Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
5. jún 2017
53 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Týždeň prekvapení. Tento týždeň nebude núdza o prekvapenia. Prekvapivé správy, či udalosti. Mali by byť pozitívneho charakteru. I tam kde sa to na prvý pohľad nebude tak zdať, naberie vývoj v budúcnosti pozitívny smer. Pokračuje obdobie zmien.

Práca

Pociťujeme potrebu oddychu a nabratia nových síl. Niekedy je dobré dať si pauzu a nadýchnuť sa. Pracovná karta tohto týždňa nám radí aby sme spomalili a našli si priestor a čas na poriadny nádych. Koniec týždňa môže byť hektickejší a prinesie nové výzvy.

Vzťah

Ukotvovanie v oblasti duchovna. Aj vzťah, ktorý sa navonok zdá čisto „ľudský“, nesie v sebe duchovný rozmer. Do vzťahu vnášame nielen svoje povahy a charaktery, ale aj duchovno. Tento týždeň nám svitne. Partner ktorého vedľa seba máme nás vedie a učí. Každý koho v živote stretneme a dostaneme sa s ním do interakcie, nás ovplyvní. Nechajme sa viesť. Vesmír vie čo robí a prečo nám do cesty stavia práve tieto duše. Kedy vo vzťahu reaguje naše ego a kedy duša?

Zdravie

Doprajme telu námahu s mierou. Záťaž áno, no započúvajme sa do signálov tela. To veľmi dobre vie rozpoznať, kedy je záťaž primeraná a kedy prehnaná. Rozdeľujme si sily a neprepínajme sa. Zdravie reaguje na pokyny z mozgu. To, čo vyšleme k telu v myšlienke, sa dokáže v tele zhmotniť.

Pre snažilky. Ženské telo je brána ktorou prichádzajú duše do tejto dimenzie. Myseľ si dieťatko môže želať, no ak čo i len najmenšia časť podvedomia ženy pochybuje, brána sa zablokuje. Čo spôsobuje tento blok? Prečo mám pochybnosti? Čo ma od uvoľnenia cesty k bráne oddeľuje?