Novinky

#dm

ivana29
25. máj 2018
Konečne máme na dovolenku všetko potrebné prichystané.. :hugging::beach::sun_with_face:..tento rok som zvolila pre našu rodinku opalovacie krémy a kozmetiku z #dm, no zvedavá som najmä na detský sprchý gel po opaľovaní, kt. vonia neskutočne..:ok_hand::wink:
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
15. máj 2018
Milé mamičky, čo tak potešiť svoje detičky?:blush: Stačí, ak nakúpite výrobky zn. babylove nad 24 € a pri pokladnici dostanete roztomilý vankúšik v tvare jednorožca.:unicorn::two_hearts:
Platí do 31. 05. 2018 alebo do rozdania zásob a nevzťahuje sa na počiatočné mlieka. PS: Od dnes taktiež nakupujete detský sortiment za 25-násobné body!
Natalinka už svojho jednorožca má :hearts::unicorn::unicorn::unicorn:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 13. máj 2018
Tento šampon s vôňou kokosu a ananásu jednoducho zaváňa letom :sunny::palm_tree:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
4. máj 2018
Tematické balíčky pre svoje mamičky vyhrávajú:
@siska20 @kristina345 @ivana2209 @miriskaz
@anna_jur
Srdečne gratulujem a poprosím vás zaslať mi adresy do správy :slight_smile: :tada::four_leaf_clover::gift:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
3. máj 2018
Nie je to džús je to čaj bez pridaných cukrov a sladidiel a chuti super, iný nechce. Dobre to vymysleli s tou krabičkou, že je ako džúsikova vždy je to pre ňu zmena a atraktívne sa napiť no nepije sladké, na sladké vody som naozaj háklivá ani my ich nepijeme. Čistá voda a sem tam čaj a dlho to tak ostane :point_up_tone1:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
3. máj 2018
Oznam !!!
Od dnes nastávajú zmeny vo vašom-našom zákazníckom dm active beauty programe.
Nakúpte vo svojej obľúbenej dm predajni a už prvým nákupom nazbierate až 5-násobok bodov!:thumbsup::ok_hand: Čím viac bodov nazbierate, tým viac ušetríte s novou active beauty kartou. :wink:
Všetky potrebné a dôležité informácie nájdete na: https://www.mojadm.sk/activebeauty/novy-program...
Svoju pôvodnú dm kartičku ľahko preregistrujete tu: www.mojadm.sk/preregistracia
Veríme, že si novinky v programe rýchlo obľúbite a ostanete verní nakupovaniu v dm. :slight_smile:Ďakujeme za to, že sa posúvate s nami vpred! :pray_tone2:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
2. máj 2018
Mama ako každá iná. Výnimočná. Každá z mamín sa snaží byť tou najlepšou. A každá to robí nenapodobiteľne. Práve vy, tí najbližší, môžete pre svoje maminy vyhrať špeciálne dm boxíky. Napíšte mi do komentára, ktorý typ maminy vystihuje
najlepšie tú vašu a prečo a vyhrajte pre ňu práve ten, ktorý ju nepochybne poteší.:hearts:
5 z vás vyžrebujem už tento piatok. S výberom vám pomôžem dm : www.mojadm.sk/den-matiek
Podmienky súťaže nájdete tu: www.mojadm.sk/podmienky-sutaze-den-matiek
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
25. apr 2018 Čítané 3845x

Ahojte, 

Najčastejšie opakujúce sa otázky tu na Modrom koníkovi ohľadne nového zákazníckeho programu a zmien s ním spojených som komunikovala s vedením dm drogerie markt a zrhnuli sme vám ich do následovných bodov. 

Verím, že vám informácie nižšie pomôžu a priblížia ako bude nový systém fungovať a taktiež vyvrátia mylné informácie, ktoré sa tu šírili v uplynulých dňoch. 

Silvia 

Prečo mi domov neprišla karta?

Karty boli zaslané našim najvernejším zákazníkom a všetkým mamičkám v programe dm babybonus, ktoré majú prihlásené v babybonuse dieťa do 2 rokov. Distribúcia kariet je v termíne 23.04.-26.04., to znamená, že ak ste v skupine zákazníkov, ktorí kartu majú dostať, môžete zásielku očakávať v tomto termíne. Nové karty sú však použiteľné až od 03.05. Do 28.04. je možné používať iba pôvodnú kartu (aj ak už prebehla preregistrácia do nového programu, používa sa do 28.04. iba pôvodná karta).

Ak som nedostal/a kartu domov, ako ju môžem získať?

Kartičky budú k dispozícii od 03.05. v dm predajniach.

V prípade, ak ste sa preregistrovali už v týchto dňoch a v procese preregistrácie ste označili, že nemáte ešte novú kartu, bude vám nová karta doručená domov do 4-6 týždňov.

Preto odporúčame počkať do 03.05. a preregistrovať sa tak, že si vezmete kartu z filiálky a máte ju hneď k dispozícii, nie je potrebné čakať, kým vám príde domov poštou.

Od 03.05. platí už len nová karta a je hneď možné na ňu zbierať body.

Čo sa bude diať v termíne od 29.04. do 02.05.? Ktorú kartu mám používať?

V termíne 29.04.-02.05. nie je možné používať žiadnu kartu, teda ani pôvodnú, ani novú z dôvodu technického prenastavenia systémov. Pôvodnú kartu môžete používať do 28.04. a novú kartu od 03.05.

Prepadnú mi moje nazbierané body? Mám si minúť svoje body?

Nie, žiadne body neprepadnú ani nie je potrebné si body minúť. Svoje body si môžete jednoducho preniesť na novú kartu, ak v procese preregistrujete potvrdíte súhlas s prenosom bodov.

Svoje prenesené body uvidíte na novej karte od 03.05., keďže do 28.04. ešte môžete zbierať body na pôvodnú kartu, aj keď ste sa už preregistrovali. Aby bol prenesený aktuálny počet bodov (ktorý ste do 28.04. nazbierali, budú sa body prenášať postupne a na svojom konte ich uvidíte od 03.05.).

Čo je to CVC číslo, ktoré odo mňa žiada systém v procese preregistrácie?

CVC číslo je 3-miestny číselný kód, ktorý nájdete na zadnej strane svojej novej dm active beauty karty.

Ruší sa detský týždeň?

Nie, detský týždeň sa neruší, len sa mení jeho mechanika a dĺžka. Z jedného týždňa budú dva týždne. Zo zľavy 25% sa stávajú 25-násobné body. Príklad:

Teraz: Na karte mám 75 bodov, ktoré som získala nákupom za 75 €. Nakúpim detské produkty za 40 €. Uplatní si 25% zľavu na detský sortiment za 75 bodov, zaplatím 30.00 € (ušetrím 10 €).

Po zmene: Pre uplatnenie nemusím mať počiatočný stav bodov (napr. 75 bodov tak, ako to bolo predtým). Nakúpim detské produkty napríklad za 40 €. Získam 40x25 bodov = 1000 bodov. Podľa mechaniky uplatňovania bodov v novom programe 1 bod rovná sa 1 cent, to znamená, že pri ďalšom nákupe s 1000 bodmi ušetrím 10 €.

Navyše bude možné zbierať viacnásobné body nielen za detský sortiment, ale na rôzne produkty, značky alebo sortimenty, ktoré sa budú mesačne meniť. Zároveň získava každý zákazník 5-násobne viac bodov za jeho prvý nákup, pričom je potrebné aktivovať si kupón v kupónovom centre bez odpočtu akýchkoľvek bodov. Všetky tieto aktivity však platia od 03.05., odkedy funguje nová dm active beauty karta.

#dm

Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
24. apr 2018
OZNAM

Milé mamičky,

čo sa týka toľko očakávaných a pripravovaných zmien v rámci nového dm zákazníckeho programu, skutočne sa nemusíte obávať. Ide o pozitívne zmeny, ktoré sa týkajú najmä mechaniky zbierania a uplatňovania bodov. Vo svojom novom online konte si budete môcť aktivovať kupóny na viacnásobné body, zbierať body rýchlejšie a ušetriť viac pri svojom nákupe (využiť body pri platení ako zľavu). dm teda určite nezabúda na mamičky a na detský sortiment a od 03. 05., kedy program i nové dm zákaznícke karty začnú fungovať, sa o tom budete môcť presvedčiť.

Pôvodnú kartu a aktuálne výhody je možné využívať, a to do 28. 04.
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
24. apr 2018
Ďalšie dve nové vône medzi čistiacimi gelikmi na ruky :clap_tone1::relaxed::pray_tone1:kto používa ? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
21. apr 2018
Tie obaly :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::ok_hand_tone1: Krásne to vymysleli a ten olej na nechty vonia prekrásne !!!
#dm
Zobraz celú správu
adel1410
17. apr 2018
#dm fľaša a cnej denná dávka magnézia. :heavy_check_mark:
Magnézium je druhým najdôležitejším katiónom v tele a jeho prítomnosť je potrebná pre každú bunku v ľudskom tele. Táto minerálna látka je súčasťou mnohých metabolických procesov. Magnézium zodpovedá za svalové sťahy srdca, usmerňuje výmenu informácií medzi jednotlivými nervovými bunkami, syntetizuje bielkoviny a nukleové kyseliny (DNA, RNA) a podieľa sa na vyše 300 enzýmoch ľudského organizmu. Jeho protipólom (antagonistom) je vápnik, to znamená, že magnézium zabraňuje nadmernému ukladaniu vápnika v tele napríklad v podobe obličkových kameňov.
Okrem zabezpečenia zdravého fungovania organizmu, magnézium pomáha pri stálej alebo zriedkavej nadmernej fyzickej a psychickej záťaži.
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
16. apr 2018
Už ste si nakúpili online ?
- pri nákupe nad 39€ doprava GRÁTIS
- 10% zľava pre prihlásených zákazníkov
- pri nákupe nad 20€ darček k nákupu
Napíšte alebo odfoťte mi vás online nákup a ja Vás odmením 50x :blue_heart::blue_heart::blue_heart: :slight_smile:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
11. apr 2018
Keď môže byt z obyčajného produktu ako sú vreckovky pekný doplnok :wink:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 10. apr 2018
Mamičky celý tento týždeň sú na MK “dni s dm” a kolegynka Silvia priamo z dm pridáva rôzne zaujímavé príspevky a odpovie na vaše otázky tak nazrite priamo sem : https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-s-dm/
Dajte mi vedieť do komentára či sa Vám páči takýto nápad, že sa dm snaží byť k Vám zase o niečo bližšie a či vás to zaujíma . Všetky odpovede odmením :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
ikina177
8. apr 2018
Už aj v #dm
#dmdrogerie :tulip::lipstick::kiss::ok_hand_tone2:
Zobraz celú správu
adel1410
5. apr 2018
Tak dúfam, že s touto kráskou bude môj pitný režim lepší. :sake: Ďakujem za tip @acernas #dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
3. apr 2018
Môj pitný režim počas dňa je totálne mizerný :see_no_evil::person_facepalming_tone2::female_sign:
Tak dnes som to hádam vyriešila touto krásnou sklenenou fľašou z dm. 350ml cena 6,49€ vzala som si na ňu -25% takze krásnych 4,87€ a toľko úžasných dizajnov, že som mala problém vybrať :two_hearts::two_hearts::two_hearts: takze môj tip pre vás :slight_smile:
#tip_ambasadorky #dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
1. apr 2018
Cookies z dmBio arasidiveho masla s ringlotovým džemom :ok_hand_tone1::ok_hand_tone1::ok_hand_tone1:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
31. mar 2018
Sympatizujete s udržateľným životným štýlom alebo chcete žiť viac šetrne k prírode?:green_heart::herb: Potom je ten správny čas zaradiť ekologické alternatívy produktov aj pri starostlivosti o domácnosť ! :wink:
Prečítajte si viac o zelených produktoch z rady Denkmit nature s označením
EKO tu :point_right_tone1: https://bit.ly/2G9bL50
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
26. mar 2018
Ráno som si prvý krát aplikovala kondicioner v spreji . Super vec hlavne ak nepoužívate vždy pri umývaní kondicioner ako ja. potom keď idem vlasy fúkať a zistím, že by to chcelo pomocníka na rozčesanie siahnem po tomto tak nemusím ísť opäť s vlasmi pod vodu. Skvele nápady ma ta BALEA raz darmo :relaxed::ok_hand_tone1:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
22. mar 2018
Dnes to vidím na teplú vaňu a dlhý kúpeľ :hugging::hugging::hugging:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
17. mar 2018
Aj vaše deti milujú predajne dm ako to moje ?nech sme kdekoľvek nemôžeme ju obísť :pray_tone1:Najradšej si hádže do košíka testery makepu, vložky :person_facepalming_tone2::female_sign:️ Babylove cajik v krabičke a Babylove ovocnú tyčinku.
Čo si vyberajú vaše deti ?
Všetky odpovede odmením :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
15. mar 2018
Už ste videli na predajniach tieto chutné novinky:coffee:dmBio Genussreise čaje?

Ja sa na ne chystám zajtra :slight_smile:
#dm
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
9. mar 2018
Vďaka včerajšej súťaži som mala možnosť prečítať si o výnimočných ženách na MK :hearts:️ Ďakujem za každý komentár bolo to krásne čítanie :pray_tone1:
Tieto tri páry žien budú odmenené výhrou od dm.
@blanka53 - @mariba77
@laduson - @michala.s
@kikaneu - @ivuska84
Srdečne Vám blahoželám a poprosím vás zaslať mi do správy vaše adresy, aby sme mohli doručiť výhry.
Verím, že ste si včerajší deň všetky užili a cítili sa výnimočne ja Vám k tomu idem poslat ešte pár :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Krásny deň
#dm #konik_spaja
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia