Ahojte, často sa ma v správach či komentároch pýtate na značku kozmetiky, ktorú používam. :blush: Tým, že veľa testujem a hlavne líčim, mám veľa produktov, ktoré skúšam a na ktoré sa pýtate, no pár mojich obľúbencov vám prezradím. Asi by bolo zbytočné vypisovať celú moju líčiacu výbavu, tak aspoň zopár mojich TOP produktov.:lipstick:Je však dôležité si uvedomiť, že máme na výber nespočetné množstvo produktov, a to, čo mne vyhovuje, nemusí vyhovovať vám. :person_shrugging_tone1::female_sign:️ Nie som zástanca len jednej značky a preto si vyberám medzi lacnejšou aj drahšou kozmetikou, vždy to, čo mi vyhovuje. Keď začneme od základu, čo sa týka starostlivosti o pleť, na túto tému som spísala na mojej stránke článok, link vám hodín do komentára. 


No najviac vás zaujíma dekoratívna kozmetika. :blush: 


 1. Podkladová báza - primer- v spreji od značky m.a.c. alebo Nyx :thumbsup_tone2: poďla potreby použijem aj iné podkladové báze krémovej textúry. 
 2. Make-up Bourjois healthy mix, ktorý krásne sedí na pleti a výborne kryje. Sedí takmer každej mojej zákazníčke a aj mne. 
 3. Korektor od značky Revolution correct&conceal, ktorý nanášam pod oči, aby som zosvetlila prostredie pod očami. Na prípadné vyrážky nepoužívam žiadny korektor, radšej zvolím viac krycí make-up. 
 4. Na zapúdrovanie korektora pod očami (veľmi dôležité, aby vám nezaliezal do vrások) rada použivam sypký púder od Dermacol v odtieni Light a na celú tvár rovnaký v odtieni Natural.
 5. Na obočie používam “Eyebrow Definition Cream” od Pupa Milano, no a na zafixovanie chĺpkov je ideálna kefôčka a lak na vlasy. :thumbsup_tone2:
 6. Ako podklad pod očné tiene používam  “pro longwear pain pot” od značky m.a.c. v odtieni “soft ochre” pre žltý podtón pleti, a odtieň “painterly” pre podtón do ružova. 
 7. Očné tiene mám obľúbené viaceré, či už Urban Decay Naked, Nyx Ultimate alebo aj Revolution by Petra je výborná. :thumbsup_tone2: 
 8. Linku na oči používam tekutú matnú od Pupa Milano. 
 9. Riasenku na oči si neviem vynachváliť rovnako od značky m.a.c “in extreme dimension”... Pozor, nie je vodeodolná. Alebo Pupa Milano Vamp! :thumbsup_tone2:
 10. Na kontúrovanie tváre používam najčastejšie púdrovú kontúrovaciu paletku od Nyx, obsahuje púder, rozjasňovač a aj bledý odtieň pod oči.
 11. Rozjasňovač som si obľúbila edíciu “glow” od Pupa Milano. A lícenku najradšej používam od značky Milani.  
 12. Rúž, najlepšie keď je matný. Najradšej mám od značky Pupa, Revlon, Bourjois velvet, Gosh alebo m.a.c, samozrejme je ich nespočetné množstvo. Jediný, ktorý mi vydrží na perách dlho a nie je matný je “POWER CRAYON” od značky Sigma. 
 13. Na záver líčenie vždy zafixujem fixačným sprejom od m.a.c alebo Nyx, rozjasňujúci alebo matujúci, záleží aký chcem dosiahnuť efekt.


Verím, že som vám odpovedala na niektoré otázky. Ak máte ešte nejaké postrehy alebo vás zaujíma niečo, čo som nespomenula, môžeš mi kľudne napísať komentár pod tento článok, no a ja spravím nový článok s odpoveďami na vaše ďalšie otázky. :blush::heart:️ 


Majte krásny deň. :kissing_closed_eyes::heart: