Novinky

#dm

konik_testuje
14. feb 2019 Čítané 2673x

Pre každú mamičku je najdôležitejšie to, aby bolo dieťatko spokojné. Aby prospievalo, rástlo a robilo pokroky. A jednou z podmienok pre šťastné a spokojné dieťa je jednoznačne plné bruško. S tou správnou výbavičkou bude kŕmenie potešením nielen pre dieťatko, ale aj pre mamičku.

Čo budeme testovať

Značka Tommee Tippee ponúka širokú škálu detských fliaš a iných pomôcok, ktoré uľahčujú nielen kŕmenie, ale aj celkovú starostlivosť o našich najmenších. Fľašky Closer To Nature sú navrhnuté tak, aby boli svojím tvarom a vlastnosťami čo najvernejšie materskému prsníku. Všetky produkty Tommee Tippee neobsahujú bisfenol a mamičky sa teda nemusia obávať ani plastových produktov.

Všechny produkty Tommee Tippee neobsahují bisfenol a maminky se tak nemusi obávat ani plastových produktů.

Spravte si z kŕmenia chvíle, ktoré budú iba vaše. Vďaka nášmu testovaniu to bude jednoduché. Vyzbrojíme vás nielen kŕmiacim arzenálom v podobe fľašiek a pomôcok, ale postaráme sa aj o spokojnosť brušiek vašich najmenších a prihodíme vám k testovaniu aj Sunar Premium 2.

Dojčenská fľaška ANTI-COLIC Tommee Tippee Closer To Nature je najúčinnejším riešením pre bábätká so sklonom k brušným kolikám. Ultracitlivý antikolikový ventil zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas dojčenia a umožňuje dieťaťu úplne plynulé satie bez prehĺtania vzduchu.

Dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature s unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojím tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Teplou tekutinou vo vnútri fľaštičky sa cumlík zahreje na príjemnú teplotu, mäkký a pružný koniec cumlíka pripomína materskú bradavku. Dieťa tak takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky.

Sklenená dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature  s unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojím tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Teplou tekutinou vo vnútri fľaštičky sa cumlík zahreje na príjemnú teplotu, mäkký a pružný koniec cumlíka pripomína materskú bradavku. Dieťa tak takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky.

Ohrievačka dojčenských flias Tommee Tippee je vhodná na dojčenské fľaše a výživy. Ohrev mlieka i jedla je presný, ohrievač udržuje teplotu tak dlho, ako potrebujete. Na termostate možno určiť teplotu zo 4 možných stupňov ohrevu. Skvelý a užitočný pomocník.

Designový kôš na plienky Sangenic Tec s kazetou umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Súčasťou koša je výmenná kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej zložka zničí 99 % baktérií. Kôš tak chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Vďaka technológii TWIST-LOCK sa plienka v koši zabalí do voňavej fólie a s pomocou piestu je zatlačená do koša.

Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Tommee Tippee Perfect PrepTM vám umožní v priebehu dvoch minút pripraviť fľašku s umelým mliekom v optimálnej teplote pre podanie dieťaťu. Zabudovaný a vymeniteľný vodný filter odstráni z vody akékoľvek nečistoty a pre prípravu mlieka možno teda použiť aj vodu z kohútika. Prístroj zohreje na optimálnu teplotu vami zvolené množstvo vody (120-330 ml) priamo do dojčenskej fľašky. Potom už stačí iba nasypať do fľašky odmerané množstvo umelého mlieka pretrepať. Príprava je rýchla, spoľahlivá a hygienicky čistá.

Sunar Premium 2, ktorého zloženie je inšpirované zložením materského mlieka. Zaisťuje prísun dôležitých minerálnych látok a vitamínov ako napr. A, C, D, ktoré prispievajú k rozvoju imunity, kyselina alfa-linolénová pre rozvoj mozgu a železo pre rozvoj poznávacích funkcií. Navyše mlieko skvele chutí. Vhodné ako súčasť zmiešanej stravy pre deti od ukončeného 6 mesiaca.

Budete mať možnosť testovať jeden z 3 balíčkov.

Prvý balíček:

Dojčenská fľaška ANTI-COLIC Tommee Tippee Closer To Nature

Dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature

Sklenená dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature 

Ohrievačka dojčenských flias Tommee Tippee

Sunar Premium 2

Druhý balíček:

Dojčenská fľaška ANTI-COLIC Tommee Tippee Closer To Nature

Dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature

Sklenená dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature 

Designový kôš na plienky Sangenic Tec s kazetou

Sunar Premium 2

Tretí balíček:

Dojčenská fľaška ANTI-COLIC Tommee Tippee Closer To Nature

Sklenená dojčenská fľaška Tommee Tippee Closer To Nature 

Prístroj na prípravu dojčenského mlieka Tommee Tippee Perfect PrepTM

Sunar Premium 2

Koho hľadáme

Hľadáme 10 mamičiek detičiek od ukončeného 6. mesiaca do jedného roku, ktoré svoje malé poklady kŕmia z fľašky. Ak prechádzate z dojčenia na fľašku, kombinujete oboje alebo skrátka z akéhokoľvek dôvodu nedojčíte, určite sa vám táto výbavička zíde. Mamičky, ktoré hľadáme, musia byť komunikatívne, aktívne a musia sa rady podeliť o svoje skúsenosti aj prostredníctvom fotografií.

Ako sa zapojiť

Ak by ste spolu so svojimi drobčekmi rady testovali tieto praktické balíčky, napíšte nám do komentára niečo o sebe a svojom dieťatku. Popíšte, ako u vás prebieha kŕmenie a či máte doma malého papkáča alebo skôr nejedlíka.

Čas na zapojenie máte do nedele 17.2.2019 a v pondelok 18.2.2019 vyberieme 10 mamičiek a ich detičiek, ktoré sa môžu tešiť na praktické produkty, ktoré sa postarajú o plné brušká malých drobcov.

Budeme sa tešiť na vaše komentáre a držať vám palce,

konik_testuje

#test_tommeetippee

Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
8. feb 2019
Javorový sirup, arašidové maslo, kokosový olej a džem všetky tieto mňamky v našej kuchyni nesmú chýbať :ok_hand_tone1:
Aký je váš naj dmBio produkt ?
Napíšte mi rada sa inšpirujem a vás odmením :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
5. feb 2019
Najviac používaný produkt u nás doma. Hlavne v týchto mesiacoch. Vitamin C v prášku
Napíšte mi ak používate :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
nikuskatar
Správa bola zmenená 28. jan 2019
Nedá mi to sem nepridať:grinning::grinning:pre žienky ktoré majú husté vlasy a nonstop sa im kudlia a samozrejme aj pre naše princezničky :slight_smile:Objavila som tento sprej je detský ale pre mňa je to topka!🤩Umývam si vlasy klasika šampón , maska alebo kondicionér ale aj tak rozčesať ich je umenie :person_facepalming::female_sign:️Pokiaľ som neobjavila toto :thumbsup::woman::person_getting_massage::female_sign:️🧖‍:female_sign::crown:a ešte aj krásne vonia :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: #dm
Zobraz celú správu
mummylina
19. jan 2019
Boli sme na nákupe v Dm :joy::pray: tak madam musela hneď box otestovať :joy::sweat_smile::pray::ok_hand:

#lina #babybox #dm
Zobraz celú správu
wayfarer AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 14. jan 2019
:balloon: Zahlasujte za svoje materské centrum a vyhrajte produktový balíček P&G!

:balloon: Stačí ak nakúpite ktorýkoľvek produkt P&G (vrátane Pampers) v DMke (v predajni alebo cez mojadm.sk), zaregistrujte svoj doklad a vyberte materské centrum, ktoré môže vyhrať až 1000 €

:balloon:Odmena čaká aj na VÁS! Každý mesiac sa rozdáva až 10 balíčkov produktov P&G v hodnote 15€.

:balloon:Napíšte do komentára do kedy trvá súťaž a ja vás odmením hneď :blush: :point_right: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart:

Správnu odpoveď nájdete tu: https://www.mojadm.sk/nove/sutaze/procter-gambl...

Alebo v našej skupinke Pampers: https://www.modrykonik.sk/group/10261/

#pampers #sutaz #dm #srdiecka
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
14. jún 2016
Overené výrobky z dm drogerie v našej domácnosti 46 fotiek
addrrianna
Správa bola zmenená 26. okt 2018
Ďakujem #dm a @acernas za krásny KIDS BOX. Je plny úžasných veci pre detičky. Moja Ninus a Oli sa určite potešia keď im ho dám :wink:
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
9. okt 2018 Čítané 4029x

Dm drogéria priniesla v mesiaci september možnosť získať  dm box plný produktov venovaných našim najmenším. 

Osobne si myslím, že každý, kto boxík obdržal sa musel potešiť a špeciálne detičky. Obsahoval rôzne produkty od hygienických potrieb až po maškrty na jedenie :slight_smile: A čo všetko sa teda v boxíku ukrývalo vám ukážem a rozpíšem v tomto článku. 

Babylove jahodové čipsy - cena 1,49 eur 

Chutná maškrta. Mrazom sušené jahody, ideálny snack na desiatu alebo olovrant, či na cesty. 

Detské zubné kefky Signal 2+1  - cena 3,99 eur 

Tvrdosť kefky mäkká.  Kefky sú v troch farbách rúžová, zelená a žltá. Tieto kefky sa Natálke páčili z celého boxíka najviac. Postarali sa o to prísavky na konci kefky, vďaka ktorým môžete kefku pripevniť na každú rovnú plochu. 

Detská zubná pasta Zendium Kids - cena 1,99 eur 

Tejto paste som sa zase potešila ja, pretože značku Zendium na ústnu hygienu používame a milo ma prekvapilo, že myslia aj na deti a pastu vyrábajú aj pre ne. Pasta je určená pre deti vo veku od 1-6 rokov. Obsahuje prírodné enzýmy, fluorid a mliečny proteín, naopak neobsauje parabeny. Obsah 50ml

Palmolive detské tekuté mydlo - cena 1,95 eur 

Deti určite poteší motív obľubených rozprávkových postavičiek Mimoni. Obsah mydla 300ml. 

Hipp Hippis - cena 1,19 eur 

Detská ovocná výživka v taštičke, príchuť JABLKO-BANÁN-JAHODA Hipp Bio 100% ovocie. Tu by som rada rozpísala aj obsah : 60% jablká, 20% jahody a 20% banány. Všetko ovocie z ekologického poľnohospodárstva. 

Babylove Umývací gél od hlavy po päty s extraktom zo slezu a pantenolom- cena 2,39 eur 

5ooml balenie poslúži na umytie celého telíčka i vláskov. Extrakt zo slezu a panthenol sa postarajú o zážitok z kúpania a popri tom nevysušujú pokožku. Vďaka jemnej textúre je umývací gél vhodný aj na starostlivosť o citlivú pokožku dospelých. Ja Natálke pravidelne kradnem sprchové gély a šampóny, preto jej aj toto balenie pomôžem spotrebovať :slight_smile: 

JOHNSON'S Sprej na rozčesávanie vláskov Shiny Drops - cena 2,99 eur 

Kondicionér som Natálke na vlásky ešte nedávala. Zatiaľ to nepovažujem za potrebné, nakoľko nemám problém jej vlasy rozčesať už po umytí šampónom. Tento kondicionér v spreji je obohatený o arganový olej a hodvábne proteíny, takže pre dlhovlasé slečny s nepoddajnými vláskami môže byť pomocníkom pri rozčesávaní. 

Buppi detské mydlo - cena 0,49 eur 

Mydlo s obsahom lanolínu pokožku zvláčňuje, hydratuje a zanecháva ju jemnú.

Tepe detská zubná kefka 3+  - cena 1,99 eur 

Tá si ešte pól roka počká v skrinke, veď sa predsa nepokazí. 

Malá trojuholníková hlavica ľahko dosiahne na všetky ťažko dostupné plochy, 2 760 veľmi mäkkých vlákien a lekármi odporúčané rovné zastrihnutie a ploché držadlo sú mimoriadne jemné voči citlivým ďasnám. Kefky TePe si môžete perfektne prispôsobiť podľa individuálnych potrieb pri čistení. Stačí pod prúdom horúcej vody ohnúť kŕčok do požadovanej polohy. 

dmBio Ovocná tyčinka Jablko Hrozno  - cena 0,59 eur 

Prvá zjedená po otvorení boxu :slight_smile: Tyčinka je vhodná pre deti od 1 roka 

Tyčinka Run-ní Ptáče kokos s kakaom - cena 0,69 eur 

Ešte som nechutnala, ale pridávam zloženie: datle, kokos 22%, OVSENÉ vločky, kakao so zníženým obsahom tuku 8%

SauBär Detské vlhčené utierky - cena 0,99 eur 

20ks v balení. Vhodné na rýchle utretie rúk všase tam, kde nie je ihneď po ruke čistá voda a mydlo. Ja uprednostňujem vodu, ale dám ich do kočíka a určite poslúžia mimo domu. Inak malinová vôňa je naoazj na zjedenie :slight_smile: 

Colgate detská zubná pasta Minoni 6+  - cena 2,29 eur bez dph 

Pasta so sviežou mätovou príchuťou čistí zuby detí vo veku od 6 rokov. Zloženie s obsahom fluoridu sodného posilňuje zubnú sklovinu a prispieva k prevencii zubného kazu. 

Capri-Sun Ovocný nápoj Super Kids  - 0,49 eur 

Pre malých aj veľkých, v praktickom balení na cesty. Ja som jej ho vypila :D Natálka si stále ide na čistej vode a čajíku, takže mi ho dobrovoľne prenechala :slight_smile:

Mimoni detská vôňa - cena neuvedená 

Posledný pribalený produkt bola vrecková voňavka v tvare pera s obrázkom Mimonov. Prvá voňavka pre vašich drobcov :slight_smile: 

Celková hodnota tohto dm boxu bola 24,52 eur  získať ste ho mohli za symbolických 5 eur. 

Tak čo poviete  na výber ? Mne sa páči. Ako mamina som spokojná a všetky produkty veľmi potešili, takže verím, že aj vás a vaše detičky. Dajte mi kludne vedieť, čo sa vám najviac v boxe páčilo. 

Ak budete nakupovať online a niečo vás zaujme, po kliknutí na názov produktu vás presmeruje priamo do e-shopu dm na daný produkt. 

Silvia 

#dm 

Čítaj celý článok
velamon
25. sep 2018
#dm Keď už máme po týždni testovania dm produktov tak som sa rozhodla dať aj tak na vedomie... Dnes v čakarni u lekára 2,5 hodiny nas na desiatu opäť zachranilo dmko. Poceste domov sme mali dmko tak sme doplnili nase zasoby. Skratka ovocnu tyčinku dm bio musime mat stale pri sebe aj s ovocnymi ryzovymi chlebikmi a lizatkami z hroznoveho cukru. Pri testovačke sme prišli nato ze nam uz nesmie chybat ani ovocna kapsička. Objavili sme aj ovocnu kožu bananovu tak sme ju supli tiez do košika a co ma velmi potesilo je kremik alverde pre deticky do nepriazniveho pocasia. Ked uz sa nam tak ochladilo treba tomu prisposobit aj kozmetiku. SKVELE krem neobsahuje ,,aqua,, co je v chladnych mesiacoch problem ak sa v kreme nachadza. Je velmi prijemnej konzistencie lahko sa rozotiera super sa vstrebe nezanechava mastny film a nadherne vonia. Na chladne dni ako stvoreny
Zobraz celú správu
ivana29
25. máj 2018
Konečne máme na dovolenku všetko potrebné prichystané.. :hugging::beach::sun_with_face:..tento rok som zvolila pre našu rodinku opalovacie krémy a kozmetiku z #dm, no zvedavá som najmä na detský sprchý gel po opaľovaní, kt. vonia neskutočne..:ok_hand::wink:
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
15. máj 2018
Milé mamičky, čo tak potešiť svoje detičky?:blush: Stačí, ak nakúpite výrobky zn. babylove nad 24 € a pri pokladnici dostanete roztomilý vankúšik v tvare jednorožca.:unicorn::two_hearts:
Platí do 31. 05. 2018 alebo do rozdania zásob a nevzťahuje sa na počiatočné mlieka. PS: Od dnes taktiež nakupujete detský sortiment za 25-násobné body!
Natalinka už svojho jednorožca má :hearts::unicorn::unicorn::unicorn:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 13. máj 2018
Tento šampon s vôňou kokosu a ananásu jednoducho zaváňa letom :sunny::palm_tree:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
4. máj 2018
Tematické balíčky pre svoje mamičky vyhrávajú:
@siska20 @kristina345 @ivana2209 @miriskaz
@anna_jur
Srdečne gratulujem a poprosím vás zaslať mi adresy do správy :slight_smile: :tada::four_leaf_clover::gift:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
3. máj 2018
Nie je to džús je to čaj bez pridaných cukrov a sladidiel a chuti super, iný nechce. Dobre to vymysleli s tou krabičkou, že je ako džúsikova vždy je to pre ňu zmena a atraktívne sa napiť no nepije sladké, na sladké vody som naozaj háklivá ani my ich nepijeme. Čistá voda a sem tam čaj a dlho to tak ostane :point_up_tone1:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
3. máj 2018
Oznam !!!
Od dnes nastávajú zmeny vo vašom-našom zákazníckom dm active beauty programe.
Nakúpte vo svojej obľúbenej dm predajni a už prvým nákupom nazbierate až 5-násobok bodov!:thumbsup::ok_hand: Čím viac bodov nazbierate, tým viac ušetríte s novou active beauty kartou. :wink:
Všetky potrebné a dôležité informácie nájdete na: https://www.mojadm.sk/activebeauty/novy-program...
Svoju pôvodnú dm kartičku ľahko preregistrujete tu: www.mojadm.sk/preregistracia
Veríme, že si novinky v programe rýchlo obľúbite a ostanete verní nakupovaniu v dm. :slight_smile:Ďakujeme za to, že sa posúvate s nami vpred! :pray_tone2:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
2. máj 2018
Mama ako každá iná. Výnimočná. Každá z mamín sa snaží byť tou najlepšou. A každá to robí nenapodobiteľne. Práve vy, tí najbližší, môžete pre svoje maminy vyhrať špeciálne dm boxíky. Napíšte mi do komentára, ktorý typ maminy vystihuje
najlepšie tú vašu a prečo a vyhrajte pre ňu práve ten, ktorý ju nepochybne poteší.:hearts:
5 z vás vyžrebujem už tento piatok. S výberom vám pomôžem dm : www.mojadm.sk/den-matiek
Podmienky súťaže nájdete tu: www.mojadm.sk/podmienky-sutaze-den-matiek
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
25. apr 2018 Čítané 4123x

Ahojte, 

Najčastejšie opakujúce sa otázky tu na Modrom koníkovi ohľadne nového zákazníckeho programu a zmien s ním spojených som komunikovala s vedením dm drogerie markt a zrhnuli sme vám ich do následovných bodov. 

Verím, že vám informácie nižšie pomôžu a priblížia ako bude nový systém fungovať a taktiež vyvrátia mylné informácie, ktoré sa tu šírili v uplynulých dňoch. 

Silvia 

Prečo mi domov neprišla karta?

Karty boli zaslané našim najvernejším zákazníkom a všetkým mamičkám v programe dm babybonus, ktoré majú prihlásené v babybonuse dieťa do 2 rokov. Distribúcia kariet je v termíne 23.04.-26.04., to znamená, že ak ste v skupine zákazníkov, ktorí kartu majú dostať, môžete zásielku očakávať v tomto termíne. Nové karty sú však použiteľné až od 03.05. Do 28.04. je možné používať iba pôvodnú kartu (aj ak už prebehla preregistrácia do nového programu, používa sa do 28.04. iba pôvodná karta).

Ak som nedostal/a kartu domov, ako ju môžem získať?

Kartičky budú k dispozícii od 03.05. v dm predajniach.

V prípade, ak ste sa preregistrovali už v týchto dňoch a v procese preregistrácie ste označili, že nemáte ešte novú kartu, bude vám nová karta doručená domov do 4-6 týždňov.

Preto odporúčame počkať do 03.05. a preregistrovať sa tak, že si vezmete kartu z filiálky a máte ju hneď k dispozícii, nie je potrebné čakať, kým vám príde domov poštou.

Od 03.05. platí už len nová karta a je hneď možné na ňu zbierať body.

Čo sa bude diať v termíne od 29.04. do 02.05.? Ktorú kartu mám používať?

V termíne 29.04.-02.05. nie je možné používať žiadnu kartu, teda ani pôvodnú, ani novú z dôvodu technického prenastavenia systémov. Pôvodnú kartu môžete používať do 28.04. a novú kartu od 03.05.

Prepadnú mi moje nazbierané body? Mám si minúť svoje body?

Nie, žiadne body neprepadnú ani nie je potrebné si body minúť. Svoje body si môžete jednoducho preniesť na novú kartu, ak v procese preregistrujete potvrdíte súhlas s prenosom bodov.

Svoje prenesené body uvidíte na novej karte od 03.05., keďže do 28.04. ešte môžete zbierať body na pôvodnú kartu, aj keď ste sa už preregistrovali. Aby bol prenesený aktuálny počet bodov (ktorý ste do 28.04. nazbierali, budú sa body prenášať postupne a na svojom konte ich uvidíte od 03.05.).

Čo je to CVC číslo, ktoré odo mňa žiada systém v procese preregistrácie?

CVC číslo je 3-miestny číselný kód, ktorý nájdete na zadnej strane svojej novej dm active beauty karty.

Ruší sa detský týždeň?

Nie, detský týždeň sa neruší, len sa mení jeho mechanika a dĺžka. Z jedného týždňa budú dva týždne. Zo zľavy 25% sa stávajú 25-násobné body. Príklad:

Teraz: Na karte mám 75 bodov, ktoré som získala nákupom za 75 €. Nakúpim detské produkty za 40 €. Uplatní si 25% zľavu na detský sortiment za 75 bodov, zaplatím 30.00 € (ušetrím 10 €).

Po zmene: Pre uplatnenie nemusím mať počiatočný stav bodov (napr. 75 bodov tak, ako to bolo predtým). Nakúpim detské produkty napríklad za 40 €. Získam 40x25 bodov = 1000 bodov. Podľa mechaniky uplatňovania bodov v novom programe 1 bod rovná sa 1 cent, to znamená, že pri ďalšom nákupe s 1000 bodmi ušetrím 10 €.

Navyše bude možné zbierať viacnásobné body nielen za detský sortiment, ale na rôzne produkty, značky alebo sortimenty, ktoré sa budú mesačne meniť. Zároveň získava každý zákazník 5-násobne viac bodov za jeho prvý nákup, pričom je potrebné aktivovať si kupón v kupónovom centre bez odpočtu akýchkoľvek bodov. Všetky tieto aktivity však platia od 03.05., odkedy funguje nová dm active beauty karta.

#dm

Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
24. apr 2018
OZNAM

Milé mamičky,

čo sa týka toľko očakávaných a pripravovaných zmien v rámci nového dm zákazníckeho programu, skutočne sa nemusíte obávať. Ide o pozitívne zmeny, ktoré sa týkajú najmä mechaniky zbierania a uplatňovania bodov. Vo svojom novom online konte si budete môcť aktivovať kupóny na viacnásobné body, zbierať body rýchlejšie a ušetriť viac pri svojom nákupe (využiť body pri platení ako zľavu). dm teda určite nezabúda na mamičky a na detský sortiment a od 03. 05., kedy program i nové dm zákaznícke karty začnú fungovať, sa o tom budete môcť presvedčiť.

Pôvodnú kartu a aktuálne výhody je možné využívať, a to do 28. 04.
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
24. apr 2018
Ďalšie dve nové vône medzi čistiacimi gelikmi na ruky :clap_tone1::relaxed::pray_tone1:kto používa ? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
21. apr 2018
Tie obaly :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand_tone1: Krásne to vymysleli a ten olej na nechty vonia prekrásne !!!
#dm
Zobraz celú správu
adel1410
17. apr 2018
#dm fľaša a cnej denná dávka magnézia. :heavy_check_mark:
Magnézium je druhým najdôležitejším katiónom v tele a jeho prítomnosť je potrebná pre každú bunku v ľudskom tele. Táto minerálna látka je súčasťou mnohých metabolických procesov. Magnézium zodpovedá za svalové sťahy srdca, usmerňuje výmenu informácií medzi jednotlivými nervovými bunkami, syntetizuje bielkoviny a nukleové kyseliny (DNA, RNA) a podieľa sa na vyše 300 enzýmoch ľudského organizmu. Jeho protipólom (antagonistom) je vápnik, to znamená, že magnézium zabraňuje nadmernému ukladaniu vápnika v tele napríklad v podobe obličkových kameňov.
Okrem zabezpečenia zdravého fungovania organizmu, magnézium pomáha pri stálej alebo zriedkavej nadmernej fyzickej a psychickej záťaži.
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
16. apr 2018
Už ste si nakúpili online ?
- pri nákupe nad 39€ doprava GRÁTIS
- 10% zľava pre prihlásených zákazníkov
- pri nákupe nad 20€ darček k nákupu
Napíšte alebo odfoťte mi vás online nákup a ja Vás odmením 50x :blue_heart::blue_heart::blue_heart: :slight_smile:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
11. apr 2018
Keď môže byt z obyčajného produktu ako sú vreckovky pekný doplnok :wink:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 10. apr 2018
Mamičky celý tento týždeň sú na MK “dni s dm” a kolegynka Silvia priamo z dm pridáva rôzne zaujímavé príspevky a odpovie na vaše otázky tak nazrite priamo sem : https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-s-dm/
Dajte mi vedieť do komentára či sa Vám páči takýto nápad, že sa dm snaží byť k Vám zase o niečo bližšie a či vás to zaujíma . Všetky odpovede odmením :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia