Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
5. dec 2016
44 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Začiatok zmien. S príchodom konca roka pocítime energie začínajúcich zmien. Životy mnohých z nás sa v priebehu roka 2017 podstatne zmenia a prísľub energie zmeny sa začína už v tomto období. Budeme skúšaní, či dokážeme byť a zotrvať vo svojom strede. Rok 2017 bude o hľadaní equilibria – rovnovážneho stavu v ktorom sa odhalí naša podstata, jadro nášho Ja.

Práca

Pracovne sa pripravujeme na zmeny v duchu energií nadchádzajúceho obdobia. V nasledujúcom roku sa mnohým z nás podarí nájsť práca snov, práca v ktorej sa nájdeme. Celý tento rok sme boli posúvaní k hľadaniu toho po čom naše srdce piští v oblasti práce a sebarealizácie. Začína sa obdobie ukončenia hľadania a príprav na zhmotnenie pracovných snov a túžob.

Vzťahy

Uvedomenie si, že partner je odrazom našich túžob a presvedčení. Zamýšľame sa nad tým, nakoľko náš partner odráža to v čo vo vzťahoch veríme. Nejde o to čo hovoríme, ale o to ako sme nastavení vnútorne, čomu v hĺbke duše veríme. Každý partner je v danom momente pre nás ten pravý, odráža totiž to čím v danom momente a období sme. Máme pocit, že nám partner už nevyhovuje? Nie sme na rovnakej dĺžke? Znamená to, že sa minimálne jeden z nás posunul na inú vlnovú dĺžku. Kto už našiel vlastný rovnovážny stav, našiel vo svojom partnerovi rovnovážny proťajšok. Kto svoj bod 0 (rovnovážny stav) ešte hľadá, rovnovážny proťajšok ho ešte len niekde čaká.

Zdravie

Ťažké skúšky v oblasti zdravia ktorými v tomto období mnohí prechádzajú, nás vedú k tušeniu, že niečo je niekde zle. Zatiaľ však nevieme kde presne. Živnou pôdou pre choroby je hlavne negatívna energia v akejkoľvek forme. Začína sa to myšlienkou. Strážme si myšlienky o sebe samých aj o iných. Energia je vzácna, kumulujme si ju v sebe a vyhýbajme sa všetkému čo nás o životodarný prúd energie oberá.