Novinky

#recenzia

emmasarah13
Dnes o 12:17 Čítané 9x

    Vo väčšine sa do takých akcií nestihnem zapojiť. Ako sa hovorí, všetko je raz prvý krát, tak aj mne sa podarilo zapojiť, a dostať sa medzi žienky "testovateľky". Yves Rochcer poznám, ale používam skôr telovú kozmetiku, pleťovú som doposiaľ neskúsila. Vyhľadávala som iné značky a preto som bola zvedavá, články a popis sľuboval sviežu a hydratovanú pleť :slight_smile: 

    Patrím k tej skupinke žien, ktoré majú suchú pleť a teda hydratovanie je pre mňa veľmi dôležité. Používam krémy na suchú pleť, rôzne masky a návštevy kozmetičiek. Sem tam k jari, k letu zariskujem aj s krémom na pleť normálnu. Tak všetko hrá v správnom čase. 

    Balíček dorazil a okrem sľubovaneho krému a séra obsahoval aj darčeky a knižku k 60.temu výročiu.

 • Hydratačné sérum Hydra végétal
 • Hydratačný pleťový krém na zmiešanú pleť
 • Darček v podobe krému na ruky s arnikou, nevädzový expres očný odličovača a krém na tvár a telo s kamilkou

Hlavné testovanie patrilo k výrobkom Hydra végétal krém a sérum.

  Hydratačný krém na deň a noc:

    Hydratácia, ktorá vydrží až 48 hodín. Pleť je okamžite zavodnená, vyzerá zdravo a sviežo a okamžite plež zjemní. Dlhodobú hydratáciu zaisťuje bunková voda z kosmatcovníka, ktorá pomáha vodu ukladať do všetkých vrstiev pleti a napomáha ju tam udržať čo najdlhšie. Krém naozaj nádherne vonia, hydratuje, vyživuje a rozžiari- asi tak by som zhrnula môj názor , pocit po nanášaní plní to čo sľubuje opis, veľmi rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty na pleti. Preto je vhodný pod make-up. Dokonca aj teda už vyššie spomína suchšia pleť sa s touto textúro veľmi dobre vysporiadava a nieje potreba tuhšej konzistencie. A naviac obsahuje SPF20 , čo napríklad mne stači, keďže používam aj make-up, otestované aj pri Atlantiku  :slight_smile:

Sérum

Sérum je aj svojou konzistenciu skoro ako voda, človek má dojem,že sa tvár rovno kúpe  a má veľmi príjemnú vôňu, ako celá táto rada. Vďaka vodnatej konzistencii sa sérum po aplikácii  vstrebáva do pokožky, kedy môžte rovno naniesť krém. Sérum nieje lepkavé. 

    Myslím, že toto sérum je vhodné pre všetky typy pleti. Spolu s krémom tvoria neodeliteľné kombo pre ženy, ktoré potrebujú hydratovať svoju pleť.

No a na záver :slight_smile: 

    Testujem ďalej aj bez písania recenzií, lebo Yves Rocher a rada Hydra végétal mojej pleti prospieva, je jemnejšia , žiarivejšia a o to nám všetkým ženám predsa ide. Vyzerať a cítiť sa dobre :slight_smile: 

    Maj krásny deň a neváhaj túto prírodnú a naviac dostupnú kozmetiku vyskúšať sama na sebe :*

Monika 

#test_yvesrocher6 #recenzia

Čítaj celý článok
dartemis
Dnes o 09:24
Pozor! Testovačka alert!
Ale ešte mi dajte minútu, kým ma zablokujete a poraďte :grin:
Včera dorazil balík s voňavým obsahom. Všetko vyzerá sympaticky, som zvedavá na prvé pranie. Keďže to 6-dňové klbko na mojich rukách nakladá do látkových plienok, bude to čoskoro :grin:
Do tejto testovačky som sa zapojila preto, lebo som eko maniak a snažím sa čo najmenej ničiť životné prostredie. Jedna vec ma trochu sklamala, a síce že mi tento eko-friendly balíček prišiel v obrovskej škatuli plnej tých krpatých, zelených polystyrénov!!! Pre mňa je eko pravidlo číslo jeden: vyrábať čo najmenej odpadu, hlavne plastového. Takže balenie je celkom fail :disappointed:
Rada by som ten odpad spracovala, keď už ho tu mám. Nenapadá vám niečo? Nejaké tvorenie s deťmi, praktické využitie v domácnosti? Bagristi ho už rozsypali po celej obývačke a nabagrovali naspäť do krabice :blush:
Vďaka za inšpiráciu :blush:
#test_feeleco
#recenzia
Zobraz celú správu
nikuskad
Dnes o 00:00 Čítané 30x

Keď som zbadala príspevok o tom, že sa bude testovať hydratačná starostlivosť Hydra Végétal od Yves rocher, len som si povzdychla, že to by mi momentálne bodlo. Skúsila som šťastie a zapojila som sa. Aká veľká radosť to bola, keď som si po pár dňoch našla správu s informáciou, že som jedna z desiatich šťastných. 

Po niekoľkých dňoch mi zazvonil pri dverách kuriér a ja som mohla začať moje testovanie. Veľmi som sa tešila na túto hydratačnú radu kozmetiky Yves rocher.

Nakoľko mám zmiešanú pleť, nikdy nebola úplne bezchybná a porcelánová pleť bez rozšírených pórov bola len mojim snom. Preto potrebuje zvýšenú starostlivosť, aby som aj v dospelosti nechodila s puberťáckou tvárou :grin: Každodenné čistenie pleti, 2 - 3 krát do týždňa hĺbková exofilácia, čistiaca maska dávajú mojej pleti zabrať a v poslednej dobe po hydratácii už doslova volala... 

V balíčku na testovanie sa ukrývalo:

 • Hydratačné sérum Hydra végétal
 • Hydratačný pleťový krém na zmiešanú pleť
 • Darček v podobe krému na ruky s arnikou, nevädzového expres očného odličovača a krému na tvár a telo s kamilkou

Testovať som začala okamžite. Sérum sa aplikuje pumpičkou, čo mi vyhovuje, nakoľko doposiaľ som zatiaľ používala také, ktoré sa aplikovali pipetou a tie som naozaj rýchlo minula. Toto sérum používam takmer 3 týždne pravidelne každý deň ráno aj večer a mám ešte polovicu, čo je pri mojej spotrebe naozaj veľké plus :blush: sérum má krásnu sviežu vôňu, je trošičku mazľavé, no veľmi rýchlo sa vstrebáva. Pleť je po ňom krásne vypnutá a póry stiahnuté. 

Hydratačný krém ma najskôr trochu zmiatol, kedže je mastnejší a ja mám zmiešanú pleť. Stačí ho fakt málinko. Prvotné pochybnosti sa ale rýchlo vytratili, pretože krémik sa naozaj rýchlo vstrebal a ostala po ňom len jemná a vyhladená pleť. Má jemnú príjemnú vôňu. Navyše má ochranný faktor 20, čo s nadšením vítam, keďže mám pleť veľmi náchylnú na slniečko. Na jarné lúče OK, ale pri silnejšom slnku potrebujem silnejšiu ochranu. 

V konečnom dôsledku musím priznať, že hydratačná starostlivosť Hydra végétal u mňa dopadla na 1*. Po takmer troch týždňoch používania je moja pleť jemnučká na dotyk, póry sú stiahnuté, pleť je viditelnejšie vypnutá a ja som šťastná prešťastná, lebo som našla čo moja pleť dlho potrebovala - jemnú starostlivosť, rozmaznávanie a nehu vďaka Hydra Végétal.

P. S. síce darčekové balenie (odličovač, krém na ruky a krém na tvár a telo) nebol predmetom testovania, no bol by hriech nespomenúť úžasný nevädzový expres odličovač na očný make up. Tak rýchlo a najmä šetrne ešte žiaden odličovač moje oči ešte neodlíčil. Krém na ruky ma božskú vôňu a stal sa mojim celodenným kamošom do kabelky. Krém na telo a tvár som používala len na telo a krásne mi ho prevoňal. Takže musím len potvrdiť vyššie uvedené - testovanie na 1* :wink:

#test_yvesrocher6

#recenzia

Čítaj celý článok
matulya
Včera o 22:55 Čítané 16x

    Na testovanie som sa prihlásila s cieľom skúsiť niečo nové. S kozmetikou YVES ROCHER som zatiaľ mala len minimálne skúsenosti,kedže najbližšia predajňa je niekoľko desiatok km a najradšej mám, keď vidím čo kupujem a ovoniam  a obkukám.

Práve preto som sa veľmi potešila, keď mi @konik_testuje poslal správu so super správou, že som bola vybratá na testovanie.

    STAROSTLIVOSŤ O MOJU TVÁRIČKU

    Tak trochu lepšie som sa o ňu začala starať približne pred rokom. Začalo to čítaním, čítala som strašne veľa blogov, článkov, odporúčaní, čo a ako je najlepšie, čo kedy zaradiť do starostlivosti. No poviem Vám na rovinu, maturita bola nič oproti tomu.

    Každý večer si poctivo odlíčim pleť. Po odlíčení si na pleť nastriekam Ružovú vodu, ktorú nechám vstrebať. Po nej sa snažím dodať mojej pleti všetky vitamíny , kyseliny, peptidy, oleje a latky, ktoré moja pokožka nevie vyprodukovať sama a potrebuje ich.

Niesom v tom profík, no snažím sa, veľa čítam, sledujem svoju pleť a snažím sa všímať si, ktoré produkty je vyhovuje a ktoré naopak nie.

    TESTOVANIE PRODUKTOV YVES ROCHER

Niečo málo o tejto značke:

    VITAJTE VO SVETE RASTLINNEJ KOZMETIKY

Rastlinný svet bol vždy v centre našej pozornosti. Preto bolo hneď od počiatku cieľom značky Yves Rocher konať v súlade s prírodou, tak ako je to prirodzené pre rastliny a stromy. Táto vízia, ktorá sa zrodila v malej bretónskej dedinke La Gacilly vo Francúzsku, je poctou ženskej kráse a je obsahom Rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

    UMENIE RASTLINNÉHO SVETA

Rastliny sú výnimočné. Každá rastlina má iné vlastnosti, schopnosti a účinky. V tom spočíva ich jedinečnosť.

Odolávať, prežiť, žiť. tajomstvo rastlín spočíva v ich schopnosti prispôsobiť sa. Vedci Výskumu Rastlinnej kozmetiky práve z tohto dôvodu skúmajú každú rastlinu zvlášť, aby odhalili jej skryté vlastnosti a dosiahli tak maximálneho súznenia rastlín s pleťou.

Objavte aj vy príbeh Rastlinnej kozmetiky, kľúč života a krásy.

    SÚZNENIE RASTLÍN S PLEŤOU

Schopnosť prispôsobiť sa je jedna vlastností kože, ktorá umožňuje vstrebávanie aktívnych látok a maximálne využitie ich blahodarných účinkov.

Koža je živý orgán, ktorý dokáže rozpoznať rastlinné aktívne látky.

Pleť rozpozná rastlinu.

Rastliny majú výnimočné vlastnosti. Aktívne rastlinné látky majú za úlohu umožniť pleťovej bunke, aby maximálne využila ich účinky: musia jej odovzdať všetku svoju silu, vydať zo seba to najlepšie. Iba tak z nich bude mať naša pleť prospech. Jedine v tomto prípade môžeme povedať, že došlo k vzájomnému súzneniu.

Súznenie rastlín s pleťou patrí k nášmu know-how, a práve toto umenie nájdete v našej Rastlinnej kozmetike.

    AKÉ VYROBKY SOM DOSTALA NA TESTOVANIE:

    Expresný odličovač s nevädzou na oči: 

Zloženie

- voda z ekologicky pestovanej nevädze s upokojujúcim účinkom

- výťažok z ručne zbieraných čučoriedok

    Testovanie som začala týmto odličovačom. Musím povedať, že mi odlíči super makeup, oči no má trochu problém s dlhotvajucimi rúžmi.. čo je u mňa dosť podstatné, keďže ich používam skoro denno denne. 

Velké plus je, že mi nedráždi oči , ani ma neštípe, oči neslzia. Po odlíčení zostáva na pleti mastný, povlak a pleť ešte dočistím pleťovou vodou. 

    Odličovač si perfektne poradil aj s vodeodolnou špirálou takže som s nim spokojná a určite by som vám ho odporučila.


    Hydratačný krém na ruky s arnikou:

    Vďaka jedinečným účinkom arniky zanecháva ruky hydratované, jemné a dlhodobo krásne na pohľad a dotyk. Navyše chráni pokožku rúk a účinne bojuje prodti agresívnym vonkajším vplyvom, ktorými sú naše ruky každý deň vystavené.

    Začalo to krásnou kvetinovou vôňou a skončilo to jemným hydratovanými rukami. Krém má 30ml čiže je to ideálne kabelkové balenie. Krém je bielej farby, jemný a po roztretí sa veľmi rýchlo vstrebe do pokožky, čo mi vyhovuje, pretože nemám ruky mastné alebo lepkavé. Ruky hydratuje a mám ich dlho jemné. Vôňa krému je veľmi príjemná, povedala by som, že také prírodná, cítim tam kvetinky a bylinky.

    Krém by som vám isto odporučila, za tú krátku dobu som som si ho oblúbila.

    Jemný hydratačný krém na pleť a telo s bio harmančekom:

    Jemný hydratačný krém na tvár a telo Pure Calmille je obohatený o výťažky z bio harmančeka a kvetinovú vodu z harmančeka rímskeho, vďaka ktorým:

- hydratuje pokožku, zjemňuje ju a poskytuje jej pohodlie,
- chráni pokožku

Zloženie

HARMANČEK

Harmanček je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Je pestovaný v La Gacilly podľa zásad ekologického poľnohospodárstva, vďaka čomu pomáhame chrániť nie len vašu pleť, ale i životné prostredie.

 Neobsahuje farbivá, parabény, minerálne oleje a silikóny. Obsahuje viac než 93% zložiek prírodného pôvodu.

    Pre niekoho bude veľké plus hlavne to, že je to krém 2v1, takže ho môžete používať na tvár aj telo. Myslím, že super vychytávka na cestovanie s dovolenky.

Konečné hodnotenie, rýchle vstrebávanie ale vôňa jena moj vkus dosť výrazná.

    Hydratačný krém na deň a noc:

    Hydratácia, ktorá vydrží až 48 hodín. Pleť je okamžite zavodnená, žiari zdravím a jej štruktúra je jemná na dotyk. Pleť vyzerá zdravo a sviežo. Dlhodobú hydratáciu zaisťuje bunková voda z kosmatcovníka, ktorá pomáha vodu ukladať do všetkých vrstiev pleti a napomáha ju tam udržať čo najdlhšie. Fluidná textúra je vhodná aj ako podklad pod make-up.

    Krémik HYDRA VEGETAL má veľmi jemnú konzistenciu a príjemnú vôňu. Krém sa rýchlo vstrebáva a nenecháva lepkavú vrstvu. Pleť mám hydratovanú, nemám pocit pnutia a nedráždi moju pokožku, takže som si ním veľmi spokojná a môžem povedať že vyhovuje mojej pleti. Po vstrebaní mam pleť jemnú, pružnú a hydratovanú.

Používam ho ako posledný krok vrstvenej rutiny a je skvelý aj ako podklad pod make-up.

    Hydratačné sérum:

    Pridaním prírodnej bunkovej vody do ultra-hydratačného séra. Bol vytvorený prípravok na starostlivosť s dlhotrvajúcim hydratačným účinkom.

