Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
majkamajkasasa
29. sep 2017
78 

Sila prírody na dosah

Už ste niekedy zažili ten pocit, že sa potrebujete nachvíľu zastaviťa poriadne sa nadýchnuť? Je možné, že sa tak cíti i vaša pleť. V tom prípade ste tu správne. Predstavujem vám prírodnú kozmetiku Yves Rocher z rady ELIXIR JEUNESSE 
Tento prírodný zázrak obsahuje viac než 93% zložiek prírodného pôvodu, je bez minerálnych olejov, silikónov a parabénov. Tégliky sú z recyklovateľného skla, plastový flakón s 25% obsahom recyklovaného plastu.

Pri každodennom pobyte v znečistenom prostredí sa pleti zle dýcha, hromadia sa v nej toxíny a zhoršuje sa jej schopnosť prirodzenej regenerácie .Škodlivé látky prenikajú kožou a urýchľujú v bunkách oxidačné procesy, ktoré majú vplyv na starnutie pleti a tvorbu vrások.

Detoxikačný micelárny gél

Tento gél na čistenie pleti je pre mňa veľkým prekvapením, pleť mi šetrne odlíči, má dobrú konzistenciu, nádhernú vôňu čistoty a pocit po nanesení je viac než perfektný .Na rozdiel od "miceráliek", ktoré som doteraz používala, mi nevysušuje a nesťahuje pokožku čo je viac ako pozitívne vzhľadom k tomu, že pleť v mojom veku potrebuje jemnú starostlivosť.

Expresná okysličujúca maska

Ďaľší skvelý produkt, ktorý budem v budúcnosti určite používať. Masky na pleť používam 2x do týždňa a možem smelo skonštatovať, že tento zázrak zatiaľ vyhráva čo sa týka učinku. Pleť je po nanesení vyživená, hydratovaná, krásne vypnutá a svieža ako vánok. Na túto masku som sa tešila najviac a zrejme som tak tušila prečo takže určite odporúčam.

Roll-on na okolie očí

Malá nenápadná tuba v ktorej sa skrýva sila. Každá žena, ktorá má pocit, že potrebuje už intenzívnejšiu starostlivosť na okolie očí, bude spokojná. Roll-on som používala raz denne večer po odlíčení, kedže ráno nemám veľa času a prekvapivo vidím skvelé výsledky. Kruhy pod očami sú jemnejšie, pokožka vypnutá a je to skvelá masáž na unavené oči.

Denná omladzujúca a intenzívna nočná starostlivosť

Denný krém z radu ELIXIR JEUNESSE je podľa mňa výborný kvalitný produkt, ktorý vyhovuje mojej zmiešanej pleti. Má dobrú konzistenciu, krásne sa vstrebe, má super vôňu je vhodný aj pod make up. Pokožka po nanesení je jemná pripravená na celodenný zhon, nie je zbytočne zaťažujúci, mastný a naozaj je cítiť, že je to prírodný výrobok. Mne maximálne vyhovuje.

Pár riadkov budem venovať aj nočnej staroslivosti. Samozrejmosťou tohto nočného krému je krásna vôňa, dobrá konzistencia ale po nanesení mám pocit lepkavej pokožky čo mne veľmi vadí. Sklúšala som ho 3x ale vždy ma ten pocit odradil, takže za mňa isto nie. No čo nevyhovuje jednej, môže perfektne vyhovovať druhej. Naozaj je to individuálne, záleží od viacerych faktorov.

Čo dodať na záver. Som veľmi potešená, že som mala možnosť vyskúšať kozmetiku Yves Rocher ztohto nového radu. Každému človeku, ktorému záleží na prírode a samozrejme aj na vlastnom zdraví, by mal siahnuť po tejto kozmetike. Značka Yves Rocher prísne dohliada na to, aby dodávatelia rastlín využívaných na extrakciu výťažkov, splňali kritériá bezpečnosti, dohľadateľnosti zdrojov a zodpovedného riadenia výroby.

Riadia sa pri tom 3 zásadami:

 • TRAVALO CHRÁNIŤ RASTLINNÉ ZDROJE
 • ZÍSKAVAŤ SUROVINY S REŠPEKTOM K ĽUDOM A PRÍRODE
 • PODPOROVAŤ LOKÁLNUPOPULÁCIU

Každej žene želám, aby si našla ten svoj kúsok osobného raja v podobe perfektnej kozmetiky. Dúfam, že mojou recenziou som aspoň trošku pomohla nahliadnuť bližšie k tejto značke, ktorá, myslím, má skvelú budúcnosť.

NECHAJTE SVOJU PLEŤ NADÝCHNUŤ

#test_yvesrocher2 

  super článok 🙂

  29. sep 2017

  @deni777 dakujem😘

  29. sep 2017

  Prosím ťa ten denný a nočný krém nie sú moc parfumované?

  29. sep 2017