Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
matrix87
25. máj 2014

Sedem mesiacov pokusov

Ahojte, 

tak sa dnes opäť hlásim. Dnes totiž oslavujem sedem mesiacov na svete 🙂 Som hrdý na svojich rodičov, že ich to ešte so mnou neomrzelo. 

Tento mesiac bol dosť hektický, či ako to nazvali rodičia aj s babinou. Mama aj tato končia vysokú školu, a tak sa mi nemohli na 100% venovať, len dakedy... Ale ja som chodil po výletoch aspoň kade tade... Raz u tety, potom u druhej tety, potom u jednej babky, potom u druhej babky... Celkom sranda to bola, ale myslím, že moja mama to zle znášala, lebo mi stále hovorila, že keď to dokončí, tak už ma nikam nedá... A zatiaľ to aj plní 🙂 Predvčerom, čiže v piatok, som bol s ňou a s tatom a s babkou na výlete v Nitre na poslednej štátnici (neviem, čo to je, ale znie to dôležito) maminej. Pol dňa som ju nevidel, a keď sa zrazu zjavila, tak ma od radosti, že ma vidí, aj s kočíka vytiahla... A to ona nikdy nerobí, lebo nechce, aby som vedel, že tam nemusím sedieť (ale ja to už aj tak viem 😀 ) No a od vtedy ako ma vybrala z kočíka je so mnou fakt, že stále... Asi mi pôjde aj na nervy za chvíľu, ale teraz sa veľmi teším, že sa mi už venuje naplno!

No, ale dosť o mame, Prejdime ku mne! Veď ja som tu ten dôležitý, či? 

1. Moje miery: 11200g a 76cm

2. Moje pokroky: točím sa ako vrtuľa (podľa rodičov), sedieť sedím, ale len s pomocou niekoho, ale nemusia ma pri tom držať, stačí, keď ma posadia, ani zub ešte nemám, ale myslím, že to príde za chvíľu, rodičia sa už vyzbrojili kadečím z lekárne (aj tak im to nepomôže), viem chodiť dozadu a minule som prišiel na to, že na podlahe sa môžem posunúť po bruchu aj dopredu (ten, kto vymyslel podlahy, má u mňa bod k dobru)

3. Moje nové hračky: mám nového Mimoňa, stále ho vyzliekam a dávam mu dole okuliare. Mám aj nového spievajúceho macka z UK (Veľká Británia, ak náhodou neviete, lebo ja som tiež nevedel). Mám aj novú jedálenskú stoličku, v ktorej sa mám stravovať, a dokonca sa mi tam aj páči 🙂 A dostal som aj nový nočník s Bleskom z rozprávky Autá. 

4. Som ostrihaný už druhýkrát. Strihala ma babka, vraj "na Hamšíka". Síce neviem, kto to je, ale keď na to prídem, tak sa s ním porovnám, ale ja som isto krajší.

5. Ešte stále sa na všetkých usmievam, ale už začínam chápať, kto je u nás nový a kto mi už dakedy niečo doniesol (na takých sa usmievam najviac)

6. Mám prvú modrinu (spadol som z nočníka)

A to je na dnes asi všetko! tento mesiac mám málo zážitkov, keďže sa rodičia učili, ale ten ďalší týždeň toho bude asi veeeeeeľa, padli tu dokonca slovné spojenia ako: cesta do Poľska a podobne... Tak vám poviem o mesiac, čo tým mysleli 🙂 

Tak príjemný mesiac vám prajem a dovidenia v júni!

#magazin#navrh

Začni písať komentár...

Odošli