Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
pr_clanok
7. apr 2021
223 

Veľkonočný výpredaj v Dealworlds! Windows 10 Pro len za 7,25 €

Platená inzercia: Veľkonočný výpredaj v Dealworlds! Windows 10 Pro len za 7,25 €

Veľká noc je tiež o zdieľaní lásky a šťastia a prináša skvelú príležitosť na získanie obrovskej zľavy pri nakupovaní. Dealworlds, globálny softvérový online obchod, ponúka atraktívnu cenu za aktualizáciu počítačového systému a softvéru. Taktiež môžu byť aj vhodným darčekom! Existujú rôzne praktické produkty, ako sú Windows 10 Pro, Office 2019 a Office365, ktoré pomáhajú obnoviť operačný systém a dosiahnuť zlepšenie výkonu a bezpečnosti.

Ľahko si vyberiete z rôznych kombinácií výrobkov a balíkov, takže výber už bude hračka.

Urobte si radosť a navštívte Špeciálny predaj Dealworlds a využite zaujímavú ponuku!

Veľkonočný špeciál - hlavná ponuka

Dealworlds ponúka špeciálnu cenu pre Windows 10 a Office. Užite si vymoženosti a efektívnosť, vďaka ktorým sú populárne. Nenechajte si preto ujsť výrobky s výborným pomerom cena / výkon. Nie je potrebný žiadny kupónový kód.

Polovičná cena za produkty Windows

Kód kupónu: DLE50

Ostatné licencie pre Windows tiež prichádzajú s 50% zľavou. Jednoducho vložte propagačný kód do nákupného košíka a využite zníženie ceny.

ZĽAVA 62% na balíkové produkty - ušetrite ešte viac

Kód kupónu: DLE62 

Kombinácie a balíky ponúkajú ešte nižšie ceny pri nakupovaní.

  1. Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Bundle – 34.07€

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii sú možnosti platby viacerými spôsobmi. Všetky tieto propagačné akcie a špeciálne zľavy uvedené vyššie sú časovo obmedzené a platné iba do vypredania zásob - takže ak chcete upgradovať počítačový softvér, určite by ste si mali vziať jednu z ich propagačných akcií.

Ak narazíte na nejaké problémy alebo máte len pár otázok, môžete sa obrátiť na tím zákazníckych služieb, ktorý vám pomôže nielen slovami, ale aj skutkami! Jednoducho pošlite e-mail na nasledujúcu adresu: support@dealworlds.com.

Strasne vela. Ja som kupil za nejake 3-4€ Win10Pro a aj za tolko isto Office2019ProPlus...

7. apr 2021

@hiro tak keď si predstavím, že som si kúpila rok ci dva dozadu office za 70 eur na rok 😂 tak toto mi príde jak zadarmo 😂

7. apr 2021

@aurorastone Tie licencie su lacne preto lebo firma kupi 10000 ci 200000 licencii pre seba a kedze su to tisice, dostane vybornu cenu. Vyuzije z nich polovicu ci kolko potrebuje a tak nadbytocne preda... Ine je ked ty kupujes jednu licenciu pre seba, s diskom, samolepkou atd.

7. apr 2021

@hiro ďakujem za vysvetlenie 😊

7. apr 2021

Začni písať komentár...

Odošli