Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
lubinkaljuba
23. jún 2019
Idem si ku vám po radu ženy. Ideme do chorvátska v auguste, pod stan (boli sme pre hlasovane :fearful:chlapmi a deťmi) deti majú od 3,5 do 9r. Takže stan zvládnu úplne v pohode. Prosím Vás, tie co chodíte do kempov kde sa vám páči najviac. Boli sme dávno na Rabe v Padove a tam bolo krásne, no keď už Rab tak asi Lopar by pripadal viac do úvahy. Ale viac by sa nám páčila Istria(umag, porec, rovinj atď.) chodievame do basky, vodic Zadaru, Dubrovníka, makarskej.... Ale vždy do apartmánu. Prosím poraďte :pensive:
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
12. jún 2019
Žienky prosím Vás poraďte, dorabame podkrovné izby, (mame palach nie deku.) a toť otázka, akú podlahu mate vy (hlavne kvôli hluku, údržba atď.) chcela by som linoleum s filcom, myslím si ze to není až tak hlučné ako plavacka. Dlažba isto nie :wink:. Ďakujem za názor každej z Vas:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
23. mar 2019
Dievčatá poraďte dáku dinozoo alebo dinopark v ČR kukala som Vyškov, no niečo overené poprosím hľadám a hľadám 🤪
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
16. mar 2019
Ahojte, prosím Vás kde si stiahnem na vlásku2 na ulozto mi to nenaslo len seriál 🤨. Ďakujem
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
16. jan 2019
Dievčatá, prosím Vás odkiaľ si kupujete, objednávate termopradlo chcela som objednať zo sportsdirect no postovne:astonished: des. Potrebujem veľkosť XXL pre tetu a musi to mat do konca mesiaca. Sportisimo ma po xl a cez prdel xl nedá. Kuknem ešte Intersport. Za každú radu ďakujem
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
14. jan 2019
Ďakujem za srdiečka, čím som si to zaslúžila :confused:.
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
22. dec 2018
Ženícky, prosím Vás o radu tie kt peciete. Chcem robit krém do vencekov, no z pudingu a šľahačky (vždy som robila klasiku puding a maslo). Prosím vás aký dávate pomer šľahačky? treba aj stuzovac? Nebude to rednúť? Teda riedke, ďakujem za každú radu :kissing_heart:
Zobraz celú správu
lubinkaljuba
1. dec 2018
Dnes tak krásne vonku :grin: ako ste strávili dnešný dnik.
Zobraz celú správu