Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
4. sep 2017
40 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Prívalová vlna. Tento týždeň sa pripravme na príval energie. Zasiahne nás nečakane a najskôr z miest minulých. Budeme postavení pred riešenie podstatnej situácie. Môže to v nás vyvolať pocit neistoty. Výsledok na seba nenechá dlho čakať a riešenie bude pozitívne.

Práca

Neúspech prichádza preto aby sme sa z neho poučili a využili svoje chyby pri riešení úloh budúcich. Akosi sme sa zasekli a nie a nie sa pohnúť ďalej. Tento týždeň sa riešenie výziev neposúva. Stagnácia. V pozadí tohto deja však prebiehajú procesy, ktoré do budúcnosti prinesú úspech z poučenia sa. Na cestu nám svieti hviezda, preto žiaden strach.

Vzťahy

Obdobie čistenia a „plaču nad rozliatym mliekom“. Vynárajú sa staršie, nedoriešené záležitosti. Pýtajú si pozornosť. Vyrovnanie energie vzťahov je celoživotná práca. Práve dostávame príležitosť vyrovnať si vzťahovú energiu s niekým z minulosti. Myšlienka je energia. Na vyrovnanie energie nie je potrebné osobné stretnutie. „Vyrovnať“ sa dokonca môžeme aj s niekým, kto už nie je medzi nami. Láska je ohromná liečivá sila.

Zdravie

Vzhľadom na vzťahové energie týchto dní, niet divu, že sa môže ozvať srdce. Keď pocítime búšenie, zastavme sa a relaxujme. Venujme mu pozornosť. Niečo nám chce povedať. Nie nadarmo je srdce symbolom lásky a vzťahov.

Pre snažilky – brána ktorou „nové“ duše prichádzajú k nám sa prečistila a jej vstup sa uvoľnil. Tento týždeň vnímam dobré šance na otehotnenie aj u tých, ktorí po tehotenstve túžili už dlhšie.

Odporúčame