#doktor_sutaz

domichrumi AMBASÁDORKA
30. nov 2019
Súťaž je ukončená :gift::tada: a výherca vyžrebovaný, tak ako stále aj teraz som si pomohla náhodným generátorom mien. Skontrolovala som či výherca splnil všetky podmienky - like a koment na foto a prispevok na profil s hashtagom :slight_smile: #doktor_sutaz a tak môžem spokojne povedať, že súťaž je ukončená a výherca vylosovaný.

Všetkým ďakujem za vaše príspevky a za zapojenie sa do súťaže! Posielam srdiečka pre radosť a víťazku tohoto krásne setu označujem v komentároch :slight_smile: :four_leaf_clover:

Želám krásny deň!:pray::innocent::kissing_heart:

@25jesss25, @6wendy6, @7285lucia, @86488648, @aadrika, @aculy, @adrianapupava, @ala90, @alenka18111, @alexis617, @angiela, @anitka1985, @ankahe1, @ankare, @anulka353, @ask, @ataner81, @attenna, @b4rbork4, @bambulka05, @barbie77, @baskac, @beatrix85, @benca, @betty88, @bielanevesta, @blondik85, @cathie23, @cooooooooool, @delmondo, @denisooocka, @denska, @derdia, @dodkamatus, @domculik, @domichrumi, @dona117, @dooodka, @dopolbokaodrata, @drobcek89, @eddrienna, @eli12321, @elly23, @ema83, @espritka29, @eva2203, @evula1984, @fadama, @farenka, @feferonkan, @gabriela16, @gradula, @hanka55, @hisinfernalmajesty, @ina26, @ivankaberrynka, @jankalukasova, @janullka2008, @jarushka1981, @jenny04, @jenny2608, @jjuliaa, @justify, @k_m, @kacky, @katarinaz123, @katarinka289, @katka2510, @kejtka87, @ken, @kinga181, @kominar, @kopeccc, @krokodilkajmanka, @kuratko284, @lenka398, @lenunusska, @livka_, @lpolak, @lubomira11, @lucik194, @lucinka7788, @lucuskaaa, @lujzamisko, @lulu_tomi, @lulufa, @lumajka, @lussy20, @majah212, @maminka1311, @maorka, @marikaheidi, @markomonika, @marsmykkok, @mary841, @maryy, @merci1984, @mima1988m, @mimkad, @mimusha3, @mirka247, @miroslava21, @miskajulo, @mivalik, @monikaaa7, @monique17, @motyliky, @natlew94, @nika3333, @nikuskatar, @nina37, @nvargov, @oliviakatka, @palino2306, @petronelae, @piskootka, @piskotka1983, @piussi, @radka018, @rebeca111, @sajsa_es, @shilou, @sisa2608, @sisi208, @slavuska237, @sperka, @strelka3, @suesue1983, @suncat811, @taaanka, @taninae, @tatharina, @tatianka0000, @tibma, @tinadeville, @tominko2612, @tricky123, @uzanka16, @vanillaskyy, @veroxy, @viktoriazria, @vinejka6, @vmatuscinova, @vojkri, @yvush, @zdenka99, @zenazaba, @zesaw, @zrnkoxxl, @zuzi0911
Zobraz celú správu
kuratko284
29. nov 2019
#doktor_sutaz keď som bola malá chcela som byť lekárka, veľmi rada som sa na nu hrala, mala som červený kufrík s náradím, ktorý mám dodnes a hrajú sa s ním naše deti :heart:️ ako veľká som neni lekárka :grinning:
Zobraz celú správu
katarinaz123
28. nov 2019
#doktor_sutaz ako malá som chcela byť učiteľkou,lebo ma bavilo vysvetľovať určitý čas na výške som aj doučovala,ale som rada, že som nakoniec vybrala niečo iné viac ma napĺňajúce
Zobraz celú správu
miskajulo
Správa bola zmenená 27. nov 2019
#doktor_sutaz
Ked som bola skolkarka, chcela som byt baletkou, no nasi ma stale odhovarali a ani mi nedovolili ist na baletny kruzok. ze sa tym neuzivim bla bla bla :frowning2: ved malemu dievcatku je uplne fuk, ze sa tym neuzivi, chce mat len tu krasnu suknicku a tancovat po spickach..mohli ma trochu podporit..ved kym som mala byt dospela sa tolko krat menilo kym som chcela byt..veterinarka, ucitelka a nakoniec farmaceutka.. a a aj som skoncila ako doktorka farmacie, ale za tou baletkou je mi smutno..teraz mam ja malu skolkarku a ked som sa jej pytala, cim chce byt, tak suverenne (hoci som ju namotavala na farmaceutku alebo doktorku) ze KUZELNICKA. a ved preco nie :slight_smile: pojdem pohladat k Vianociam klobuk a kuzelnu palicku
Zobraz celú správu
nvargov
27. nov 2019
#doktor_sutaz chcela som byt zverolekarka ked som bola mala
Zobraz celú správu
jenny2608
26. nov 2019
#doktor_sutaz už od mala som ako dieťa chcela byť archeologičkou (pod vplyvom Indiana Jonesa a kníh o Egypte). Nakoniec som vyštudovala odbor história a pred materskou pracovala v múzeu, takže až tak veľmi som sa detskému snu neminula a to aj vďaka rodičom a starým rodičom, ktorý ma podporovali už od mala knižkami z histórie a pod. Takže ak raz moje deťúrence pôjdu za svojim snom tiež sa ich budem snažiť podporiť.
Dnes som sa cestou do škôlky pýtala staršieho, čím chce byť až vyrastie. Odpoveď bola, že chce mať hlavne dobrú prácu, aby mohol cestovať a chodiť na dovolenku :D milujem to detské vnímanie sveta okolo... :slight_smile:
Zobraz celú správu
jenny04
26. nov 2019
#doktor_sutaz v detstve som veľmi chcela byť zverolekarkou a starať sa o zvieratká, rodičia boli z toho vcelku aj dosť nešťastní lebo som domov stále dotiahla nejaké to tulajuce sa zvieratko.Nakoniec som sa vyucila v úplne inom obore ale vďaka kurzom som sa nakoniec starala o starých ľudí čo má aj bavilo.teraz sa starám o svoje deturence a ďalej uvidíme čo prinesie čas :blush:
Zobraz celú správu
carmen238
Správa bola zmenená 26. nov 2019
#doktor_sutaz Snívala som o tom, že budem liečiť ľudí a pomáhať im, ale ako som rástla sny sa menili takže ten môj z detstva mi nevyšiel. V detstve som sa, ale pravidelne hrala na doktorku a liečila všetky plyšové zvieratká, prípadne členov rodiny a keď prišla návšteva tak ani tá neodišla bez vyšetrenia alebo náplaste :joy: keď som bola chorá tak vždy po vyšetrení u lekárky som dostala paličku ( to bola radosť) s ktorou som vyšetrovala plyšákov :slight_smile: teraz som už mama a pre zmenu som ja pacient a moje 2 detičky :heart:️Sofinka a Tobiasko sú lekári, ktorý ma vyšetrujú :slight_smile: táto super lekárska sada by bol pre nich skvelý darček, hlavne pre synčeka, ktorý by chcel byť dokonca zverolekár :thumbsup:
Zobraz celú správu
sperka
Správa bola zmenená 26. nov 2019
#doktor_sutaz
paradoxne nemám v láske históriu, ale ako dieťa som túžila sa hrabať v hline/v zemi, kopkať a hrabkať. Túžila som objavovať, spájať a dedukovať. Chcela som byť archeologička. Samozrejme ma fascinovali dinosaury. Nakoniec pracujem ako knihovníčka. ;)
Zobraz celú správu
motyliky
26. nov 2019
#doktor_sutaz
Od malička som túžila stať sa učiteľkou. Všetci plyšáci a babiky sedeli vo dvojiciach a ja som ich učila citat zo šlabikára. Pani učiteľkou som sa síce nestala,ale teraz sa aspoň trosku môžem “realizovať” pri mojej šikovnej prvacke
Zobraz celú správu
marikaheidi
26. nov 2019
#doktor_sutaz
Tak ja ako dieta som sa hravala s babikami na ucitelku a moje detske povolanie sa stalo skutocnostou .... ucim prvy stupen:two_hearts::kissing_closed_eyes:
Zobraz celú správu
gabriela16
Správa bola zmenená 26. nov 2019
#doktor_sutaz ako malé dieťa som túžila byt smetiarkou ( ľavou naskakovačkou) :sweat_smile: a som rada, že sa mi to nesplnilo :joy:
Zobraz celú správu
blondik85
26. nov 2019
#doktor_sutaz Ja som aka mala chcela byt doktorkou - a to sa mi aj splnilo :blush:. Vyhra by veeelmi potesila nasu malu Elisku,ktora sa momentalne nevie rozhodnut ci bude doktorka alebo baletka :sweat_smile:
Zobraz celú správu
lenka398
26. nov 2019
#doktor_sutaz ja ako mala som chcela byť učiteľkou a neskôr aj zdravotnou sestrou, ale nakoniec neprišlo ani k jednému :joy::joy:
Zobraz celú správu
tominko2612
25. nov 2019
#doktor_sutaz chcela som byt letuskou a splnilo sa mi to. ale neviem, co chcem byt po materskej :D
Zobraz celú správu
stancelova2822
25. nov 2019
#doktor_sutaz cely zivot som snivala, ze budem sekretarka v dobre stavanej firme. Chodit v steklickach a v suknickach. Nakoniec som sa vybrala vysokou skolkou ako porodna asistentka! Pomaham mamickam rodit deticky a praca ma veeeeelmi naplna aj ked moja srdcovka bolo a aj je ARO a zachranna sluzba :upside_down:
Zobraz celú správu
vmatuscinova
25. nov 2019
#doktor_sutaz

Vzdy som chcela pomahat ludom a od ucitelky cez lekarku som sa presnivala az do business pristredia takze sa mi sny splnili;)
Zobraz celú správu
merci1984
25. nov 2019
#doktor_sutaz ako male dieta sem chtela byt pracovnice na poště, měla sem malé papírové oranžové autíčko poštovní a v něm pečiatky a všechno možné co se týkalo pošty... pak v 9. tride jak se vybiraly skoly, tak me to vubec nenapadlo a nevzpomnela si na to a nahodou sem vybrala a byla prijata na postovni skolu v Brne :slight_smile: a nakonec i na te poste pracuju, teda ted na materske aktualne.
Zobraz celú správu
fadama
25. nov 2019
#doktor_sutaz
Moje vysnívané povolanie nebolo nič extra ako zdravotná sestra, veterinarka a pod. Vždy som chcela byť predavačka od kedy sa pamätám už v základnej škole. Každý rok sa nás v škole pýtali čo chceme byť. Svoju odpoveď som nikdy nezmenila a zakaždým povedala - predavačka.
Mala som ( aj stále mám ) super brata, ktorí sa somnou hral doma na predavačov. :grinning::kissing_heart:
A teda som sa aj dostala na takú školu a vyucila som sa za predavačku. Po škole som pracovala v obchode a aj teraz by som sa vrátila. :heart_eyes:
Zobraz celú správu
maminka1311
25. nov 2019
#doktor_sutaz

Keď som bola malá chcela som byť zverolekárka ale ako čas plynul a začala som sa viac parádiť ako každá tínedžerka :smile: chcela som byť kozmetička a aj som to vyštudovala :relaxed:️. A čoskoro sa môžem naplno venovať svojej práci :wink:
Zobraz celú správu
alenka18111
25. nov 2019
#doktor_sutaz ja neviem čím som chcela byť. Ale som učiteľka a baví ma to. Kufrík by potešil moje deti v škôlke.
Zobraz celú správu
slavuska237
25. nov 2019
#doktor_sutaz

A teraz realita.
Kam až siaha moja pamäť i pamäť mojich blízkych, vždy som chcela byť učiteľka. Ako sa to prejavovalo? Vo filmoch som videla veľkú kaskádovo urobenú aulu v ktorej sedeli študenti. Prišla som k babke, postavila sa na schody a horlivo prednášala davu plyšakov. Potom som z tých schodov spadla rovno na hlavu. Na tom mieste mi vypadli hneď vlasy a moji milujúci prestrešený rodičia ma ihneď vyskúšali básničku. Keďže som ju povedala celú, nešli sme na pohotovosť. S vysokoškolákmi som skončila. Stredoškoláci ma veľmi nechytili. Teda, ani mi v tedy nenapadlo, že existuje niečo medzi učením sa. Písmen a učením sa kvantovej fyziky. Veľmi dlho ma držala pedagogika prvého stupňa. Veď to poznáte. Plyšaci mali rovnaké mená ako spolužiaci, prvé slovo ktoré som napísala bola triedna kniha.(seriózne vážne) Známky som udeľovala za sympatie z reálneho života a chuťovka bola, zošity mojich súrodencov kde som opravovala neexistujúce chyby. Moja starká ,ktorá bola v tom čase už ležiaca a ja som s ňou neraz zostala doma aby mohli rodičia výbehnuť z domu, bola neustále učastná vyučovacieho procesu. A koľko krát som na ňu kričala aby si neradila s mojou babikou pri písomke! :hearts:️ Bol to krásny bezstarostný život! A keďže som do MŠ nechodila a predsa som prišla do Zš ako čítajúci a píšúci prvák, rozhodla som sa odovzdať svoje poznatky o výchove a vzdelávaní práve najmenším účastníkom výchovy a vzdelávania. A keď už tak rovno takým ktoré to nemajú v živote ľahké. Vyštudovala som predškolskú a elementárnu pedagogiku a pedagogiku psychosociálne narušených , štátnicovala s dvoma deťmi s kiahňami. Vďačná pánu Bohu, že som sa v súkromnom živote našla ako matka troch detí a 10 neterí a synovcov ktoré sú tiež poznačené mojimi pravidelnými pestúnskymi schopnostiami a v profesii ako učiteľka v MŠ ktorú už 3mesiace robím v čisto rómskej Mš:hearts::hearts::hearts:
Zobraz celú správu
lujzamisko
25. nov 2019
#doktor_sutaz môj taký prvotný sen čo robiť bolo vojačka . Resp rovno červená bareta. Keď by som si nenašla môjho milovane (13,Rokov spolu) tak idem za týmto cieľom. Neskôr teda som chcela stať uznávanou kozmetickou ktorá nebude len pekne líčiť ale bude vedieť aj ošetriť pleť. To sa stalo na školské časy plus rok po. Nakoniec je zo mňa teta v socke. :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
Zobraz celú správu
slavuska237
Správa bola zmenená 25. nov 2019
#doktor_sutaz

