RESERVED...Prosim vas, ako postupovat, ked kurier nevyzdvihol zasielku na vrátenie v stanovenom termine? Nema niekto skusenost? Dakujem.

  Baby bolí ma zub 🙁
  Až v pondelok ordinuje zubár.Na dnes ráno mi to trochu opuchlo.V sobotu idem na oslavu,ten opuch ma znervózňuje najviac.S čím vyplachovať aby mi to zmizlo?

  Kúpila som iba jednu zmrzlinu a Hanči suchý kornútok.
  Chyba.
  Ten suchý kornútok ostal mne😅🤷‍♀️.

  #hancazpomaranca

  Baby, prosím vas, co sa tyka financií, ako fungujete? Všetky peniaze spolu? A ak ma chlap zvyšok na ruku, čo s tým?

  jarmilka987
  Správa bola zmenená    Včera o 21:36    

  Dobrý večer prajem mamičky... Fúú som veľmi zúfala bojím sa.. Dcérka 6 ročná v septembri ide do školy.. Len že školu mame v inej dedinke 7 km od nás.. Ide tam autobus iba že sa veľmi bojim ju pustiť samu.. Aj do škôlky tam chodila nosila ju svokra, ale ona ide do prace a dcérka má is sama.. Ja mam ešte jednu dcéru 4 ročnú ktorá má chore očká.. A syna 1 ročný.. Ja aj by som isla snou ráno o pol 8 ale potom nemám spoj domov až o pol 10. A z detmi tam čakať neviem ako to zvládnu a to už autobus neide iba vlak.. Potom ona konci o 12.hod lebo tak hovorili na zápise nemá sa ako dostať doma lebo autobus ide zase ale až o pol 4 tak svokra hovorí ze nech ide do družice. Ale tu mamičky sa sťažujú ze deti sú veľmi špinavé aj keď prší tak ich pošlú na ihrisko.. Take blbé mam myšlienky. Že ju niekto ukradne alebo sa niečo stane.. Čo by ste robili na mojom mieste ako by ste to po riešili.. Prosim také že správ si vodičak ani nehrozí. Uz som bola aj som zaplatila ale ja sa veľmi bojim šoférovať a keď som mala jazdu išlo auto nákladné tak som v tom momente pustila volant z rúk.. Tak ja radšej deťom život nebudem riskovať..

  Ahojte. Nechcem vám pokaziť večer. Ale chcem sa podeliť, lebo myšlienky ktoré mám sú silne a zamyslieť sa nás vie posunúť.
  Toto je George Stinney Jr. Najmladší popravený človek 20teho storočia v USA. Mal len 14 rokov a bol odsúdený na smrť elektrickým kreslom za vraždu bielych dievčat, deti Betty a Mary ktorých tela našli v susedstve jeho rodiny.
  Väznili ho 81 dni bez možnosti vidieť svojich rodičov či právnika. Súd trval 2 hodiny a kým kompletne biela porota vyslovila verdikt trvalo to 10 minut.
  5380 voltov do hlavy teda dostal sám a opustený v júni 1944. Po cely čas väzby aj počas popravy zvieral bibliu a tvrdil že je nevinný.
  70 rokov neskôr bola potvrdená jeho nevína sudcom v južnej Karolíne, vina bola vtedy nakoniec “dokázaná” len z dôvodu aby polícia vykázala úspech.
  May his innocent soul Rest In Peace.

  zienky, niektora co zije v Anglicku, prosiim

  Krstná mama vyberá okuliare so svojim krsniatkom❤️ vraj sedia obom 😂

  Sli ste niektorá z tmavohnedej na blond? Ak áno boli ste spokojne ? Kľudne aj ip
  Predstavujem si niečo take ako na foto

  (2 fotky)

  Koláčik na večer 🍑😋

  A ešte otázka.. išla som pešo a nejako som zle stupila....až mi peklo v členku neskutočná bolesť...nestalo sa vám niečo podobné? Co to bolo nakoniec ?

  dominika_cAMBASÁDORKA
  Včera o 20:36    

  Opäť raz prišiel rad na milú povinnosť, a tou je vyžrebovanie výhercu súťaže s #babylove ❤️ Šťastena tentoraz stála na strane mamičky @kachorra288 🙂 Gratulujem a píšem správu 🎉

  Všetkým ostatným mamičkám ďakujem za zapojenie a za komentáre plné letných pocitov ❤️ Posielam pár srdiečok ako poďakovanie. Užívajte leto a "vidíme" sa pri ďalšej súťaži 😘

  Baby dá sa v taxíkoch platiť kartou ? Dakujem

  Dobrú noc😍

  13.6.o krok bližšie k snu
  a dnes 6.7.sen sa plní ❤️❤️😘
  Posteľ sme zložili👌😃

  izabelka1
  Správa bola zmenená    Včera o 19:45    

  Baby ako sa riadit prosím ,pri tomto návode keď syn má 9r no 40kg.Dat mu jednu či dve tabletky nurofenu 200?potrebujem prestriedat s paralelnom

  Už sa sušia 😍