Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
zirafienka
20. nov 2019
@zuzkapatrick, prečo bola zrušená diskusia k tomu produktu od Aloe vera - sprej prvej pomoci? Boli tam zaujímavé príspevky, chcela som sa ešte niečo spýtať.
Zobraz celú správu
zirafienka
22. júl 2019
Od akého dodávateľa kupujete ryby, tresku, filety. Čokoľvek kúpim, všetko je to napité vodou a keď to dám na panvicu, tak sa to celé rozpadne. Kde sú tie časy, keď sa filé dalo vysmážať.
Zobraz celú správu
zirafienka
19. máj 2019
Dievčatá, ak to už niekde je, ospravedlňujem sa. Práve teraz som čítala správu o veľkom tragickom nešťastí vo Vlkanovej, kde sa v bazéne utopil 2 ročný chlapček. To bolo niekde na kúpalisku alebo v bazéne doma. Strašné.
Zobraz celú správu
zirafienka
23. apr 2019
Dievčatá, nechystáte sa 1. mája do Poľska, neviete, či budú trhy?
Zobraz celú správu
zirafienka
13. apr 2018
Dievčatá, možno budete vedieť poradiť. Včera som na jednej stránke našla výborný recept. Korpus bol tmavý. Ten sa po upečení prekrojil na jednu a dve tretiny. Tá jedna tretina korpusu sa rozmrvila do plnky a naniesla sa na ten spodný, dvojtretinový korpus. Neviem, z čoho bola robená tá plnka, ale niečo sa mi marí, že to boli jablká, na vrch išla smotanovo-čokoládová poleva. Bolo to pečené v tortovej forme. Ani mi tak nejde o korpus, ten si viem prispôsobiť, Najviac ma zaujala tá plnka. Vôbec to dnes nemôžem nájsť. Neviete poradiť, nepiekli ste niečo podobné?
Zobraz celú správu