#baby_dove

zuzkanr AMBASÁDORKA
Včera o 11:45
Návod na správnu degustáciu vlhčených utierok v troch krokoch :rofl::rofl::rofl:
Samozrejme, že som ju nenechala koštovať dalej:yum: Už pár týždňov ju ovládlo obdobie chutnania vlhčených, a keď jej ju zoberiem, tak buď spustí krik, alebo vyberie ďalšiu a dáva ju mne do úst :flushed::grinning:
Pôvodným plánom týchto fotiek bolo pekné odfotenie vlhčených utierok Rich Moisture od #baby_dove pretože som vám chcela napísať, ako sme s nimi spokojné, ale Hanka to videla inak :smiley: Do teraz sme používali vlhčené z rady Sensitive Moisture, ale veľmi sme si obľúbili aj tieto Rich, aj vďaka ich veľmi príjemnej nenápadnej vône:slight_smile:Ktoré jej chutia viac neviem:rofl::rofl:
Vždy, keď skúšam nový druh vlhčených, tak ich najskôr skúšam na sebe, na rukách, či sú jemné na dotyk, či nie sú z tvrdého materiálu a či náhodou nebudem mať na ne reakciu. To sa mi nikdy pri baby Dove vlhčených nestalo :wink: Keď sa Hanka narodila dlho som hľadala vlhčené, ktoré budú jej ritke vyhovovať, aj keď ich používame, keď nie sme doma nechcela som to podceniť. Veľa značiek ju podráždilo, aj tie najdrahšie. Som rada, že še našli svojho favorita a teraz už žiadne problémy s vlhčenými riešiť nemusíme :yum: Okrem toho sú výborné aj na utieranie prachu, kočíka, či tenisiek :joy: Však to každá určite poznáte :stuck_out_tongue:

A na záver info o tom, že dnes máte poslednú možnosť zapojiť sa do sútaže o baby Dove produkty, ktorá prebieha u mňa na blogu: https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/...
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
11. okt 2019
Kde mám dieťa? Tu mááám dieťa :rofl:
Dnes je medzinárodný deň dievčat:girl:Tak nezabudnite tomu svojmu dať extra veeeeľkú pusinku :kissing_heart:🥰 Ja by som túto moju boškávala furt :yum:
Inak vedeli ste o tom, že značka #dove aj #baby_dove podporujú budovanie sebadôvery dievčat od narodenia? :wink: Teraz počas celého októbra podporujú projekt Chuť žiť, ktorý ponúka pomoc a podporu osobám s poruchami príjmu potravy. Môžete pomôcť aj vy a nákupom produktov Dove, z ktorých bude 5 centov darovaných na tento projekt :relaxed::blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. okt 2019
Ako to vyzerá, keď sa jeseň prenesie do kozmetiky:yum:Aspoň pre mňa sú jablká typicky jesenným ovocím a milujem jablkovo-škoricové koláče :drooling_face::heart_eyes::apple:Ich vôňa sa roznáša celým domom. Príjemne voňavý po jabĺčkach a osviežujúci je dezodorant #dove GoFresh, ktorý som nemohla nechať v drogérii :relaxed:️Na jeseň a v zime mám radšej tuhé dezodoranty, ako sprejové. Ako to máte vy?

Inak nezabudnite, že beží supeeer súťaž o balíček s #baby_dove produktmi u mňa na blogu: https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/...
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
8. okt 2019 Čítané 412x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
4. okt 2019
Tieto malé bábätkovské nožinky musím furt chytať, madžgať, stekliť a obdivovať :heart_eyes::grinning::hugging:Máte, alebo mali ste to tak aj vy? :yum: Inak neviem ako sa mi podarilo ich zachytiť bez pohybu, lebo prebaľovanie je proste boj :triumph::neutral_face::grinning: Inak vedeli ste, že #baby_dove má aj krém proti zapareninám? Ja sa musím priznať, že nie:speak_no_evil:A ešte v akom super praktickom balení :thumbsup:Vždy som mala problém zbaliť na cestu, alebo na poradňu krém na zapareniny, lebo ten ktorý používam je v neprakticky veľkom balení, ktoré mi vždy zabralo veľa miesta v taške. Ale tento šupnem hocikde! Má 42ml a je taký akurát do ruky :slight_smile: Aj dcérka sa s ním trošku pohrá bez toho aby si do neho namočila celú ruku , keďže sa vytláča ako napr. krém na ruky :wink:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 1. okt 2019
Ak ste boli zvedavé, čo sa nachádzalo v balíčku s textom "pozdrav z koníka :heart:️", tak tam bolo toto #baby_dove nebo :heart_eyes: Teraz, keď to tu máme aj s dcérkou všetko pred sebou možme začať testovať a hlavne vymýšľať sútaže pre VÁS :blue_heart: Chceli by ste súťaž už tento týždeň? :yum:

Jedna súťaž alias "téma mesiaca" prebieha ešte počas celého októbra v skupinke Baby Dove - Pre skutočné matky: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

Ďakujeme @dominika_c za tento príjemný a voňavý balíček :hugging::kiss:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
30. sep 2019
Ak ste zaregistrované v programe dm active beauty, tak je možné, že vám príde do schránky až 9 kupónov na 15-25 násobok bodov pri nákupe #baby_dove a #dove produktov :blue_heart: To poteší, však? Ja si zbieram bodíky, ktoré väčšinou miniem na nákup plienok:slight_smile:
Inak v skupinke Baby Dove - Pre skutočné matky som nedávno pridala príspevok, prečo sa v dmke oplatí nakupovať Baby Dove produkty viac, ako v Teta drogerie: https://www.modrykonik.sk/group/10506/zelam-vam...
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
25. sep 2019
Čo vás prvé napadne pri pohľade na túto fotku? Mňa, že sú to krásne ženy, však? :blush:
Ide z nich totálne pozitívna energia a šťastie napriek tomu, že nemajú postavy modeliek. Veď a ktorá z nás ju po pôrode hneď má :wink: Hlavne pre nich je, že sú dobré matky a vychovávajú dobré deti (ako sa píše na ich tričkách) :heart:️ Myslím, že tak by to malo byť. Každá z nás je dobrou matkou a vychováva svoje dieťa najlepšie, ako vie a hlavne s láskou bez ohľadu nato, aké číslo váha ukazuje :woman::girl::boy:
Túto fotku som si požičala z instagramu #baby_dove pretože ma úplne dostáva ich filozofia zobrazenia reálnych matiek, ale aj otcov a silných momentov z ich životov:woman_tone1:🧔 Žiadne umelo nastajlované, prefiltrované a na silu sa usmievajúce ženy. Ak budete mať čas, skúste si ho pozrieť aj vy. Myslím, že vás tam viacero fotiek chytí za srdce :relaxed:️Takýmto prístupom si ma značka vie získať :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
23. sep 2019
Mamičky chodíte plávať s vašimi drobcami? :ocean:Obliekate ich nejako ešte teplejšie, aby cestou domov v tomto jesennom počasí nenachladli, alebo len tak bežne ako na prechádzku? :slight_smile:
My sme začali chodiť na plávanie počas leta, takže vtedy som to neriešila a teraz sme dva týždne neboli, tak premýšľam, že čo jej obliecť :grinning: Výhodou je, že tam, kde chodíme plávať sa môžme ísť po hodine ohriať do suchej sauny a rýchlejšie sa vysušiť:blush:Inak Hanka plávanie miluje, až sa trase, keď vidí bazén :joy::heart_eyes:Už keď balíme veci vie, že na druhý deň ideme do bazéna a samozrejme musí takto všetko skontrolovať, či som jej niečo nezabudla zabaliť :yum:Hlavne vlhčené #baby_dove bez nich proste ani na krok :blue_heart:
Aké skupinové cvičenia okrem plávania mali vaše bábätká radi? Rada by som s nou ešte aspoň jedno chodila :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
19. sep 2019
Aj vaše bábätká milujú večerné kúpanie? :blue_heart: Naša Hanka sa začne celá natriasať, keď jej poviem, že ideme do vaničky🤩 Keďže je to naše prvé bábätko zo začiatku som nevedela, čo všetko budeme pri kúpaní používať. Teraz viem, že okrem pohodlnej vaničky sú hračky, teplomer, uterák, hubka na kúpanie, mydielko a šampón #baby_dove základ! :bathtub:🧼Tak ma napadlo, žeby som mohla vytvoriť takýto mini ťaháčik:stuck_out_tongue:Možno niekomu pomôže:wink:A vy môžte pomôcť tiež prostredníctvom komentárov pomôcť tiež, keď mi dáte vedieť, čo pri kúpaní používate vy :kiss:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 17. sep 2019
Napriek tomu, že dnes neviem, kde mi hlava stojí (dočasne sme sa sťahovali k svokrovcom) to beriem pozitívne, lebo sa mi KONEČNE po týždni podarilo Hanke odobrať moč :clap::clap::clap::rofl:Robila som to prvý krát v živote, takže si viete predstaviť aký komplikovaný proces to pri 11 mesačnom bábätku je:baby:Nikdy by som nebola bývalá povedala, že mi takéto veci budú robiť radosť, ale cítila som sa ako hrdinka:muscle:To sú tie veci, čo pochopia len prvorodičky (asi):grinning:Cestu do polikliniky som spojila s návštevou dmky, lebo sa nám minuli naše obľúbené vlhčené utierky #baby_dove z rady Sensitive:blue_heart:Inak vždy som ich brala po kusoch, a až dnes som si všimla, že ich majú vo výhodnejšom štvorbalení, pri ktorom ušetrím okolo 0,60€, čo je celkom fajn :blush: Tieto výhodnejšie balenia sú až na spodku regála, tak asi zato som si to nevšimla :person_shrugging::female_sign:
Aké netradičné momenty robili vám pri prvom bábätku radosť?:yum:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. sep 2019 Čítané 522x
Čítaj celý článok
bea0802
17. júl 2018 Čítané 2381x vybrali sme
Čítaj celý článok
bea0802
16. máj 2018
Dobré ránko,

mám pre vás otázku za #srdiecka :heart:

Ktorý výrobok značky Dove sa objavil ako prvý na americkom trhu, v roku 1957 ???

Napíšte mi správnu odpoveď a srdiečka sú vaše :heart:️ Nápovedu získate aj v skupine https://www.modrykonik.sk/group/10506/

Prajem pekný deň :slight_smile:

#dove #baby_dove
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia