Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
lulu_lu
19. feb 2020
Dievčatá, s Riškom to je naozaj kritické.
Nerozumiem, ako sa na toto môže pozerať vláda.
Moje malinké. Dúfam, že kto môže prispieva a suma porastie rýchlo
Zobraz celú správu
lulu_lu
13. feb 2020
:sparkling_heart:Milí priatelia a známi, :sparkling_heart:
iste ste mnohí zahliadli, že na Slovensku máme 4 ťažko choré detičky, ktoré môže zachrániť len injekcia za 2 milióny €. Týmto detičkám náš štát nepomôže, zostávame im my ľudia.

Chlapčekovia majú veľmi málo času. Alexko do júla a Riško do apríla, pretože má v apríli 2 roky a táto injekcia sa môže podať len do 2.roku života dieťaťa. Obaja ho dovŕšia o chvíľu. Tu na foto sú transp.účty. len my sme ich nádej.
Na fb mnohí umelci i handmade predajcovia podporuju výrobkami chlapčekov, ktorym ide celá suma zo zakúpenia vecí.
:sparkling_heart::pray:
Zobraz celú správu
lulu_lu
Správa bola zmenená 10. jan 2020
Tento krásny drobček v linku mal včera meninky ako náš ALEXEJKO:sparkling_heart:
Dúfam, že čoskoro aj z neho bude zdravý chlapček :pray::pray: aj vďaka nám ľuďom.
Klik na článok :blush: každý cent je pomoc :slight_smile: čím viac centov, tým viac eur, čím viac eur, tým je bližšie ich cieľ.:arrow_right::arrow_right:
"Čo je to 2 miliony" oproti zdraviu dieťatka, keď každý prispeje, čo len centami alebo zdieľa :blush: vtedy sa môže táto obrovská suma stať len 2 mil.€
:pray::pray:

https://m.topky.sk/cl/10/1851305/Srdcervuce--Al...
Zobraz celú správu
lulu_lu
4. dec 2016
Ahoj, dievčatá, prosím Vás ako stiahnem video z youtube ? ale nie ako MP3 ale ako video
Zobraz celú správu
lulu_lu
10. jan 2016
Po tvari mi stekaju slzy. Preco musia byt deticky chore najdem niekde odpoved?to sotva. Mam vdakaBohu zdravu dcerku,ale preco nemozu mat to stastie vsetci rodicia??
Viete kto si zasluzi najvacsiu poctu?nie spevaci, herci, ci ini umelci, sportovci...iste aj ti, ale hlavne rodicia,ktorym nebolo dopriate mat zdravé dieta, no staraju sa on s laskou, a casto x posmeluju aj tych "s obycajnymi" problémami.
My sa stqzujeme kolko x mad malichernostami, dakujem Panu Bohu, ze mam iba take tie obycajne problemy. Kolko co stalo,kto ma naheval, zas som pribrala, bonku je hnusna zima. Kiezby kazdy clovek mal len taketo trampoty.
Deti by nemali NIKDY trpiet. Hocico na svete je mozne,ale toto nie :persevere::persevere::persevere::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Mile mamicky, ockovia, hlboko sa pred Vami sklanam a zelam Vam vela sil a co najmenej trapenia, nech sa vase deticky maju dovod usmievat a Vy s nimi! A nech mate uz iba tie nase velke a pritom ozaj malicherne problemy.

Dakujem Pane Boze za zdravie mojej dcerky! Prosim, nech ziadne deticku uz netrpia
Zobraz celú správu