Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
mijka88
12. feb 2019
Ženy, dievčatá, mamičky, babičky... :slight_smile: ostávajú posledné tri dni na odovzdanie zamestnávateľovi tohto tlačiva pre vykonanie ročného zúčtovania k dani z príjmov za rok 2018.

Pokiaľ chcete niekomu venovať svoje 2% z dane (inak prepadnú štátu...) nezabudnite zaškrtnúť toto políčko, aby vám zamestnávateľ vydal potvrdenie, inak sa 2%nebudú dať venovať nikomu ani spracovať.

*** ak nemáte niekoho, komu chcete pomôcť, určite tieto peniažky pomôžu maminke #calin tu z koňa

*** tiež veľmi pomôžu mojej dobrej kamarátke s predčasne narodenými dvojičkami (to nás spojilo:rolling_eyes:slight_smile:, maminka sa volá Vladena Hirková, na pomoc pre detičky založila aj stránku na fb Pomoc pre Sofinku a Alexa.

Ďakujem :kissing_heart:
Zobraz celú správu
mijka88
11. feb 2019
Výborný recept, skvelé šišky :yum: (dnes aj s odkazom od dcéry pre tatinka, ktorý sa vracia z práce domov) 🤩

https://varecha.pravda.sk/recepty/sisky-s-dzemo...
Zobraz celú správu
mijka88
10. feb 2019
Tak pridávam aj ja momentku z nášho dňa 9.8.2008 :heart:️ už po polnoci ako pán a pani Č... za doprovodu piesne "Když si náš dedeček babičku bral..." :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
22. jan 2019
Baby, prosím vás nájdem tu ochotnú mamičku z Trnavy? Potrebujem niečo vybaviť, napíšem do správy a štedro sa odmením. Ďakujem :pray:
Zobraz celú správu
mijka88
18. jan 2019
Ženy, dievčatá, maminky :slight_smile: robím si pri mojej práci taký malý prieskum, každá ktorá sa zapojí dostane jedno modré :blue_heart: a na konci mesiaca vyberiem 5 z vás a pošlem im voňavý darček.

Poďte do toho a odpovedzte mi prosím na ľahké otázky:
??? Koľko eur cca miniete za drogériu vo vašej domácnosti (len čistiace a pracie prostriedky - dekoratívna kozmetika, šminky nie)
??? Ako často nakupujete túto drogériu za mesiac
??? Počet členov domácnosti, koľko je z toho detí.

Ešte raz ďakujem za zapojenie sa do tejto ankety, vo februári to plánujem dať dokopy, verím že to bude zaujímavé zhodnotenie. :slight_smile:
Zobraz celú správu
mijka88
14. jan 2019
Tvarohový závin sa včera sa mimoriadne vydaril, ukladám recept :yum:?
https://www.toprecepty.cz/recept/21357-kynuty-t...
Zobraz celú správu
(4 fotky)
mijka88
20. júl 2017
Ahojte :slight_smile:

Vytvorila som skupinku o českej veľmi účinnej a pritom ekologicky šetrnej drogérie EuronabyCerny. Rada vám v nej privítam a vysvetlím ako výrobky čo najlepšie využívať a ich používaním si čo to prilepšiť k rodinnému rozpočtu, alebo získať odporúčaním ďalší príjem do domácnosti. Výrobky používam takmer dennodenne a spokojnosť veľká, všetko funguje tak ako má.

Vo výrobkoch nie sú obsiahnuté žiadne zbytočné chemikálie ako chlór, fosfáty, formalderhydy... a preto neškodia nám a ani životnému prostrediu. V pokoji ich môžu v domácnosti používať aj majitelia ČOV /čističiek odpadových vôd/, nenarušajú prostredie v ČOV a navyše nie sú nestované na zvieratách. Kvalita výrobkoch je doložená medzinárnými certifikátmi...

link na skupinu:
https://www.modrykonik.sk/group/9636/
Zobraz celú správu