Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
matus_bazant
20. aug 2019
Ahojte támy! Ďakujem za fantastický týždeň! Verím, že sa vám páčilo aj tento rok... Michal už starostlivo vyžreboval výherkyne všetkých súťaží. Verím, že sa šťastie usmialo aj na vás:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-so-zlaty-ba...
Zobraz celú správu
matus_bazant
18. aug 2019
V troch častiach nášho miniseriálu o prírodnej kráse sme sa snažili zhrnúť skrášľovacie účinky ingrediencií v troch radlerových novinkách. Keďže však rodina našich Radlerov obsahuje aj ďalšie čisto prírodné príchuti, nebolo by fér nespomenúť ich. Tentoraz zvolíme inú formu. Poďte sa otestovať, či dokážete prisúdiť niektorým zložkám ich efekt. Podeľte sa s nami o výsledok a môžete vyhrať pitný režim na celé leto v podobe balenia 150 Radlerov!

jahoda – zjemňuje pokožku na chodidlách
rebarbora – odvar zosvetľuje vlasy
mäta – odvar pomáha proti lupinám
bazový kvet – olej pomáha proti vráskam
citrón – šťava zosvetľuje jazvy a pigmentové škvrny
levanduľa – olej pomáha hojeniu oparov
čierna ríbezľa – olej pomáha proti ekzémom
Zobraz celú správu
matus_bazant
16. aug 2019
Mišo sa včera vyznal zo svojej lásky k štipľavému jedlu. Ja tiež ľúbim pálivé, tak sme sa s kolegami vybrali na obed do našej obľúbenej indickej reštaurácie. :slight_smile: Bolo super, akurát dnes som to s tým ohňom trochu prehnal. :slight_smile: Vidím to urýchlene na jeden vychladený Radler 0.0%. :slight_smile:
Zobraz celú správu
matus_bazant
15. aug 2019
Dnes vyhlásil @michal_neuschl na svojom blogu malé fotozadanie na selfie bez mejkapu (https://bit.ly/2Z5MJIP) a niektoré z vás sa už stihli zapojiť. Tie menej odvážne možno ešte stále váhajú a presne pre ne tu mám niekoľko tipov, ako vyzerať krásne aj bez akéhokoľvek líčenia, ktoré som zozbieral od kolegýňa a v rámci vlastného výskumu na internetoch. :wink:

Základom prirodzenej krásy je zdravý vzhľad pokožky. Ako prvý krok si doprajte jemnú exfoliáciu celej tváre a špeciálnu pozornosť venujte perám. Zmiešajte trošku hnedého cukru napríklad s medom a krúživými pohybmi zbavte pery odumretej pokožky. Uvidíte, ako vám skrásnie úsmev! :slight_smile:

V ďalšom kroku doprajte koži potrebnú výživu v podobe pleťovej masky. Maskám sme sa venovali aj v našom fóre (https://bit.ly/2Ky9n8y). Mnohé z vás sa už podelili o množstvo zaujímavých (aj chutne vyzerajúcich tipov)... Odborná literatúra a bjuty blogerky radia potom pokožku hydratovať pleťovým krémom, olejom alebo sérom. Ak ostane na povrchu vašej pleti jemne lesklý film, nesnažte sa zbaviť. Jemne sa leksnúca pleť pôsobí zdravšie.

Obočie učešte malou kefkou. Ak chcete dosiahnuť efekt sviežejšieho pohľadu, mihalnice vytočte klieštikmmi a potom na ne aplikujte trochu bezfarebnej vazelíny alebo prírodného oleja. Oči sa opticky otvoria a pohľad sa rozžiari.

Posledný tip vás možno trochu prekvapí, ale je celkom logický. Vyhnite sa červenému oblečeniu. :dancer: Poznáte ten efekt, keď si modrookí ľudia oblečú modré tričko, vďaka čomu farba ich očí ešte väčšmi vynikne? To isté sa deje v prípade červenej farby, ktorá však necháva vyniknúť začervenané miesta na tvári. Preto ak plánujete vyraziť bez mejkapu a chcete vyzerať čo najlepšie, ten krásny červený top si odložte na inokedy.

Tak čo, dámy, využijete niektoré zlepšováky, ako byť krásna aj nenalíčená, a zapojíte sa do súťaže na Michalovom blogu?
Zobraz celú správu
matus_bazant
14. aug 2019
Nič neprospieva kráse tak, ako pobyt v prírode na čerstvom vzduchu. Je dokázané, že prítomnosť v prírode v nás dokáže prebudiť vnútorné pocity šťastia alebo pokoja. Zelená farba má regeneračné účinky a pomáha upokojiť myseľ. Preto som sa v záujme vonkajšieho a vnútorného skrášľovania išiel včera po práci aspoň na krátku chvíľku prevetrať. Samozrejme s Radlerom 0.0% v ruksaku.

