Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lizatko1009
Včera o 23:36
Odvážila som práve synovu školskú tašku a že 6 KG :scream: a ma tam iba to čo reálne potrebuje
Zobraz celú správu
lizatko1009
20. jan 2019
Ahojte pre a pro? Zapetovat, alebo dekorativna stena ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
12. jan 2019
:see_no_evil::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Správa bola zmenená 8. jan 2019
Už sa veľmi teším na tie dni s dlhším videním, nás tento stav ubíja..., prísť z prace a zo školy= rovno tma:scream: nie nie... neužívame si sánky po tme
Zobraz celú správu
lizatko1009
8. jan 2019
:cloud_snow:
Zobraz celú správu
lizatko1009
6. jan 2019
Zobraz celú správu
lizatko1009
5. jan 2019
Kocky čo to na mna lezie? Chorá som nebola ani nepamätám kedy, včera v noci mi bolo divne, ja mám problémy so žalúdkom, tak som tomu nepripisovala doraz, že staré známe pocit kameňa, dnes som sa zobudila a stále ten istý pocit plnosti, žalúdok ako obarený ako na vode, nasilu som si dala trocha jesť, potom už sa pridávala bolesť chrbta, krku, lámanie rúk a nôh. Mám tu rodičov tak sme zbehli trocha shopping a mne bolo ešte horsie začal ma bolieť aj nadych, celé telo plus obarený žalúdok a žiadna chuť na jedlo. Práve som si dala teplomer a 37.6 to je na moj pomer dosť, lebo ja dosť ťažko znášam teplotu. Je teraz niečo vo vzduchu ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. jan 2019
Verejná informácia : áno do školy je nástup 8.1 t.j v utorok. Ja to už viem pol roka a dokonca ešte aj Ucitelka na besiedke to hovorila a ešte to mal nalepené aj v zapisnicku. Nieje to vymysel “úbožiakov “ učiteľov, ani “úbožiakov” riaditeľov, je to dane ministerstvom školstva . Pekný večer :hugging:
Zobraz celú správu
lizatko1009
1. jan 2019
:snowflake:️Aj u vás takto? Škoda, že nejde zachytiť to hnusne sneženie, tešíme sa na zajtrajsiu cestovacku :pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
1. jan 2019
:champagne_glass:V Novom roku Vám prajem všetko stastie sveta, hlavne veľa zdravia a splnených prianí :champagne_glass: dúfam, že ste oslavili, naša klasika bez ohňostroja na námestí by nebol nový rok :slight_smile: ináč včera som sa nestíhala diviť, ako dokazu byt ľudia mimo a svojim deťom dajú ohňostroj do rúk a rodičia dokonca aj babka s dedkom sa nato pozerali ako ich možno v rozmedzí 5-10 ročne deti podpaluju a keď nevybuchlo , hneď deti sa rozbehli k tomu... nahli sa a priamo do toho pozerali .a rodičia... dokonca ani babka a dedko nič nepovedali, len sa smiali...Ja ako dospela by som to do rúk nevzala a k tomu sa nepriblížila. A môjmu synovi? Max prskavku...
Zobraz celú správu
lizatko1009
31. dec 2018
Raňajky hotové, milujem a len tak s maslom, alebo aj slivkovy lekvár, ako hrianky :slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
24. dec 2018
Na tuto chvíľu som sa tešila, rozvalit na gauč a pozerať tie otrepané rozprávky :hugging: telku som nepozerala ani nepamätám kedy, ak nerátam raz za čas dva a pol chlapa
Zobraz celú správu
lizatko1009
21. dec 2018
:person_doing_cartwheel_tone1::male_sign:
Zobraz celú správu
lizatko1009
20. dec 2018
Poznáte čo som práve dopiekla? :hugging:
Zobraz celú správu
lizatko1009
18. dec 2018
Deficit všetkého :see_no_evil:pre nás najhorší týždeň, hlavne pracovný , tak som v predstihu nachystala najmensiemu ako každý rok na štvrtok do školy pre decká
:christmas_tree:teším sa na ten moment keď dorzime k rodičom, vyložim nohy a budem pozerať Kevina, ešte nemám ten pocit Vianočný, len stres, chaos panika, možno preto, že tento rok nerobíme ani stromček :eyes:
Zobraz celú správu
lizatko1009
15. okt 2018 Čítané 142x

Ahojte :slight_smile:

v prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať, že som mala možnosť testovať so svojou rodinkou nové čaje Mistral v troch príchutiach a to: Marhuľa&Levanduľa, Slivka&Jazmín, Čerešňa&Ruža.Táto značka čajov nebola u nás prvýkrát. Máme ich v domácnosti celoročne. Taký týždeň pred testovaním, keď ešte to nebolo na Modrom koníku, boli sme na nákup a tento čaj sme zazreli, popravde nevedeli sme si vybrať jeden na skúšku, moje oči pohladilo ako prvé ich balenie. Musím uznať, že obal sa im vydaril, hlavne pre ženské oči: Praktické, štýlové farebné balenie (vhodné aj ako darček). Keď som zbadala na koníku, že prebieha testovanie všetkých druhov, hneď som sa zapojila. Jedno ráno došla správa, že som bola vybratá na testovanie. Veľmi ma to potešilo, ale viac synátora. Každý deň sa pýtal, kedy už prídu :grinning: Aj keby správa neprišla, aj tak by som ich postupne kúpila, jasné... Zvedavosť ma neopúšťa na prepojenie chuti ovocie+kvety. Veľký balík mi prišiel do práce, hovorím si fuuu: Koľko tam toho je? Rýchlo som ho otvorila a z každého druhu rovno 3 ks s milým venovaním :slight_smile:. Jednu várku som si nechala v práci, lebo tam si zalievam čaj každé ráno a ponúkam zákazníčkam a zvyšok som odniesla domov, kde si čaj "už kľudne " najviac vychutnávame. Poviem vám, to bola u nás vôňa! Po otvorení balíčka vnútri čaká ešte jedno balenie, kde sa nachádza 18 pyramídpvých vrecúšok, na moj vkus, veľmi silno je prilepená na nich tá šnúrka a musíte ju opatrne ťahať, asi 2 x sa mi vrecúško rozrhlo. Nebudem už písať litánie, lebo nikoho nebude baviť toľko čítať, tak šup poďte sa so mnou ponoriť do nášho domáceho testovania :slight_smile:


1. Marhuľa & Levanduľa

Tento čaj mi pripomína leto, ktoré milujem najviac, ako to už o mne väčšina na koníku vie, po otvorení je menej aromatický. Chuť je pekne vyvážená, povedala by som, že ja som v tom čaji cítila viac chuť a vônu marhúľ a v pozadí jemnú levanduľu. Celkový dojem: príjemná a jemná chuť nepotrebuje žiadne sladidlá, najmenšiemu ho chystám skoro každý deň do školy a dávam mu trocha medu, ale kto nemá rád kyslé ovocné čaje tak tento odporúčam a ešte lepšie chutí vychladený. Najviac chutil synátorovi. Práve som sa ho opýtala: "Ktorý ti chutil najviac?" Povedal, že tento a moja druhá otázka bola a čo si v tom čaji cítil? Odpovedal, že harmóniu. Aj sme sa pobavili, ale čo už... Deti sú predsa najúprimnejšie :slight_smile:

P.S. Marhuľa je ovocie zdravia a levanduľa na chuť a krásu :slight_smile:


2. Slivka & Jazmín Tento môj jesenný a zimný voňavý favorit, trocha pripomína ich čaj Magic time, ktorý kupujem práve v tomto období. Bez tejto vône v byte si neviem predstaviť chladné a tmavé dni + na oblohe tie škaredé ťažké mraky. Vôňa vianočných trhov a slivkoveho lekvára. Po otvorení je viac aromatickejší ako predchádzajúci čaj. Prvý nádych: ja osobne cítim sušené slivky a polovička, ktorý je degustátor síce na alkohol, ale je aj dobrý ovoniavač povedal, že cíti jemný kvet a šupku z jablka. Zato najmenší ochutnávač v ňom cíti PEDRO žuvačky a trdelník :grinning: Farba je výrazná červená, pri lúhovaní preráža krásna voňa jazmínu. Práve som skoro odpadla, najmenšiemu ten čaj až tak zavoňal... prišla som do kúpelne skontrolovať situáciu, čo je u nás také ticho, počuť len moje ťukanie do klávesnce ako píšem túto recenziu, prevaril si vodu a poctivo nanosil do vane a tam si lúhuje asi 5 sáčkov naraz, lebo sa chce v tom vykúpať :grinning:

P.S Slivka odburáva stres, má dobré účinky na črevo, posilňuje imunitu, pomáhajú pri chudnutí a kvety jazmínu rozhodne neslúžia len na dekoratívne účely, ale sú veľmi aromatické a preto ich naši predkovia už od staroveku pridávali do rozličných parfémo, čo sa potvrdilo aj pri tomto čaji, že prerazil v chuti.


3. Čerešňa & Ruža


Vrátme sa do úžasného mesiaca v roku a to je MÁJ. Ten moment keď všetko kvitne, vonia a vy sedíte vonku na lavičke pod rozkvitnutou čerešňou. Zatvorím na chvílku oči, ovoňiam pyramídku čaju a cítim vôňu rozkvitnutých ruží. Znova polovička k tomu ešte pridala, ze cíti mätu a trocha šípky, taká punčová chuť a vôňa, ale fakt prvý moment moje vylúhované lupene z ruží z detských čias, keď som chcela vyrobiť parfém. Už keď sa dostane do kontaktu s vodou, ruže sa vytratia a preráža chuť a voňa čeresní, farba je sýto červená, skôr by som povedala, ze chuť je višňová, je jemne kyslejší ako ostatné testované čaje. Ja osobne už potrebujem aj med. Je to najaromatickejší čaj zo všetkých testovaných čajov. 

P.S Čerešne sú univerzálnou vitamínovou bombou + Ruža je právom označovaná za kráľovnú kvetov.

Na záver nášho testovania, ďakujem aj ľudom za trpezlivosť, že si prečítali túto recenziu do konca. Urćite si tieto čaje našli u nás miesto. Napríklad synov veľmi obľúbený je Jahoda+Malina, Rakytník, Jablko+škorica.

Potom moje obľúbené ako Kamilka+med, žihľava+citrón, materina dúška a všetky zelené čaje. Ahojte a aj vám ďakujem za možnosť testovania.

#test_mistral #recenzia

Čítaj celý článok
lizatko1009
1. sep 2018
Z Rakúska to už prichádza :zap::fog::zap:
Zobraz celú správu
lizatko1009
27. aug 2018
Už chystáte? Nakupujete? Naša už je naložená, dieťa sa do školy teší, ale ja nie, znova ranné vstávanie a všetko okolo :see_no_evil::sob:
Zobraz celú správu
lizatko1009
12. aug 2018
Nádherná vcerajsia Vienna :sunny:
Zobraz celú správu
lizatko1009
8. aug 2018
:birthday::heart_eyes:8.8 pre mna najkrajší deň a mamin dnešný narodeninový oslávenec (cecek) vykúpany už aj odpadol, ešte ho čaká darček, tak nech sa po ceste domov vyspí :birthday::heart_eyes:
Zobraz celú správu
lizatko1009
4. aug 2018
Odporúčam :thumbsup: 13 hektárov aj keď veľa ľudí všetko sa stratí , 27 bazénov a ceny polovica ako u nás
Zobraz celú správu
lizatko1009
29. júl 2018
Dočkala som sa :heart_eyes::sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:
Zobraz celú správu
lizatko1009
2. júl 2018
Nebrať vztahovacne, mna to pobavilo :D
Zobraz celú správu
lizatko1009
1. júl 2018
Pokračovanie :slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
30. jún 2018
Psychohygiena u babky :hugging:
Zobraz celú správu
lizatko1009
29. jún 2018
Mama ty si nenormalna, už zvooonilo:joy: to nič synu nech cenga koľko chce aaaa tak som čakala na tento deň a konečne pre mna dni bez školských povinnosti :joy::joy::pray: ruka horeee
Zobraz celú správu
lizatko1009
28. jún 2018
Na zajtrajšok ! :slight_smile: ale je to pravda. Zajtra to tu bude samé vysvedčenie, len nezabudnite schovať meno a školu dieťaťa :pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
14. jún 2018
Kto sa teší na 29.6 tak ako ja ? :joy::pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
4. jún 2018
Cítim sa ako keď ho odo mna vzali v pôrodnici :see_no_evil::cry: na tyzdnovku škola v prírode :pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. jún 2018
Vikendy sú top, ináč aké počasie je na Orave ? Synátor zajtra odchádza na týždeň do školy v prírode tak neviem čo baliť
Zobraz celú správu
Strana
z 4
Predošlá Strana
z 4
Ďalšia