Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
29. máj 2017
39 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Nespútanosť, tvorivosť. Tento týždeň bude tvorivý. Pocítime „zapálenie pre vec“ a nutkanie pohnúť veci vpred. Obdobie vyčkávania sa skončilo. Prišiel čas na konkrétne kroky. O inšpiráciu nebude núdza.

Práca

Mnohí zažijeme v práci zlom. Nech je to zlom čakaný alebo nečakaný, každá veľká zmena prekopáva základy a preskupuje energie. V duchu energií tohto týždňa môžeme pocítiť volanie k niečomu novému, volanie k novým brehom. Každopádne prichádza obdobie podstatných zmien.

Vzťah

Krásne obdobie pre tých, ktorí poznajú hodnotu vzťahu s partnerom. Pociťujeme súlad, sme ako dve spojené nádoby. Spoločne napĺňame studnicu citom a plánmi do budúcnosti. Znie to ako rozprávka? Vedzme, že takýto vzťah raz môže mať každý z nás. Vzťahová karta nás vyzýva na spoluprácu, vzájomnú diskusiu a snahu o chápanie potrieb a pocitov tohto druhého. Myšlienky na spoločné sťahovanie do novej nehnuteľnosti, minimálne v rovine vzťahov.

Zdravie

Všetci máme šancu a moc zlepšiť svoje zdravie. Rovnováha v mysli dáva základ rovnováhe v sile a zdraví tela. Všetci to máme vo vlastných rukách. Akékoľvek pochybnosti sú dielom strachu. Skrotiť strach znamená posilniť imunitný systém. Bunky „nás“ vnímajú a reagujú na to, čo k nim z mysle vysielame. Pozor na oslabenie žalúdka.

Svet čakajú veľké zmeny. Od leta prichádza energia podstatných zmien v spoločenskom živote. Nie len u nás, ale v širšom zmysle, celosvetovo. Už nebude možné držať isté veci pod pokličkou tam, kde to už dávno vrie. Tieto zmeny budú spojené s neistotou, no sú nevyhnutné. Nastal ten správny čas.

    Ano, "zapalenie pre vec", k modlitbe a v modlitbe! K jedinemu a pravemu Bohu- k Jezisovi Kristovi. Ano, on pohne veci vpred!❤

    29. máj 2017

    Dakujem 💓

    29. máj 2017