Novinky

#fisherprice

domichrumi AMBASÁDORKA
Včera o 13:34
Oneskorene vianočné darčeky nedávam len ja ale aj Mattel :grin::wink: vďaka ambasadorovaniu #fisherprice dostáva super hračky nie len naša Lilka ale aj ja! Moja prvá práva Barbie od Mattela :heart_eyes::ok_hand: pre niekoho maličkosť ale mne dnes urobila nádherný deň! :blush::thumbsup_tone2:
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
Včera o 06:36
Dobré ránko všetkým! :grin:
Máme tu hádanku - príklad za #srdiecka :blue_heart::blue_heart:

Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi???
:nerd::nerd::nerd:
Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami :blue_heart::blue_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ťa :blush:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
Včera o 06:22 Čítané 440x

A prečo sa páčia nielen našej Lilinke ale aj maminke? Nuž v prvom rade tieto hračky reagujú na dotyk dieťatka a za každé stlačenie ho niečim odmenia. Stačí sa dotknúť tlačítka, bruška, uška, ikonky a hračka sa prebudí. Začne krásne svietiť, hrať alebo rozprávať. A čo zaujme batoľatá viac než blikajúce, svietiace a hrajúce predmety? Veľkým plusom je ak takéto hračky vedia aj zmysluplne rozprávať a drobčeka naučia niečo nové. Dieťa sa v prvom rade učí napodobňovaním, opakovaním a najľahšie počas hry. Ak teda máte doma malého objaviteľa, nezbedníka a zvedavca, ktorý sa rád učí, mám tu pre vás zopár tipov na hračky s ktorými sa určite nudiť nebude. Poďme na to!

Učíme sa riekanky

Knižka je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky. V rytme skvelej hudby sa drobček učí písmenká, počítanie, prvé slovíčka, čísla, tvary a ďalšie super veci.

Navyše stačí stlačiť tlačidla ABC a 123 a hlások z Knihy riekaniek začne opakovať písmená a čísla zodpovedajúce príslušnej stránke.

Stlačením svietiaceho tlačidla "Tvary a farby" zasa dieťatko spustí krátke vety, ktoré mu pomôžu naučiť sa všetky rôzne farby a tvary. Navyše otáčaním tvrdých strán si deti zlepšujú jemnú motoriku.

Čo môže Kniha Učíme sa riekanky drobčeka naučiť?

- zoznámi sa s číslami a farbami

- učí sa čísla, abecedu, farby, protiklady a veľa ďalšieho

- rozvíja zmyslové vnímanie dieťatka

- objavuje súvislosť medzi príčinou a následkom (stlačím - hrá a svieti )

- cibrí si hmat a úchop

Mikrofón

Na začiatok napíšem, že tejto hračke som nedávala veľké šance, veď tak malé dieťa nemôže mikrofón zaujímať….no napokon sa mikrofón stal Lilkinou najobľúbenejšou hračkou. A čo viac vyhral sa s ňou aj tatino aj dedko, takže zábava pre celú rodinu :D. Mikrofón je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Naša vedúca má 17 a veľmi ju tento hrací mikrofón baví. Hračka má 1 tlačítko, na ktorom sa nachádza psíček, ktorý po stlačení spieva náučné pesničky. Takto naučí zábavnou formou deti rátať od 1 do 20, naučia sa abecedu, farby, časti tela a iné riekanky. Mne sa na mikrofóne okrem riekaniek, veľmi páči, že psíčkov hlas deti chváli, či už za tanec alebo pekný spev. Je to taký nevtieravý povzbudzujúci hlások, vďaka ktorému si dieťatko buduje sebavedomie a môže si tak stavať základy pre verejné vystupovanie či sebaprezentáciu. Lili mikrofón zatiaľ len stláča a počúva pesničky, ale verím, že časom nám čo to aj predvedie. Na hračke sa ďalej nachádza aj prepínač režimov. Môžete si tak nastaviť spievanie so psíkom, alebo nahrávanie vlastného hlasu. Nahrávanie hlasu je kratučké cca 5-7 sekúnd, po vyslovení vašej vety mikrofón aj s hudbou a svetielkami zopakuje čo ste práve povedali a to za každým iným hlasom. A zabudla som napísať, že mikrofón svieti rôznymi farbami, čo sa asi deťom v tomto veku páči najviac, že?

Čo môže mikrofón dieťatko naučiť?

-rátať čísla od 1 -  20

-abecedu

-pomenovať časti tela

-rozoznať farby alebo spievať iné riekanky

-osvojiť si vystupovanie pred ľuďmi

Psíkov ovládač

Hračka je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Tento interaktívny ovládač poteší každého malého drobca. Nachádzajú sa na ňom farebné tlačidlá, ktoré po stlačení hrajú a svietia. Navyše po stlačení sa rozsvieti aj obrazovka so psíkom a psíkov hlas spieva alebo rozpráva. Vďaka tomu sa dieťatko nenásilnou formou zoznamuje s číslami, abecedou, protikladmi, farbami, pozdravmi alebo tvarmi. Vďaka špeciálnemu tvaru ovládača si dieťa pri hraní zlepšuje jemnú motoriku. Môžem povedať, že ovládač hrá a svieti a to deti určite zaujme. Milý psíkov hlások rozpráva krátke správy, alebo spieva abecedu a čísla…. Lilke sa veľmi páči a rada tancuje na rôzne melódie. Taktiež s ním rada behá po dome alebo prepína “správy”. Síce ozajstný ovládač je u nás stále top, keďže naozaj prepína telku :grinning: ale aj tento psíkov ovládač si získal naše sympatie.

Čo môže drobčeka naučiť?

- viac ako 35 melódii, pesničiek a viet v slovenčine

- zoznámi sa s číslami a farbami

- zábavnou formou sa naučí čísla, farby, protiklady a veľa ďalšieho

- rozvíja si zmyslové vnímanie, jemnú motoriku a úchop

Magická hora so zvukmi

Hračka je vhodná od 6 mesiacov. Aj keď podľa mňa jej potenciál lepšie využijú detičky okolo 12 - 18 mesiacov. Nakoľko si vedia horu vyskladať, hádzať ňou medvedíka, alebo stláčať ružového panáčika.

Táto krásna farebná hračka, ktorá ma na prvý pohľad hneď dostala sa skladá  z “hory”, ktorú tvoria na seba naukladané farebné krúžky a z hrkálky v tvare macíka. Vo vnútri macka sa nachádzajú “ľadové kocky”.  Dieťatko sa zabaví tým, že môže farebné krúžky na seba skladať a zapasovať ich do vlnoviek, ktoré sa na krúžkoch nachádzajú. Práve vďaka tomu môže u drobčeka rozvinúť schopnosť riešiť problémy. Keď dieťatko spustí medvedíka dolu alebo stlačí svojho ružového svietiaceho panáčika (podľa mňa je to húsenička), aktivuje tým svetelné a zvukové efekty hory, čím objavuje súvislosť medzi príčinou a následkom. Nám sa zatiaľ horu nepodarilo poskladať, ale Lilka ju rada demoluje, farebné krúžky rozhadzuje dookola, alebo si ich navlieka na ruky ako náramky. Je to proste parádnica :grinning:. Napriek tomu, ale rada stláča panáčika, ktorý zakaždým krásne bliká, svieti a vydáva rôzne zábavné zvuky.

Čo môže magická hora dieťatko naučiť?

- skladaním hory si dieťa rozvíja zmysly a jemnú motoriku

- rozvíja svoju schopnosť riešiť problémy

- rozvíja koordináciu zraku s pohybmi rúk a stáva sa šikovnejším

- objavuje súvislosť medzi príčinou a následkom (stlačím ružového panáčika a začne hrať a svietiť, hodím macka dole a hora začne hrať a svietiť… )

Tablet

Tento tablet je určený pre deti od 1 roka. Lilku ihneď zaujal a začala stláčať “aplikácie” opakovať slovíčka a tancovať na hudbu. Tablet je veľmi ľahučký, malý aj keď pre deti je tá veľkosť akurát a v pohode sa zmestí aj do menšej tašky na cesty. Rozmery sú 18,5 x 13,5 cm. Veselý hlások sa deťom prihovára v slovenčine a učí ich písmenká, slová, zvuky a pesničky. Tabletík sa dá nastaviť do rôznych úrovní vďaka funkcii smart stages. Tak si môžete zvoliť úroveň, ktorá vášmu dieťatku najviac vyhovuje. Keďže každý drobček je iný a vyvíja sa inak aj vďaka smart stages si môže užiť kopec zábavy a stále sa naučiť niečo nové.

Na tablete sa nachádza 27 tlačidiel s písmenkami abecedy a 1 tlačidlo s pesničkami.

28 tlačidiel klávesnice sa ľahko stláča a ponúka dokopy 20 pesničiek, melódií a viet. Slová, pesničky a melódie sa menia podľa úrovne.

1.úroveň - Objavy! Každé tlačítko v sebe skrýva písmenko a obrázok. Po stlačení sa drobček dozvie aký obrázok stlačil (B ako banán).

2.úroveň - Podnety! Táto úroveň povzbudzuje deti k hľadaniu písmeniek a predmetov. Naučia sa abecedu, krátke vety či pesničky.

3.úroveň - Fantázia! Po stlačení tlačítka sa ozve zvuk, ktorý dané zviera alebo predmet vydáva a taktiež aj vety či pesničky.

Podľa mňa je to veľmi pekná a múdra hračka. Ak nie ste odporcami mobilov, tabletov a počítačov… tak toto je perfektný darček pre vášho drobca. Keďže sa jedná o hračku s tlačítkami, bez displeja povolila som aj ja a milo ma prekvapila. Lilinka sa s ním veľmi rada hrá a spolu objavujeme čo konkrétne tlačítka ponúkajú. Po stlačení navyše na okrajoch aj svieti. Milý a veselý hlások ju stále povzbudí aby napodobňovala psíčka, alebo opakovala slovíčka. Takže sa pekne zahrá, niečo nové sa dozvie a aj naučí!

Smartphone

Táto interaktívna hračka je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Na telefóne sa nachádzajú veselé tlačítka “aplikácie”, ktoré po stlačení vydávajú zvuk. Najprv dieťatko naučia čísla, neskôr rôzne riekanky a pesničky. Veselý hlások sa dieťatku prihovára a povzbudzuje ho k aktivite a hre. Vďaka smartfónu si precvičí úchop a stláčaním aplikácii si cibrí jemnú motoriku.

Čo môže drobčeka smartfón naučiť?

- objavuje súvislosť medzi príčinou a následkom (stlačím - hrá a svieti )

- zoznámi sa s číslami a  farbami

- rozvíja jemné motorické zručnosti

- hra trénuje koordináciu zraku a pohybu rúk

- zmyslová stimulácia dotykovými, vizuálnymi a sluchovými prvkami

- cibrí si hmat a úchop

Hovoriaci Psík

Psík je plyšový prítulný kamarát a patrí medzi najobľúbenejšie hračky od Fisher-Price.

Svojím úsmevom a veselým spievaním, či oslovovaním u dieťatka vyvolá pocit bezpečia, istoty a radosti z prvého kamarátstva.

Má 3 úrovne, ktoré sa nastavujú stlačením nôžky. Tieto úrovne závisia od veku dieťatka. Môžete mu ich nastaviť vy, alebo si ich nastaví samo, tak to robí aj moja Lili :grinning:

Zatlačením na rôzne časti tela - nôžky, rúčky, uško a srdiečko začne psíček spievať, alebo sa dieťatku prihovára.

TIP: ak dlhšie zatlačíte na srdiečko, tak Psíček začne hrať postupne všetky pesničky z playlistu :wink:

Čo môže vášho drobčeka kamarát psíček naučiť?

-  stláčaním rôznych častí tela si cvičí jemnú motoriku

- psík je plyšový, jeho chytaním si bejby zlepšuje hmat, rozoznáva nové materiály a povrchy

- učí sa pomenovať časti tela, farby

- vďaka pesničkám sa zábavným spôsobom naučí abecedu a čísla, rôzne riekanky

#fisherprice

Čítaj celý článok
domichrumi AMBASÁDORKA
20. jan 2019
#10yearschallenge v rodičovskej verzii :grin::ok_hand:
Pred deťmi a po nich :stuck_out_tongue_winking_eye:
#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
19. jan 2019 Čítané 192x

Krásne ráno!

Máme za sebou krásny súťažný týždeň. Dnes môžem zhodnotiť, že pod súťažným príspevkom pribudol krásny počet komentárov. Všetkým chcem poďakovať za zdieľanie svojich obľúbených pesničiek a riekaniek!  Zapojilo sa vás naozaj neúrekom a tak sme sa rozhodli, že namiesto 1 výherkyne odmeníme hneď 2 mamičky a ich detičky! :slight_smile:

Aby som nezdržovala prejdem rovno k losovaniu, ktoré som robila cez Random Name Picker. Obe súťažiace splnili podmienky a tak získavajú Knihu riekaniek! :slight_smile:

Výherkyniam srdečne gratulujem!

Ďakujem však aj ostatným súťažiacim za zapojenie sa a posielam :hearts: srdiečka. O mesiac tu máme ďalšiu krásnu súťaž, tak neprestávajte sledovať môj blog a hlavne skupinu Zahrajme sa Fisher-Price!

#fisherprice #kniha_riekaniek #sutaz

Čítaj celý článok
domichrumi AMBASÁDORKA
18. jan 2019
:musical_note::books::notes: Dnes do polnoci máš poslednú možnosť zapojiť sa do súťaže o túto krásnu knihu Učíme sa riekanky! :stuck_out_tongue_winking_eye::thumbsup_tone2: :musical_note::notes::books:

:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:

https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
18. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :slight_smile:
Je tu hádanka za #srdiecka🧡🧡

V rozhádzanom pexese sa nachádzajú 3 páry hračiek. Nájdeš ich? :nerd::nerd::nerd:

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami 🧡🧡

Stále prebieha súťaž o knihu Učíme sa riekanky!
Ak sa chceš zapojiť tak klikaj!:point_down_tone2::point_down_tone2:

https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...

Skupina. :point_down_tone2::point_down_tone2:Pozývam ťa :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 17. jan 2019
Stále prebieha súťaž o knihu Učíme sa riekanky!
:nerd::notes:
Ak sa chceš zapojiť tak klikaj! :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:

https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
17. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :slight_smile:
Je tu hádanka za #srdiecka :yellow_heart::yellow_heart:

Uhádneš čo spája všetky hračky na obrázku? Tento krát ich spája niečo čo samé znázorňujú. Písmenká tvoria nápovedu vďaka ktorej poskladáš výsledné slovo. Vieš aké?
:nerd::nerd::nerd:
Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :yellow_heart::yellow_heart:

Všetky tieto hračky spájajú _ _ _ _ _ _ _ _!

Skupina. :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ťa :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

:notes::musical_note::notes::musical_note::book::book::book:
Stále prebieha súťaž o knihu Učíme sa riekanky!
Ak sa chceš zapojiť tak klikaj!:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:

https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...


#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
16. jan 2019
Stále prebieha súťaž o knihu Učíme sa riekanky!
:nerd::notes:
Ak sa chceš zapojiť tak klikaj! :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:

https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
15. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :blush::wink:
Máme tu hádanku za #srdiecka :blue_heart::purple_heart:

Uhádneš aké slovo sa skrýva v tajničke? Doplň prvé písmenko z obrázka, ku ktorému ukazuje šípka do tajničky. Postupne tak pomocou všetkých obrázkov získaš písmenká, ktoré tvoria výsledné slovo v tajničke! Vieš aké?
:nerd::nerd::nerd:
Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :purple_heart::blue_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ťa :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

Stále prebieha súťaž o knihu Učíme sa riekanky!
Ak sa chceš zapojiť tak klikaj!:mega::book::notes::blush:
https://www.modrykonik.sk/blog/domichrumi/messa...

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
14. jan 2019
Dobré ránko :blush:
Máme tu hádanku - príklad za #srdiecka :green_heart::green_heart:

Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi???
:nerd::nerd::nerd:
Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami :green_heart::green_heart:

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ťa :blush:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
13. jan 2019
Tak schválne vedeli ste to? Rovnako sú pre bábätká vhodné aj čierno biele karty a knižky a kontrastné hračky :slight_smile:
#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
11. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :slight_smile:
Je tu hádanka za #srdiecka :heartpulse::heartpulse:

Uhádneš čo spája všetky hračky na obrázku? Tento krát sa jedná o materiál z ktorého sú vyrobené. Nápoveda sa skrýva v písmenkách, ktoré spolu tvoria slovo, uhádneš aké?:sunglasses:

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :heartpulse::heartpulse:

Všetky tieto hračky spája to že sú _ _ _ _ _ _ _!

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ta :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
9. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :slight_smile:
Máme tu hádanku za #srdiecka 🧡🧡

Uhádneš aké slovo sa skrýva v tajničke? Doplň prvé písmenko z obrázka, ku ktorému ukazuje šípka do tajničky. Postupne tak pomocou všetkých obrázkov získaš písmenká, ktoré tvoria výsledné slovo v tajničke! Napoviem, že v tajničke sa ukrýva obľúbená detská hračka od Fisher-Price! Vieš aká?

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami 🧡🧡

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ta :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
8. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :grin:
Je tu hádanka za #srdiecka :purple_heart::purple_heart:

V rozhádzanom pexese sa nachádzajú 3 páry hračiek. Nájdeš ich? :nerd::nerd::nerd:

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :purple_heart::purple_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2::wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
7. jan 2019 Čítané 20x

Tento krásny dizajnový sloník je vhodný aj pre najmenšie dojčatá a teoreticky už od narodenia. Prakticky by som povedala, že drobcov začne zaujímať okolo 3 mesiaca, kedy sa viac zaoberajú svetom okolo seba a novými podnetmi. A podnetov má na sebe sloník neúrekom.

So sloníka sa môže stať milý a prítulný kamarát nakoľko toho môže veľa ponúknuť. Plyšáčik je tvoreným množstvom látok, od plyšu, menčestru, šušťavého papiera, hladkého zrkadielka a pleteniny. Každá strana sloníka má inú farbu a na každej strane sa nachádza iné uško. Deti sa tak môžu zoznámiť so zrkadielkom, ktoré veľmi baví našu malú testovateľku a rovnako aj s tvrdým papierom na druhom ušku.

Hoci má naša Lilka už rok a pol Sloníka si rada preskúmala. Šušťavý papier je pre nás topka aj v tomto veku! :D Na Sloníkovy sa ďalej nachádza aj menšia hračka a to rozkošný motýlik s nezbednými krídelkami a hrkálka, alebo aj hryzátko.

Veľkým plusom je úchytka na vrchu hračky. Tak si môžete Sloníka vziať so sebou do kočíka, pripnúť ho k postieľke alebo zavesiť na stoličku, či autosedačku. Drobček tak môže mať svojho kamaráta stále so sebou a vytvára si tak puto.

