misinka0611
27. aug 2018
64 

Bomba letný balíček od DM

Dňa 7.8. 2018 mi tu na Modrom Koníku prišlo upozornenie so skvelou správou, že som bola vybraná ako dodatočná testerka letného balíčka od spoločnosti dm drogerie markt. Ani nemusím písať, ako ma to neskutočne potešilo, kedže " dm-ka " je moja obľúbená a aj jediná drogéria, ktorú už niekoľko rokov poctivo naštevujem. Okamžite som volala priateľovi, aby som mu oznámila túto skvelú správu a mohli sme satešiť spolu. Vedel, že medzi produktami sa nachádza aj niečo preňho 🙂

O pár dní na to mi balíček prišiel ak domov. Okamžite som krabicu otvorila a čakalo ma v nej týchto 12 produktov:

- BALEA telové mlieko s vôňou rebarbory a vanilky

- BALEA suchý šampón tropický kokos

- BALEA krém na ruky s vôňou ružového pomela

- BALEA melónová voda v spreji

- BALEA guličkový deodorant s vôňou kvetov

- BALEA balzam na nohy Feel Well

- BALEA gél na holenie s vôňou broskyňe a citrónu

- BALEA MEN sprchový gél 3v1

- SUN DANCE detský sprchový gél a šampón po opalovaní 2v1

- SUN DANCE opalovací krém v spreji " 15 "

- BABYLOVE plienky do vody od 12kg.

- BABYLOVE osuška

Balea telový krém s vôňou rebarbory a vanilky:

Telový krém má veľmi výraznú vôňu. Po privoňaní si k nemu cítim, že rebarbora je silnejšia ako vanilka. Takéto telové mlieka sa u nás doma používajú na masáže na takže rozotierateľnosť je u nás vyhovujúca. Taká stredná tak isto ako vstrebateľnosť krému. Večer som ním bola natretá a ešte ráno ako som vstala som tento krém v spálni zacítila a to, sa mi ešte nikdy pri žiadnom telovom mlieku nestalo. Cena: 1,49e.

Balea suchý šampón tropický kokos:

Ja osobne suché šampóny v obľube nemám. Neviem sa s nimi stotožniť. Po privoňaní k nemu ma vôňa neobťažuje, je celkom príjemná. Na mojich vlasoch však neobstál, ale to neobstojí žiadny. Nad čerstvo umyté vlasy nieje. Verím však, že mnoho žien takéto šampóny obľubuje a ako núdzovka na stanovačkách, letných festivaloch prečo nie? 🙂 Musím však vyzdvihnúť balenie, je veľmi pekné. Cena: 2,45e.

Balea krém na ruky s vôňou ružového pomela:

Krém má veľmi príjemnú sviežu vôňu. Do rúk sa rýchlo vstrebal a nezanechal mastný film na koži. Ja suché ruky nemám, takže posúdiť jeho vplyv na ne neviem. Cena:0,99e.

Balea melónová voda v spreji:

S vodami v spreji mám už skúsenosť, avšak s takou ktorá má aj vôňu ešte nie. Na tejto ma prekvapilo, že po nastriekaní na kožu zanechá na nej jemnú penu, ktorú som musela rozotrieť. Vôňa trošku chemická. Cena: nezistená.

Balea guličkový deodorant s vôňou kvetov:

S týmto deodorantom som bola spokojná, no viem, že boli naňho rozporuplné názory. Ja si však myslím, že je rozdieľ ak ho použije človek ktorý má fyzicky náročnú prácu, alebo je športovec a ak ho použije človek kt. absolvuje len prechádzku a vykonáva bežné domáce činnosti. Je bez hliníkových solí a to je pre mňa + ! 🙂 Navyše vôňa je príjemná, nič silné čo by dráždilo. Uprednostňujem takéto deodoranty ako deodoranty v spreji ktoré dráždia okolie. Cena: 1,19e.

Balea balzam na nohy Feel Well:

Ako už názov tohto balzamu napovedá, jeho úlohou je cítiť sa dobre. Ja ho s kľudným svedomím môžem odporúčať. Naozaj sa po ňom moje nohy cítili dobre. Balzam vonia po marockej mäte a obsahuje extrakt z ryžového mlieka. Vyzdvihnem praktické balenie s pumpičkou a pekný obal. Určite by si zaslúžil viac pozornosti a aj väčšie balenie. Cena: 2,69.

Balea gél na holenie s vôňou broskyne a citrónu:

Tieto gély na holenie si pravidelne a rada kupujem. Sú to v mojej kúpeľni také stálice, takže som vedela, že ma táto limitka určite nesklame. A mala som pravdu. Gélu stačí malé množstvo a vytvorí penu na väčšej ploche nôh. Vôňa je svieža, broskyňová, šťavnatá. Je určený na citlivú pokožku. Nohy nepodráždil a svedomito oholil. Určite odporúčam. Cena: 1,39

Balea MEN sprchový gél 3v1:

Sprchová gél je určený na telo , vlasy a tvár. Vôňa je príjemná, brezová. Pokožku nevysušil a na mužovi mi táto vôňa vôbec neprekážala. Pokojne by tak mohol voňať každý chlap 🙂 Cena: 0,99e.

Sun Dance sprchový gél a šampón po opalovaní 2v1:

Tento gél voní mandarinkovo avšak nie chemicky. Je určený pre deti od 1 roka a primárne po kúpaní. Odstraňuje zvyšky chlóru, opalovacieho krému a slanej vody. Podľa popisu ho môžu používať aj deti s citlivou pokožkou. Syn ju takú má, so sklonom k atopickému ekzému. Má 11 mesiacov. Bola som zvedavá ako zvládne jeho pokožka tento sprchový gél. Najprv som ho otestovala na malom kúsku tela. Obstál. Na druhý deň som ho ním umyla už celého a super! Vôbec ho nepodráždil 🙂 Cena: 2,49.

Sun Dance sprej na opalovanie s OF 15:

Tieto opalovacie spreje a mlieka si kupujem už roky a som s nimi spokojná. Má takú typicku Sun Dance vôňu a ľahko sa rozotiera. Cena: 3,99e.

Babylove osuška:

Osuška má krásnu kráľovskú tmavomodrú farbu. Je príjemná na dotyk a super saje vodu. Tuším je to v dm-ke novinka kedže som ju tam pred testovaním nevidela. Má aj kapucnu na vysušenie vláskov. Sú 2 varianty: tmavomodrá chlapčenská s delfínom a marhulová dievčenská s morským koníkom. Rozmer: 80x80cm a cena: 9,99e.

Babylove plienky do vody:

Plienky som bohužiaľ netestovala. Na kúpanie nebol čas a taktiež sú od 12kg. Syn má len niečo cez 8kg. a tak by moja recenzia nemusela byť pravdivá.

Ďakujem Modrému Koníku a dm drogérií za túto možnosť.

#recenzia #dm_test17

    Vyberáme z magazínu

    Siahnite po spomienkach na detstvo
    9.4.2019 • 857x • 8
    Uprostred Štiavnických vrchov s deťmi
    23.5.2019 • 3056x • 52