Najprv napíšem vtipnú story. Keď som bola malá. Sú to len hmlisté spomienky. Ale viem, že to už bolo na ZŠ. Ako malá húska som prišla do mestskej školy (takže som bola asi cca piatačka) mestskí-skusenejší spolužiaci nás vždy niečo nové naučili. Pamätám sa na jedno z prvých slov. Prostitútka. Netušili asi ani oni význam, ale vedeli ,že je to povolanie. Keďže som chcela západnúť, keď sa učiteľka opýtala čo chceme byť prihlásila som sa. V tom strese som si nevedela spomenúť na to slovo. Učiteľka sa ma pýtala, že na aké písmeno to začína. To som si pamätala a vravím na P. Učiteľka mala vieru ,že som inteligentné dievčatko a tak začala paleontologička, právnička? Videla, že sa nechystám tak či pani učiteľka :joy:reku nie. A tak ma vynechala ,šli sme ďalej, že keď si spomeniem poviem. V polke hodiny som sa spamätala a vykríkla prostitútka :joy::joy::joy::tada::confetti_ball: všetci sme sa dobre zasmiali a nikto neveril, že to vyšlo z mojich úst :joy::joy::joy::person_facepalming: apropo som ,,p,, ani učiteľka :hearts::hearts:
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
25. nov 2019
Ahojte! :blush::v_tone2:
Je tu sľúbená súťaž od #fisherprice o krásnu novinku Doktor Herný Set!:woman_tone2::medical_symbol::woman_tone3::medical_symbol:
Tento set obsahuje “zásterku” s vyberateľnými orgánmi, črievkami, bacilmi a lekársky kufrík s dreveným teplomerom, kladivkom, injekciou, fonendoskopom a pinzetou!:gift:
Set je vhodný pre škôlkarov od troch rokov a umožní im podrobne preskúmať vnútornosti človeka a užiť si pri tom veľa zábavy!:girl_tone1::boy_tone2:

Ak chceš tento krásny set pre svojho “veľkáča” vyhrať a pripraviť mu tak krásne prekvapko na Vianoce stačí ak sa zapojíš do súťaže a splníš nasledujúce pravidlá :sunglasses:

:gift:daj like/páči sa mi to na tento súťažný príspevok a do komentára napíš - súťažím
:gift:na svojom blogu/profile uverejni príspevok v ktorom napíšeš aké povolanie si chcela vykonávať ako malé dieťa, čím si sa chcela stať a či sa ti to aj splnilo (môžeš/nemusíš pridať aj foto z albumu alebo internetu)
:gift:príspevok označ hashtagom #doktor_sutaz (velmi dôležité!)
:gift:po splnení týchto podmienok budeš zaradená do hlasovania :slight_smile:
:gift:súťaž trvá od dnes do piatka 29.11. a v sobotu vyžrebujem 1 šťastnú výherkyňu!

Víťaza vyberiem ako stále pomocou náhodného generátora mien :slight_smile: Držím vám palce a teším sa na vaše príspevky! :wink::thumbsup_tone2:
#sutaz #doktor_herny_set #fisherprice
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia