Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
tosomja
6. aug 2019
Koniec školského roka - zlomená ruka (ukončená liečba 23.7) ....predvcerom zakopla - zlomený malicek na nohe :see_no_evil:
Zobraz celú správu
tosomja
25. jún 2019
A je zo mňa svokra :wink:
Zobraz celú správu
tosomja
17. jún 2019
Ahojte, ako robite svieckovu omacku? Chcem len tak na 2 davky skusit, takze nie kilo mrkvy, cely zeler atd :wink: a nemam slaninu, takze len jednoduchu. Dakujem.
Zobraz celú správu
tosomja
12. jún 2019
Taky mlady par tu sedi oproti mne. Dievca okuliare imidzovky mucha puk :smile: riflova bunda xxl,vlasy uliznute, biela jak veduca vapekny. On chudy, ze ho zlomis kde je najhrubsi, ofinka nabok, tri chlpky na brade :sweat_smile: a ta ich rec. On pritepleny zmutovany hlas pyta pernicek papkat od svojej lasky... To za trest si ku mne sadli ti dvaja. :flushed: On jej hovori, vystri ruky... A trepol jej po prstoch "zla, zla"... Ona sa k nemu prituli a trha mu chlpy na ruke, vraj mu to musi vratit za to, ze ju bil po rukach....a potom si dali pusu.... Kde je láska, tam neriešiš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zobraz celú správu
tosomja
12. jún 2019
Sedim vo vlaku. Mlada mamka, s 2 detmi, malinke ma v naruci, na prsniku. Prikryla sa pliekou a to malinke taha dole plienku a rehota sa. Az sa mu čikutká :blush: a druhy starsi syncek, asi tak 2 roky krici : "je.ačkuuu" :see_no_evil:... Chcel zuvacku. "cely vlak" v slzach.
Zobraz celú správu
tosomja
8. jún 2019
Ahojte, mate niektora? Do toho musia ist len tie voskove vone, alebo moze aj klasika voda esencialne oleje?
Zobraz celú správu
tosomja
15. apr 2019
Prisiel dedo s babu... A dedo mi hovori, nedace mi z kaveji še napic? A ja že nedelim sa, ale pozývam :grin: a baba, že aj ona sebe da...Ja srandujem s dedom a ona vazne :sweat_smile: dedo jej hovori, že babo, ja len koketujem s mladú a ty še nemišaj :see_no_evil:
Zobraz celú správu
tosomja
26. dec 2018
Kto ešte dojedá? My už ľahší obed. Stroganof.
Zobraz celú správu