Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
twinflame
9. okt 2017
36 

ENERGIE pre tento týždeň - #tyzdenna_predpoved

Dostatok a naplnenie. Tento týždeň sa môžeme tešiť na citové a vzťahové naplnenie. Karta splnených želaní. Všetko môže byť inak ako sa zdá. Pozrime sa pod povrch, tam je pravda. Nič nie je nemožné = všetko je možné.

Práca

Niečo nevyjde tak ako bolo plánované a trochu to s nami zamáva. Možno sme sa spoľahli na neúplné alebo nepravdivé informácie. Očakávajme novinky. Rýchly prúd informácií. Opäť zasvieti slnko a v diaľke sa objavia nové obzory. Ak niečo dnes nevyjde, je to preto aby v budúcnosti prišlo k nám v pravom čase to, čo k nám prísť malo. Spoľahnime sa na tento princíp a príde uvoľnenie.

Vzťah

V duchu energií tohto týždňa dostaneme šancu zažiť pocity, ktoré budú krásne a dosiaľ nepoznané.

Situácia je pod kontrolou. Smerujeme k stabilite vo vzťahu. Prichádza pocit dobrého zázemia. Týždeň mužských energií. Nechajme partnera nech prejaví svoju mužskú zložku naplno.

Zdravie

Všetci sa vieme napojiť na neutíchajúci prúd energie zo Zdroja. Predstavme si, že stojíme pod šírym nebom uprostred živej prírody a nechávame tento prúd vstúpiť do nášho tela cez korunnú čakru. Vnímajme jasný prúd energie, ktorá prestupuje celé naše telo. A vlastne … prečo by sme si to mali len predstaviť? Zájdime von, do prírody, pod šíre nebo a napojme sa. Dar energie a prírody je tu pre nás všetkých a všetci z nich môžeme čerpať rovnako.

Pre snažilky. Neodriekajme si. Odriekanie vytvára nerovnováhu skrz pocit nedostatku, ktorý sa určite po odriekaní dostaví. Hľadáme rovnováhu, preto si neodriekajme.