Novinky

#hipp

zoizoi
7. mar 2019 Čítané 279x

Ahojte, dlho som rozmýšľala, aký nadpis dám tomuto článku. Dovidenia? Zbohom? Lúčim sa? Nie! Stále tu budem, ako žena, ako mamička, ako jedna z vás. 

:two_hearts: ĎAKUJEM, za príležitosť byť ambasádorkou HiPP. 

:two_hearts: ĎAKUJEM, že ste ma sledovali, zapájali sa do mojich príspevkov a súťaží. 

:two_hearts:ĎAKUJEM  za to, že som vďaka HiPP spoznala veľa úžasných mamičiek a získala nové skúsenosti...

:two_hearts:ĎAKUJEM patrí aj Vivimu @gradan a modrému koníkovi. 

Pamätám si akokeby to bolo dnes, keď začínal na modrom koníkovi projekt Ambasádorky. Veľmi ma to zaujalo a snívala som o tom, že ňou raz budem tiež. :person_raising_hand_tone2:

Môj sen sa splnil a vyhrala som konkurz na ambasádorku pre značku HiPP. Na materskej dovolenke som sa preto vôbec nenudila. :blush: Moja dcérka Emilly mi vždy ochotne pózovala a pomáhala pri fotení. :camera_with_flash:  Prešli skoro tri roky a za ten čas som sa vám snažila predstaviť firmu HiPP, jednolivé produkty, novinky, ale zároveň aj pomôcť, poradiť a zabaviť. :blush:

Nastal deň, kedy ako ambasádorka HiPP končím, ale ako mamička ostávam.

#hipp :heart:

Čítaj celý článok
zoizoi
27. júl 2018
Krásne piatkové ráno :blush:
Je tu tradičná hra pre bystré oči. :eyes:
Na hracom poli je 49 obrázkov. Iba jediný z nich nieje vo dvojici. Nájdite ho čo najrýchlejšie a napíšte do komentára. :arrow_down:️ neopisovať :innocent:
Ak určíte obrázok správne, pošlem vám #srdiecka :blue_heart::blue_heart::blue_heart: pre radosť. :blush:

Pozývam vás do skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
26. júl 2018
Milujeme zábavu pri kúpani. :clap::girl::boy: V predajniach DM drogérie nájdete našu hravú novinku - HiPP bublifuk do vane. :heart_eyes: Stojí 3.69€
Pena neštípe v očiach, má neutrálne pH a je vyrobená bez konzervačných látok a parafínu. :thumbsup: #hipp :heart:
Zobraz celú správu
kandem
4. júl 2018
Mate skusenost s tymi cajikmi? Mame 24 dni a plne dojčíme doktorka nam dala vzorky tohto cajiku no neviem ci ho mam pit ja alebo drobček :blush: ďakujeeem
Zobraz celú správu
zoizoi
16. feb 2018 Čítané 32x

Počiatočná mliečna dojčenská výživa poskytuje bábätkám, ktoré nie sú dojčené alebo sú iba čiastočne dojčené, všetky nevyhnutné živiny, ktoré potrebujú v tomto dôležitom životnom období. Okrem správnej prípravy dojčenskej výživy sú pre zdravý vývin dieťatka rozhodujúce aj láska a starostlivosť.

Úplné alebo čiastočné kŕmenie bábätka s fľašou neznamená, že mu dávame menej lásky a pozornosti. Práve naopak: držte bábätko na rukách, rovnako ako pri dojčení, a snažte sa udržiavať očný kontakt. Takto bude Vaše bábätko nielen sýte, ale aj šťastné.

Správna príprava

Pri príprave mliečnej dojčenskej výživy treba vždy dodržiavať pokyny uvedené na obale. Aby sa zabezpečili živiny a stráviteľnosť dojčenskej výživy, je dôležité dodržiavať uvádzané množstvá prášku a vody. Keďže imunitný systém bábätka ešte potrebuje dozrieť, musíte dodržiavať niektoré hygienické pravidlá: fľašu s mliekom si pripravujte bezprostredne pred kŕmením, a nie dopredu. Ruky, odmerka a všetky časti fľaše musia byť absolútne čisté a suché. Vodu, ktorú zmiešate s mliečnou dojčenskou výživou, treba vždy najprv prevariť.

Pôžitok pri správnej teplote

Keď dávate bábätku fľašu s mliekom, nemala by byť teplota vyššia ako 37 °C (telesná teplota). Je dobré vyskúšať si teplotu nakvapkaním niekoľkých kvapiek mlieka na vnútornú stranu zápästia: mlieko má byť teplé, nie horúce. Množstvo mlieka, ktoré bábätko vypije, závisí od jeho chuti do jedla a od časti dňa. Nechajte bábätko piť toľko, koľko potrebuje sa nasýtilo. Ak niečo zostane, vyhoďte to. Žiadnu mliečnu dojčenskú výživu nepoužívajte opakovane.

Čisté cumlíky, zdravé deti

Všetky časti fľaše a cumlíky sa musia po každom jedle dôkladne prepláchnuť a vyčistiť.

Gumené cumlíky sa majú občas vyvariť (nie je potrebné pri silikónových cumlíkoch). Na dávkovanie prášku používajte výlučne odmerku priloženú v balení. Táto odmerka sa nemusí umývať ani sterilizovať. Po použití ju utrite čistou kuchynskou utierkou a dbajte na to, aby bolo balenie uložené na čistom a suchom mieste.

zdroj: https://www.hipp.sk/mlieka/produkty/priprava-flias/

#hipp :heart:

Čítaj celý článok
zoizoi
21. jan 2018 Čítané 201x

Tá najcennejšia chvíľa v živote každej ženy sa pomaličky blíži a v rodine pribudne deväť mesiacov očakávaný drobunký prírastok. Do teraz ste boli nerozlučiteľnou dvojkou, najtesnejšie prepojení nie len pupočnou šnúrou. Po pôrode vás budú čakať už iné spoločné chvíľky. Jednou z prvých aktivít po pôrode bude pravdepodobne kojenie. 

Materské mlieko je vlastne malý zázrak. Nie je to iba najlepšia a najlacnejšia forma výživy, ale aj prostriedok pre lepšiu imunitu a vývoj bábätka. Kojenie je jedna z najprirodzenejších činností, avšak ak ste prvorodička, tieto základné pravidlá vám určite padnú vhod.

  1. Začnite kojiť čo najskôr

Nie je asi potrebné zdôrazňovať význam prvého fyzického kontaktu mamičky a novorodenca. Tesne po pôrode navyše bábätko netúži po ničom inom, ako sa čo najskôr prisať. Priložte si ho preto k prsníku do 30 minút – maximálne 2 hodín od pôrodu, ak je to teda možné.

  1. Kŕmte podľa potreby

Ako často kojiť je veľmi individuálne. Spočiatku bábätku prsníky ponúkajte častejšie, neskôr asi 7x denne. Ak by náhodou odmietalo piť, chvíľku počkajte a skúste znova.

  1. Pravidelné kojenie je dôležité

Aby sa vám tvorilo dostatok mlieka, prikladajte si dieťatko k prsníku čo najčastejšie. Aj keď sa budú intervaly medzi kojením predlžovať, odporúča sa dodržiavať pravidelnosť.

  1. Starajte sa o prsníky

Nie je vôbec nutná nadmerná hygiena, príliš častým umývaním sa bradavky iba vysušujú a bežné prípravky bábätku nemusia voňať. Vhodnejšie je naopak používať vložky do podprsenky na zakrytie bradaviek. Ak nechcete mať bradavky veľmi skoro boľavé, nenechávajte bábätko zbytočne ich cumľať a pri odoberaní prsníka mu vsuňte malíček do kútika úst.

  1. Zbytočne nepoužívajte náhrady

Toto pravidlo sa týka cumlíka, klobúčika na dojčenie a umelej detskej výživy. Ak môžete, najlepšie pre vaše dieťatko je kojiť ho minimálne do 6 mesiacov.

  1. Pozorujte, dôverujte, konzultujte

Starostlivým pozorovaním čoskoro sama vycítite, čo vaše dieťatko potrebuje. Ak máte napríklad pocit, že sa vám netvorí dostatok mliečka, radšej sa obráťte na odborníka. Tvorbu mlieka môžete tiež podporiť čajom pre dojčiace matky.

  1. Mliečnu výživu pri prikrmovaní vyberajte starostlivo

Materské mlieko je hlavne v prvých mesiacoch života tá najvhodnejšia výživa pre vaše dieťa. Obsahuje všetky dôležité živiny a minerály alebo esenciálne mastné kyseliny, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju. Zároveň je akýmsi ochranným štítom pred rôznymi chorobami. Ak máte v úmysle dobrovoľne či nedobrovoľne zanechať kojenie, určite sa poraďte so svojim lekárom, či poradcom v oblasti kojenia. Príkrmy, ktoré nahrádzajú či dopĺňajú mliečnu stravu, musia byť prispôsobené individuálnym potrebám dieťaťa, musia byť bezpečné a podávané podľa odporúčania. Svojim zložením by sa tiež malo čo najviac podobať materskému mlieku, preto je dôležité čítať etikety a poradiť sa s pediatrom.

  1. Správna technika kojenia

Pri kojení je dôležité zvoliť si tú správnu polohu, ktorá bude pohodlná pre vás aj bábätko. Pery drobca by mali obopnúť bradavku a časť dvorca, noštek, ústa a brada dieťatka sa dotýkajú prsníka. Na začiatku ho prikladajte vždy k obom prsníkom, neskôr ich pri kojení striedajte. Polôh pre kojenie je viacero, ich využitie závisí od viacerých faktorov. Názorne si ich ukážeme nižšie:

  1. Správne stravovacie návyky

To čo konzumujete prijíma aj vaše dieťatko. Jedzte preto pestrú a vyváženú stravu, sladkosti nahraďte ovocím. Soľ je síce nad zlato, ale tentokrát s mierou. Jedlá si dochucujte radšej bylinkami ako výrazným korením. Dodržujte pravidelný pitný režim, vhodné sú čaje pre dojčiace matky s anízom, fenyklom a kmínom.

Na konci každého kojenia nechajte drobca samozrejme dobre si odgrgnúť. V tomto prípade musí ísť etiketa bokom. 

Zdroj: http://www.rodicom.sk/vychovavame/rastieme-s-hippom/2344-ako-spravne-kojit

 #hipp

Čítaj celý článok
zoizoi
29. dec 2017
Krásne piatkové ráno :blush:
Je tu tradičná hra pre bystré oči. :eyes:
Na hracom poli je 49 obrázkov. Iba jediný z nich nieje vo dvojici. Nájdite ho čo najrýchlejšie a napíšte do komentára. :arrow_down:️ neopisovať :innocent:
Ak určíte obrázok správne, večer vám pošlem #srdiecka :blue_heart::blue_heart::blue_heart: pre radosť :blush:

Pozývam vás do skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:
https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
27. dec 2017
Zažili Vaše detičky vianočné prekvapenie? :gift: Čo im urobilo najväčšiu radosť pod stromčekom? :christmas_tree:
Napíšte, alebo pridajte fotku do komentára pod tento príspevok :arrow_down:️ a vyhrajte skvelý kozmetický balíček výrobkov HiPP.:smiley:

Čas máte do konca decembra. :alarm_clock:
#sutaz #hipp :heart:
Zobraz celú správu
zoizoi
22. dec 2017
Mamičky, máme na Vás dve otázky. :mag: Odpovedzte a vyhrajte kartón pokračovacích mliek HiPP Combiotik! :baby_bottle::baby_bottle::baby_bottle:
Súťažiť môžete tu:
https://babyclub.hipp.sk/pre-brusko-v-pohode?ut...
Veľa štastia :blush::four_leaf_clover: #hipp :heart:#sutaz
Zobraz celú správu
zoizoi
15. máj 2017
Ahojte :blush: Určite už netrpezlivo čakáte na výsledky súťaže #moje_brusko #hipp :pregnant_woman: k dňu matiek. :heart:
Ďakujem všetkým mamičkám za krásne fotky. :camera:
Novinku HiPP telové maslo získavajú tentokrát mamičky, ktoré od vás dostali najviac like :thumbsup: GRATULUJEM :bouquet:
:cherry_blossom: @ivankagemini
:cherry_blossom: @mihat
:cherry_blossom: @lucyy1312

Teším sa na vás pri ďalšej súťaži s HiPP :wink:
Zobraz celú správu
sunrise99
10. máj 2017
Už len 13 dnii :boy: #moje_brusko #sutaz #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
1. máj 2017
HiPP, HiPP, HurÁÁ :tada::confetti_ball::balloon: ďalšia súťaž je tu! :blush: :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:
Pri príležitosti blížiaceho sa dňa matiek :woman: súťažime o 3x novinku HiPP Mamasanft telové maslo, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám pokožky počas tehotenstva. Obsahuje bambucké maslo, ktoré podporuje tvorbu kolagénu v pokožke. :thumbsup::blush:

Podmienky súťaže:
1.) poprosím like :thumbsup: na príspevok, aby ho videlo viac mamičiek
2.) pridať do svojho blogu fotku vášho tehotenského bruška :pregnant_woman: a príspevok označiť #moje_brusko #sutaz #hipp
3.) súťaž trvá od 1.5.2017 do 14.5.2017 12:00h :alarm_clock:
4.) výhru 1x HiPP telové maslo získajú 3 mamičky, ktoré splnia podmienky súťaže :gift:

Teším sa na vaše príspevky a prajem veľa šťastia. :fist::four_leaf_clover::blush:

http://www.hipp.sk/tehotenstvo/produkty/produkt...
Zobraz celú správu
zoizoi
Správa bola zmenená 14. apr 2017
HiPP, HiPP, HurÁÁ :smiley::tada::balloon::gift: je tu jarná súťaž o 3x balíček kozmetiky HiPP, ktorý obsahuje:

:white_check_mark: Detský krém SENSITIVE tvár & telo 100ml ( korytnačka :turtle: )
:white_check_mark: Čistiace vlhčené obrúsky 56ks :thumbsup:
:white_check_mark: Telové maslo 200ml ( pre tehuľky :woman: )

Podmienky súťaže:
1. like na tento príspevok :thumbsup: ( aby sa o súťaži dozvedelo viac mamičiek )
2. Pridať do vášho blogu fotku ľubovoľného výrobku HiPP s jarným, alebo veľkonočným pozadím ( napr. pozadie kvetov, veľkonočnej výzdoby, výrobok so šibačom, v košíku...)
3. označiť správne príspevok #velka_noc_hipp ( aby som ich pri vyhodnotení všetky našla :wink: )
4. súťaž trvá od 14.4. do 24.4.2017
5. prajem veľa šťastia :four_leaf_clover: a teším sa na všetky vaše príspevky :wink:
#hipp #sutaz
Zobraz celú správu
zoizoi
28. mar 2017
V období dojčenia preferujte potraviny bohaté na živiny, ktoré Vám dodajú bielkoviny, dôležité mastné kyseliny, vitamíny a minerálne látky. Jedzte zeleninu, ovocie, celozrnné a mliečne výrobky, chudé mäso a ryby. :fishing_pole_and_fish::poultry_leg::meat_on_bone: :green_apple::banana::pear::eggplant: Pestrý jedálny lístok prináša nielen Vám, ale aj Vášmu dieťaťu veľa kladov: podľa toho, čo jete, chutí Vaše materské mlieko vždy trochu inak. Takto sa dojčené bábätko zoznámi s širokou paletou chutí, čo je ideálna príprava na následné obdobie prikrmovania.

HiPP má v ponuke pre mamičky: Mama BIO Čaj pre dojčiace matky a nápoj v prášku pre dojčiace matky. Viac o týchto výrobkoch sa dozviete tu: :wink: http://www.hipp.sk/tehotenstvo/produkty/produkt...

#hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
27. mar 2017
Krásne ráno :blush: Viete aký výrobok HiPP sa nachádza na obrázku? Je to novinka a obal má tvar zvieratka. :wink::turtle: Pomôcka tu: http://www.hipp.sk/index.php?id=15577
#hipp #srdiecka :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Zobraz celú správu
zoizoi
15. mar 2017
Ahojte :blush: HiPP prináša ďalšiu novinku - Mamasanft Telové maslo, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám pokožky počas tehotenstva. :woman:
Obsahuje bambucké maslo, ktoré podporuje tvorbu kolagénu v pokožke. :raised_hand: Vzácne rastlinné oleje z mandlí a rakytníka dodávajú pokožke vlhkosť a podporujú jej pružnosť tak, aby sa počas tehotenstva mohla napínať bez následkov. :thumbsup:Tiež pomáha predchádzať vzniku strií a po tehotenstve podporuje návrat pružnosti pokožky optimálnym spôsobom. :blush:

:heavy_check_mark:️ Dobre sa vstrebáva
:heavy_check_mark:️ Bez parafínového oleja
:heavy_check_mark:️ Bez parfumov, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu
:heavy_check_mark:️ Bez parabénov
:heavy_check_mark:️ Bez farbív
:heavy_check_mark:️ Bez éterických olejov
:heavy_check_mark:️ Bez silikónov :wink: #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
14. mar 2017
Ahojte :blush: Všimli ste si niekedy túto značku, pri ktorej sa nachádza nejaké číslo? Zvyčajne je to 6 alebo 12, ale niekedy to môže byť aj 30.

Toto maličké číslo v obrázku otvorenej škatuľky informuje o tom, ako dlho môžeme daný výrobok bezpečne používať po tom, čo sme ho prvý raz otvorili. :blush: #hipp :heart:
Zobraz celú správu
zoizoi
13. mar 2017
Krásne ráno :blush: Kozmetika HiPP sa rozrástla o novinku - detský krém SENSITIVE tvár & telo.:clap: S korytnačkou bude každé krémovanie zábava. Krém je vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku detí. Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nelepí. :turtle:
Prázdny obal môžete využiť napríklad na odkladanie pexesa. :wink:
NOVINKU HiPP kúpite v predajniach DM 100ml za 4.49€ Vyskúšate ho tiež? Ako sa vám páči obal? #srdiecka :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

Viac o krémiku v skupine HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:
https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás :wink:
#hipp #novinka
Zobraz celú správu
zoizoi
10. mar 2017
Krásne ráno :blush: Ktorá cestička vedie k chutnej HiPP BIO ovocnej kapsičke jablko-banán-jahoda? :apple::banana::strawberry: A, B, alebo C?
#srdiecka :blue_heart::blue_heart::blue_heart: #hipp

https://www.modrykonik.sk/group/8382/
Zobraz celú správu
zoizoi
9. mar 2017 Čítané 968x

   Ahojte :slight_smile: Rada by som vám predstavila Boženku @ederka1 mamičku štyroch krásnych detí: Sárky, Dávidka, Beátky a Ľuboška. 

   Počas tehotenstva v roku 2011 mamičke vyšli zlé genetické testy. Nasledovalo ďalšie vyšetrenie, ktoré odhalilo chybu 18.chromozómu. Prognóza bola zlá, dieťatko mohlo zomrieť v tele matky, alebo po narodení. Boženka s manželom verili, že sa synček narodí zdraví. Nasledovali najhoršie mesiace tehotenstva, plné obáv, ale zvládla to. V marci 2012 sa narodil Dávidko, ktorému bohužiaľ našli cystu na mozgu. Namiesto radostí ich čakali ďalšie vyšetrenia na neurológii. Cysta sa našťastie začala postupne vstrebávať, keď mal sedem mesiacov. V decembri 2013 mu pri hospitalizácii náhodne zistili zvyšené pečeňové testy. Ďalšie problémy začali v lete 2014, kedy prestaval jesť a nevládal chodiť. Na gastro vyšetrení mu našli zväčšenú pečeň a o mesiac neskôr aj zvýšene svalové enzýmy. Konečná diagnóza znela: SVALOVÁ DYSTROFIA. Genetické testy odhalili, že nosičkou tohto génu je práve Boženka. Najhoršie na tom celom je to, že je to mutacia DMD ktorej priebeh stále nieje známy. Mutáciu ma aj najstarší syn Ľuboš, ktorému sa zdravotné problémy zatiaľ nevyskytli a dúfame, že ani nevyskytnú.

                                                        Dávidko                  

   V januári zistila že čakajú štvrté bábätko a veľmi sa obávala, aby nezdedilo tiež tento gén. Narodilo sa dievčatko Sárka, ktorú od narodenia bolieva bruško. Niekoľkokrát už bola v nemocnici a stále prechádza rôznymi vyšetreniami, aby zistili jej presnú diagnózu. 

                                                                           Sárka

   Počas vianočnej výzvy mi napísala Boženkina kamarátka niečo o ich situácii a zdravotných problémoch s deťmi. Firma HiPP sa rozhodla tejto rodine pomôcť darom v hodnote 400€ vo forme výrobkov podľa vlastného výberu.  

   Pár slov od mamičky: 

,,Neviem slovami vyjadrit tú vdačnost, je to neskutočneeee miléééé... Z výrobkov HiPP  našim chutia najviac asi ovocné štavy, Sárke a Davidkovi príkrmy, ovocné keksíky a ryžové jablkové oblátky.´´

,,Som neskutočne vdačnaaa mamičke-kamarátkeee, ktorá ma navrhla a nič mi neprezradila-bol to pre mna šok, keď som si našla správu od ambasádorky HiPP.

Sme neskutočne vdační, že nás firma HiPP vybrala, doteraz to akosi nechápeme... :slight_smile:´´


                                 Rodinke držíme prsty a prajeme hlavne veľa zdravia.  :slight_smile:

Ďakujeme za pekné fotky, ktoré nám poslala Boženka. 

Vaša ambasádorka HiPP Romana :slight_smile: 

Pozývam vás do skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ ️
https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás :slight_smile:

 #hipp

Čítaj celý článok
zoizoi
9. mar 2017
Krásne ráno :blush: Je tu tradičná hra pre bystré oči. :eyes:
Na hracom poli je 49 obrázkov. Iba jediný z nich nieje vo dvojici. Nájdite ho čo najrýchlejšie a napíšte do komentára! :arrow_down:️ neopisovať :point_up_2::innocent:
Ak určíte obrázok správne, večer vám pošlem 3 :blue_heart::blue_heart::blue_heart:-čka :wink:

Pozývam vás do skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:
https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
1. mar 2017 Čítané 70x

   Ahojte :slight_smile: Pred vianocami som zverejnila výzvu v mojom blogu, kde sa hľadala mamička, ktorej by HiPP pomohol darom vo forme výrobkov HiPP podľa svojho výberu, aby dieťatko dostalo naozaj to, čo potrebuje. Viaceré z vás navrhli jednu mamičku z krízoveho centra Dorka v Košiciach. Nakoniec sme sa rozhodli výrobky HiPP v hodnote viac ako 400€ venovať krízovému centru Dorka v Košiciach, v ktorom žije celá rada mamičiek v núdzi so svojimi deťmi, vrátane tejto mamičky. Pracovníci tohoto centra dobre poznajú príbehy svojich klientiek a ich detí a dokážu pomoc správne smerovať. 8.2.2017 som bola osobne pri odovzdávaní tohto daru. :slight_smile: 

DORKA - centrum pre obnovu rodiny v Košiciach, charakterizuje svojím názvom zariadenie, ktoré pozostáva zo štyroch častí: útulok pre rodiny s deťmi , útulok pre mladých dospelých, krízové stredisko a domov na polceste.

Centrum DORKA je zariadenie, ktoré umožňuje prijať rodinu ako celok, snažia sa v ňom vytvoriť vhodné prostredie pre rozvoj detí a pomáha riešiť komplexne sociálnu situáciu. Zariadenie poskytuje pomoc a strechu nad hlavou pre rodiny a osamelé matky s deťmi.

V súčasnosti poskytujú pomoc  3 úplným rodinám  a 19 osamelým matkám s deťmi. Rodiny nie len sprevádzajú v sociálnej, psychologickej a právnej oblasti, ale pripravujú pre nich  rôzne vzdelávacie aktivity zamerané na rozvoj osobnosti rodiča, dieťaťa i rodiny ako celku.

V zariadení vykonávajú podporné aktivity: 

Ostrov rodiny – je to skupina zameraná na rozvoj rodičovských zručností.

Kurz Napredovania -  táto aktivita má dopomôcť k tomu, aby prevzali zodpovednosť za vlastné životy  a uskutočňovali kroky, ktoré vedú k zlepšeniu ich situácie.

Klub detí - cieľom tohto projektu je viesť  deti k základnými hodnotám a spoločenským zručnostiam.

Tvorivé dielne – rozvíjajú kreativitu a manuálnu zručnosť detí.

Klub dobrovoľníkov – spolupracujú s dobrovoľníkmi, ktorí pomáhajú s doučovaním detí a pri ďalších aktivitách.

     Potravinová pomoc a kozmetické výrobky pre deti od firmy Hipp prispeli k tomu, že sa naše deti a ich mamičky usmievali :slight_smile:

                                                                                                                      Ďakujeme.

S pozdravom Mgr. Miroslava Murcková
( sociálny pracovník Dorka n.o. )

Za fotky detí s výrobkami HiPP a informácie o centre Dorka ďakujem pani Mgr. M. Murckovej. 

#hipp

Čítaj celý článok
zoizoi
23. dec 2016
Milujem balenie darčekov.:heart: Ďalšia várka ma čaká večer, keď malá zaspí. Nechce sa mi veriť, že už zajtra sú VIANOCE :slight_smile: Máte už všetko pripravené? #srdiecko #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
23. dec 2016
Krásne ráno :blush: Je tu hra pre bystré oči :eyes:
Na hracom poli je 49 obrázkov. Iba jediný z nich nieje vo dvojici. Nájdite ho čo najrýchlejšie a napíšte do komentára. :wink: neopisovať :point_up_2:
Ak určíte obrázok správne, večer vám pošlem 2:blue_heart::blue_heart: :wink:
Pozývam vás do skupiny HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:️ kde prebieha malá súťaž :slight_smile:
https://www.modrykonik.sk/group/8382/ teším sa na vás :slight_smile: #hipp
Zobraz celú správu
zoizoi
22. dec 2016
Ahojte :slight_smile: o chvíľu tu už máme VIANOCE a preto mám pre vás ešte jednu malú súťaž v našej skupine HiPP, HiPP, HurÁÁ :heart:https://www.modrykonik.sk/group/8382/ o HiPP BIO ovocný čaj. Veľa šťastia :slight_smile: #hipp
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia