Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lizatko1009
Včera o 12:10
To čo je tu teraz s tými knihami? Nákup daruj a potom ty dostaneš ? Nikdy nestihnem prečítať, lebo hneď sa to vymaže, ďalšie v style bieliaca pasta, lesk na zväčšenie pier, serum za 90€ na rast mihalnic a take pyramídy?
Zobraz celú správu
lizatko1009
Včera o 11:17
Ahojte prosím vás koľko bude poplatok cca ak budem posielať z VÚB na Česky unicredit, jedna sa o vyššiu sumu
Zobraz celú správu
lizatko1009
15. feb 2019
Teším na :sun_with_face:
Zobraz celú správu
lizatko1009
13. feb 2019
:scream::scream::scream: no asi moj išiel posledný x zo školy, ale ráno už chodí sam a potom mi hneď vola, že už je tam, aj keď to ma do 200 metrov, nemala som to vidieť, ale sú dni keď človek nestiha a musí ostat v práci , ako to riešite vy ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
11. feb 2019
Čo to sú teraz za choroby? Vsade naokolo pocuvam horúčky, grcacky, hnačky, dnes ani druzinarku nemali, triedna s nimi bola, dnes len rozposielam domáce spolužiakom. malo deti v družine, moj oco po 15 tich rokoch dostal horúčku, vy sa držíte ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
11. feb 2019
:grinning:
Zobraz celú správu
lizatko1009
9. feb 2019
Slivkovo orechovy a víkend môže konečne začať budik na 11:00 :sweat_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
5. feb 2019
Ahojte môže prechádzať nejaká črevná viroza ? Včera sa Matus sťažoval, že mu je na vracanie a necíti sa dobre, ale nevracal ani hnačky, teplota , nič. Ani nič take nejedol. Mne bolo tiež nejako pofidérne, ale prešlo. Dnes pred hodinkou som ho zobudila a že ho boli stále brucho, tak ho nechám už doma pre istotu. Dala som čierne uhlie a caj. Teraz je asi toho veľa, že?
Zobraz celú správu
lizatko1009
4. feb 2019
Pondelky sú najhoršie, ja mimo po 4.5 hod spanku ešte cítim na perách pomadu, ktorú som si dávala pred spanim, žiaľ nestihla sa ani vstrebať, dnes idem do prace na 9:00, tak s kľudom si chystám pre syna desiatu, polovičke raňajky (take rana sú výnimočne) a synátor mi z obývačky kričí : mama už je 7:43 a moja odpoved : utekaj sa rýchlo namaľovať :see_no_evil::joy::see_no_evil::joy: tak idem sa už aspoň ja :grinning:
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. feb 2019
Prosím vás, tie čo máte doma indukcie sú hlučne? Napríklad značky siemens, bosch, Gorenje, electrolux? Niekde sme čítali recenzie, že bosch sú hlučne a klikajú.
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. feb 2019
Aký by ste volili, alebo s akým drezom ste spokojne ? Bude spodne, len či granitove vo farbe, alebo nerez ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
Správa bola zmenená 1. feb 2019
Prosím vás rodičom dnes prisla domov pokuta z Maďarska za diaľničnú z leta čo sme chodili po kúpaliskách, ale tu ich eurovignete som sama osobne kupovala na hraniciach pred vstupom na ich cestu, neviete prečo prišla? Nejaký dôvod ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
31. jan 2019
Ahojte, zajtra mám od rana tour de lekár a o 13:00 mám sono prsníkov a brušnej dutiny, chcem sa opýtať či sa môže pred tým jesť, alebo nie
Zobraz celú správu
lizatko1009
21. jan 2019
Odvážila som práve synovu školskú tašku a že 6 KG :scream: a ma tam iba to čo reálne potrebuje
Zobraz celú správu
lizatko1009
12. jan 2019
:see_no_evil::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Správa bola zmenená 8. jan 2019
Už sa veľmi teším na tie dni s dlhším videním, nás tento stav ubíja..., prísť z prace a zo školy= rovno tma:scream: nie nie... neužívame si sánky po tme
Zobraz celú správu
lizatko1009
8. jan 2019
:cloud_snow:
Zobraz celú správu
lizatko1009
6. jan 2019
Zobraz celú správu
lizatko1009
5. jan 2019
Kocky čo to na mna lezie? Chorá som nebola ani nepamätám kedy, včera v noci mi bolo divne, ja mám problémy so žalúdkom, tak som tomu nepripisovala doraz, že staré známe pocit kameňa, dnes som sa zobudila a stále ten istý pocit plnosti, žalúdok ako obarený ako na vode, nasilu som si dala trocha jesť, potom už sa pridávala bolesť chrbta, krku, lámanie rúk a nôh. Mám tu rodičov tak sme zbehli trocha shopping a mne bolo ešte horsie začal ma bolieť aj nadych, celé telo plus obarený žalúdok a žiadna chuť na jedlo. Práve som si dala teplomer a 37.6 to je na moj pomer dosť, lebo ja dosť ťažko znášam teplotu. Je teraz niečo vo vzduchu ?
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. jan 2019
Verejná informácia : áno do školy je nástup 8.1 t.j v utorok. Ja to už viem pol roka a dokonca ešte aj Ucitelka na besiedke to hovorila a ešte to mal nalepené aj v zapisnicku. Nieje to vymysel “úbožiakov “ učiteľov, ani “úbožiakov” riaditeľov, je to dane ministerstvom školstva . Pekný večer :hugging:
Zobraz celú správu
lizatko1009
1. jan 2019
:snowflake:️Aj u vás takto? Škoda, že nejde zachytiť to hnusne sneženie, tešíme sa na zajtrajsiu cestovacku :pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
1. jan 2019
:champagne_glass:V Novom roku Vám prajem všetko stastie sveta, hlavne veľa zdravia a splnených prianí :champagne_glass: dúfam, že ste oslavili, naša klasika bez ohňostroja na námestí by nebol nový rok :slight_smile: ináč včera som sa nestíhala diviť, ako dokazu byt ľudia mimo a svojim deťom dajú ohňostroj do rúk a rodičia dokonca aj babka s dedkom sa nato pozerali ako ich možno v rozmedzí 5-10 ročne deti podpaluju a keď nevybuchlo , hneď deti sa rozbehli k tomu... nahli sa a priamo do toho pozerali .a rodičia... dokonca ani babka a dedko nič nepovedali, len sa smiali...Ja ako dospela by som to do rúk nevzala a k tomu sa nepriblížila. A môjmu synovi? Max prskavku...
Zobraz celú správu
lizatko1009
31. dec 2018
Raňajky hotové, milujem a len tak s maslom, alebo aj slivkovy lekvár, ako hrianky :slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
24. dec 2018
Na tuto chvíľu som sa tešila, rozvalit na gauč a pozerať tie otrepané rozprávky :hugging: telku som nepozerala ani nepamätám kedy, ak nerátam raz za čas dva a pol chlapa
Zobraz celú správu
lizatko1009
21. dec 2018
:person_doing_cartwheel_tone1::male_sign:
Zobraz celú správu
lizatko1009
20. dec 2018
Poznáte čo som práve dopiekla? :hugging:
Zobraz celú správu
lizatko1009
18. dec 2018
Deficit všetkého :see_no_evil:pre nás najhorší týždeň, hlavne pracovný , tak som v predstihu nachystala najmensiemu ako každý rok na štvrtok do školy pre decká
:christmas_tree:teším sa na ten moment keď dorzime k rodičom, vyložim nohy a budem pozerať Kevina, ešte nemám ten pocit Vianočný, len stres, chaos panika, možno preto, že tento rok nerobíme ani stromček :eyes:
Zobraz celú správu
lizatko1009
15. okt 2018 Čítané 145x

