Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
rischina
19. jan 2020
Zaujímavá téma :smile: 5.ročník Geografia :smile: už pol hodiny ma tu presviedča, že on to odpísal dobre, určite to tak bolo napísané aj na tabuli :smile:. Asi ho nechám v tom, že aj sopka vplyvom hormónov občas vybuchne :smile::volcano::volcano::volcano:
Zobraz celú správu
rischina
17. dec 2019
Je toto možné? 12.12 objednané, 13.12 odoslané a 14. 12. objednávka zrušená, dovod: neprevzata zásielka zákazníkom. Žiadna dobierka, platené kartou vopred. To kedy som si mala vyzdvihnúť? :person_facepalming::female_sign:️ Však jasné, Ježiško pracuje v noci, asi v noci z 13ho na 14ho som tam mala ísť :smile:
Zobraz celú správu
rischina
1. sep 2019
Prázdniny v skratke. Užili sme si ich, aj keď to na začiatku tak nevyzeralo. Opäť sme spoznali kus Slovenska :flag_sk:, nové mestá :foggy:, hrady a múzeá :european_castle:, zoo :monkey:🦓:chipmunk:️, jaskyňu a hory :bat::mountain_snow::mountain:️ a mnoho iného, videli sme aj more :beach:️ Zajtra "hurá škola", verím, že moje deti budú mať o čom rozprávať :wink:
Zobraz celú správu
rischina
25. jún 2019
Keď starší chce fotku sám:exclamation:ale mladšia mu do toho "skočí" :person_doing_cartwheel::male_sign:️ Ten nadutý ako balón, tá šťastná ako blcha :arrow_right:️ súrodenecká láska :heavy_check_mark::grin:
#momentka
Zobraz celú správu
rischina
24. jún 2019
Máme ďalší prírastok na balkóne hrach :eyes: Celé rastliny majú len 30 cm a ešte pár dní dozadu sme ich chceli vyhodiť, keď sme si všimli, že kvitnú . A aha, ako nám poďakovali. Sú 4 a každá má 1-2 struky. :grin: Možno aj hrachovú :stew: navarím :grin:
Zobraz celú správu
rischina
22. jún 2019 Čítané 32x
Čítaj celý článok
rischina
13. jún 2019
Dnes napíšem pár prvých dojmov zo sprcháčov Bupi. Čo sa týka vône, dievčenské: fialový príjemná kvetinová :cherry_blossom: vôňa :thumbsup:, oranžový tropické ovocie :pineapple::tangerine: sa mi páčil už menej. Chlapčenské : zelený citrón :lemon: za mňa top :ok_hand:, modrý ice :cool: až tak nie. Ďalej mám rada, keď gély poriadne penia, tu som mala možnosť vidieť iba dievčenský a v pohode, pena bola všade, aj kde netreba:grin:. Syn ma k sebe do sprchy nepustil:person_gesturing_no::male_sign:️, tak o chlapčenskom neviem povedať, smola :person_shrugging::female_sign::see_no_evil:. Zatiaľ toľko...
#test_bupi5
Zobraz celú správu
rischina
12. jún 2019
Dnes sme stíhali školu, úlohy :closed_book:, tréning :volleyball: a ešte aj kupko :person_swimming::male_sign:️. Ja už ledva stojím, nechápem, kde tie deti berú toľko energie :see_no_evil:. Ešte šup šup sprcha :shower: vaňa :bathtub:, otestovať nové sprcháče a dobrú noc :sleeping_accommodation: :wink:.
#test_bupi5
Zobraz celú správu
rischina
11. jún 2019
Zobraz celú správu
rischina
9. jún 2019
Z oslovenia "moje bábätko" prešli :arrow_right:️ na "náš puberťák" :birthday::tada: happy birthday :keycap_ten::tada::birthday:
Zobraz celú správu
rischina
5. jún 2019
Nemusíte žiť v lese, ani na dedine, či okraji mesta. Aj sídlisko má svoje čaro :deciduous_tree::office::evergreen_tree:Ráno nepotrebujete budík, lebo už od piatej počúvate koncert spevavcov :bird: no a pri chystaní raňajok vám asistuje takáto krásavica :chipmunk:
Zobraz celú správu
rischina
Správa bola zmenená 26. máj 2019
- Mama, pusť nás von!
