10.9 vyberieme mamičky, ktoré potešíme radostnou správou.


Držíme palce a prajeme krásne školské dni.


konik_testuje


#test_kvido