Moje najobľúbenejšie miesto v blízkosti môjho bydliska je tzv. Kukuričák, oficiálne známy aj ako Kráľova hora. Nachádza sa nad Dlhými Dielmi a je obokolesená lesom.

Prezraďte mi, milé dámy, chodievate aj vy sem-tam vypnúť niekam do prírody? Napíšte mi, do ktorého kúta nášho krásneho Slovenska chodievate najradšej na prechádzky. Päť najzaujímavejších odmeníme srdiečkom. :heart:
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 13. aug 2019
Čítali ste dnešný prvý diel miniseriálu môjho kolegu @michal_neuschl? Mišo sa celkom rozpísal o blahodárnych účinkoch rozmarínu a grapefruitu na zdravie a krásu... O mnohých z nich som ani len netušil! :sweat_smile: Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na tento link do fóra: https://bit.ly/2N4n0Ov

Alebo si len tak vychutnajte našu novú osviežujúcu, jemne horkastú novinku. Ideálne dobre vychladenú! :thumbsup:
Zobraz celú správu
matus_bazant
12. aug 2019
Mám pre vás trochu netradičnú úlohu... :slight_smile: Zvyčajne sa vás pýtame, ktorý Radler je váš najobľúbenejší, bez ktorého si nedokážete predstaviť váš deň... :heart_eyes: Teraz by ma zaujímal presný opak - je niektorý z našich Radlerov taký, ktorý vám chutí menej? Alebo vám nechutí vôbec? :speak_no_evil: Alebo vás už za tie roky jednoducho omrzel? :sleeping: Ktorému Radleru by ste skrátka dali bez výčitiek zbohom?

Piatim z vás pošleme za aktivitu srdiečko :heart:
Zobraz celú správu
matus_bazant
12. aug 2019
Zvyčajne mávame degustácie doobeda. :sweat_smile: #zlatybazantradler
Zobraz celú správu
matus_bazant
12. aug 2019
Napriek peknému počasiu dnes neobedujem ako hovoria Taliani “al fresco”, ale “al desko”. :rolling_eyes: Pondeloček sa nám rozbehol a vyzerá to na kvalitné nestíhačky... #zlatybazantradler
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 12. aug 2019
Ahojte, dámy! :wink: Po roku som tu späť a spolu so mnou aj Dni so značkou Zlatý Bažant Radler. Štvrtý rok! Ani sa mi nechce veriť, ako ten čas letí. Myslím, že nás opäť čaká celkom príjemný týždeň plný zábavy a súťaženia. Témou tohtoročných Dní bude krása vychádzajúca z prírody - takže miestami to bude celkom mimo moju zónu komfortu. :joy:

Novinkou oproti minulému roku bude môj nový spolumoderátor - @michal_neuschl - Michal je našou novou posilou v marketingovom tíme. Nastúpil ku nám začiatkom roka ako študent-stážista a nám sa s ním pracovalo tak dobre, že sme si ho už nechali nastálo :slight_smile: Viac o Michalovi sa dozviete napr. aj v rozhovore s časopisom Stratégie, ktorý pravidelne predstavuje mladé talenty z marketingovej branže: https://bit.ly/2TmrgtK

Forúm samozrejme nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-so...
Zobraz celú správu
matus_bazant
18. jún 2018
Tak a je dožrebované! :slight_smile: Výherkyniam blahoželáme a všetkým čo sa zapojili ďakujeme... Podrobnosti tu: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-so-zlaty-ba...
Zobraz celú správu
matus_bazant
17. jún 2018
Milé, tak sa mi to ťažko píše, ale je tu koniec nášho BOMB0,0VÉHO týždňa. :slight_smile: Ďakujem(e) za všetko krásne, čo sme tu zase raz spolu prežili, popísali a povymýšľali. Verím, že ste si to užili rovnako ako ja a už teraz sa neviete dočkať na naše ďalšie virtuálne stretnutia. Zajtra s @petra_bazant povyhodnocujeme všetky súťaže a prichystáme všetky ceny na rozposlanie. Sľubujem, že logistika bude tento rok rýchlejšia!

Tak ja už len Radlerom 0,0% pripíjam na ďalšie krásne letné dni pred nami! Na zdravie, dámy!

PS: Budete mi chýbať! <3

Váš Matúš
Zobraz celú správu
matus_bazant
15. jún 2018
Viem, že nie je nič lepšie, ako po náročnom pracovnom týždni k perám priložiť za odmenu plechovku dobre vychladeného Radleru 0,0%. Ale perám nepochybne najviac pristane rúž! Čo tak si dnes pery namaľovať farbou vášho obľúbeného Radleru? Už sa teším na vaše usmievavé fotky! :* PS: tri z vás za úsmev odmením 6 packom osviežujúceho Radleru. ;)
Zobraz celú správu
matus_bazant
15. jún 2018
Čo hovoríte na našu novú reklamu s hurbanovskou Youtuberkou Marikou? :slight_smile:
https://youtu.be/lxIj84nXfJU
Zobraz celú správu
matus_bazant
14. jún 2018 Čítané 172x
Čítaj celý článok
matus_bazant
13. jún 2018
Dámy, s Radlerom 0,0% Tmavý Citrón už nemusíte robiť žiadne kompromisy. Je naozaj úplne bez alkoholu. Môžete si ho vychutnať počas jazdy autom, v práci, v tehotenstve alebo ako osvieženie pri aktívnom športe. Jednoducho kedykoľvek a kdekoľvek. ;)

Ale čo keby ste s ním teraz sadli do auta a vydali sa objavovať krásy Slovenska? Naša tmavá nealko novinka miluje prírodu a my tiež! Už len vybrať jasný cieľ výletu a môže sa štartovať. Máte nejaké overené tipy, akým smerom sa vybrať? Podeľte sa s nimi a jednu z vás odmeníme 6-packom osviežujúceho nealko spoločníka na cesty.
Zobraz celú správu
matus_bazant
12. jún 2018
Ak chcete vedieť viac o tom, aký je náš nový Radler 0,0% Tmavý Citrón 100% prírodný, tak si prečítajte blog mojej kolegyne @petra_bazant na tomto linku: https://www.modrykonik.sk/blog/petra_bazant/art...
Zobraz celú správu
matus_bazant
12. jún 2018
Zoznámte sa s horúcou novinkou priamo z Hurbanova! Na toto leto sme pre vás navarili Radler 0,0% Tmavý Citrón zo štyroch druhov jačmenného sladu a prírodnej citrónovej šťavy. Vďaka štvorici sladov má plnú chuť a sýtu tmavú farbu, šťava z citrusového ovocia je zas zárukou 100% prírodného osvieženia... Už ste ho mali možnosť výskušať? Čo naň hovoríte? ;) :beer:
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 11. jún 2018
Zdravím vás, dámy! :slight_smile: Dni so značkou Zlatý Bažant Radler sú tu už po tretí rok! Verím, že nás opäť čaká týždeň plný zábavy a dobrej nálady... Spolu so mnou tu bude aj moja kolegyňa @petra_bazant

Určite nás sledujte :slight_smile:
Zobraz celú správu
matus_bazant
17. jún 2017
Ďakujem všetkým za trpezlivosť... :pray: V piatok som vlastnými rukami v našom sklade vytriedil, zabalil a ošítkoval všetky Radlerové balíčky a balíčky s našimi špeciálnymi pohármi... Budúci týždeň ich začnú kuriéri rozvážať po Slovensku. Bicykel by už mal byť tiež vyrobený a v Bratislave, takže tiež bude poslaný v priebehu týždňa. Ešte raz veľká vďaka za trpezlivosť. Tento rok to trvalo dlhšie ako som očakával...

:pray:
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 1. jún 2017
Ahojte dámy, určite sa všetky už tešíte na výhry z našich radlerových súťaží. V každom prípade by som sa vás chcel veľmi poprosiť ešte o trochu trpezlivosti...

Bohužiaľ, stretlo sa viacero nie práve šťastných náhod, ktoré mi celý proces expedície výhier skomplikovali. Pomerne nečakane sme sa museli rozlúčiť s našim asistentom, takže celá logistika ostala na mne...

Medzitým sa Jahoda & Rebarbora vypredala v bratislavskom distribučnom sklade a tým pádom musíme čakať na pivovar, kým nám navarí novú. Nová dávka bude vyrobená až na budúci týždeň... Vtedy doriešime balenie a posielanie výhier. Rovnako sa finišuje aj s výrobou bicykla... A aby toho nebolo málo - tak už tretí deň balíme našu firmu do krabíc, kvôli rekonštrukcii...

A ako sa máte vy? :slight_smile:
Zobraz celú správu
matus_bazant
24. máj 2017
Ahojte dámy, už nám chýbajú adresy len od: @krokodilkajmanka, @madam33, @mirkagr. Od @fem, @fliacik a @geokatka - nám chýbajú vaše telefónne čísla, aby vás mohol kontaktovať kuriér. Keď budeme mať všetko pripravené, môžeme začať s balením, štítkovaním a rozosielaním :slight_smile:
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 23. máj 2017
@adkaroca, @jabucko, @krokodilkajmanka, @ludka140281, @macka_j, @madam33, @mirkagr, @nito a @zoizoi - prosím napíšte mi do pošty vaše kontaktné údaje (vrátane telefónneho čísla), aby sme mohli začať s balením výhier :slight_smile: Ďakujem. Koniec hlásenia.
Zobraz celú správu
matus_bazant
21. máj 2017
Milé dievčatá, ženy, dámy! :slight_smile:

Je nedeľa večer a naše Dni so Zlatým Bažantom Radler sa pomaly chýlia ku koncu... Verím, že dva týždne, ktoré sme spolu prežili boli pre vás nielen zábavné, ale aj poučné a inšpiratívne. Som nesmierne rád, že ste ma po roku opäť medzi seba privítali s otvorenou náručou a že vás naše tohtoročné novinky zaujali. Taktiež sa teším, že ste sa v takom počte zapájali do všemožných aktivít, ktoré sme si pre vás pripravili. Náš videoseriál o cvičení ostane online aj naďalej, takže sa k nemu môžete kedykoľvek vrátiť. Pripravovali sme ho špeciálne pre vás.

Zajtra doobeda vyhodnotím všetky súťaže - tie kreatívne, aj tie žrebovacie. Všetky informácie postupne zverejníme v rámci fóra aj na blogu. :slight_smile: Držím všetkým zapojeným palce, aby som mal šťastnú ruku (či myš). :grinning: :thumbsup: Následne dáme vyskladniť plechovky a začneme baliť a štítkovať. Verím, že do týždňa budeme mať všetko pripravené na odoslanie kuriérom.

Aj keď sa naša kampaň končí, môj účet bude aj naďalej aktívny, takže ak by ste mali akékoľvek otázky ohľadom našich Radlerov - pokojne mi napíšte súkromnú správu a ja vám rád odpoviem. Taktiež zvyknem občas odpovedať aj na Facebooku Zlatého Bažantu :slight_smile:

Chcem sa vám poďakovať za vašu pozitívnu energiu, nekonečnú kreativitu, za vaše inšpiratívne nápady, za vaše všetečné otázky! Bolo mi s vami naozaj W0,0W! :slight_smile: Verím, že rovnako W0,0W bolo aj vám so Zlatým Bažantom a našimi Radlermi. :slight_smile:

Všetkým z vás patrí jedno obrovské ĎAKUJEM! :grinning:
Zobraz celú správu
matus_bazant
20. máj 2017
Ideme do finále! Nech sa páči, dámy - posledný diel nášho mini-seriálu "Cvičte a pite s ľahosťou", v ktorom vám Michael Achberger ukáže ďalšie cviky s fitloptou... Rovnako sa ku koncu približuje aj naša dvojtýždňová kampaň so Zlatým Bažantom Radler... :(
Zobraz celú správu
matus_bazant
19. máj 2017 Čítané 527x
Čítaj celý článok
matus_bazant
Správa bola zmenená 19. máj 2017
Predposledný dieľ nášho fitness seriálu - Cvičte a pite s ľahkosťou (a s Michaelom Achbergerom). Možno vás naše cviky inšpirujú aj k zapojeniu sa do súťaže o pekný bicykel z Hurbanova a nádielku radlerov na celé leto: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-so-zlaty-ba...
Zobraz celú správu
matus_bazant
Správa bola zmenená 18. máj 2017
Malá zaujímavosť - predstavte si, že kebyže všetky plechovky Radleru Zlatý Bažant predané v roku 2016 naskladáte vedľa seba, tak by ste vytvorili plechovkovú reťaz, ktorá by siahala z Hurbanova až do španielskej Barcelony. :sunglasses: To je ale diaľka! :slight_smile: Tipnite si, do koľkých olympijských 50-metrových bazénov by sme všetok ten Radler (objemovo) "napratali". Pre dámu s najpresnejším tipom máme opäť pripravený osviežujúci balíček :beer:
Zobraz celú správu
matus_bazant
17. máj 2017
Minulý týždeň sme otvorili vo fóre tému "Všetko čo ste chceli vedieť o pive a radleroch (a báli ste sa opýtať)". Spolu s @nikola_bazant tu budeme už len do nedele - ak teda máte nezodpovedané otázky o našich produktoch alebo o pive vo všeobecnosti, tak sem s nimi: https://www.modrykonik.sk/forum/dni-so-zlaty-ba...
Zobraz celú správu
matus_bazant
17. máj 2017
Dámy, máte nejaký rituál, ktorý sa viaže k vášmu obľúbenému nápoju? Nemusí to byť nutne pivo alebo radler - ale určite sa neurazím ak spomeniete aj tie... :grinning: Najzaujímavejšie drobné rituály odmeníme radlermi :beer: a srdiečkami. :heart:
Zobraz celú správu
Strana
z 3
Predošlá Strana
z 3
Ďalšia