- No ešte si to rozmyslím :thinking::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chceli sme využiť deň voľna a ešte k tomu slnečný :sun_with_face: Najskôr sme plánovali túru, ale môjho muža zrazu rozboleli nohy (v preklade: poobede je hokej) a vybrali sme "rýchlejší" výlet na hrad Strečno :european_castle: To len taká malá idea, kde vyvenčiť deti :wink::ok_hand:
Zobraz celú správu
rischina
25. máj 2019
Odmena po náročnom dni :ok_hand::icecream::heart_eyes:
Zobraz celú správu
rischina
21. mar 2019
Aj my, aj my.. 🧦 #ponozkovavyzva
Zobraz celú správu
rischina
5. mar 2019
Keď si 38 ročná koza 1x v živote obuje korčule a tvári sa, že je všetko ok :grin: Hanbím sa sama za seba :see_no_evil: ale čo neurobíš pre svoje deti :grin::thumbsup::ice_skate::snowflake:
Zobraz celú správu
rischina
23. dec 2018
Upratané :house:, napečené :cookie:🥨, stromček svieti :christmas_tree::sparkles:. Všetkým prajeme požehnané Vianoce, veľa lásky do rodín, nech si zajtra každý nájde pri stromčeku to, po čom najviac túži :heart::christmas_tree::gift:
Zobraz celú správu
rischina
10. dec 2018
Našli sme list Ježiškovi od nášho veľkého chlapa. Najskôr sme sa potešili, že ako deväťročný ešte verí, že darčeky nosí Ježiško... potom sme si všimli to množné číslo... :thinking:
Zobraz celú správu
rischina
Správa bola zmenená 6. dec 2018
Baby, ja som si našla v čižme namiesto sladkostí odkaz od Mikuláša, že : Ľúbim ťa! :thinking: 🤭:santa::heart:
Zobraz celú správu
rischina
1. dec 2018
U nás veľká oslava :birthday::gift::tada: Slečna má :eight: Happy birthday :grey_exclamation::grey_exclamation::grey_exclamation::kissing_heart:
Zobraz celú správu
rischina
25. okt 2018
Baby, aha čo mi práve prišlo 🤩
Zobraz celú správu
rischina
22. okt 2018
Náš recept na imunitu :muscle::smiley: zima môže prísť, vitamínu máme dosť :stew::fork_knife_plate:️🤩
Zobraz celú správu
rischina
9. sep 2018
Nie som kuchárka ani pekárka a ani ma to v kuchyni moc nebaví :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale muffiny :doughnut: v nedeľu musia byť. A ešte keď mám takéhoto okatého pomocníka :flushed: všetko zvládam ľavou zadnou :kissing_heart:
Zobraz celú správu
rischina
9. aug 2018
Niekto nadáva, niekto sa teší :wink::kissing_heart: My si tieto horúčavy užívame :sunrise::ok_hand: Nechýba nám ani more, striedame kupko za kupkom :person_swimming::beach::sunrise: Bodaj by toto počasie vydržalo do konca prázdnin :pray::stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celú správu
rischina
26. júl 2018
Včera som pustila muža s deťmi samých na kúpalisko. Prvý a posledný raz:exclamation: Najskôr mi začal šortky, čo som mala na sebe, upravovať do špeciálneho strihu so slovami: takéto plavky sú teraz moderné. Už som chcela na neho vybehnúť, čomu venoval svoju pozornosť, keď ma ukľudnil, že aj tá moja ritka je ešte dosť fajná. Náznak prejavu môjho sebavedomia vystriedala spomienka, ako som si tri dni nazad skúšala plavky v obchode a ak mi neviseli prsia, tak mi trčala riť. No dobre. Do toho sa ozvala dcérka, že sa skoro topila. Opäť pohľad na muža, kde bol :question: Vraj taká kosť ležala sprava, musel si dať okuliare a pootočiť lehátko, aby nevyzeral ako blbec, keď za ňou vykrúcal hlavu. Už som chcela otvoriť ústa, keď doplnil, že všetci chlapi okolo mali pootočené lehátka. :astonished: Do toho opäť dcérka: a musela som mať šiltovku stiahnutù až po nos a stáť poslepiačky. Vysvetlenie muža: A čo som mal robiť, musel som ju zobrať do chlapskej šatne a keby si videla tie hojdajúce sa ..... (tu prišla názorna ukážka), tak som jej stiahol šiltovku na nos a kázal sa pozerať do zeme. "Aj tak som všetko videla", zabila to všetko malá s rehotom. Pomoc :person_gesturing_ok::sos::joy:
Zobraz celú správu
rischina
25. júl 2018
Deti s mužom na kupku a ja sa tu hrám. Milujem túto prácičku, keď už raz začnem skladať tieto bombon štvorčeky, neviem prestať. Ešte k tomu, keď si maminka vyberie takúto krásnu kombináciu :panda_face::cloud::arrow_double_up:, teším sa na výsledok :heart_eyes:
Zobraz celú správu
rischina
22. júl 2018
Priznala som sa, že taký :tv: som mala kedysi v detskej :see_no_evil:
Zobraz celú správu
rischina
28. jún 2018
Kiril a Kiara, brat a sestra, no tak rozdielni. Kým Kiara spočíta 7+8, Kiril má hotový test z matiky. Zato Kiara prečíta knihu za pár dní. Kiril ako tretiak musí prečítať aspoň jednu do mesiaca. Nikdy to nestihne. :see_no_evil: Spoločné majú snáď len jedno, nás rodičov :stuck_out_tongue_closed_eyes::kissing_heart:
Zobraz celú správu
rischina
21. jún 2018 Čítané 119x
Čítaj celý článok
rischina
13. jún 2018
Dnes prebrala štafetu v testovaní Kiara :grinning: vraj treba dať kone do poriadku :unicorn::unicorn::unicorn: Mama už nevedela, čo dať do práčky, tak sa toho chytila dcéra. Ak máte nejaký tip, na čom odskúšať Savo, sem s ním. Pošlem :blue_heart:

#test_savo
Zobraz celú správu
rischina
11. jún 2018
Krásne vyznanie som si našla práve v schránke :heart::love_letter::heart::kissing_heart:
Zobraz celú správu
Strana
z 3
Predošlá Strana
z 3
Ďalšia