#dmbio

acernas AMBASÁDORKA
12. dec 2019
Zásoby :hugging::hugging::hugging:
#dmbio #dm
Zobraz celú správu
konik_testuje
25. nov 2019 Čítané 5404x
Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
21. okt 2019
!!!!! Súťaž!!!!
3 z vás odmením detským dm boxikom!!! Stačí mi napísať do komentára najobľúbenejší detský produkt, ktorý kupujete v dm :slight_smile:
V stredu vyžrebujem víťazky :wink:
Držím palce :fist_tone1:
#dm
Zobraz celú správu
bielakonvalinka
12. okt 2019 Čítané 450x
Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
5. sep 2019
Ak chcete komposter zadarmo k nákupu dmBio produktov a máte zoznam, poznačte si aj túto zeleninovú nátierku. Je z mrkvy, cukety a sladkých zemiakov :ok_hand_tone1::ok_hand_tone1::ok_hand_tone1: Veľká dobrota a môj tip :wink:
#dm #dmbio #tip_ambasadorky
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
12. jún 2019
Od rána na cestách, takto som si spríjemnila horúci deň. Vegánske kešu macchiato. Mala som prvýkrát a výborne chutí:ok_hand_tone1: Milujem ľadovú kávu a vy? V takomto teple stále teplú kávu alebo radšej s ľadom ?
#dmbio #dm
Zobraz celú správu
keena
22. apr 2017 Čítané 49x
Čítaj celý článok
acernas AMBASÁDORKA
31. mar 2017
V zdravom tele zdravý duch ;) milujeme dmBio potravinky :slight_smile: aj vy ? A čo konkrétne ? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#dm #dmbio
Zobraz celú správu
acernas AMBASÁDORKA
19. dec 2016
Maminky, ktoré prikrmujete mám pre vás tip :blush: kedže teraz v zimnom obdobi nie je taky veľký výber čerstvého ovocia doplnili sme jedálniček o Bio Kalifornské slivky z dm, ktoré som naparila a rozmixovala spolu s jablčkom a poviem Vám veľká mňamka a hlavne prospešná na pravidelú stolicu Vašeho drobca :blush::wink:
#tip_ambasadorky #odporucam #dmbio
Zobraz celú správu
patricia_trinityhotels
Dnes o 22:17
Najlepší pocit pre rodiča, tá neopísateľná detská radosť ... sama to poznám na mojej dcérke. Preposielam správu od @miriama77 ĎAKUJEME:innocent::heart:

"Navštívili sme hotel Atrium v Tatrách bola to naša najúžasnejšia dovolenka, ktorú si najviac vychutnala naša 6 ročná dcérka. Užili sme si ju aj my ako rodičia, ale keď som videla ako si dcérka užívala prítomnosť maskotov, detský kútik, bazén s toboganom, animačné programy, diskotéky,... Tak som si vždy povedala, že v lepšom hoteli ako je tento hotel sme ešte neboli. Všetkým známym s deťmi ho vždy vrelo odporúčam v lete by sme radi skúsili hotel Sitno a pozreli si krásne miesta v Štiavnických vrchoch" (miriama77)

Na foto moja dcérka, tiež na pobyte v ATRIUM vo Vysokých Tatrách s jej obľúbencami Skalkom a Ozvenkou:dancer:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia