Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lizatko1009
Dnes o 22:16
Mam dosť :D aj ďalší zub vonku
Zobraz celú správu
lizatko1009
Dnes o 16:43
Ako robíte vy jahodový kompót?
Zobraz celú správu
lizatko1009
Dnes o 13:23
:slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Dnes o 11:39
Ahojte, v rohu kde mame dočasne kresielka budeme kupovať normálne sedenie, len chcela by som na tu podlahu také drevené ako pódium vyskladat, ako sa to presne vola? Mate to niekto?
Zobraz celú správu
lizatko1009
Včera o 18:27
Na toto som čakala celý týždeň normálne abstak, ani som už pre istotu od obeda nič nejedla, aby sa zmestila :joy:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Včera o 17:35
Rajka jahody samozber: chystáme sa tam za pol hodinu prvý x, ako to tam funguje?
Zobraz celú správu
lizatko1009
13. jún 2019
Dostala som sa k novému receptu na muffiny a sú geniálne, podelím sa s vami o recept, ale ja som si ho trocha upravila aj pomer, tak píšem :do misky 180g hladkej múky, do múky 1,5 cl kypriaceho prášku, štvrť cl soľ, polovica cl škorica mletá, a štvrť cl sóda bikarbona, tieto ingrediencie premiešať, 70 g masla a 2 plne PL NUTELA (V recepte bolo arasidove maslo, ale to nenávidíme) vymiesat pridať 100 g cukru, 1 vajíčko, 1 jogurt naj biely, ale ten som nemala dala som nejaký rakúsky smotanovo marhuľový, 1cj vanilkovej esencie, 1-2 popucene banany, všetko vyslahat, potom po lyzickach pridávať sypku zmes, vznikne konzistencia až takej peny, nasekat čokoládu a primiesat do cesta, ja som dala horkú a milku toffe, naplniť košicky na vrch som dala znova nasekanu čokoládu a nejaké oriešky a na druhé som dala lentilky jahody, maliny, čučoriedky a piecť 25 min na 180 :slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
13. jún 2019
Co by ste urobili vy? Synator sa zajtra v škole neuci, ale majú branne cvičenie na kuchajde na 4-5 hodin, na 99% pôjdu od školy peši tam a možno aj naspäť, on velice bojkotuje, že on po tej horúčave tam nejde
Zobraz celú správu
lizatko1009
12. jún 2019
Matuuuus neotvaraj dokoraaan tu terasu, mama ved si chcela teplo, tak tu ho máš :D
Zobraz celú správu
lizatko1009
11. jún 2019
Urobila som si zásobu na leto, mam ich na leto obľúbených viac, ale neviem prečo toto je môj naj top letný a dnes som naň navnadila aj zmrzlinarku a 2 kamošky :D
Zobraz celú správu
lizatko1009
11. jún 2019
A ešte som upiekla na tie moje meniny a zajtrajšiu večernú návštevu
Zobraz celú správu
lizatko1009
10. jún 2019
Navarene a môžme sa učiť po týždni v škole v prírod, aby náhodou sa niečo nezameskalo mame dnes co robiť už nech je 28.6 :rolling_eyes:
Zobraz celú správu
lizatko1009
10. jún 2019
Dnes je sviatok môjho mena, schválne kolke poznáte Margarety? :person_raising_hand::female_sign:
Zobraz celú správu
lizatko1009
9. jún 2019
Peši až do yeme nakupit raňajky a desiatu, kto tam chodí rad tiež? :slight_smile:
Zobraz celú správu
lizatko1009
9. jún 2019
Dnes niekto bude plakať, vodu nestíhame vyrábať a chladiť :grin:
Zobraz celú správu
lizatko1009
9. jún 2019 Čítané 268x

Priznám sa, že v obchodoch som si ich nikdy nevšimla, možno preto, že moc ECO produktom, čo sa týka čisiacich prostriedkov, atď. moc neverím, pritom  potraviny a takéto veci sa snažím kupovať čo najkvalitnejśie, ale na túto druhú stránku som zanevrela po pár neúspešných experimentoch.Takźe posledné týždne som mala tú možnosť  testovať a porovnávať SUNLIGH NATURE.  Obsahujú ingrediencie na  na rastlinnej báze,  prírodné, biologicky odbúrateľné zložky.

Sme trojčlenná rodina, ale riadu máme požehnane, vźdy umývačku zapíname pred spaním, ráno jeden stihne vyložiť spodnú čast a druhý hornú časť. Cez víkendy spoločne a mali by ste počuť a vidieť tie naše dohady, čo umýva lepšie,  zle umytý hrniec zvalila polovička na mňa, že to nieje tabletou, to ja som zle dala hrniec do umývačky (priznám sa, tetris nieje moja silná stránka) a celý deň zbierame a zbierame...lepšie napísané (ráno tam skončia len śálky od kávy a jedna malá miska po mojom rannom jogurte) Máme Boschku 60 cm- 40cm by som nekúila,  tá dostane najvačiu nálož  keď sa vrátim z práce a večer keď varím obed na ďalší deň . Ešte vonia trocha novotou, lebo sme sa sťahovali a hneď boli pri nej pribalené  FINISH , to padlo na testovačku ako prvé. (dali málo), tak sme stihli uź aj niečo iné poskúšať. Nebudem už písať litánie a posnažím sa čo to opísať.

Krabička je nenápadná z recyklovaného materiálu. Po ovorení som očakávala niečo farebné  aspoň trocha voňajúce, lebo ja milujem voňavé veci a nič z toho nebolo. Večer sme ju hneď použili a ráno som bola prvá nastepovaná a zvedavá ako tie moje nie na oko vábne tablety na ECO programe zvládli. Riad bol čistý, prvý deň nebolo potrebné žiadnu vec dočisťovať ručne, akurát som sledovala poháre pod slnkom a neboli až také super lesklé ako keď použijem Jarovú kapsulu a ostali mi na pár pohároch ako keby  fľaky, ináč nic hrozné, ale ja som chorý detailista a boli to len 2 poháre. Prikladám foto ak vy niečo spozorujete, ale na druhej strane som ostala aj milo prekvapená, že tie špinavé riady boli fakt čisté, voňa neutrálna. 1X som musela dočisťovať hrniec od pudingu. Určite touto značkou nepohŕdnem, ale nabudúce keď tieto dorazíme vyskúšam od nich niečo farebnejšie a trocha voňavejšie, aby som potom vedela takto porovnať. Ale ak vy obľubujete ecologické prostriedky, tak vám tento produkt odporúčam. Polovička je s nimi spokojný.  Nestalo sa ani raz, aby tableta nebola rozpustená. Finish raz takto ostal.

A ja mám uź po dnešnom dni zavárania marmelád, upratovnia, nakupovania a písanie recenzie dosť , idem zapnúť umývačku, tak som zvedavá ako to zvládne s džemovými hrncami, zajtra no uź dnes budeme na vykladanie umývačky dvaja, musím si už sadnúť na gauč, vypnúť myslenie a nabrať energiu na dokazovanie pri vykladaní :grinning: 

Ďakujem, že som mohla byť tohto testu súčasťou :slight_smile: dobrú noc, zajtra to po sebe prečítam ešte raz a opravím chyby. #test_sunlight2 #recenzia

Čítaj celý článok
lizatko1009
Správa bola zmenená 8. jún 2019
Človek si chce kúpiť normálne rifle a ma problém, kedy skončí ta móda? Rifle pod :goat::goat:, zarezane z každej strany, tlačiace na všetky organy a k tomu tie krátke rozgajdane tričká:rolling_eyes:
Zobraz celú správu
lizatko1009
8. jún 2019
🥭 Marhule spracované, napečene, navarene, povysavane, doperie 4 ta práčka, deti majú svoj svet a ja idem trocha na spacirku a k večeru na so synatorom na zmrzku a skontrolovať polovičku do prace, ďakujem, ze som sa dočkala slnka a tohto obdobia nevrstvenia a vonku do 22:00 :pray::grin:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Správa bola zmenená 6. jún 2019
Jaaaj moje detstvo...každá len rieši ako žiaden cukor aj dnes ráno aký pre dieťa biely jogurt, odpovede: len nedávaj don žiaden med, ovocie, džem, ano len taky kyslý, hmm príde do veku kde si ten cukor a mastné bude nahrádzať ja vidím každé druhé dieťa pri sebe. Bola by som zvedavá co by ste hovorili v 90. Rokoch keď som ako dieťa vybehla u babky do záhrady natrhat si jahody a popucila som si ich s dobrou kvantitou cukru a nikto to neriešil :grin: vy ste to nerobili?
Zobraz celú správu
lizatko1009
5. jún 2019
Sama doma, že si pustím aspoň telku ako podmaz a potom, ze co som taka nervna až do agresivity, potom sa spamatam jaaaj telka markíza a Susedia, to je niečo otrasné, nedá sa to počúvať nie ešte pozerať prepínam
Zobraz celú správu
lizatko1009
4. jún 2019
Odporúčam film: kolónia
Zobraz celú správu
lizatko1009
4. jún 2019
Také cudne pre mňa dní toto, keď je synator na týždeň preč, ja nič nestresujem, neponáhľam, prácu som si dala po obede do večera. kľudne sa najem cez týždeň z taniera, nie za pochodu, všade ticho, sedím si v chládku a dám si moje obľúbené špenátovo, mozarelove LASAGNE so susenou šunkou, ktoré sú lepšie ako mäsové, len veriť a dúfam, že mi z nich nebude zle, ale už 27. 6 idem na gastro, ale v narkóze :rolling_eyes::grin:
Zobraz celú správu
lizatko1009
Správa bola zmenená 3. jún 2019
Dnes sa moje testovanie konci, som zvedavá ci si eco sóda poradí aj s besamelovou omáčkou. neobtazovala som vás tu každý deň ohľadom toho nejakou fotkou, vypisovackami a chválami, neskôr pridám v termíne recenziu, kto si chce nech si prečíta a kto nie, nech to preroluje, ja som v hodnoteniach dosť na mieste, prinajhoršom ak sa zle vyspis ako dnes ja, máš ma možnosť zablokovať, ak ti to vadí, pekný večer :slight_smile:#test_sunlight2
Zobraz celú správu
lizatko1009
3. jún 2019
Synator už cestuje do školy v prírode... ten pocit, ako keď ho vzali v pôrodnici :rolling_eyes: ja po 3,5 hod spánku nemohla som zaspať a sama som sa zobudila, dnes budem mat krásny deň :( snáď ďalšie si trocha oddýchnem, aspoň ze je teplo a výhoda mat kaviareň pod bývaním na takéto dni a raňajky vonku som čakala strašne dlho
Zobraz celú správu
lizatko1009
2. jún 2019
Ešte pred školou v prírode sa vyberá zub :grin:
Zobraz celú správu
lizatko1009
2. jún 2019
Balím syna do školy v prírode podľa zoznamu aj to nemám ešte nachystané všetko, ešte slovenský jazyk a matematika, toto do kufra nedám :astonished:teším sa na pracku po príchode :joy: ináč aké máte počasie na Oravskej polhore?
Zobraz celú správu
lizatko1009
2. jún 2019
Večera :DPre mňa jedna z naj top zmrzlin v BA
Zobraz celú správu
lizatko1009
31. máj 2019
Tak málo mi stačí k šťastiu a to je :sun_with_face: a:coffee:, teply vánok, piatok a v spoločnosti perfektnej :person_raising_hand::female_sign:️ konečne teplo :pray:
Zobraz celú správu
lizatko1009
30. máj 2019
:croissant:Na desiatu-raňajky sladké a slané:croissant:
Zobraz celú správu
lizatko1009
30. máj 2019
Ahojte ako to vyzerá a počasím na Orave, ak je tu niekto z Oravy? Synator ide v pondelok do školy v prírode na Oravsku polhoru a 1rozmýšľam ci kupovať gumáky, alebo nie.lebo spolužiačky mama mi povedala, že tam sú 2 ročne obdobia zima a odporná zima :rolling_eyes:
Zobraz celú správu
Strana
z 7
Predošlá Strana
z 7
Ďalšia