Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
ty_to_zvladnes
28. máj 2020
745 

Láska, kefír a veľké veci

Eduard bol syn slávnej českej módnej návrharky. Spoznali sme sa na Masarykovej univerzite predminulý rok. Bol to taký ten, v tvári škaredý, intelektuál, čo skrýva veľké veci a z jeho sebavedomých giest viete, že sa nemôžete mýliť a tie veci musia byť fakt gigantické. 

Jasné o veľkosť nejde a aj malý gašpárek......ale common. Syn z prominentnej rodiny, zdvorilý, hlboká duša, sexy ruky, gentleman, frankofonný exotický vzhľad, roztomilý predkus, český jazyk. Wow. Moja sánka siahala po moje kolená, čiže tam kam siahajú aj tie jeho veľké veci. Zostala som obarená. No mala som šípiť, že keď jedna jeho sestra je známa fetáčka z českých bulvárov a druhá sestra herečka zápasí s anorexiou už roky, že sa asi aj do jeho hlbokej duše museli imprintovať sra*ky, ktoré pochádzali z výchovy celebritnej matky, ktorá mala v tej dobe na krku už tretí rozvod s bývalým ministrom zdravotníctva. 

Eduard bol však taký ten typ muža, ktorý by vás presvedčil aj o tom, že s filtrom od akvária vyčistí celé jazero. Vykecal a ukecal všetko. Vedel obrátiť konverzáciu tak, že vyzeral vždy múdro. Obdivovala som jeho intelekt, no dnes viem, že som vlastne obdivovala len jeho herecké schopnosti. Zrazu ako náhle sme boli sami a tento dvojmetrový intelektuál nemal publikum, zmenil sa na priposraného submisivného zhrbeného úzkostlivého pedanta, ktorý vlastne hľadal za partnerku kópiu svojej diktátorskej fashion matky, ktorej by mohol slúžiť. 

S jeho matkou som mala spolupracovať v rámci svojej práce, keďže robím na ministerstve kultúry. Ona je taká tá excentrická pani, ktorá má lepší vzťah  k látkam ako k ľuďom. Nevynimajúc vlastné deti. 

Edo, dvoril a dvoril až dodvoril, keď som zistila, že krvný obeh dvojmetrového chlapa nedokáže dokrviť očividne všetko. Dokonca ani na tri pokusy. Išla som teda na WC, zberajúc sa na odchod a tam nespláchnuté ho*no. Odvtedy som pridala do zoznamu svojích životných zásad, že na nespláchnuté veci budem pozerať len svojmu synovi do záchoda a nie nejakému tridsiatnikovi. 

Do toho si pán intelektuál odložil nedopitú kávu do chladničky, že si ju zohreje zajtra ráno a deň predtým si na cvičenie na tenis dal krátke rifle, ktoré podľa mňa kúpila jeho sfetovaná sestra, keď mala zlý trip. Nemohla som ďalej. Na jeho otázku kedy prídem znova, som bezmocne mykla plecami. Jeho sebavedomie ovislo rovnako ako tie jeho veľké veci trikrát pred tým. Odišla som. 

Pár dní na to mi jeho psychopatická matka píše správu, že ma nenávidí, lebo jej syn je kvôli mne v nemocnici a mám sa držať od jej rodiny, čo najďalej. Prvé, čo mi napadlo, že ten debil si podrezal žily. Píšem jej, volám, nič, píšem jemu, volám, nič. Nechápem. Taká podivná triaška ma chytila, lebo však ako city mám. Intelektuál mal hlbokú dušu (pozn. redakcie písal aj básne) tak asi sa do mňa fakt buchol alebo čo. Hrozné, des a hrôza. Je mi zo seba zle. 

Tak Eduard slopal tri dni, nespal a potom si išiel zabehať aby na mňa zabudol. No a pred rokom mu operovali srdce. Ten debil si myslel, že je asi bežec z Afriky (aj keď tie jeho veľké veci by uviedli do pomykova nejedného genetického inžiniera, či tam v tej Afrike naozaj nemá nejaké korene) a že šprintoval pri pražskom letisku a tam sa to stalo. Prasklo mu pľúce. Starostlivosť mal dobrú, lebo však konexie na ministerstve zdravotníctva už takmer exmanžela ešte stále fungovali. 

Dorazila som do nemocnice. Z ľútosti. Zostala som s ním asi ďalšie štyri mesiace. Z ľútosti. Panicky som sa bála mu dať ďalšie kopačky, aby nenastal kvôli nejakej Slovenke koniec básnikov v Čechách. Už bez tak stači, že tam majú Babiša. 

Nakoniec po tom ako začal brať Sildenafil a nasľuboval mi, že si ma k sebe aj s malým nasťahuje a že ma našetrené peniaze a že sa o nás postará, zišlo z jeho plánov, lebo som ho vraj strašne ranila. 

Odkopol ma a mne sa neskonale uľavilo, pretože jeho, podľa neho obrovské, úspory predstavovali moje dva mesačné platy. V polorozpadnutom dome po otcovi ožranovi, kde sme mali byvať spolu, býval aj jeho nevlastný brat. Jeho starostlivosť spočívala v tom, že mi do chladničky kúpil kefír s uherákom a účty v reštikách sme išli vždy ale vždy na polovicu. 

Prácu mal mesiac v Amazone a odtiaľ ho vyrazili lebo bol vraj príliš uzkostlivý a príliš pedant. No shit. Deň predtým tam všetkým nachystal tiramisu a niesol to tam submisívne kolegyniam a kolegom. Poďme sa tváriť, že všetci dostali salmonelózu a preto ho vyhodili, pretože fakt neviem, koho už len odtiaľ môžu po mesiaci vyraziť.

Okrem toho počas môjho čakania, kedy sa so mnou konečne rozíde on sám, (lebo však nechcem mať problémy na ministerstve, kvôli matke, ktorej syn by sa kvôli mne zahlušil) si k sebe intelektuál na jeden víkend zavolal nejakú osemnásťročnú Slávku zo Žiaru nad Hronom a ja som podľa jeho inštrukcií ten víkend nemala dojsť, lebo si naplánovali básnicky maratón. Že musí u neho spať celý víkend, lebo táto mladá básničkarka nemala ani na bus do Prahy tak on jej poskytne ubytovanie, lebo na to vôbec nemá. Tak som len dúfala, že mi tá mladá nezje môj uherák s kefírom. 

Ešte gólom bolo to, že tej uzkokun*atej pubiške povedal, že ju predomnou ochráni, lebo mu vraj robím strašné žiarlivostné scény. Tak ochraňoval vydesenú Slávku uprostred Prahy na autobusovom nádraží svojím intelektuálnym telom. Čiže stačilo zapnúť fukár na lístie a Slávka by zostala na pospas mne, ktorá som v ten víkend bola asi pracovne 800 kilometrov od Prahy, pretože Edo by bol rozplasknutý na skle autobusu, na ktoré by ho odfúklo.

Počas korony som mala také zmiešané pocity. Nikomu nič zlé neželám a vedela som, že keby to dostal, nedopadol by dobre. Vlastne by s najväčšou pravdepodobnosťou dopadol raz a navždy. Našťastie na ministerstve nič nehovorili o synovi tej Cruelly de Vil, ktorá nám medzitým mimochodom už trikrát odstúpila z projektu. Tak asi žije a niekde šťastne píše básničky s ostatnými pedofilmi. 

PS: Ak ste prišli až sem, tak ten článok bol asi dobrý (alebo katastrofálny) a ja chcem byť slávna, takže vás poprosím o zdieľanie. Mojím snom je zarobiť peniaze písaním a zaplatiť Edovi strojček na zuby. Zaslúži si nevyzerať ako had.

Hortenzia Vykuchaná

  🤣🤣🤣🤣🤣

  29. máj 2020

  😁 Ja ta pekne povedam"zeriem " zena😁ale je mi úprimne ľúto ze si musela zažiť takéhoto.. Ehm... Exota.

  29. máj 2020

  Ja som zo ZH ale našťastie žiadnu Slávku nepoznám 😂😂😂😂😂

  29. máj 2020

  Neeee🙈

  29. máj 2020

  Máš urcite talent na písanie, len neviem ci je toto vymyslene alebo naozaj..ale ak je to naozaj, tak nechapem kedy stihas tolko chlapov spoznat a vsetko mozne zazit popri malom synovi..vychadzam hlavne z predosleho clanku kde boli viaceri aj len tak naznaceni, ze o nich nabuduce..musi to byt celkom tazke spracovat pre male dieta, ze mamina je kazdu chvilu s niekym inym..

  29. máj 2020

  @j_anna ahoj!

  Velmi pekne Ti ďakujem za reakciu, ktorú si velmi vážim.

  Blog je v začiatkoch a preto môže byť pre niekoho zmatocne, ak je napríklad viac autoriek, ako je to v tom našom prípade - prvé tri články boli odo mňa, tento je od inej.

  Na komentáre sme sa dohodli nereagovať, avšak na tento odpisem, nakolko sa otázky, narážky, dedukcie určite budú opakovať - moj syn má momentálne 5 rokov a pozná iba mojho uz manžela - long story short.

  Predchádzajúce články boli moje, avšak opisovali mužov, ktorí sa snažili nadviazať kontakt, nie mužov - muza, ktorí kontakt nadviazali a môjho syna poznali alebo s nami travili čas!

  Pre lepší prehľad budúcich článkov a pripadne ďalšie indukcie a dedukcie si určite vymyslime aliasy, ktorými nás budete môcť rozlišovať a vedieť si naše práce zaradiť.

  Našim cieľom je bavit vas! 💞

  29. máj 2020

  @ty_to_zvladnes ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Nemyslela som to zle, len mi ako matke maleho dietata neslo do hlavy, ako si niekto najde cas na kontaktovanie sa s tolkymi muzmi v priebehu pomerne kratkej doby (ked uz ma dieta). Ak este aj vezmem do uvahy, co bolo spomenute v predoslom clanku, ze prve dva roky si sa s muzmi nestretavala. Koniec koncov nic ma do toho nie je. Ale dakujem za vysvetlenie 😊 uz tomu rozumiem, nevedela som, ze vas je viacero autoriek. Drzim palce, nech sa vasmu blogu dari a nech mate co najviac citatelov. 😊

  29. máj 2020

  Podla mna ste super. Je jedno, ktora to pise. Clanky su velmi usmevne, ved niektore veci sa nedaju vymysliet, život je najtrafenejsi scenarista 🙂 Len tak dalej. Drzim palce!!! 🙂

  29. máj 2020

  @j_anna ďakujeme a áno, všetko to chronologicky sedi, opakujem - pisala som o mužoch, ktorí mali návrhy a záujem. Nie o mužoch, s ktorými som eventualne isla na večeru alebo rande alebo s ktorými som mala vzťah alebo ktorí by poznali moje dieta ☺️. Pekný zvyšok večera

  29. máj 2020

Začni písať komentár...

Odošli

Odporúčame