#curaprox

lenocka1984
31. mar 2020 Čítané 332x
Čítaj celý článok
lenocka1984
27. mar 2020
:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:Milé žienky, o pár dní sa moje ambasádorovanie pre #curaprox končí. Otváram teda túto rozlúčkovú víkendovú súťaž o 3x farebnú limitovanú edíciu kefiek, ktoré teraz určite každému prídu vhod. Súťažná úloha je jednoduchá, napíšte do komentára k súťažnému príspevku v skupine CURAPROX https://www.modrykonik.sk/group/9719/ jednu najhoršiu a jednu najlepšiu vec, ktorú vám spôsobila koronténa :mask::green_heart::tulip:#sutaz
Zobraz celú správu
lenocka1984
23. mar 2020
Zamestnanci #curaprox , ktorí nemôžu byť v Smile shopoch, sú v týchto dňoch k dispozícii na telefónnej linke pre seniorov, ktorí sa chcú porozprávať, pripadne sa poradiť. :thumbsup::telephone:️ Super iniciatíva! :clap:
Zobraz celú správu
lenocka1984
13. mar 2020
Šikovná mamka si ušije rúška aj sama, nemusí čakať na nikoho. #curaprox na svojom Instagrame zdieľal prakticky článok, prečo sa oplatí nosiť aj home-made ochranu na tvár a ako si ju jednoducho a správne zhotoviť. https://smartairfilters.com/en/blog/diy-homemad... Pevné zdravie všetkým :hearts::mask:
Zobraz celú správu
lenocka1984
11. mar 2020
Vyjadrenie riaditeľky #curaprox Lucie Paškovej:

Od zajtra zatvárame všetky naše Smile Shopy.

K tomuto opatreniu pristupujeme, lebo prevencia je pre nás kľúčová. Zdravie a bezpečnosť obyvateľov, vrátane našich zamestnancov a ich blízkych sú pre nás dôležitejšie ako profit.

Myslíme si, že v čase, keď sa všade v krajinách okolo nás vírus šíri exponenciálne a potvrdilo sa opakovane, že nositelia vírusu nemusia mať príznaky, je zodpovedné nevystavovať sa jeho šíreniu a zostať v izolácii, ak nie je nevyhnutne nutné urobiť opak.

Naši kolegovia z obchodných centier budú do nedele rešpektovať odporučenie zotrvať doma, tak ako to už od pondelka urobili aj naši kolegovia v office a z obchodného tímu.

Myslíme si, že slovenskí zdravotníci budú mať čoskoro dosť čo robiť aj bez toho, aby k šíreniu vírusu prispievali ľudia, ktorí môžu prijať včas bezpečnostné opatrenia.

Pozastavili sme dočasne aj zber použitých zubných kefiek, keďže môžu byť potenciálnym zdrojom nákazy. Mesiac po ukončení karantény ich radi od vás prevezmeme.

Stále bude fungovať nakupovanie cez náš webshop, všetkým, ktorí sú po akejkoľvek infekčnej chorobe odporúčame zubnú aj medzizubnú kefku vymeniť - tak ako sme to doporučovali aj vždy doteraz.

Za Curaprox Slovensko môžeme povedať, že vám budeme prinášať informácie tak, aby sme všetci situáciu v izolácii mohli zvládnuť čo najzdravšie a najpríjemnejšie.

Pripravujeme tiež články o tom, ako sa chrániť - nielen tie základné - ale aj kroky v zmysle celkovej prevencie - ako lepšie a kvalitnejšie spať, jesť, hýbať sa, ako mať zdravšie sliznice - toto všetko vedie k zlepšenej imunite.

Pokúsime sa pripraviť pre rodičov, ktorí zostali doma s deťmi pomôcky na učenie a odporúčania ako kvalitne stráviť spoločný čas.

Pamätajte prosím, že hoci u nás môže priebeh vírusu byť úplne neškodný, už u našich rodičov, onkologických pacientov, či ľudí s oslabenou imunitou môže byť život ohrozujúci.
Preto, ak máte takýchto ľudí vo svojom okolí, ponúknite im prosím svoju pomoc (pozor - cez zavreté dvere - tak aby ste ich neohrozili)
- sociálnu - spojte sa s nimi telefonicky alebo cez Skype, dajte im najavo svoj ľudský záujem
- vecnú - ak je potrebné - zabezpečte pre nich nákup liekov alebo potravín.
Možno bude potrebná aj finančná pomoc - vybratie hotovosti, či dočasná pomoc niekomu v núdzi - buďme na to pripravení.

Keď kolabuje zdravotnícky systém v severnom Taliansku, urobme spolu všetko pre to, aby sme to my našim skvelým zdravotníkom uľahčili a dopriali im maximum času, aby si vedeli svoje sily rozložiť do dlhšieho obdobia s najmenšou možnou záťažou.

Toto je čas, kedy vieme ukázať ako sa vieme správať ako ľudia jeden voči druhému, či si vieme pomáhať a poskytnúť oporu. Zvládneme to.
Zobraz celú správu
lenocka1984
10. mar 2020
Musíme si pomôcť ako vieme v tomto vírusovom období. Jedna z vecí, ktorú v rámci prevencie môžeme robiť pre seba a naše deti, je výmena zubnej kefky po každej chorobe alebo po 3 mesiacoch. Tiež pomôže držať kefky tak, aby sa k ním bábätká nemohli dostať a neobhrýzať omylom kefky rodičov. #curaprox
Zobraz celú správu
lenocka1984
8. mar 2020
Ženušky! Prajem krásny Deň žien. :tulip::tulip::tulip:
Nie len dnes, ale až do 15. Marca nepremeškajte akciu na trojbalenie pôvabných kefiek v ružových tónoch za zľavnenú cenu len za 9,89€ so Zubnou kartou. Platí v e-shope a vo všetkých #curaprox Smile shopoch. #den_zien #akcia
Zobraz celú správu
lenocka1984
26. feb 2020
Kefka CURAPROX oslavuje tebto týždeň svojich 40 rokov. Vyzerá stále mlado, moderne a sviežo, čo poviete? :smiley: #curaprox

Na fotke sú kefky zo súčasnej limitovanej Farebnej edície :rainbow:
Zobraz celú správu
lenocka1984
9. feb 2020
Poznáte projekt https://www.rozdavameusmevy.sk/ ? Je to ďalšia z iniciatív #curaprox , ktoré pomáhajú celému Slovensku. O čo ide?

Každý mesiac rozdelia 30 balíčkov ústnej hygieny – 15 detských a 15 dospelých medzi 3 vybrané projekty /akcie /organizácie. Ako požiadať o balíčky?

Vyplňte formulár a popíšte v ňom, prečo by sme mali vybrať práve vás. Následne formulár odošlite a na konci mesiaca sa na stránke pozrite, či ste medzi vybranými aj vy. Ak vás vyberú, informujú vás aj mailom. Čiastočne zohľadnený je aj celkový koncept a prínos akcie a tiež filozofia, ktorá za ňou stojí.

Najbližšie výber prebehne až o 20 dní, tak snáď budete mať dostatok času prezentovať aj vašu potrebu. Kľudne napíšte aj to, že ste sa o iniciatíve dozvedeli z Modrého Koníka.:gem:
#rozdavame_usmevy

Podobné informácie nájdete vždy priamo v skupine CURAPROX: https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Zobraz celú správu
lenocka1984
7. feb 2020 Čítané 1210x
Čítaj celý článok
lenocka1984
Správa bola zmenená 3. feb 2020
Prevencia je u detí veľmi dôležitá a deťom ju poisťovňa prepláca až 2x ročne. My chodíme už s oboma naraz. Danielko mal v decembri rok, ale zubkov má už 10, takže každý večer poctivo čistíme. Amálka má zase veľmi rada sladké a zubkov v 3 rokoch má 20. Úzke medzizubné priestory čistíme nitkou na šabličke a medzizubkou. Vyplatilo sa, nemá žiadne kazy - z ambulancie odchádza vždy s úsmevom a malým darčekom. Veľmi dôležité je, že pani doktorka Ohlasová v Košiciach má úžasný vzťah k deťom, takže deti sa k nej vôbec neboja. :thumbsup::hearts:️🥰 #prve_zubky #medzizubka #curaprox #motivacia
Zobraz celú správu
lenocka1984
2. feb 2020
#limitka Komix pre dospelých je na Slovensku pomerne nový žáner. No mňa naposledy veľmi zaujala práve nová kniha Všetky tie svety, ktorá je fiktívnym detektívnym príbehom dvoch vyšetrovateľov o vplyve umelej inteligencie na spoločnosť. Podpísal mi ju na jej predstavení v Košiciach aj jej autor Juraj Čorba (syn Milky Vášaryovej). Tie obrázky ma úplne vtiahli a tiež mi pripomenuli, že #curaprox má limitovanú edíciu s komiksovým motívom! A zaujímavý na nej okrem farieb je aj fakt, že je jedna z mála limitiek v počte vlákien 3960, čiže stredne tvrdá. Majú ju v 3 farbách, no mňa si získala táto ružová. :zap::art:https://shop.curaprox.sk/produkty/276-cs-3960-k...
Zobraz celú správu
lenocka1984
31. jan 2020
DNES JE POSLEDNÁ ŠANCA zapojiť sa do súťaže o tri láskavé dvojbalenia zubných kefiek #curaprox.

V skupine #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ prebieha tipovačka, koľko kefiek v Curaprox vyzbierali v roku 2019.NÁPOVEDA - je to viac ako 100.000 :astonished:! Nezabudnite, že tipovať pod súťažným príspevkom v skupine môžete až 3x, tak túto možnosť využite a zvýšte tak svoje šance na výhru :heart: #sutaz
Zobraz celú správu
lenocka1984
29. jan 2020
Ešte do piatku u nás v skupine #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ prebieha tipovacia #sutaz o 3 balenia týchto krásnych Valentínskych dvojbalení zubných kefiek.

Tipovanie sa rozbehlo vo veľkom! No mnohé tipy sú veľmi ďaleko, preto NÁPOVEDA - je to viac ako 100.000 :astonished:! Nezabudnite, že tipovať pod súťažným príspevkom v skupine môžete až 3x, tak túto možnosť využite a zvýšte tak svoje šance na výhru :heart:
Zobraz celú správu
lenocka1984
27. jan 2020
Od dnes do piatku v skupine #curaprox prebieha súťaž o 3 balenia krásnych kefiek z Láskavej edície.:yellow_heart:🧡Zapojiť sa môžete tu: https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Držím palce! #sutaz
Zobraz celú správu
lenocka1984
23. jan 2020
Majo Bednár je prvý zamestnanec, ktorý sa vo firme CURAPROX zamestnal cez projekt spoločnosti Profesia s názvom Výpomoc so srdcom. Program podporuje zamestnávanie znevýhodnených uchádzačov, napríklad s autizmom či s mentálnym postihnutím.

Po pár týždňoch bola z Maja a Dávida zohratá dvojica. „S Majom sme si našli cestu cez čísla. Tak sa snažíme všetko učiť a vysvetľovať. Napríklad medzizubné kefky si nezapamätal podľa farieb, ale podľa ich množstva v obale. Hneď vie povedať, kde je balenie dvanástich, ôsmich alebo piatich. Vitríny sme si tiež očíslovali. Vie, že v dvojke nájde zubné kefky a pasty, v trojke medzizubky,“ vysvetľuje Dávid.

Stojí za to prečítať si celý článok, pripadne aj viac z rubriky Ľudskosť, ktoré pribudli na Apríl Magazíne https://aprilmagazin.curaprox.com/aj-ludia-s-au...
#curaprox tlieskam :clap:
Zobraz celú správu
lenocka1984
21. jan 2020
Ahojte! Znova sa nám zvýšil počet členiek v skupine #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ a blížime sa k 2000! :clap::confetti_ball::trophy:

Ste na Modrom Koníku nové - budúce alebo čerstvé mamičky a potrebujete viac informácií o zdravých zúbkoch bábätiek? Ozvite sa v komentári, prosím a pridajte sa do skupiny. :pregnant_woman:🤱

Nezabudnite, že okrem informácií a častých súťaží o krásne, kvalitné produkty v nej môžete využiť bezplatnú službu - opýtať sa na čokoľvek zubnej lekárky #sona_lisa v rámci rubriky #rada_zubneho_lekara. Pani doktorka sa špecializuje práve na detské zúbky. 🦷🦷🦷

Ďakujem vám za priazeň v 2019 a tebto rok s vami bude dúfam aspoň taký dobrý ako ten minulý. :hearts::kiss:
Zobraz celú správu
lenocka1984
20. jan 2020
Potešila by vás takáto Láskavá edícia kefiek #curaprox so zamilovaným odkazom? Mňa veľmi. Mám ju prichystanú na Valentína pre svoju lásku (tú nerozbalenú) :wink::hearts:️ Kúpite vo vybraných drogeriách, lekárňach, Smile shopoch alebo na e-shope https://shop.curaprox.sk/produkty/304-cs-5460-l...
Zobraz celú správu
lenocka1984
18. jan 2020
#sutaz Dáme si takú rýchlu novoročnú súťaž o túto užitočnú knižku Praktický návod na dojčenie, ktorá pomohla aj mne a verim, že pomôže aj niektorej z vás.

Napíšte mi, prečo by sa vám takáto knižka hodila a či máte s dojčením nejaké ťažkosti. U mna to nešlo celkom hladko ani pri jednom z detí. Pomohli mi informácie aj osobná návšteva laktačnej poradkyne z Mamily. :pray_tone1:

V nedeľu večer vyberiem jednu z vás, ktorá knihu získa. Poteší ma, ak ma budete sledovať, pripadne sa pridáte do skupiny #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ ale nie je to podmienkou pre účasť v súťaži. :hearts:
Zobraz celú správu
lenocka1984
Správa bola zmenená 16. jan 2020
Neviete sa rozhodnúť, ktorú si vybrať? V #curaprox nám to uľahčili týmto prehľadným letákom plným informácií. :thumbsup::white_check_mark:
https://issuu.com/hydrosonic/docs/191114-letak-...
Zobraz celú správu
lenocka1984
Správa bola zmenená 16. jan 2020
#sutaz Dáme si takú rýchlu novoročnú súťaž o túto užitočnú knižku Praktický návod na dojčenie, ktorá pomohla aj mne a verim, že pomôže aj niektorej z vás.

Napíšte mi, prečo by sa vám takáto knižka hodila a či máte s dojčením nejaké ťažkosti. U mna to nešlo celkom hladko ani pri jednom z detí. Pomohli mi informácie aj osobná návšteva laktačnej poradkyne z Mamily. :pray_tone1:

V nedeľu večer vyberiem jednu z vás, ktorá knihu získa. Poteší ma, ak ma budete sledovať, pripadne sa pridáte do skupiny #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ ale nie je to podmienkou pre účasť v súťaži. :hearts:
Zobraz celú správu
lenocka1984
14. jan 2020
Nedoniesol vám Ježiško vytúženú sonickú kefku? Do konca januára si v Curaprox môžete kúpiť dve ktoréhokoľvek typu so zľavou 15%. Akcia platí len so Zubnou kartou. https://shop.curaprox.sk/5-sonicke-kefky #curaprox

Ak sa potrebujete zorientovať v sonických kefkách, možno vám pomôže môj posledný článok https://www.modrykonik.sk/blog/lenocka1984/arti...
Zobraz celú správu
lenocka1984
2. jan 2020 Čítané 896x
Čítaj celý článok
lenocka1984
17. dec 2019
:christmas_tree:Adventný kalendár #curaprox pokračuje! Pri nákupe v Smile shope alebo e-shope nad 20 EUR máte kefku zadarmo! https://shop.curaprox.sk/ #akcia
Zobraz celú správu
lenocka1984
13. dec 2019
Kto má chuť si do nedele zasúťažiť o panáčika Lolo od #curaprox , nech sa poponáhlať do skupiny https://www.modrykonik.sk/group/9719/ V pondelok vylosujem 3 z vás. Podmienky sú jednoduché a ešte ho stihnete aj zabaliť pod stromček. #sutaz
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia