#lidl

etak
4. feb 2020
#alex
#riško
#lidl
#zihadielko

Neviem baby ako vo vašich mestách, ale u nás v Košiciach to celkom žije motiváciou v hlasovaní o žihadielka od Lidlu. Heslá a gestá ako mamičky spojme sa pre naše deti, aby sa mali kde hrať a podobne. A úplne v inom , pre mňa až scifi svete musia žiť a prosiť o život svojích detí dve mamičky ktoré keby mohli by pre svoje deti bublinkovali snáď do konca života.

A tak ma napadlo čo keby sme sa mamičky spojili pre tieto dve konkrétne deti Alexa a Riška, ktorým tiež tikajú hodiny ich "hry o život". Ja neviem možno som naivná ale čo ak by sme hromadne požiadali o zmenu štatútu hry, aby sa tie peniaze ktoré by Lidl dal na ihriská dali týmto chlapcom. Sledujem ich oboch. Ich príbehy a aj sumy ktoré majú (a vzhľadom na čas im to tam pribúda sakramentsky pomaly) . A možno keby jeden gigant rozdelil 870 000€ , dal každej rodine polovicu možno by to pohlo ľady.

Tie ženy, mamičky musia byť zúfalé. Liek existuje ale je tak vzdialený. Si myslím že tie naše zdravé detičky sa pohrajú na aj starších ihriskách.

Baby skúste mi možno niektorá pomôcť kde začať.....tak veľmi by som tým detičkám chcela pomôcť.....
Zobraz celú správu
luana241
29. nov 2019
#lidl je tu nejaká mamička co robí v Tvrdošíne, Dolný, Námestovo. Chcem sa niečo opýtať ohľadom tovaru napíšte mi správu. Ďakujem :heart:
Zobraz celú správu
domichrumi AMBASÁDORKA
19. sep 2019
Teraz v Lidl nájdete aj tieto bezva Nočníky :blush::thumbsup_tone2:

#fisherprice #lidl
Zobraz celú správu
majcaalexko
16. júl 2019
#lidl darček od zamestnávateľa :heart:
Zobraz celú správu
jennyska
8. mar 2019
Taky jste dnes byly v Lidlu obdarovány jednou minirůžičkou? Milé :slight_smile:

#mdz #lidl #mile
Zobraz celú správu
moderna_mamina
Správa bola zmenená 11. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
Tento krém na zapareniny v oblasti plienok som našla úplne náhodou pred pár mesiacmi. V lidl som našla detskú kozmetiku. Bol tam olejček,pena do kúpeľa, paličky do uši a tento krém. Všetko bolo v rovnakom balení. Ja som závisláčka na pekne obaly a na sady. Našla som to, všetko som to kúpila. Budem hovoriť len o tomto kréme. Poviem pravdu myslela som si, že to je krém na tvar. Nečitala som to, vzala som to všetko a šla preč :grinning: doma som zistila, že to je na ritku, tak som sa rozhodla to použiť. Keď sa mi narodil prvy syn automaticky som si kúpila sudocream,lebo to bola taká samozrejmá vec :grinning: vždy sa to kupovalo. Našťastie moje deti vôbec nemajú problém so zapareninami. Paťkovi som natrela ritku možno 10krát za celý život a Milankovi asi 2 krát. Takže vôbec tieto krémy často nevyužívam, no nedávno sme boli dlhšie na cestách a Milanko mal červenú ritku. Použila som tento krém a môžem povedať, že som bola maximálne prekvapená :slight_smile: už ráno mal ritku úplne krásnu. Tento krém sa sudokremu maximálne vyrovnal. Konzistenciou je hustý,dlhšie vydrží a stojí len 2,50€ :slight_smile: Takže ak niektoré Maminy, často používate tieto krémy na zapareniny, skúste určite krém z lidl. Každé dieťa je samozrejme iné ale za vyskúšanie nič nedáte :slight_smile::slight_smile:
#lidl
Zobraz celú správu
niniki
10. dec 2018
#lidl ahojte maminky uz ste skusali robit tie medvedie labky? Cele sa mi to rozpadava a nejde to von z formiciek, viete poradit kde je chyba?
Zobraz celú správu
atka01
15. nov 2018
#lidl maniacky :grinning: prosím vás mate niektorá tu hru na baterky pre deti za 19.90 co je teraz v letáku?! Má tam byť 150 hier ci neviete poradiť či to deti baví a aké hry sú tam... :hugging: Dakujem
Zobraz celú správu
wayfarer
30. mar 2017
Jakub :heart: 88 fotiek
celinka111
11. apr 2018
Dobrú chuť k obedu, dámy :kissing_heart:
Zobraz celú správu
whitebubble
16. feb 2018
Male potesenie #lidl
Zobraz celú správu
patimirqa777
10. okt 2017
#lidl Ahojte kupila som omylom iny odstranovac skvrn ako pouzivame, nemate skusenost aky je medzi nimi rozdiel? Resp ktory je lepsi, a s ktorym ste viac spokojne vy:D dakujem za rady
Zobraz celú správu
ellkox
23. feb 2016
Som maniak na drevene hracky. V #lidl vzdy dobre zozeniem, ak teda stihnem :see_no_evil:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia