#curaprox

lenocka1984 AMBASÁDORKA
16. sep 2019 Čítané 476x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 7. sep 2019
#prve_zubky Odteraz nájdete skvelé rady, ako na detské zúbky a tiež, ako sa starať o zuby v tehotenstve aj priamo na stránke https://www.curaprox.com/sk-sk/detske-zubky Pribudla tam sekcia Detské zúbky a v nej hodnotný obsah, ktorý vznikol v spolupráci s pani stomatologičkou MDDr. Soňou Lisou. Pani doktorka Lisá bude tiež odpovedať na Vaše otázky, takže popri Adamovi Mikušovi a Pavlovi Andělovi nám do tímu pribúda tretia odborníčka. Tešíme sa na Vaše otázky, nezabudnite ich označovať hashtagom #rada_zubneho_lekara v skupine #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
1. sep 2019
#curaprox je zasa o niekoľko krokov bližšie k výrobe kompostovateľnej zubnej kefky, ktorá sa bude vedieť úplne rozložiť a nebude záťažou pre našu planétu. Viac v najnovšom poste v skupine Čisté zuby sa nekazia: https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
19. aug 2019
Tiež milujete čierne bieliace žuvačky od #curaprox? :bomb:Alebo ste ich ešte nevyskúšali? Teraz máte možnosť získať celé balenie zdarma pri každom nákupe za 15 eur, v Smile shopoch alebo #curaprox eshope https://shop.curaprox.sk/ Akcia platí celý AUGUST. :sun_with_face::cherries:
Ak chcete mať prístup k všetkým akciám Curaprox a tiež súťažiť o ich kvalitné a štýlové produkty, pridajte sa do našej skupiny Čisté zuby sa nekazia https://www.modrykonik.sk/group/9719/ :heart:
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
7. aug 2019
Dnes je posledný deň, kedy sa môžete zapojiť do súťaže o 3 balenia medzizubných kefiek #curaprox a v pohodlí domova si vyskúšať, aká vám sedí najlepšie (a tiež vidieť, koľko jedla nám aj po čistení zubov kefkou ostáva medzi zubami). Súťaž prebieha v skupine https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
1. aug 2019 Čítané 618x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
28. júl 2019
Idú mu štyri zuby naraz a toto hryzadielko od #curaprox je naša záchrana! 🦷🦷🦷🦷
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
19. júl 2019
:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:Počas celého júla prebieha v Curaprox súťaž o hydrosonickú kefku Hydrosonic PRO. Do žrebovania o ňu budú zaradené všetky nákupy v Smile shopoch a e-shope https://shop.curaprox.sk/ v hodnote nad 20eur. Veľa šťastia :four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:#sutaz #curaprox
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
12. júl 2019
Keď budeš na Pohode, určite neobíď stánok #curaprox :sunglasses:
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
8. júl 2019 Čítané 1426x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 20. jún 2019
Tento týždeň preberáme u v skupine #curaprox https://www.modrykonik.sk/group/9719/ prvú návštevu dieťaťa u zubárky / zubára. :heart_eyes::baby_bottle:
S našou Amálkou sme boli prvý krát u pani zubárky, keď mala 1 rok. :thumbsup:Odporúča sa ísť aj skôr a poisťovňa deťom prepláca 2 preventívky ročne. :baby:V skupine nájdete môj článok s fotkami, ako naša prvá prehliadky u zubárky prebiehala. Písala som ho síce už dávnejšie, ale verím, že niektorým z vás môže pomôcť v rozhodovaní sa pre správneho lekára či vás povzbudiť prehliadku neodkladať a nepočúvať zubárov, ktorí tvrdia, že stačí, keď dieťa príde od 3 či 6 rokov - lebo aj takí sú. No to sú tí, čo už chcú mať z detí klientov na vŕtanie, nie pacientov so zdravými zubami. :syringe:Ak máte nejaké orázky súvisiace s touto témou, neváhajte ich zavesiť do skupiny.
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
13. jún 2019 Čítané 452x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
12. máj 2019
Krásny Deň Matiek všetkým mamám.:woman::girl::boy: Veľmi sa mi páči post, ktorý má #curaprox na Instagrame. Je to malý test, či skutočne poznáme svoje mamy a že najkrajším darčekom, ktorý im môžeme dať, je stráviť s nimi tento deň a zaujímať sa o nich. A to nie len dnes :bouquet: Curaprox skupina: https://www.modrykonik.sk/group/9719/
Zobraz celú správu
mirola
15. apr 2019 Čítané 82x
Čítaj celý článok
anduci20
15. apr 2019 Čítané 80x
Čítaj celý článok
luciabol
13. apr 2019 Čítané 49x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
12. apr 2019
V skupine https://www.modrykonik.sk/group/9719/?post_id=1... práve súťažíme o tieto kefky #curaprox :thumbsup: Zapojte sa aj vy :wink: #sutaz
Zobraz celú správu
anduci20
Správa bola zmenená 11. apr 2019
Vedeli ste,že prvá návšteva zubného lekára sa doporučuje v 6 mesiacoch dieťaťa?

No ja NIE.

Vždy som mala domnienku, že v dvoch rokoch stačí (poviem vám ešte som s deckami nebola a to majú 3,5 a skoro 2 roky). Normálne sa hanbím po všetkých tých info, ktoré nám #curaprox dal. Veľká vďaka ešte raz.

No, ale čo je DÔLEŽITÉ.
Prvá návšteva je veľkým prínosom pre dieťa ako aj rodiča. Dieťa spoznáva okolie, personál, vybavenie, kreslo. Ukáže zúbky. Žiadne vŕtanie nebodaj trhanie zubov (z toho by malo traumu na celý život). Je to proste taká zoznamka, kým rodič sa dozvedá informácie ohľadom čistenia zúbkov a problémové miesta ktoré je potrebné sledovať a dočisťovať.
Dočisťovanie zubov by malo trvať do 10 roku dieťaťa.
Pri dočisťovaní detských zúbkov sú dôkladnejší muži (toto ešte musím vyskúšať) :thinking:

Vďaka #curaprox_vikend sme mali možnosť sa dozvedieť veľmi veľa užitočných informácií.

Zďaleka to ešte nekončí.

#test_curaprox3


P. S. Už sme sa objednali k zubárke :wink:
Zobraz celú správu
arozaja
10. apr 2019
:wink: Ahoj starý, vitaj nový. Kto? No predsa návyk na umývanie zubov. Značka ani sľuby na obaloch neznamenajú všetok úspech. Darmo nám obaly a marketing produktov sľubuje biele perličky, svieži dych až za hory, keď je chyba v nás a našej ruke. :confused:

Totižto, nie chemické srandičky v tubách a fľaškách, ale jemný krúživý pohyb, trpezlivosť a čas ako sa hovorí "nám ruže prinesú". :rose: :rose:

Moje must have sú tie krásky vpredu od značky #curaprox:

:cherries: kefka 5460 - mäkké, husté štetinky a malá hlavička, aby sa nám s ňou pohodlne krúžilo,
:cherries: pasta BE YOU, ktorej zloženie ma menej desí ako pri iných pastách, aj keď už je to čisto len voňavá záležitosť u mňa,
:cherries: jednozväzková kefka, ktorá je mojou parťáčkou nie len doma, ale po novom aj v aute, v ktorom trávim mega veľa času,
:cherries: no a v neposlednom rade strašiak medzizubné kefky... našli sme si k sebe cestu a už vidím výsledky.

:gem:Jedna taká pikoška a môj postreh :astonished::
Poznáte ten pocit, keď si po celom dni sadnete na gauč, viete, že deti spia a vy si pustíte na pár chvíľ telku. U mňa sa takmer pravideľne ozve potvora Mlsná a ja siaham po dobrotkách a potom ich vidím na stehnách, bokoch a bruchu.
ALE !!! #test_curaprox3 ma naučil, že nie je nutné umývať si zuby len a len v kúpeľni. Keď si takto sedím pred telkou a siahnem radšej po jednozväzkovej kefke, spojí sa príjemné s užitočným. Mám čisté zuby a aj dobrý pocit :slight_smile:
Zobraz celú správu
luciabol
9. apr 2019
#test_curaprox3
Úžasný wellnes vzdelávaci víkend s #curaprox stál brutálne za to. Naučila som sa konečne to, čo mi dlhé roky v dentálnej starostlivosti chýbalo. Dôležitá je hlavne prevencia, aby miesto nej nemuseli nasledovať bolestivé a samozrejme nie lacné dentálne úkony...čistiť, čistiť a čistiť...no to správnou technikou a tými správnymi pomôckami...nič iné za tým nehľadajte, nie je to žiadna jadrová fyzika, je to len správny návyk a pár minút venovaných svojmu zdraviu.
Zuby sú pre nás darom a máme len jedny, tak sa o ne správne starajme a začnime s tým už od mala...
PS: aj vy máte dnes taký krásny jarný farebný a zdravý dník ako ja? :slight_smile:)))
#curaprox
Zobraz celú správu
arozaja
8. apr 2019
#test_curaprox3
Tento #curaprox_vikend bol pre mňa výnimočný. Zažila som 3 dni plné zubných kefiek od výmyslu sveta, nových poznatkov, zábavy v spoločnosti super ľudí. Ale hlavne 3 dni plné užitočných a skvelých prednášok od odborníkov z tímu #curaprox.
Vďaka, že som sa mohla naučiť veľa užitočných tipov a rád, dokonca kopec nepoznaného.
Po príchode domov som bola motivovaná, plná nadšenia a presvedčenia, že komplet návyk čistenia zubov v našej rodine musím prekopať od základov. Deti boli z toho úplne nadšené, no keď prišli otázky môjho syna vedátora :slight_smile:, ostala som v pomykove . Zrazu som si uvedomila, že nemám žiadny obrázok, žiadne video, žiadny model zúbka, na ktorom im to môžem polopatisticky a zrozumiteľne vysvetliť. A tak sa dostala do vývrtky moja kreativita. Zúbkom sa stala sklená miska, povlakom na zúbku kuchynská utierka. A zrazu z toho vznikla krásna hra, ktorá nás zabavila na pár hodín.

Ďakujem, za túto príležitosť #curaprox, lebo som si uvedomila, že najdôležitejšie sú dve veci.
:mouse: prevencia,
:mouse: vytvorenie si návyku
a samozrejme aj
:mouse: technika umývania zubov,
ale tej sa bližšie pozrieme doslova na zúbok v mojich článkoch :slight_smile: už čoskoro.
Zobraz celú správu
arozaja
8. apr 2019 Čítané 43x
Čítaj celý článok
lenocka1984 AMBASÁDORKA
4. apr 2019
Od pondelka som zasa oficiálnou ambasádorkou značky CURAPROX. :dancer::balloon: V skupine Čisté zuby sa nekazia https://www.modrykonik.sk/group/9719/ tak naďalej nájdete užitočné rady, ako sa starať o detské i dospelácke zúbky, no ešte viac súťaží :gift:, testovačky, blogy na témy, ktoré vás zaujímajú a online poradňu, kde na vaše problémy odpovedá detský zubár. Tak šup šup medzi nás! :carrot::carrot::carrot:#curaprox
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
17. mar 2019
:gem::gem::gem:CURAPROX už po druhýkrát organizuje vzdelávací wellness vikend pre mamky z Modrého koníka. Naučíte sa, ako sa správne starať o svoje zuby aj zúbky svojich detičiek. Ako ich motivovať k lepšej starostlivosti a zabezpečiť im zdravé zúbky po celý život.
Stretnete TOP odborníkov z oblasti zubného lekárstva a dentálnej hygieny, ktorí sa vám budú venovať. Získate balíčky dentálnej hygieny s CURAPROX produktmi, ktoré využijete aj na praktickú inštruktáž.
Oddýchnete si od detí, manželov a rodinných povinností, spoznáte nových ľudi a strávite príjemný čas vo wellnesse :slight_smile: Chcete sa zapojiť? Vyberáme až 15 z vás a viac informácií o tomto prvom aprílovom víkende, ktorý vám chce Curaprox darovať, nájdete v našej skupine https://www.modrykonik.sk/group/9719/ pod hashtagom #curaprox vikend
Zobraz celú správu
lenocka1984 AMBASÁDORKA
14. feb 2019
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia