Novinky

#navrh

danielka2011
Správa bola zmenená Včera o 11:57
:joy::joy::joy:Mám u našich nového nápadníka . 62 ročného.:pray: Snažím sa mu vyhýbať, ale keďže to je sused, nie vždy sa mi to padarí. Moja 7 ročná bola svedkom ako mi lichotí. Počúva, počúva a hovorí :,, Mami on je do teba? Taký starý cap? "
Zobraz celú správu
lenadka
Včera o 08:44
Nedeľa ráno, malý sedí na šerblíku a pozerá TV. Jahôdka a jej kamarátky. Jahoda zaklope kamoške na dvere, otvoria sa, Jahôdka si chytí nos "to čo je za zápach?". A malý na to: "to ja kakám" :joy::grin::joy::poop:
Zobraz celú správu
mataprisazna
7. jún 2019
Kúpacia sezóna zahájená :joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
herbsharmony
7. jún 2019
Och ženy, ROZMARÍN ktorý som pri varení dávala všade k mäsu, pod mäso, s mäsom, bez mäsa mi včera Hugo (6r.)povedal že je LEVANDULA a ta koťuha mala pravdu :joy: asi potrebujem ísť na dovolenku alebo víno a to mám maturitu zo zahrádnictva
Aj my to bolo čudne ked to teraz začalo kvitnut ze ake kvety ma ten rozmarin ale nedostatok spanku a vykojeny mozog spravia svoje
Zobraz celú správu
mimi1988
1. jún 2019
Mama poď sa pozrieť: SVÄTÁ OMŠA:innocent::pray:
Zobraz celú správu
kater_by
30. máj 2019
:rofl::rofl::rofl::see_no_evil::joy:
Zobraz celú správu
dzjanetta
27. jan 2018
Len tak...:two_women_holding_hands::thumbsup:spomienky:hugging: 348 fotiek
mamicka17
28. máj 2019
V noci mi naozaj nečakane odtiekla plodová voda. Pri prvom pôrode sa tak nestalo, takže som zostala naozaj v šoku. S miernou panikou v hlase kričím na manžela: „Láska vstávaj asi mi odteká voda.“ On spokojnučký, obracajúc sa na druhý bok hovorí: „No tak ju vypni!“
Zobraz celú správu
nesvadbovo
27. máj 2019
Náš dnešný ranný "rozhovor":
Ja: M., dáš si na raňajky jogurt alebo rožtek?
M: Nie!

Je to len obdobie, však áno? :sweat_smile:
Zobraz celú správu
monda17
18. jan 2013 vybrali sme
Zúfalá kuchárka 368 fotiek
kvetinkamilka
24. máj 2019
Dnes sme boli nakúpiť ráno s dcérkou a ako vždy býva vo zvyku,tak buď si vypýta džús alebo nejaký koláč,pokiaľ nakupujem .. tak už prídeme k pokladni .. vykladalm tovar na pás,a Viki drží v ruke džús.. ja jej v rýchlosti vravím: “podaj to zlatko tete nech to zaplatí” :joy: ona tak na mňa pozrela .. potom som si uvedomila neskôr že čo som jej povedala vlastne :person_facepalming_tone2::female_sign:️ Myslela som tým že nech to podá tete aby to nablokovala :rofl:
#materska_demencia
#zazitok
Zobraz celú správu
nesvadbovo
21. máj 2019
To ráno, keď si kávu už druhýkrát prihrievam v mikrovlnke a potom zistím, že tá bábovka, čo som si ju k nej chcela dať, splesnivela :fearful: A to je ešte len deväť :sweat_smile:

Btw., nový level v materskom hlúpnutí, musela som si vygoogliť, či sa deväť skutočne píše s "ä", nejako sa mi to nezdalo :sweat_smile:
Zobraz celú správu
lucciia
19. máj 2019
Včera nádherný veľký mesiac..:full_moon:..vysvetľujem deťom že je veľmi ďaleko, že tam nikto nebýva.. a Sofia, maminka ale tam niekto je lebo sa na ňom svieti...:grinning::joy::rofl:🥰:thinking:
Zobraz celú správu
datanka
16. máj 2019
Moja prvacka skolkarka-mami,martinko ma celkom pekne hovienka,take stocene.ma zavolal pozriet,ked sa vykakal!:joy::joy::joy::person_facepalming::female_sign:️mna vystre!
Zobraz celú správu
mataprisazna
16. máj 2019
Boli sme s Peťkom odovzdať prihlášku do škôlky a učiteľka mu vraví: No Peťko už z teba bude škôlkar.. a on tak sebavedomo: Nie, ja budem smetiarom :joy:
Zobraz celú správu
zuzi0911
12. máj 2019
Môj najdokonalejši darček a vôbec ten najkrajší co môžem dostať :heartbeat::revolving_hearts:
Zobraz celú správu
1mirka1
21. apr 2013 vybrali sme
Pre moje lásky z lásky 1:slight_smile: 725 fotiek
jenkka
4. máj 2019
Neznášam,keď sa môj chlap strihá doma,lebo vždy viem ako to dopadne a my sa pohadame. Ako aj teraz a po xty krát mi sľúbil, že dnes už nie :grin: s nevôľou som.isla ho strihať,hneď pri zapnutí strojčeka som si vypočula ako to zle držím,ako zle pritlačam,ako idem rýchlo, potom.zas pomalý a keď už sa mi ževraj triasla ruka, radšej ma poslal preč aby sme sa nepohadali :rolling_eyes::joy: a ja urazená že znova mi nedovolil prejaviť svoj talent som išla preč :unamused:o 15 min vyšiel z kúpeľne celý natešený, že tento.krat sa mu podarilo sa ostrihať aj dopostupna a s pripomienkou, ze mňa nepotrebuje som zhliadla jeho dielo...keďže som sa tvárila urazene , nemohla som prejaviť emócie :blush::grin::joy: a odišiel celý natešený ku svokre...keď sa vrátil , už je urazený on. :rofl: Len na WhatsApp som si našla od svokry správu, že ho tak nemám púšťať na verejnost :rofl::rofl::rofl::rofl: prikladám foto
Zobraz celú správu
marcelatje
3. máj 2019
Nick Jr., rozprávka konci, ide reklama... Na čipky proti vaginálnej suchosti :rolling_eyes:

Michal zbystri pozornost: vagína???
Ja: to je iný nazov pre susku....
Emka: mama, ty máš vagínu :grin::grin::grin:
Ja: aj ty :slight_smile:
Emka: ale ty máš vacsiu.....
:flushed::flushed::flushed:
:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
Zobraz celú správu
aliusska
3. máj 2019
Ráno som šla s drobcom do obchodu a pri dverách sme sa motali s dáždnikmi.Prisiel otecko so školopovinnou dcérkou a pýta sa jej: Čo ti kúpim? Alko? Nealko? :joy:Potom sa opravil... Minerálku? Džús?
Zobraz celú správu
marcelatje
1. máj 2019
Hiiiiiiiii, to KTO popísal parkety?!?!??????
Michal pohotovo s úmyslom zachrániť si holu kozu: ja nie, ja píšem len na obrus.....
Zobraz celú správu
terqa
17. apr 2019
Prišiel ku nám agent s teplou vodou... Otvoril mu Tobiáš, za ním sa zjavila Barborka, kým ma zavolal zjavil sa tam Janko... So mnou v tesnom závese prišla Terezka... Začal mi vysvetľovať čo chce, do toho prišiel Rafael a chudák ako zbadal Aničku, tak stratil reč, že sa zmohol akurát na konštatovanie: Každých päť sekúnd sa tu vynorí nové dieťa... Tak sa vyplašený pobral kade ľahšie, vraj sa zastaví, keď bude doma majiteľ... :joy::joy::joy: Akoby som ja nebola... :rofl: Ešte som mu zadrela, že pokiaľ ich vidí len šesť, tak je to v pohode, ak viac, tak má problém...:joy::rofl::joy:celkom ma pobavil... Ešte stále sa na ňom kosím...
Zobraz celú správu
jameena
12. apr 2019
"Telefonovanie za volantom":grinning:
Zobraz celú správu
nesvadbovo
12. apr 2019
Dnes sa M. zrazu chytila za rifle a zacala skakať a potom kopkat najskor jednou nohou, potom druhou.
Kukam na nu, reku, co to stvaras, dieta moje?
A potom mi to doslo, rano videla, ako sa snazim do rifli nasukat ja :see_no_evil:
Ako to spievala ta Ewa Farna? Mam boky jako skrin, ci? :sweat_smile:
Zobraz celú správu
evita138
12. apr 2019
Takto milo ma prekvapila moja predškoláčka svojim prvým odkazom. Má tam drobné chybičky, ale je to odkaz z lásky... :heart:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia