Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
nfederova
24. jún 2019
138 

Testovanie Colief

Už počas tehotenstva som veľa študovala o kolikách. Pevne som verila, že práve môj syn ich mať nebude. Prišiel večer, keď spustil neskutočný plač. Už som vedela, že prišli koliky. Náhodne som našla súťaž o balíček produktov značky Colief. Zapojila som sa do súťaže a akonáhle mi prišla správa, že som bola vybraná na testovanie, tak som sa musela všetkým pochváliť. Keď mi prišiel balíček domov, ihneď som začala testovať olejček na mliečnu chrastu. Musím uznať že zabral veľmi rýchlo. Malému sa vyčesávanie páčilo, keďže mi to aj pekne ukázal pri fotení.

Image title

Ako druhé som začala používať krém na strie. Výhodou krému je, že pekne vonia a ľahko a rýchlo sa vstrebe do pokožky. Účinky možno nebudú vidieť ihneď, ale pevne verím, že výsledok sa dostaví. Veď na dobré sa oplatí čakať, či sa mýlim? Počas tehotenstva som skúšala podľa reklám veľmi známu značku bi-oil. Nepáčil sa mi, keďže bol veľmi mastný. Ale tento krém je super. A ako som už spomínala, tak krásne vonia. 

Image title

Každá maminka chce mať doma pokojné a šťastné bábätko. Vďaka Infant Drops pokojné bábätko mať budete. Už som nechcela vyhadzovať peniaze za kvapky, ktoré mu nikdy nepomohli. Už má to nebavilo skúšať nové rady ako a čo robiť, aby koliky skončili. 

Keďže pre mňa najdôležitejšia a najcennejšia vec z tohto balíčka boli kvapky Infant Drops, ihneď som mu ich pridala do mliečka. Vedela som, že zázrak sa nedostaví ihneď, ale aj napriek tomu som dávala kvapkám veľké šance. Hneď na druhý večer som čakala na určitú hodinu, kedy to príde. Premýšľala som, kam sa zas pôjdem s malým s autom previezť, aby sa upokojil. Nastala 20. hodina a nič neprišlo. Malého som pekne uspala v postieľke a spal celú noc. Kvapky sa pridávajú do každého papania. Brala som ich so sebou všade. Veľkou výhodou bolo, že sú menšie, a tak sa do mamičkovskej výbavy pre dieťa všade zmestia. Žiadne boje pri papaní. Večer bol kľud. Bola som veľmi šťastná, keď sa dostavil účinok. 

Image title

Mentolové naplaste sú super. Jedinou nevýhodou náplasti na pyžamko je, že sú až od 3 rokov. My sme ich testovať nemohli, ale za to moje 8-ročné krsniatko sa veľmi na testovanie tešilo. Krsniatko má astmu a problém s dýchaním. Večer som mu to nalepila a ráno, ako som otvorila jeho izbičku, tak bola cítiť krásna vôňa mentolu. Zdôveril sa mi, že sa mu lepšie dýchalo a že už nemá astmu, že je vyliečený. Škoda, že to aj také účinky nemá. Aj napriek tomu som bola rad, keďže náplaste budeme aj naďalej kupovať. 

Image title

D vitamín sme dlhšiu dobu hľadali, kým nám sadol práve tento. Z predošlých sa malému horko-ťažko tlačilo. Doma nám po D vitamínoch zostala zásobáreň. S týmito kvapkami som nadmieru spokojná. Malému ihneď sadli. Už sa viacej nemusím stresovať, či mu nejaké kvapky zaberú. 

Image title

Prekvapil ma aj darček v podobe plyšiaka. 

So všetkými produktami mám veľmi dobrú skúsenosť. Určite aj pri ďalšom dieťati zostanem verná značke Colief. Ďakujem, že sme sa mohli zúčastniť testovania a tešíme sa na ďalšie 🙂

#test_colief

#recenzia

Začni písať komentár...

Odošli