#baby_dove

zuzkanr AMBASÁDORKA
Včera o 18:28
Uhádnete, ktorej rade #baby_dove produktov patrí daný vizuál? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
20. máj 2020
Včera sme boli po takmer 3 mesiacoch na nákup v dmke :hushed: Normálne som sa až čudne cítila :grinning: Aj vy zažívate takéto pocity, keď idete po mega dlhej dobe do obchodu či drogérie?
Inokedy som tam chodila aj 2x do týždňa, lebo tam sa vždy nájde niečo, čo proste potrebujeme :grinning: Našťastie môj manžel patrí medzi tých schopných chlapov, ktorí vedia nakúpiť hocičo :slight_smile: Ale nákupy v dmky vždy s radosťou absolvujem sama. Čo nesmelo chýbať v nákupnom košíku boli naše obľúbené vlhčené obrúsky z rady Sensitive od #baby_dove. Používam ich aj ja na ruky, aby som si nemusela stále dráždiť vodou ekzém na rukách.
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
19. máj 2020
Včerajším dňom sa skončila súťaž na mojom blogu a nastal čas vyhlásiť víťaza:slight_smile:

Gratulujem @natalala! Vyhrávaš balíček #baby_dove produktov :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
15. máj 2020
Všimli ste si, že na mojom blogu práve teraz prebieha súťaž? Môžte vyhrať balíček #baby_dove produktov, ktoré potešia vlásky vašich najmilších ratolestí :slight_smile:

Zapojiť sa môžte tu:
https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/...
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
12. máj 2020 Čítané 1419x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. máj 2020
Mama je tá, ktorá môže nahradiť všetky osoby, ale nikto nevie nahradiť ju :blue_heart:
V mene celého tímu #baby_dove vám prajem vám krásny deň matiek! :blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
5. máj 2020
Ak neviete, ako donútiť vaše deti, aby si umývali rúčky, tak ich stačí mierne okabátiť. Povedzte im, že je čas, aby umyli svoje hračky na kúpanie:yum:Naša Hanka síce s umývaním rúk nemá problém, ale ak pri tom umýva aj svoju kúpaciu parťáčku kačičku, tak ju to baví oveľa viac:grinning:Momentálne už aj ona objavuje čaro stláčania dávkovača na umývacom géle Head to toe wash od #baby_dove takže sme vymenili klasické mydlo za tento gél. Výhodou je aj to, že je určený na citlivú pokožku, čo sa teraz pri častom umývaní rúk zíde, lebo pokožku toľko nevysušuje:wink:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 1. máj 2020
Sviatočné srdiečko rozdávanie :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Nájdete 4 rozdiely na obrázkoch so šampónom, telovým mliekom a krémom proti zapareninám z rady Rich Moisture od #baby_dove? :wink:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
29. apr 2020
Cenu za top aktivitu dnešného dňa vyhráva hádzanie hračky dedkovmu havkovi Meggy :grinning: Zábava pre dieťa aj pre havka. Meggy vôbec nevadilo, že Hanka zvládne hodiť hračku max 30 cm od seba, alebo len pod seba :grinning: Niekedy jej ju len podala do úst a povedala "ham" :grinning: Ešte že vo svojej "korona" výbavičke v ruksaku nosím aj miniatúrku umývacieho gélu Head to toe wash #baby_dove lebo také oslintané ruky, už dlho nemala:joy:Už aby sme aj my mali havka! Aké aktivity majú vaše deti so štvornohými kamošmi?
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
28. apr 2020
Ranná výbavička mama vs. dcéra - #dove vs. #baby_dove :grinning:
Áno, dnes sme mali neskoré ráno.. Ahm o 10:00, lebo slečna si vymyslela, že bude od 22tej do 3tej ráno robiť koncert. Nie veľmi príjemný koncert. Snažím sa ju odstaviť od kojenia a najskôr chcem začať tým nočným. Prvé 4 noci sa to ako tak dalo. Aj keď som väčšinu trávila na fit lopte, ale aspoň nebol krik. Vydržala od 22:00 do 5:00 bez "didi", ale včerajšia noc bola hrozná:expressionless: Ako sa podarilo vám prejsť týmto procesom?
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
22. apr 2020
Medzinárodný deň Zeme sme si užívali tradične vonku v prírode - v našom krásnom sade :blush: Dnes som sa nevedela vynadívať na túto krásne kvitnúcu neskorú čerešňu, ktorá medzi halúzkami schovávala lúče teplúčkeho slnka. Ja som to najmilšie slniečko niesla klasicky na pleciach - do kopca fitko zadarmo :grinning: Príroda na našej Zemi je krásna! Som rada, že ju môžem chrániť aj tým, že nakupujem #baby_dove a #dove produkty, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľných plastov :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 18. apr 2020
Vždy som snívala o tom, že budem mať záhradu plnú kvetov:heart_eyes:Nám ešte potrvá, kým dáme dokopy exteriér, tak sa chodím kochať k manželovej babke, ktorá býva hneď pod nami. Hneď, ako tam prídeme pohladká naše čuchové bunky vôňa kvetov. Momentálne tých, čo vidíte vo vázičke:blush: Už nám rozvoniavajú vnútri. A presne takto príjemne, sviežo a jarne vonia anti-perspirant Awakening Ritual od #dove :heart_eyes: Vonia po sakurách a zelenom čaji a ja ho úplne milujem!

#baby_dove
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
14. apr 2020
Poďme sa trošku zahrať :slight_smile: Nájdete 4 rozdiely na fotkách s produktmi #baby_dove z rady Calming Nights? Ak áno získate 5 srdiečok :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. apr 2020
Že akú pomocníčku ja mám :heart_eyes: Aj keď tento rok sa žiadne polievacké návštevy nekonajú (ahm jupiiii!), tak linecké nesmú chýbať:stuck_out_tongue: Výzdobu sme do nového nemali kde kúpiť, tak si aspoň takýmto rozkošnými a chutnými zajkami navodíme veľkonočnú atmošku :slight_smile: A vy ako ste na tom? Vypekáte vo veľkom či len tak klasicky "karanténne"? :grinning: Výtvory s vašimi pomocníkmi môžte pridať aj do skupiny #baby_dove s #vypekamepriberame a možno práve vy vyhraté vrámci témy mesiaca balíček baby Dove a #dove produktov :dove::dove::dove:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
4. apr 2020 Čítané 704x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
31. mar 2020
Narcis je pre mňa typicky jarný kvet a milujem jeho vôňu:heart_eyes:Tento rok som ani nevedela, že už kvitnú, keďže sme stále doma...Preto ma táto milá kytička od manžela veľmi potešila :blush: Priniesol mi ju spolu s dcérkou v nedeľu, keď boli pozrieť do sadu pod našim domom. Takže už nielen kvôli kalendáru, ale aj týmto kvietkom je pre mňa jar už oficiálne tu a vítam ju:blush: Čo je pre vás typicky jarné?

Ešte dnes to cvaknite, zapojte sa do témy mesiaca s #vitamejarsbabydove v skupine #baby_dove a môžte vyhrať balíček baby Dove a Dove produktov: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

P. S.:Pri tvorbe tejto fotky som sa reálne bála, ako skončí váza a jej obsah, lebo ako vidíte srdiečko na nej to už dávnejšie nezvládlo :grinning: A to bolo už 5x prilepené so sekundovým:person_shrugging::female_sign:
Zobraz celú správu
eilish AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 68x
Čítaj celý článok
doda818 AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 64x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 74x
Čítaj celý článok
holubicka28 AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 95x
Čítaj celý článok
domichrumi AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 118x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
26. mar 2020
Prvé copíky sú tie najroztomilejšie:heart_eyes: Aj keď ho dlho na sebe nechce mať, mne stačí aj tých pár minút a zas sa pri pohľade na ňu roztápam láskou :heart:️ Už úplne chápem, prečo mi mamina nikdy nechcela dovoliť, aby som si farbila vlasy. Aj ja jej to hovorím už teraz, lebo ich má nádherné :stuck_out_tongue: Také nepoškodené oproti mojim :grinning: Mne by už nepomohol ani jej jemnučký #baby_dove šampónik:stuck_out_tongue:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
23. mar 2020
:blue_heart:Pondelkové srdiečko rozdávanie:blue_heart:

Uhádnete, ktorý produkt #baby_dove je na obrázku? :wink:
Správne odpovede odmením 10 srdiečkami! :kissing_heart:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
21. mar 2020
Ako hovorím vždy - všetko zlé je na niečo dobré :slight_smile: Aktuálna situácia naučila Hanku nové veci :stuck_out_tongue: Vždy s nadšením uteká do kúpeľne k umývadlu, keď poviem, že si ideme umyť ruky kričúc "myjooo myjooo" čiže mydlo :grinning:A keďže vidí mňa, ako si potom nakrémujem ruky, tak chce aj ona. Veď ako by to bolo, keby ja robím niečo a ona nie :grinning: Takže už si musí krémovať ruky aj ona :person_shrugging::female_sign:️ Samozrejme, že väčšinou len poutiera zvyšky čo zostali:wink:Momentálne sa celá rodina krémujeme telovým mliekom z rady Calming Nights od #baby_dove a je skvelé aj ako krém na ruky:slight_smile:Totižto v drogériach sú fuč nielen mydlá a antibakteriálne gély, ale aj krémy na ruky. No čo vynašli sme sa:slight_smile:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
16. mar 2020
Kúpanie je u nás jedna z najobľúbenejších činností, tak som sa dnes s Hankou dohodla, že okúpeme aj všetky mini hračky:grinning:Potom som si spomenula, že @dominika_c vymyslela "výzvu" #tipnaaktivitu a pre nás bola táto veľmi zábavná:wink:
Máčať si ruky vo vedierku s vodou, topiť, ponárať a umývať hračky. Síce bola voda po celej kúpeľni, ale zábava aspoň na hodinku istá :grinning:
Hlavným pomocníkom bola mini verzia umývacieho gélu head to toe wash od #baby_dove ktorú Hanka sama priniesla z vane, lebo je zvyknutá, že je súčasťou aj jej kúpania :grin:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia