Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
30. okt 2017
40 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Veriť intuícii alebo nie? Týždeň, kedy budeme prežívať rozpor medzi tým čo na vyššej úrovni vnímame a tým, čo nám našepkáva vedomie. Intuícia je hlasom duše. Naladiť sa na vlnu duše dokážeme všetci, stačí sa utíšiť, vypnúť myseľ a započúvať sa.

Práca

Náš nápad sa nadriadenému bude pozdávať. Ocení nás nielen slovne ale veľmi pravdepodobne aj finančne. Niektorí pocítia túžbu po zmene pracovného zamerania. Podstatné je vedieť čo dokážeme robiť, čo túžime robiť a nájsť v tom prienik. Otvorené dvere novým možnostiam budeme mať vtedy, keď si pripustíme, že práca o akej snívame je na dosah.

Vzťahy

Kto je čerstvo po rozchode, bude mať tendenciu upnúť sa na prácu. Je dobré si dať oddych a precítiť vzťah, ktorý sa nevydaril. To pomôže posunúť sa ďalej. Tí vo vzťahu majú dobré šance na jeho upevnenie a ukotvenie. Týždeň pevnej opory a pôdy vo vzťahu. Radujme sa z toho, že vedľa seba máme partnera, ktorý nám je oporou. Sme sami oporou pre partnera?

Zdravie

Ťažoba mysle sa časom prenáša na pocit nedostatku energie tela. Pokúsme sa preladiť negatívne myšlienky plné strachu na pozitívnu vlnu, kde vládne pohoda a pocit dostatku energie. Robme to, čo nás baví a čo nám robí radosť. Vtedy sa bude tešiť aj naše telo.

Pre snažilky

Zahĺbme sa do seba a odpovedajme si úprimne. Aký podklad má moja túžba po dieťati? Tlačí ma čas? Ladím so svojim partnerom na jednej vlnovej dĺžke? Tešíme sa na dieťa obaja?