Sloník s aktivitami je veľmi pekná a múdra hračka, ktorá môže byť skvelým darčekom pre maličké bábätko. Táto hračka s ním môže rásť a postupne mu pomáha cibriť si hmat, zlepšovať úchop, rozoznávať farby a rôzne materiály. Šušťavý papier a hrkálka stimulujú detské zmysli a dokážu drobčekov zamestnať na dlhší čas. :slight_smile:

Myslím si, že keby bola Lilinka menšia tak Sloník by patril medzi jej najobľúbenejšie hračky. Mne osobne sa veľmi páči. Je mäkký, má milý vzhľad, krásne farby a skladá sa z kopca materiálov. Môže byť krásnym prvým plyšákom pre malé dojča, super darčekom pre rodinu s bábätkom, alebo milým prítulným kamarátom vášho dieťatka.

#fisherprice

Čítaj celý článok
domichrumi AMBASÁDORKA
7. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :blush:
Máme tu hádanku - príklad za #srdiecka :gift_heart::gift_heart:

Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi??? Aky je výsledok príkladu?:nerd::nerd::nerd:
Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami :gift_heart::gift_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2: Pozývam ta :wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
4. jan 2019
:grin: na dnes asi tak...
#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
3. jan 2019
Dobré ránko všetkým! :grin:
Je tu hádanka za #srdiecka :purple_heart::purple_heart:

Uhádneš čo spája všetky hračky na obrázku? Nápoveda sa skrýva v písmenkách, ktoré spolu tvoria slovo, uhádneš aké? :nerd::nerd::nerd:

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :purple_heart::purple_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2::slight_smile:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
2. jan 2019
Dobré ránko všetkým!:blush::blush::blush:
Máme tu hádanku - príklad za #srdiecka :green_heart::green_heart:

Uhádneš aké číslo sa skrýva za otáznikmi??? Aky je výsledok príkladu?:question::question::question:
Ak vieš napíš komentár a ja tvoju odpoveď odmením srdiečkami :green_heart::green_heart:

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2::wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
31. dec 2018
Keďže je tu posledný deň v roku patrí sa ho osláviť:champagne_glass::champagne_glass::champagne_glass: ! Ja vás chcem potešiť štedrou nádielkou srdiečok :heart:️🧡:yellow_heart::green_heart::blue_heart:
Stačí ak mi do komentára napíšete čo pekne sa Vám v tomto roku stalo, čo sa Vám podarilo, alebo za čo ste vďačné :blush: Prípadne môžete pridať do komentáru len smajlíka :stuck_out_tongue_winking_eye:
Za každú odpoved pošlem #srdiecka :heart:️🧡:yellow_heart::green_heart::blue_heart: :kissing_heart:
#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
29. dec 2018
Dobré ránko všetkým!
Máme tu hádanku za #srdiecka :purple_heart::purple_heart:

Uhádneš aké slovo sa skrýva v tajničke? Doplň prvé písmenko z obrázka, ku ktorému ukazuje šípka do tajničky. Postupne tak pomocou všetkých obrázkov získaš písmenká, ktoré tvoria výsledné slovo v tajničke! Napoviem, že tým slovom je mužské meno :nerd::nerd::nerd:

Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :purple_heart::purple_heart:

Skupina :point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
28. dec 2018
Dobré ránko všetkým! :slight_smile:
Máme tu hádanku - príklad za #srdiecka :yellow_heart::yellow_heart:

Uhádneš aké číslo sa skrýva za zeleným Mackom?:bear:
Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami 🧡🧡

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
21. dec 2018
Dobré ránko všetkým!:stuck_out_tongue_winking_eye:
Je tu posledná predvianočná hádanka za #srdiecka :blue_heart::blue_heart:

Uhádneš čo spája všetky tieto hračky na obrázku? Nápoveda sa nachádza vo farebných pismenkach! :nerd::nerd::nerd:
Ak áno napíš komentár a ja tvoju odpoved odmením srdiečkami :blue_heart::blue_heart:

Skupina:point_down_tone2::point_down_tone2::point_down_tone2::wink:
https://www.modrykonik.sk/group/10961/

#fisherprice
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia