Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
littleman
6. nov 2017
19 

Dojčiaci vankúš ARMINO

Dojčiaci vankúš ARMINO uľahčuje nie len dojčenie, ale aj uspávanie a cestovanie. Ide o naozaj vydarený produkt pre deti a rodičov, ktorý uľahčí dennodenné trápenie s vašim milovaným drobcom. Zabudnime teda na vaše frustrácie a uplakané dieťatko, ktoré si nevie nájsť pohodlie, skladný vankúšik si môžete vziať kamkoľvek.

Ako sa používajú? Sú určené pre bábätká od určitého veku alebo je to neobmedzené?

Použitie je úplne jednoduché. Vankúš si nasuniete na ľubovoľnú ruku, uložíte dieťatko hlavičkou na vankúš a môžete pokojne dojčiť, kŕmiť z fľašky, len tak sedieť a relaxovať alebo uspávať. Dojčiaci vankúš Armino je skvelá pomôcka, ktorá vám aj vášmu bábätku ponúkne tie najlepšie podmienky pre dojčenie, nosenie, uspávanie a cestovanie. Vankúš je možné používať už od narodenia bábätka. Správna poloha dieťaťa je kľúčom k úspechu dojčenia. Môže byť však aj zdrojom frustrácie pre mnoho prvorodičiek pri dojčení, hlavička na ruke ho môže tlačiť, je nespokojné, nevie sa uložiť. Armino presne tento problém dokáže vyriešiť. Pomáha správne umiestniť bábätko priamo na prsník, podporuje správne držanie tela a zvyšuje komfort .Vďaka tomu je ideálny dojčiaci vankúš aj pre zaneprázdnené rodiny a aktívne mamičky.

Aký materiál sa používa pri výrobe?

Dôkladne sme vybrali nášho dodávateľa látky a to nielen na základe kvality, ale aj kvôli kreativite vzorov. Používame kvalitnú bavlnu s krásnym dizajnom a látkovou textúrou. Bavlna je vytlačená s použitím neškodných farbív, ktoré prenikajú do priadzí. Vnútro je vyrobené z látky Minky, ktorá je tak jemná, že sa jej budete chcieť dotýkať znova a znova, aby ste cítili jej hebkosť. Výplň je z vatelínu a dutého vlákna. Vyrobený tak aby držal stály tvar a aby ste ho pokojne mohli vložiť do práčky na 30 stupňov. Všetky materiály, ktoré používame prešli certifikáciou Oeko tex- vhodné pre deti do 3 rokov. Vankúš je obojstranný, v prípade väčšieho tepla v lete si ho viete prevrátiť na ľubovoľnú stranu. Množstvo kombinácií pre chlapcov a dievčatá, vrátene unisex. Súčasťou vankúša sú aj cestovné vaky, ktoré nespĺňajú len cestovnú ale aj ochrannú schopnosť. Teraz už Armino len vsuniete do vaku, vložíte do prebaľovacej tašky, odkladacieho priestoru na kočíku alebo len prehodíte za šnúrku cez rameno a môžete s ním vyraziť naozaj všade.

Je o výrobok záujem?

Áno, je záujem o vankúše. Aj keď je veľa ľudí, ktorí o našom vankúši ešte nikdy nepočuli a nevedia že okrem obrovských 170 cm dojčiacich vankúšov, ktoré svoje polovičky vytláčajú z postele a gauča, existuje niečo tak malé a praktické ako náš vankúš. Snažíme sa prezentovať na trhoch, festivaloch či predajniach. Armino už spoznáva svet, spoznajte ho aj vy. Armino sa postupne dostáva do detských predajní na Slovensku. Okrem mamičiek ho budú s obľubou používať aj ockovia. Už nejeden ocko si kúpil vankúšik pre seba, či už na uspávanie dieťatka alebo mal o niečo viac mužnejšie ruky. Tak ako si ho zamilujú deti, mamky, ockovia, rovnako si ich zamilujú aj priatelia, starostlivé babky a dedkovia.

Aké sú ohlasy?

Naše úsilie a víkendy strávené v práci sa nám vrátili v podobe radosti pri stretnutiach s našimi zákazníkmi na zúčastnených festivaloch. Stretli sme sa tam s ľudmi, ktorí nás podporili a ktorí nám náš nápad hlavne pochválili. Čo sa týka ohlasov, ktoré dostávame na vankúš od mamičiek či ockov, tak nám dokážu vyčariť úsmev na tvárach, keď nám napíšu ako im Armino veľmi pomohol alebo nám pošlú fotku nech vidíme, že si ho užívajú aj detičky. Veľa mamičiek tvrdilo že je ich dieťa pokojnejšie pri dojčení odkedy majú vankúš. „Ďakujeme. Vankúšik je úžasný. Naše dieťa konečne papá pokojne aj na rukách. Ďakujeme veľmi pekne. Láska na prvý dotyk, perfektné spracovanie, úžasné pohodlie pre drobca aj maminu, skvelý nápad,“ aj s takýmito krásnymi slovami od spokojných rodičov sa stretávame.

.

Pridaj sa do skupiny littleman  na modrom koníkovi  a  dozvieš sa veci, ktoré si sa tu nedočítal 🙂