Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
3. apr 2017
31 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Zastávka. Energie tohto týždňa nás vyzývajú na zastavenie sa a oddych. Zastaviť sa znamená poobzerať sa okolo seba a zvážiť ďalšie smerovanie. Nečinnosť nie je na škodu ak so sebou prináša starostlivé zváženie ďalších krokov. Duša zvyčajne potrebuje pred ďalšou inkarnáciou oddych.

Práca

Práca bude oproti energiám tohto týždňa výnimka. Tu nastáva posun vpred. Veci sa pohnú, obdobie stagnácie sa skončilo. Nejde pritom o hocijaké posuny, ide o posuny míľovými krokmi vpred. V pracovnej oblasti o nudu nebude tento týždeň rozhodne núdza. Kto pracuje s klientami, môže ísť o predzvesť návalu klientov. Nebudeme stíhať. Lavírovanie medzi niekoľkými činnosťami.

Vzťah

Situácia je vo vývoji a zároveň potrebuje dozrieť. Budeme mať na výber viacero možností. V duchu energií pre tento týždeň, dobre zvážme čo povieme alebo urobíme. Radšej hamovať ako banovať. Týždeň vhodný pre materstvo. Rozvoj materského citu. Po dieťatku môžu zatúžiť aj tie, ktoré si mysleli, že táto myšlienka je pre nich už passé.

Zdravie

Studnica životnej energie má svoje dno. Preto je na mieste ochrana pred negatívnymi vplyvmi, odoberačmi energie. Energiu si vieme vedome chrániť. Vnímame kto a čo nám energiu dobíja a naopak kto a čo nás o ňu pripravuje? V duchu energií tohto týždňa si svoju studnicu chráňme a dopĺňajme o dobrý pocit zo života, ktorý funguje ako motor. Energia = život. Energia je vzácny zdroj. Hľadajme v sebe a okolo seba zdroje na jej dobíjanie.