Ahojte :slight_smile:

v prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať, že som mala možnosť testovať so svojou rodinkou nové čaje Mistral v troch príchutiach a to: Marhuľa&Levanduľa, Slivka&Jazmín, Čerešňa&Ruža.Táto značka čajov nebola u nás prvýkrát. Máme ich v domácnosti celoročne. Taký týždeň pred testovaním, keď ešte to nebolo na Modrom koníku, boli sme na nákup a tento čaj sme zazreli, popravde nevedeli sme si vybrať jeden na skúšku, moje oči pohladilo ako prvé ich balenie. Musím uznať, že obal sa im vydaril, hlavne pre ženské oči: Praktické, štýlové farebné balenie (vhodné aj ako darček). Keď som zbadala na koníku, že prebieha testovanie všetkých druhov, hneď som sa zapojila. Jedno ráno došla správa, že som bola vybratá na testovanie. Veľmi ma to potešilo, ale viac synátora. Každý deň sa pýtal, kedy už prídu :grinning: Aj keby správa neprišla, aj tak by som ich postupne kúpila, jasné... Zvedavosť ma neopúšťa na prepojenie chuti ovocie+kvety. Veľký balík mi prišiel do práce, hovorím si fuuu: Koľko tam toho je? Rýchlo som ho otvorila a z každého druhu rovno 3 ks s milým venovaním :slight_smile:. Jednu várku som si nechala v práci, lebo tam si zalievam čaj každé ráno a ponúkam zákazníčkam a zvyšok som odniesla domov, kde si čaj "už kľudne " najviac vychutnávame. Poviem vám, to bola u nás vôňa! Po otvorení balíčka vnútri čaká ešte jedno balenie, kde sa nachádza 18 pyramídpvých vrecúšok, na moj vkus, veľmi silno je prilepená na nich tá šnúrka a musíte ju opatrne ťahať, asi 2 x sa mi vrecúško rozrhlo. Nebudem už písať litánie, lebo nikoho nebude baviť toľko čítať, tak šup poďte sa so mnou ponoriť do nášho domáceho testovania :slight_smile:


1. Marhuľa & Levanduľa

Tento čaj mi pripomína leto, ktoré milujem najviac, ako to už o mne väčšina na koníku vie, po otvorení je menej aromatický. Chuť je pekne vyvážená, povedala by som, že ja som v tom čaji cítila viac chuť a vônu marhúľ a v pozadí jemnú levanduľu. Celkový dojem: príjemná a jemná chuť nepotrebuje žiadne sladidlá, najmenšiemu ho chystám skoro každý deň do školy a dávam mu trocha medu, ale kto nemá rád kyslé ovocné čaje tak tento odporúčam a ešte lepšie chutí vychladený. Najviac chutil synátorovi. Práve som sa ho opýtala: "Ktorý ti chutil najviac?" Povedal, že tento a moja druhá otázka bola a čo si v tom čaji cítil? Odpovedal, že harmóniu. Aj sme sa pobavili, ale čo už... Deti sú predsa najúprimnejšie :slight_smile:

P.S. Marhuľa je ovocie zdravia a levanduľa na chuť a krásu :slight_smile:


2. Slivka & Jazmín Tento môj jesenný a zimný voňavý favorit, trocha pripomína ich čaj Magic time, ktorý kupujem práve v tomto období. Bez tejto vône v byte si neviem predstaviť chladné a tmavé dni + na oblohe tie škaredé ťažké mraky. Vôňa vianočných trhov a slivkoveho lekvára. Po otvorení je viac aromatickejší ako predchádzajúci čaj. Prvý nádych: ja osobne cítim sušené slivky a polovička, ktorý je degustátor síce na alkohol, ale je aj dobrý ovoniavač povedal, že cíti jemný kvet a šupku z jablka. Zato najmenší ochutnávač v ňom cíti PEDRO žuvačky a trdelník :grinning: Farba je výrazná červená, pri lúhovaní preráža krásna voňa jazmínu. Práve som skoro odpadla, najmenšiemu ten čaj až tak zavoňal... prišla som do kúpelne skontrolovať situáciu, čo je u nás také ticho, počuť len moje ťukanie do klávesnce ako píšem túto recenziu, prevaril si vodu a poctivo nanosil do vane a tam si lúhuje asi 5 sáčkov naraz, lebo sa chce v tom vykúpať :grinning:

P.S Slivka odburáva stres, má dobré účinky na črevo, posilňuje imunitu, pomáhajú pri chudnutí a kvety jazmínu rozhodne neslúžia len na dekoratívne účely, ale sú veľmi aromatické a preto ich naši predkovia už od staroveku pridávali do rozličných parfémo, čo sa potvrdilo aj pri tomto čaji, že prerazil v chuti.


3. Čerešňa & Ruža


Vrátme sa do úžasného mesiaca v roku a to je MÁJ. Ten moment keď všetko kvitne, vonia a vy sedíte vonku na lavičke pod rozkvitnutou čerešňou. Zatvorím na chvílku oči, ovoňiam pyramídku čaju a cítim vôňu rozkvitnutých ruží. Znova polovička k tomu ešte pridala, ze cíti mätu a trocha šípky, taká punčová chuť a vôňa, ale fakt prvý moment moje vylúhované lupene z ruží z detských čias, keď som chcela vyrobiť parfém. Už keď sa dostane do kontaktu s vodou, ruže sa vytratia a preráža chuť a voňa čeresní, farba je sýto červená, skôr by som povedala, ze chuť je višňová, je jemne kyslejší ako ostatné testované čaje. Ja osobne už potrebujem aj med. Je to najaromatickejší čaj zo všetkých testovaných čajov. 

P.S Čerešne sú univerzálnou vitamínovou bombou + Ruža je právom označovaná za kráľovnú kvetov.

Na záver nášho testovania, ďakujem aj ľudom za trpezlivosť, že si prečítali túto recenziu do konca. Urćite si tieto čaje našli u nás miesto. Napríklad synov veľmi obľúbený je Jahoda+Malina, Rakytník, Jablko+škorica.

Potom moje obľúbené ako Kamilka+med, žihľava+citrón, materina dúška a všetky zelené čaje. Ahojte a aj vám ďakujem za možnosť testovania.

#test_mistral #recenzia

Čítaj celý článok
lizatko1009
1. sep 2018
Z Rakúska to už prichádza :zap::fog::zap:
Zobraz celú správu
lizatko1009
27. aug 2018
Už chystáte? Nakupujete? Naša už je naložená, dieťa sa do školy teší, ale ja nie, znova ranné vstávanie a všetko okolo :see_no_evil::sob:
Zobraz celú správu
Strana
z 4
Predošlá Strana
z 4
Ďalšia