Novinky

#love

martinkabe
20. máj 2018
Čítala som, že sa vraj necíti šťastná v manželstve.. A vraj sa nám snažia nahovoriť, že do manželstva ideme kvôli šťastiu. Je to však lož. Ak budeme takto nastavení, môže sa stať, že naše očakávania skončia nenaplnené a my šťastní nebudeme. Ako to má teda byť? Takto:
Do manželstva ideme pretože, chceme urobiť toho druhého šťastným. Chceme jeho dni napĺňať láskou, radosťou, porozumením. Nie ja chcem byť šťastná, ale chcem, aby šťastie pociťoval ten druhý... a potom, bez toho, aby som šťastie očakával, tak ho nájdem..
#love #ispure
Zobraz celú správu
nikolett_xx
Správa bola zmenená 12. apr 2018
Ako ste dnešok trávili vy? Ja som dneska kočíkovala svoju neter :slight_smile: musím povedať že počasie bolo naozaj krásne a už sa nám pomaly ale isto blíži letoooooo :sunny::sunny::sunny::heart:
Kupujete aj vy svojim deťom od malička značkové tenisky na bežné nosenie alebo iba tak výnimočne? :sunny::sunny::sunny::sunny:
#converse #spring #children #love #laska
Zobraz celú správu
(1 fotka)
ikina177
28. jan 2018
#love 🤩:heart_eyes::heart::pray_tone2::blush:
Zobraz celú správu
(1 fotka)
lelec
3. jan 2018
Zobraz celú správu
(1 fotka)
ingba
16. dec 2017
Zobraz celú správu
(1 fotka)
simonelka
10. dec 2017
Moje VŠETKO :purple_heart: #tiffany #christmas #love
Zobraz celú správu
(2 fotky)
ikina177
15. nov 2017
..bez tohto to proste nejde :heart::ok_hand_tone2:
#love
#wellasp
#chloe
Zobraz celú správu
(1 fotka)
svetlusb
27. jún 2017
:balloon::tada:už je to presne rok čo sa mi narodil tento malý pagáčik a mám pocit ako by to bolo včera keď som ho prvý krát uvidela:confetti_ball:...happy B-Day mravček môj nech máš tých B-dayov ešte aspoň 100:blue_heart::point_up_tone3:milujem #love #happybday #myson #firstyear #firstbirthday #boy #babyboy #proudmom
Zobraz celú správu
(1 fotka)
amorleo
18. mar 2016
Radi sa paradime:slight_smile: 3+ 353 fotiek
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia