Používame cookies. Viac informácií tu. OK
veja254
4. júl 2019
95 

Testovanie produktov Colief

Nezapájam sa často do testovačiek, no toto za ten pokus stálo. Správa, že sme boli vybrané na testovanie produktov Colief, ma veľmi potešila a my sme sa do toho s Júliou s radosťou pustili. 

INFANT DROPS - LACTASE ENZYME DROPS

Colief kvapky pre dojčatá pomáhajú rozložiť laktózu v bežnom mlieku dieťaťa (v materskom mlieku alebo dojčenskej výžive) skôr, ako je dieťa kŕmené, čím sa mlieko ľahšie strávi. Zo začiatku som nespozorovala žiaden rozdiel. Stále sa Júlia pučila, plakala, bola nespokojná. Samozrejme, neukončili sme naše testovanie, ale pokračovali sme, predsa treba tomu dať čas. Oplatilo sa 🙂 Po pár dňoch používania je efekt viditeľný a nás bolesť bruška netrápi. Žiadne pučenie, žiaden plač. Už len veľký úsmev na tvári môjho dieťaťa. 

Image title

Image title

COLIEF MUM TO BE MOISTRURISING CREAM

Je milé, že pri testovaní mysleli aj na nás, matky. Moje tehotenstvo na mne zanechalo následky v podobe strií. A veľa ☹ Nečudo, keď som pod srdcom nosila moju 4,6 kg bambuľku. Možno, keby som tento krém mala skôr, predišla by som tým strašným striám. Žiaľ, už sa ich nezbavím, no krém je veľmi príjemný na pokožku, ľahko rozotierateľný a neuveriteľne voňavý. Naozaj príjemná vôňa ma sprevádzala ešte dlho po krémovaní. 

Image title

BABY SCALP OIL

Pokožka mojej dcéry nepotrebuje extra starostlivosť, no olejček sme skúsili. 

Veľkou výhodou je, podľa mňa, balenie, resp. fľaštička, v ktorej sa olejček nachádza. 

Dobre vstrebateľný, lesklý, jemný, no tá aróma je podľa môjho názoru prehnaná. Olejček účel splnil, no cítiť ho bolo ešte veľmi dlho. 

Image title

BREATHE EASY PATCH

Náplaste, ktoré obsahujú jedinečnú zmes prírodných zložiek, ktoré sú prospešné pre pokojné a ľahké dýchanie. Júlia ich skúsiť nemohla, keďže sú od troch rokov, tak skúsila mama 🙂 Prevoňalo miestnosť, dýchalo sa mi dobre. Celkovo bol spánok taký iný. Takže za mňa super. 

Image title

VITAMIN D3 DROPS

Výživový doplnok - Vitamín D3 - prispieva k udržaniu zdravých kostí a k správnemu fungovaniu imunitného systému. S našim déčkom, ktoré sme užívali, sme boli spokojní, no museli sme otestovať aj toto. Dlhodobejším užívaním Júlia nemala žiaden problém, a tak môžem hodnotiť tieto kvapky pozitívne. 

Image title

Otestovali sme všetky výrobky. Hlavným produktom tohto testovania boli kvapky proti bolesti bruška. Ako som už vyššie spomenula, u nás mali pozitívny účinok. Sme veľmi radi, že sme sa mohli zapojiť do testovania produktov Colief. 

Ďakujeme za produkty, našli si u nás svoje využitie a my ich budeme aj naďalej používať. ❤️

#test_colief

#recenzia

    Odporúčame

    Boj o život(y) 32
    11.11.2019 • 2668 
    Týždeň zo života mamičiek
    13.11.2019 • 1152