    Sérum má vodnatú konzistenciu  a veľmi príjemnú vôňu, ako keby jemné aloe, citrusy a uhorky. Vďaka ľahkej, vodnatej konzistencii sa sérum okamžite po aplikácii vstrebáva do pokožky, pokožka je jemne lepkavá až kým sa úplne nevstrebe. Týmto spôsobom môže sérum rýchlo pracovať a preniknúť do všetkých vrstiev kože. Stačí niekoľko minút a tvár je hydratovaná, svieža a vyživená.

    Myslím, že toto sérum je vhodné pre všetky typy pleti a odporúčam ho všetkým žienkam, ktoré potreujú hydratovať pokožku tváre. Sérum má 30 ml a za 2 týždne testovania som minula cca polovicu. Sérum som používala ráno aj večer.

    NA ZÁVER

    Vďaka brožúre, ktprá bola súčasťou testovacieho balíka som sa o tejto kozmetike dozvedela niečo viac a chcela by som Vám povedať čo ma najviac zaujalo:

 • Prírodné zloženie produktov
 • Stop utrpeniu zvierat
 • Ekokoncepcia všetkých obalov, recyklovať donekonečna
 • Chrániť a podporovať biodiverzitu
 • Rozmaznávať včely
 • Hovoríme áno zelenej ekológii
 • 1 výrobok = 1 vysadený strom
 • Podporiť, ženy, ktoré menia svet k lepšiemu

    Toto je len pár zo 60 záväzkov, ktoré riadia každodenné konanie spoločnosti YVES ROCHER.

Na koniec mojej recenzie by som sa chcela poďakovať @konik_testuje za možnosť testovať tieto produkty. 

ĎAKUJEM.

S pozdravom

Martina

#recenzia #test_yvesrocher6

Čítaj celý článok
lucia_lucia
Včera o 18:52 Čítané 23x

Ahojte dievčatá, musím sa priznať, že už 100 rokov som nepísala s diakritikou a kvôli tomu som zapla počítač a chviľu mi trvalo, pokiaľ som sa na stránke zorientovala.

Dnes je posledný deň na celkovú recenziu na krém Yves Rocher, ktorý som mala možnosť testovať. Nebudem klamať, bola som fakt lenivá, ale dnes už mi horí za zadkom, tak som si k tomu konečne sadla a napísala článok.

Začnem tým, čo som si zamilovala  a úprimne si to kúpim, keď miniem toto balenie a potom všetky hydratačné séra, ktoré mam nakúpené. Sérum liquide ultra-hydratant. Toto sérum mi padlo ako riť na šerbel. Vďaka korejskej kozmetike som objavila čaro hydratácie a patlať si na tvár samé lakocinky, ktoré pleť hýčkajú. Toto sérum sa im naozaj vyrovná.

Sérum som používala na navlhčenú tvár ružovou vodou, keď chcete pleť naozaj hydratovať, mali by ste ho dávať na vlhkú tvár. Pleť bola po použití rýchlosťou blesku hydratovaná a taká pekná. Podľa fotky je naozaj vidno, že som ho používala intenzívne a už mam polku preč. Tento výrobok naozaj odporúčam všetkými prstami na rukách aj nohách :slight_smile:

Ak ste čítali moje priebežné recenzie na výrobky, tak ste si prečítali, že sa so mnou  kuriér hral na skovku, kedže už mi písali z koníka, či žijem a či som dala správne číslo, našťastie sa všetko vyriešilo a ja som sa balíčku dočkala, ale s oneskorením. Trošku som už špiclovala baby, ktoré mali balíček doma a prezradili čo sa v ňom nachádza. Odličovaču s nevädzou som sa fakt potešila, lebo som na neho čítala u viacerých blogerkách, že je fakt super. On je naozaj  super, stačí málinko na tampón a oči sú odlíčené. Vôbec neštípu, ani nemáte chvíľu zastretý zrak, ja to mávam pri niektorých odličovačoch. Takže tiež tento výrobok odporúčam. Ja teda používam iný odličovací olej na celú pleť a oči, ale toto milé cestovné balenie som už využila na teambuldingu minulý týždeň na Liptove :slight_smile:

Vzorka krému na ruky má svoje miesto na parapete na okne, hneď vedľa mojho žltého kresla, kde si každý večer sadnem, vyložím nohy a po odmaľovaní si tam patlám všetky séra, emulzie a krémiky. Ruky sú po ňom hebké a príjemné, ale myslím, že toto dokáže každý druhý krém z drogérie. Krém neurazí, takže bez problémov ho tiež možem odporučiť.

Pure calmille krém som neotvorila, kedže už mám otvorených toľko krémov, že by som ho otvorila a netuším kedy by na neho prišiel rad. Ako som čítala, ostatné dievčata sú s ním spokojné.

Tak a teraz ten krém Hydra Vegetal crema hydratante

Sama neviem ako ho popísať. Prvé nanesenie krému bolo super, pleť naozaj zostala po vsiaknutí príjemná a hladká. Prvý týždeň bol super, pleti sadol, používala som ho ráno aj večer, nič iné len to sérum a krém. Keď som si nedala make up, tak všetko super, ale keď som si dala make up, tak buď sa veľmi dlho vpíjal, alebo sa ani nevsiakol a zostal na pleti tak zvláštne, že to vyzeralo ako maska. Ak som si ten make up nedala, tak pleť super, nespozorovala som žiadne vypnutie, ako niekto spomínal, ale pleť bola naozaj hebká na dotyk. Vravím, že s make upom  u mňa kamarát nebol. Možno len s tým mojím, neviem. Čo sa týka FPS20, na leto určite málo, treba ešte dať na pleť ďalší krém s ochranou, inak by Vás pripieklo slniečko. Ja som naozaj bledula a už cez slnečný deň som mala problém, večer som bola trošku červenšia.  Takže z  krému som taká nesvoja, ak nepoužívate make up, krém odporúčam, ak používate, tak asi ho treba skúsiť, ako sa budete kamarátiť.

Ak to mám celé zhrnúť, chcem sa poďakovať koníkovi a spoločnosti yves rocher, že som dostala túto príležitosť. Nebudem klamať, testovanie bolo príjemné, ale netušila som, čo ešte môžem o tom napísať, však nemôžte písať super recenzie po prvom dni.

Krém ani sérum mi neupchávali póry a s tým mávam dosť často problém. Nespôsobovali mi krupicu na lícach, to sa mi robí tiež často. Vďaka tejto možnosti som sa dozvedela, že značka koná dobro, za každý šampón vysadia strom, hneď som si šla jeden kúpiť a som spokojná.


Včera som zistila, že stránka yvesrocher má akciu 40% zľavu na výrobky, takže ak by ste mali záujem, určite Vám odporúčam vyskúsať Hydratačné sérum a moja topka je stále špirála sexy pulp.

Želám Vám krásny večer dievčatá.

PS: ak niekde chýbajú znamienka, pardón, fakt po dlhom čase píšem aj s diakritikou.

#test_yvesrocher6

#recenzia

Čítaj celý článok
tianka12
21. máj 2019 Čítané 27x

Ahojte :wink:

Ako som spomenula v poslednom príspevku prinášam Vám moju recenziu na výrobky Yves Rocher konkrétne z radyHydra Végétal

Som rada, že sa mi naskytla takáto možnosť, ĎAKUJEM #konik_testuje a moja pleť to veľmi ocenila :heart:

Balíček ma nesmierne potešil, zloženie produktov je viac ako 93% prírodného pôvodu čo oceňujem :point_right:chráňme si našu Zem :pray:

Celá táto rada je určená na hydratáciu pre normálnu až zmiešanú pleť.

Hydratácia pleti je veľmi potrebná. U mňa sadla táto rada mojej pleti na výbornú. Mám zmiešanú pleť a aj keď som sa snažila hydratovať pleť aj krémami, aj pitným režimom stále jej čosi chýbalo a tvorili sa mi často šupinky hlavne na nose. 

Hlavnými dvoma produktami na testovanie bol Krém Hydra Végétal a Sérum . Rada by som Vám o mojich dojmoch a pocitoch z nich teraz napísala..

Hydratačný krém

Krémik krásne vonia, hydratuje, vyživuje a rozžiari- asi tak by som zhrnula môj názor , pocity po nanášaní sú veľmi príjemné, síce sa môže zdať že je jeho konzistencia mastnejšia, ale veľmi rýchlo sa vstrebe a nezanecháva pocit mastnoty na pleti. Tiež vhodný pod make Up, mne sa síce začala poobede lesknúť pleť T-zóna ale trošku púdru to hravo zvladlo až do večera. Krém mi nespôsobuje upchávanie pórov a následne tvorenie vyrážok (čo sa mi niekedy stavalo) a ani žiadne začervenanie po nanesení som nepostrehla. 

Sérum

Aj napriek nie veľmi oku lichotivej konzistencii má sérum veľmi milo prekvapilo. Prakticky hneď ako sa dostane na pleť sa krásne prispôsobí a dokonale vstrebe, ja som osobne ani nemala pocit nejakého následného "lepenia" pleti. Rozdiel pred a po používaní séra je neskutočný, moje nadšenie je isto spôsobené aj tým, že som séra do teraz nepoužívala, ale teraz naň nedám dopustiť.

Moja dehydrovaná pleť sa po dvoch týždňoch zmenila na nepoznanie. Zmizli náznaky únavy, pleť je rozžiarená, vyzerá zdravo a žiadne suché miesta a šupinky s ktorými som už dlhšiu dobu bojovala. Pocit hydratácie je perfektný, samozrejme nezabudam telu dodávať vodu aj správnym pitným režimom.

Ale rada by som podotkla, že aj ostatná starostlivosť o pleť je dôležitá, najmä odličovanie a čistenie, lebo bez nich by ďalšie kroky ku krásnej pleti nemali 100% účinok.

Ja si pleť odličujem olejom a dvojfázovým odličovačom očí, potom nasleduje čistiaci gél a následne nanášam sérum a krém. Mala som možnosť vymeniť môj starý odličovač očí za tento expresný od Yves Rocher s nevädzou.

Veľmi šikovný, nemastí, rýchlo odlíči (vraj aj vodeodolný make-up, no to som žiaľ neskúšala lebo taký nepoužívam) a ušetril mi kopu tamponov na odličovanie, žiadne trenie nebolo potrebné, krásne rozpustí maskaru a tiene. Za mňa palec hore :thumbsup:

V balíčku prišli okrem tohto všetkého aj krém na ruky a kremik s harmančekom na tvár-ten som posunula môjmu manželovi na suchú pleť a zatiaľ sa nesťažoval na nič  :grin: ale viete ako dostať z chlapa nejaké komentovanie kozmetiky :joy:

Na záver by som zhrnula moje testovanie ako veľmi prínosné, mne osobne táto rada Hydra Végétal veľmi sadla a moja pleť mi to odzrkadľuje. Budem aj naďalej používať tieto produkty a rozšírim starostlivosť o ďalšie, veľmi rada sa potom podelím o moje ďalšie postrehy.

Ešte raz veľká vďaka, že ste ma vybrali na testovanie :hearts:️ 

Budem rada ak sa v komentároch podelíte o svoje skúsenosti s produktami Hydra Végetal ale aj inými produktmi od spoločnosti Yves Rocher. 

Majte krásny deň. 

Táňa

PS: toto je moja úplne prvá recenzia, ďakujem za spätnú väzbu a že ste dočítali do konca :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

#test_yvesrocher6 #recenzia

Čítaj celý článok
tamikau
21. máj 2019 Čítané 9x

Od pravej beauty blogerky mám síce možno na míle, ale pokúsim sa Vám priblížiť moje dojmy z testovania francúzskej kozmetiky Yves Rocher. Od firmy som obdržala tento pestrofarebný balíček s piatimi produktami ich prírodnej kozmetiky. Našla som si v ňom dva kusy z rady Hydra Vegétal-hydratačný denný krém a hydratačné sérum z rovnomennej rady. V balíčku sa okrem nich nachádzali ešte tri miniatúry produktov pre každodenné využitie-dvojfázový odličovač očného makeupu, krém na ruky a univerzálny krém na telo a tvár.

Prípravky som testovala v období dvoch týždňov a snažila som sa ich používať poctivo, aby som ich vedela ako tak zhodnotiť, aj keď viete ako to je s kozmetikou, to čo sedí mne, to niekomu druhému nemusí sedieť (voňať) vôbec.

      Moja pleť je prirodzene citlivá, miestami so sklonmi k začervenaniu. V práci mám na tvári celý deň make-up, som v relatávne prašnom prostredí a keď si náhodou pochytám počas dňa tvár nie raz to skončí vyrážkami. Preto si  vždy, keď je to možné okrem klasického odlíčenia sa, robím pleťové masky a rada používam peelingy. Mám na krku čerstvú tridsiatku a bola by som rada, keby som ešte nejaký ten piatok nemusela riešiť žiadne kozmetické zásahy, ktoré sú v dnešnej dobe také bežné. Pleť sa snažím čo najviac hydratovať.

      Začnem s mojou najzákladnejšou rannou rutinou a teda klasicky ráno po zobudení si umyjem tvár a  nanesiem hydratačný krém, ktorým si pleť pripravím na použitie make-upu. Presne za týmto účelom som použila hydratačný krém Hydra Vegétal s ochranným faktorom OF 2O.

Krém hustejšej avšak nie hutnej konzistencie sľubuje okamžité vypnutie a zjemnenie pleti. Je určený pre normálnu až zmiešanú pleť. Pod make-upom poslúžil celkom v poriadku, avšak mala som s jeho znášanlivosťou problém. Na nose sa mi vytvorili suché miesta, šupinky aké sa mi robievajú v zimnom období.

Zhrnutie pre tento výrobok je preto nasledovné

+ ochranný faktor OF 20

+ jemná nevtieravá vôňa

+ rýchlo sa vstrebáva, zanechal pocit hydratácie 

- spôsobil mi podráždenie pleti a asi mi tak celkom nesadol...

Druhým z tejto rady je hydratačné sérum Hydra Vegétal.

Najväčším rozdielom medzi týmito dvoma je nepochybne konzistencia. Sérum je čírej, gélovitej konzistencie, doslova na dotyk pôsobí ,, vodovito´´ a kĺže sa po pleti. Aplikuje sa pomocou praktického pumpičkového aplikátora a je v sklenenom modrom flakóne. Je ľahučké, do pleti sa vstrebe okamžite. Tento detail mi na ňom trochu udrel do očí, nemala som dlho po použití pocit čerstvo nakrémovanej tváre.

Pre porovnanie na snímke je vľavo hydratačný krém s OF 20, vedľa neho hydratačné sérum.

+ zaujímavá konzistencia

+ aplikátor s uzamykateľnou pumpičkou

+ rovnaká jemná parfumácia ako pri hydratačnom kréme

+ možnosť ihneď nanášať make-up bez čakania na vstrebanie prípravku 

- menší objem balenia oproti krému- sérum má len 30 ml a je potrebné ho aplikovať viac 

-nemala som pocit hydratovanej pleti

V samostatnej krabičke sa v balíčku nachádzala sada týchto troch mini verzíí produktov.

Začnem zľava jemným hydratačným krémom na tvár a telo s kamilkou. Okrem krásnej vône zanechal pocit jemnosti a veľmi pekne poslúžil na nakrémovanie tváre tak ako aj na ostatné časti tela. V takomto malom balení si ho viem predstaviť ako prípravok do kabelky, pre prípad nutnosti keď si potrebujete v rýchlosti natrieť ruky, suché lakte alebo pokojne tvár, jednoducho podľa vašej aktuálnej potreby.

+ multifunkčný

+praktické balenie do kabelky na cesty

+vôňa

+hydratácia

-nenašla som

Expresný odličovač na oči s nevädzou je jedným z dvojfázových odličovačou, ktoré sú na olejovej báze a už klasicky ich treba pred použitím pretrepať, aby sa obe zložky-vodová a druhá ťažšia olejová spojili. Odličovač mi dorazil presne keď sa mi doma minul predošlí, inej značky, takže tento prišiel viac než vhod. Tento výrobok bol pre mňa najväčším prekvapením celého testovania a odporučila by som ho všetkými desiatimi. Oči odlíčil expresne rýchlo, nezanechal ich podráždené, mastné a nebolo nutné ani dočisťovanie. Jednoducho to s ním išlo po masle za čo mu dávam veľké plus.

+ odličuje aj trvácny make-up

+ jednoduché použitie 

+ nezanechal oči podráždené

+ nezanecháva mastný film

- nenašla som žiaden, snáď len, že budem nutne potrebovať ďalšie balenie :grinning:

Hydratačný krém na ruky s bio arnikou bolo pozitívne prekvapenie na druhú. Zo zvedavosti som si ním natrela prvý raz ruky večer v posteli, pred spaním a potom som si k nim ešte hodnú chvíľu privoniavala. Krém naozaj poteší vôňou, ruky zanechal hebké no napriek tomu neostali mastné. Už len prekonať svoju lenivosť čo sa týka krémovania rúk a bude to tip-top.

+ vôňa

+ rýchle vstrebávanie sa

+ nezanecháva pocit mastnoty na rukách

- nenašla som negatíva

S Yves Rocher som pred týmto testovaním nemala veľa skúseností. Značku som samozrejme registrovala, mala som od nej doma niekoľko pekne voňajúcich sprchových gélov, ktoré som dostala darom. V našom meste predtým značka nemala predajňu, čo sa nedávno zmenilo a tým sa pre mňa stala dostupnejšou. Pleťová rada Hydra Vegétal mi očividne príliš nesadla, minimálne ak ju porovnám s lekárenskou kozmetikou ktorú aktuálne na tvár používam. Pri kréme som mala problém so šúpaním sa pleti a pri sére zase nie úpný pocit hydratácie. To však nič nemení na tom, že si do predajne YR zbehnem po klasické-veľké balenie odličovača očí a krému na ruky. Celkovo som s dolu spomenutou trojicou výrobkov bola veľmi spokojná a uvítala by som ich doma v kúpelni.

A čo hovoríte na Hydro Vegétal vy? Spokojnosť/ nespokojnosť? Kúpili by ste si niečo od Yves Rocher len na základe internetových recenzií?

Tamara

#test_yvesrocher6  #recenzia

Čítaj celý článok
katarinka26
21. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Inšpirovaná kolegyňami testovačkami som sa odvážila experimentovať s ochucovaním a tak som ochutila syrovú omeletu s olivami. Povolené je len 5 olív na deň a tak som si 3 na tenko nakrájané pridala do omeletovej zmesi a 2 na tanier. Omeleta získala príjemnú olivovú príchuť a mala som pocit , že večeriam úplne inú omeletu ako pred pár dňami. Omeleta so zeleninou zasýti naozaj ako plnohodnotné jedlo ,ale ja som sa cítila ľahko.
Zobraz celú správu
circa126
21. máj 2019 Čítané 13x

Keď mi tu zasvietila správa a v nej stálo, že ma vybrali na testovanie mojej obľúbenej kozmetiky, ktorú už dlhšie používam veľmi som sa potešila. Balíček síce pár dní meškal, ale čakanie stálo za to a hneď ako zazvonil kuriér pustili sme sa aj s mojou Sabi do rozbaľovania.

Balíček obsahoval: 

 • Brožúru k 60. výročiu, ktorá mi priblížila viac značku Yves Rocher
 • Hydratačný krém Hydra Végétal s OF20
 • Tekuté sérum Hydra Végétal
 • Darčekový sadu s tromi vzorkami (odličovač očí, krém na telo a tvár, krém na ruky)

                                              HYDRA VÉGÉTAL

Túto radu produktov poznám a používam už dlhšie, pretože moja pokožka je veľmi suchá, najmä na tvári a rukách. V zime sa mi na tvári robia suché fľaky, na ktoré mi vždy zaručene pomôže koniec zimy a príchod tepla. Tento rok som si to trochu urýchlila a strávila dva februárové týždne pri mori, čo mi neskutočne na pleť pomohlo. Na dovolenku som si nebrala nejak extra veľa kozmetiky, ozaj len nevyhnutné vzorky a po pravde som ju tam ani veľmi nepotrebovala. Ale po návrate zase tá istá suchá pokožka, takže som poctivo pokračovala v používaní mojej obľúbenej Hydra Vegétél, ktorá mi naozaj sadla.

Táto rada produktov sľubuje nepretržitú hydratáciu až na 48 hodín! Pleti dodá potrebné živiny, navráti jas a udrží ju žiarivú. Hydra Végétal bola vyvinutá špeciálne pre normálnu a zmiešanú pleť. Hlavná zložka tejto rady je výťažok zo sukulentu Kosmatcovníka jedlého, ktorý má schopnosť zadržiavať vodu a tým aktivuje prirodzenú hydratáciu. Kosmatcovník je pestovaný na pozemkoch Yves Rocher v La Gacilly.

Všetky produkty Vyes Rocher sú ohľaduplné nie len k našej pleti ale aj k prírode.  Výhoda je nie len to že neobsahujú parabény, silikóny, farbivá a minerélne oleje, ale hlavne 89% všetkých zložiek je prírodného pôvodu. Všetky produkty z balíčka som otestovala a nižšie Vám napíšem ku každému niečo viac.

Najviac z celého balíčka som sa tešila na Hydratačné sérum Hydra Végétal, ktoré som predtým nepoznala.  

Vďaka vysokej koncentrácii hydratačných účinných zložiek sérum okamžite oživuje a intenzívne hydratuje pleť. A ja som dúfala, že to bude tak aj v mojom prípade. Sérum som predtým nikdy nepoužívala, takže som nevedela čo mám očakávať. Na tomto 30 ml zázraku ma v prvom rade zaujal obal, príjemná konzistencia a neskutočne úžasná vôňa, ktorú majú všetky produkty z tejto rady. Sérum som si nanášala každé ráno a večer po vyčistení pleti micerálnou vodou tiež z tejto rady a pred aplikáciou denného krému a BB krému. Stačilo mi jedno stlačenie dávkovača a pekne pokryl celú tvár, ktorú okamžite rozžiaril a pokožka bola na dotyk jemná. V kombinácii s krémom z tejto rady veľmi mojej pleti vyhovuje a suché fliačky su minulosť. Teda za mňa je tento produkt veľké prekvapenie a určite ho budem používať aj nadaľej.

Ďalši produkt, ktorý som testovala bol Hydratačný krém na deň a noc Hydra Végétal s OF 20. Z tejto rady už mám odskúšaný krém aj gél. Táto novinka pleť v okamihu hydratuje, vyživí a rozžiari a je obohatená o UV faktor, ktorý krémi predtým neobsahovali. Krém je vhodný na normálnu a zmiešanú pleť. Zo spomínaných mojej suchej pleti práve tento najviac vyhovuje svojou konzistenciou, ktorá je hustejšia ako v dvoch predchádzajúcich ale napriek tomu sa ľahko rozotiera a ihneď vsiakne do pokožky. Používala som ho ráno aj večer po nanesení séra a moja pleť bola vždy po nich rozžiarená, napnutá a jemná na dotyk.  Krémik samozrejme úžasne vonia a sklenený obal s objemom 50 ml pôsobí luxusne. Určite zostávam verná tejto rade krémov, teda nie len im ale aj ostatným produktom, ktoré používam z tejto rady a to peelingu, micerálnej vode, odličovaciemu mlieku a po tomto testovaní už aj hydratačnému séru.    

Ako prekvapenie k týmto dvom produktom sme dostali cestovnú sadu troch výrobkov. Táto sada je bežne predajná za cenu 7,50 eur a obsahuje základ, ktorý na cestách nesmie chýbať. Veľmi ma potešil Expresný odličovač očí s nevädzou, pretože aj keď odlíčenie očí pred spaním je u mňa základ, nikdy som nepoužíval špeciálny prípravok na odličovanie očí a vždy len pleťové mlieko prípadne micerálnu vodu, po ktorých som mala oči väčšinou červené a podráždené. A teraz som uvidela ten rozdiel, prečo je dobré používať odličovač očí . Purbleuet Express eye make up remover ma jemnú olejovu konzistenciu, stačí ho naniesť máličko na tampón, jemne priložiť na oči a rýchlo make up odlíči bez nejakého potrebného trenia a následného podráždenia.

Druhý produkt z tejto sady bol Hydratačný krém s výťažkom z bio harmančeka na telo a tvár, určený na každodenné použitie. Má hustejšiu konzistenciu, na tvári sa mi ťažšie roztieral, takže na každodenné použitie by mi veľmi nevyhovoval. Ale určite skvelé poslúži do príručnej batožiny na dovolenku.

A posledný testovaný produkt bol Hydratačný krém na ruky s obsahom Arniky. Mám veľmi suché ruky, niekedy sa mi tvoria až bolestivé praskliny pri nechtocha zdá sa mi, že krém mi pokožku zjemnil a zregeneroval.

Tento krém je biely hustý, nemastný a nezanecháva ani lepkavý pocit. Pomerne krátko po nanesení sa vsiakne do pokožky a veľmi pekne vonia. Ale predsa len zostanem verná krému na ruky, ktorý používam, pretože mi viac vyhovuje vazelínový typ krému. 

Toto bolo moje prvé testovanie kozmetických produktov a rovnako aj recenzia a som veľmi vďačná za takú možnosť. Presvedčila som sa že kozmetika Yves Rocher je úžasná a postará sa o kvalitnú starostlivosť pleti. Najviac mi učarovalo sérum a aj krém Hydra Végétal, ktoré moju pleť dokonale vyživili a účinne aktivovali hydratačné procesy v pokožke. Ak máte suchšiu pleť ako ja určite radu vyskúšajte. Odporúčam. 

Pekný deň :wink:

Natália 

#test_yvesrocher6 

#recenzia 

Čítaj celý článok
v_ero_ni_ka
20. máj 2019 Čítané 16x

Skôr ako prejdem k veci, by som sa touto cestou chcela poďakovať @konik_testuje za možnosť podielať sa na tomto skvelom testovaní: ĎAKUJEM!

Ani neviete ako mi testovanie padlo vhod. S mojou pleťou to v poslednej dobe bolo ako na horskej dráhe. Chvíľu mastná,chvíľu so sklonom k akné, potom "dokonalá" ale suchá. A práve keď mi dorazil balík moja pleť bola suchá a vyčerpaná. Veľký vplyv nato malo aj bujaré počasie. A medzi moje "hobby" patrilo hľadanie toho ideálneho krému na tvár ktorý by hydratoval moju pleť ale nepremastňoval. A ten sa nachádzal v sade na testovanie. Konkrétne sa jednalo o krém: 

                                HYDRA VÉGÉTAL SPF 20

Dovoľte mi pár slov a pár postrehov ohľadom tohto jemného hydratačného pokladu. Okrem toho že má ekologické balenie, je dermatologicky testovaný je vhodný pre normálnu a suchú pleť. Vďaka fluidnej textúre je vhodný pod make-up, čo je pre mňa veľké plus. Krém je určený na dennú aj nočnú starostlivosť o pleť. Z rady produktov ktoré mi prišli na testovanie som tento krém testovala najdlhšie a naozaj precízne a nenašla som na ňom jedinú chybičku. Už po prvej noci, možno to bude znieť prehnane ale po prvej noci som cítila veľký rozdiel. Pleť bola po noci svieža, jemná, hydratovaná a navyše ako bonus krém na pleti stále krásne voňal. Za hydratáciu v tomto krémiku môžeme poďakovať kostmacovníku ktorý pleť dokáže hydratovať až 48 hodín.

Balenie: sklo

Vlastnosti: hydratuje, rozjasní a vyživí pleť

 • Bez farbív, minerálnych olejov a parabénov
 • Viac ako 89% zloižek prírodneho pôvodu
 • Kelímok je vyrobený z recyklovateľného skla a obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov

Odporúčanie: áno/nie

                      HYDRA VÉGÉTAL LIQUID SÉRUM

Úžasné hydratačné sérum ktoré ma dostalo vďaka svojej vôni a konzistencii. Chcela by som vám opísať jeho úžasnú vôňu, ale nedokážem nájsť tie správne slová. Skrátka ho musíte vyskúšať. Jeho konzistencia je úžasná, tekutejšia s jemnými gélovými čiastočkami, ktorá sa ľahko rozotiera na tvár a dekolt. Rýchlo sa vstrebáva a takmer hneď po vstrebaní vám garantujem že budete pocitovať jemnosť a hladkosť vašej pokožky. Tento produkt ma naozaj dostal a stal sa neodmysliteľnou súčasťou mojich kozmetických "must have" Yver Rocher produktov.

Balenie: sklenená flaštička s pumpičkou

Vlastnosti: hydratuje, povzbudzuje prirodzený jas

 • Bez farbív, minerálnych olejov a parabénov
 • Viac ako 89% zložiek prírodného pôvodu
 • Kelímok je vyrobený z recyklovateľného skla a obalový kartón pochádza z plánovanej výsadby lesov

Odporúčanie: áno/nie

                      HYDRATAČNÝ KRÉM NA RUKY S ARNIKOU

Medzi ďaľší testovaný produkt patril tento hydratačný krém na ruky s arnikou. Od značky YVES ROCHER používam krém na ruky z rady Plaisirs Nature ktoré som na chvíľu odložila a venovala pozornosť tomuto krému. Suché ruky sú môj večný problém, bojujem s nimi deň čo deň. Nakoľko k tomu veľmi prispieva aj tvrdá voda ktorú v meste máme. Preto krémy na ruky mám pohodené takmer všade (kabelka, auto, kočík, v kuchyni, spálni, obývačke). Krém musím mať vždy po ruke. Tento krém ma veľmi milo zaujal, nakoľko po nanesení okamžite vytvoril ochranný film a krém sa pekne vsiakol. Ruky zostávajú okamžite jemné a premastené. Nezanechávajú mastné stopy na oblečení. Vďaka tomu, že krém úžasne hydratuje, nebola som odkázaná na neustále krémovanie po každom umytí rúk. Tento krém ma veľmi milo prekvapil a určite si k rade Plaisir Nature dokúpim aj tento. 

Odporúčanie: áno/nie 

           HYDRATAČNÝ KRÉM NA TELO A PLEŤ PURE CALMILLE

Tento testovací krémik som využila po plávaní s dcérkou a po fitku, keď som nechcela so sebou ťahať svoj veľký telový krém a ušetrila som tak miesto vo svojej taške. Krém je  obohatený o výťažky z bio harmančeka a  kvetinovú o vodu z harmančeka rímskeho vďaka ktorým hydratuje pokožku a chráni pokožku. A musím povedať, že pokožku naozaj skvele hydratuje. Ako som už vyššie spomenula že s pokožkou na tele a rukách mám naozaj problém, kedže ju mám večne vysušenú a musím ju neustále natierať aby bola hydratovaná. Tento krém na telo a tvár to skvele splnil. 

Odporúčanie: áno/nie

                                  ODLIČOVAČ NA OČI PURBLEUET

Priznám sa, že tento produkt som nemusela ani testovať nakoľko ho používam niekoľko rokov. O to viac ma potešilo toto super mini balenie nakoľko som ho využila po celom dni pred návštvou relax centra (sauna, plávanie) na odlíčenie. Odličovač je určený predovšetkým na odlíčenie očí ale je taktiež vhodný aj na odlíčenie vodeodoľného make-upu. Svojím zložením je unikátny, nakoľko obsahuje výťažok z ručne nazbieraných čučoriedok a vodu z ekologicky pestovanej nevädze. Odličovač naozaj dokonale odlíči očnú linku, špirálu jedným-dvomi ťahmi. Ušetríte tak veľa odličovacích tampónov. Obal produktu obsahuje 25% recyklovaného plastu. 

Odporúčanie: áno/nie

Moje testovanie je u konca ale v používaní produktov budem pokračovať naďalej, nakoľko Yves Rocher už niekoľko rokov patrí medzi moju "must have" kozmetiku. Kozmetiku Yver Rocher používam niekoľko rokov a nechystám sa meniť. Ak chceme zmeniť svet, musíme zmeniť seba a môžeme tým prispieť aj používaním prírodnej kozmetiky z ekologických, recyklovateľných obalov, netestovaných na zvieratách, bez chémie, parabénov.

Ďakujem vám veľmi pekne za pozornosť, verím, že vám moja recenzia padla vhod a ak sa rozhodnete vyskúšať jeden z testovaných produktov verím, že budete rovnako spokojné ako ja.

Veronika.

#test_yvesrocher6

#recenzia

Čítaj celý článok
kovbojka4
Správa bola zmenená 20. máj 2019
Dnes som sa polepsila,zaludok sa trosku ukludnil a ja pokracujem v testovani,ranajky: bananovy napoj,desiata: rajcinova polievka ( ktora mi velmi chuti) obed: napoj kava
Olovrant: syrova omeleta + zelerove hranolky,zelenina ( chut omelety je fajn,vobec nechuti praskovo,je dobre dochutena,no syrovu chut moc necitit,zo zeleninou mi velmi chutila)
#test_ketodiet2 #recenzia
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
20. máj 2019
Testovanie beží a ja sa cítim dobre. Naďalej nepociťujem žiaden hlad a jedlá a nápoje sú dobré. Teda skoro všetky.

Čomu som ja osobne absolútne neprišla na chuť je palacinka s vanilkovou príchuťou a vanilkový puding. Zjesť sa to dá, ale niečo mi tam veľmi vadí. Jedlá som ochutnala už všetky, ale tieto dve jedlá mi vôbec nesadli :confused:

#test_ketodiet2 #recenzia
Zobraz celú správu
zuzkanr
20. máj 2019 Čítané 42x

Po dlhej dobe sa aj na mňa usmialo šťastie a mala som možnosť otestovať produkty na pleť a ruky od obľúbenej značky Yves Rocher. Zmenila sa moja pleť na nespoznanie?

Keď moja pleť kričala "pomóc"

Kým sa dostanem k tým najhlavnejším "hviezdam" tejto testovačky rada by som vám napísala niečo o mojej pleti. Momentálne mám zmiešanú pleť s mastnou T-zónou (čelo+nos), ale pred tehotenstvom som mala pleť normálnu. Často po odlíčení, alebo skúšaní nových pleťových masiek zvyknem mať pleť suchú hlavne, ak mi niečo nové nesadne. Keďže stále skúšam novinky musím mať vždy po ruke niečo, čo mi zabezpečí zhydratovanie. Pred pár rokmi som na svoju pleť kašlala. Vôbec som neriešila nejakú hydratáciu, séra, masky, peelingy a podobne. Natrela som sa na noc poriadnou vrstvou mastného krému a brala som to za vybavenú vec. Preto mi nešlo do hlavy, prečo mám na pleti šupinky, prečo na mne žiaden makeup nevýdrží, prečo mám pleť ako sušienku, keď sa toľko "patlám" s tým krémom. Dnes už viem, že vrstva mastného krému nestačí. Začala som používať niekoľko druho produktov, ktoré ma zachránili. Ak by ste chceli môžem vám o tom napísať článok. 

Hydratačný krém Hydra Végétal s OF20

K používaniu pleťového krému som sa vrátila po dlhej dobe. Denný krém od Yves Rocher ma zaujal pri prvom kontakte - obzeretí si krabičky a obalu. Asi nepodstatná vec, ale ja mám rada, keď kozmetika, ktorú používam dobre vyzerá. Krém je v sklenenom, pevnom obale a pôsobí celkom luxusné.

Je vhodný pre normálnu až zmiešanú pleť. Krém Hydra Végétal som si nanášala každé ráno po umytí pleti čistou vodou. Má veľmi jemnú, ľahkú a dobre rozotierateľnú štruktúru. Stačí tenká vrstva a pleť je na dotyk hebká, pružná a príjemné voňavá. Celkom mi prirástol k srdcu a budem ho rada používať aj po skončení testovania. Inak som si všimla, že je teraz v akcii za 12,50€.

Hydratačné sérum Hydra Végétal

V beauty svete asi neexistuje blogerka, ktorá nepoužíva pleťové sérum. Vždy keď sa zamýšľam nad týmto druhom produktu si kladiem otázku, či to nie je len nejaký trend, alebo sérum používali ženy už dávnejšie? Pre mňa je to stále novinka. Sérum od Yves Rocher som si nanášala večer po vyčistení/odlíčení pleti, alebo som ho používala ako podklad pod makeup namiesto bázy. Ráno som sa zobudila vždy so super hebkou a mierne rozžiarenou pleťou.

Toto sérum mi úplne nahradilo moje obľúbené látkové masky, ktoré na hydratáciu používam aspoň 3x do týždňa. Ako podklad pod makeup mi poslúžil tiež veľmi vďačne. Nikdy sa mi nestalo, žeby ma niektorý z produktov (makeup, korektor, púder) , ktoré používam na bežné, denné líčenie počas dňa vysušil. Takže aj takto sa dá zabiť dve muchy jednou ranou. Čo ma potešilo najviac je to, že mi úplne odmastí čelo, čo sa ešte žiadnemu séru nepodarilo. Sérum budem určite používať aj naďalej, pretože sa mi paci nielen jeho obsah, ale aj obal. 

Z eshopu Yves Rocher som sa dozvedela, že táto rada Hydra Végétal obsahuje ešte veľa zaujímavých produktov. Rada by som ešte skúsila čistiaci gél či tonikum, ale láka ma aj micelárna voda. Je niečo, čo vás z tejto edície oslovilo? 

Set La Gacilly

Súčasťou balíku bol aj menší balíček - Set La Gacilly, ktorý obsahoval tri miniatúry - odličovaciu vodu a dva krémy na ruky. Inak toto je podľa la mňa fakt super inšpirácia na darček pre niekoho, keďže je to bežné predajný set za 7,50€.

Od Yves Rocher som skúsila minimálne tri odličovače už dávnejšie, takže expresný odličovač na oči s nevädzou nebol pre mňa novinkou. Ja nosím kontaktné šošovky a nie každá odličovacia voda mi sadne. Napriek tomu, že je odličovač vhodný aj pre citlivé oči, tak mne vôbec nesadol. Myslím si, že to bude tou olejovou časťou, pretože moje telo má všeobecne problém s olejmi a pre oči to platí dvojnásobne. Oči som mala po odlíčení vždy podráždené a slzavé. Takže tento produkt u mňa nepochodil už dávnejšie. Ale ak by zaujal vás jeho cena je okolo 6€.

Čo ma v mini balíčku potešilo bol krém na ruky s bio arnikou Pure Arnica, pretože dávnejšie som skúsila balzam a peeling na ruky s touto bylinkou a boli skvelé! Výnimkou nie je ani tento krém, ktorý som počas testovania celý spotrebovala. Ruky mi vždy zostali hydratované, hladké na dotyk a jemne voňavučké. Inak momentálne mám na rukách atopický ekzém, takže si vždy rozmyslím, čo si na ruky dám, aby som si ho ešte viac nepodráždila. Krém na ruky s bio arnikou nemal žiadnu zlú reakciu a mojim ekzémom. Zmiernil štípanie aj svrbenie.

Tak isto sa správal aj krém na ruky a na telo Pure Camille a jeho vôňa sa mi páči ešte o čosi viac. Takže ak hľadáte kremík na ruky vhodný aj na atopickú či citlivú pokožku myslím si, že jeden z týchto dvoch splní vaše očakávania. 

Aké sú vaše skúsenosti s týmto, alebo inými produktmi značky Yves Rocher? Máte z ich produktového portfólia nejakého svojho obľúbenca? 

#test_yvesrocher6 

#recenzia

Čítaj celý článok
katarinka26
20. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Tohto fešáka som si "šetrila" na príležitosť, keď budem v zhone a nebudem stíhať ani len šejkovať, a ten deň prišiel v piatok. Kamarátka mi zavolala , že má pre mňa lístky na MS v hokeji, bolo cca 45 minút pred začiatkom a ja som potrebovala "zaletieť " pre deti, cestou zjesť olovrant ,aby som neumrela na štadióne, a tak som si vytiahla z kabelky keto proteinový croissant s maslovou príchuťou. Croissanty mám veľmi rada, najmä maslové bez plnky. Tento od ketodiet má veľmi dobrú štruktúru cesta - nadýchanú, vláčnu, ale čakala som maslovú príchuť, ktorá neprišla. By som skôr povedala, že sa mal volať s vanilkovou príchuťou, alebo sladký croissant. Na mňa bol až veľmi sladký. Úplne by stačilo, aby bol cítiť len po masle. Ale to je môj pocit. Čo je však podstatné, ja som nebola po ňom hladná , a najedla som sa až doma cca o 20h. Hokej začal o 16:15h ja som ho jedla pri odchode z práce, cca o 15:30 h. V bufete číhali rôzne "šmakocinky" , ktoré so mnou vôbec nepohli, kúpila som si len čistú vodu. Čiže účel splnil, nebola som hladná , ani mlsná po sladkom. Ketodiet odporúčajú zjesť 2 kusy naraz. Mali sme len 1 na test a aj tak stačil. Myslím, že ako rýchla desiata / olovrant je výborný.
Zobraz celú správu
katarinka26
20. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Rozmýšľam či som si ja niekedy uvarila "sáčkovú" polievku, ale myslím si, že nikdy. V spomienkach z detstva mám však hnusnú francúzsku polievku s "mušličkami" , ktorú mi otec varil, keď mama nebola doma... trauma dosť veľká...
Trošku s obavou som si pripravovala ketodiet rajčinovú polievku, ale dosť ma povzbudili recenzie ostatných kočiek , čo ju už ochutnali. Mám veľmi rada rajčinovú polievku, a mám na ňu aj určité nároky....
Nuž ale táto od ketodiet je naozaj chutná, až sa mi nechce veriť , že je "diétna". Stala sa mojou najobľúbenejším keto jedlo , ktoré testujem, až tak , že som si objednala ďalšie porcie. Príprava je naozaj jednoduchá - zaliať vriacou vodou , chvíľku miešať a Dobrú chuť. A chuť je naozaj dobrá. Za mňa najväčší palec hore.
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
18. máj 2019
Keďže sme dostali produkty na 2 týždne a ja si chcem prejsť všetky 3 kroky KetoDiet, tak som si dokúpila aj ďalšie jedlo.

Už je to skoro týždeň čo testujem a zatiaľ je to úplna pohoda. Hlavne necítim hlad a to je veľké plus. No tento KetoDiet Proteínový tmavý chlebík je skvelý. Ja milujem pečivo a tak som si prišla na svoje :slight_smile::thumbsup:

#test_ketodiet2 #recenzia
Zobraz celú správu
lady511
17. máj 2019 Čítané 68x

Ani neviem ako a testovanie VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION sa končí. To, že som bola jednou zo žienok, ktoré môžu medzi prvými testovať tento výrobok ma viac ako prekvapil. Ale samozrejme moja radosť bola obrovská. Vichy je pre mňa nielen názov výrobku ale aj záruka spokojnosti.


VICHY PHYTOSOLUTION sľuboval predovšetkým korekciu nedokonalostí so sklonom k akné. Bola som veľmi zvedavá, ako si poradí s mojou začervenanou pleťou v okolí líc, s čiernymi bodkami na nose a mastnou T-zónou. Musím povedať že WAAAAUUUUUU!


Keď som začala s testovaním, moja pleť sa predvádzala v plnom rozsahu. Po pár dňoch používania ráno a večer sa výrazne upokojila.

Samozrejme čierne bodky nezmiznú len tak z večera do rána, o to sa postarala moja skvelá kozmetička ale aj ona si všimla ako sa moja pleť za taký krátky čas zlepšila.

Začervenanie s ktorým som bojovala vyše roka pomaly mizne, moja pleť je výrazne menej mastná, ale čím som najviac prekvapená je to, že tento výrobok je vynikajúci ako podklad pod make up.


Vyskúšala som viacero báz a pravdupovediac neverila som že niečo, čo bojuje proti akné, má byť dobrá podkladovka ale naozaj.

Ako si ho nanesiem na pleť, do pár sekúnd sa vstrebe a nezanecháva absolútne žiadny film na pokožke.

Jeho konzistencia je niečo medzi gélom a krémom výraznej vône, ktorá mi trošku prekáža ale v účinkoch to nezohráva úlohu.


Pre mňa je podstatné, že som našla v jednom výrobku toľko zásadných výhod pre svoju pleť.

#test_normaderm #recenzia

Čítaj celý článok
kovbojka4
17. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
tak u mna dnes na ranajky keto kavicka, vsetci ste si pochvalovali tak som vyskusala aj ja :slight_smile: a velmi som si pochutila ...dala som sice trosku viac vody aby som jej mala viac :D ale som max spokojna,
obsah sacku + 200ml vody, preslahala som ponornym mixerom a dala vychladit do chladnicky na 45 min, po schladeni som to opat preslahala mixerom aby som mala na nej penu :slight_smile: a spokojne s vylozenymi nohami vychutnala
kavicka ma prichut coko takze mne velmi chutila, prirovnala by som chut ku kapucinu mnam uz sa tesim ked si ju opat vychutnam :slight_smile:
Zobraz celú správu
katarinka26
16. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
KETODIET urcil tento bananovy proteinovy napoj ako nahradu hlavneho jedla, ma sa zriedit s 200 az 250 ml vody, ja som zriedila s 250ml a vymiesat/vysejkovat/vytrepat., potom nechat 10 min. Pripravovala som si ho uz 2x, raz v smoothiezery a raz v ketoshakery, ten zo smoothiezera bol viacej napeneny aj po 10 min, a chutil mi asi trosku viac, mozno len hlava zapracovala a mozno nie, chut fajn asi ako bananovy milkshake, by som povedala, ze uplne bez praskovej chute. Priznam sa, ze som si cucla hned po vysejkovani(bola som zvedava ci sa zmeni chut po 10 minutovom odstati, a ano vtedy bolo citit praskovu chut, nie extremne, ale bolo. No, ale navod na pouzitie je, ze cakat 10 minut, zlozky sa pekne rozpustili a navzajom scelili a dosiahla sa prijemna chut, kt vam postekli aj sladke chutove kanaliky a potom nemate pocit neuspokojenia po sladkom a bielkoviny v nom vas zasytia na dlhsi cas = byt na " diete" a nemat pocit hladu ani chut na sladke je velmi fajn pocit.
Zobraz celú správu
petrah3
16. máj 2019 Čítané 28x

Zdravá strava má v našej domácnosti pevné miesto a Cottage Cheese nájdete v našej chladničke naozaj vždy. No nikdy ho nebolo toľko, aby som ho mojej rodinke aj návštevám ponúkala vo veľkom :blush: Až raz ma vybrali do testovania Rajo Cottage Cheese!

Nechcelo sa mi veriť, že na druhej strane telefónu, ktorý sa mi rozdrnčal v pondelok o pol ôsmej večer, môže byť kuriér. Áno, priniesol mi tašku plnú Cottage Cheese - čistý, chilli aj pažítkový – každý po 6 kusov. Verte mi, aj kuriér sa čudoval, že čo mi to z Raja takto urgentne posielajú :grinning:

Zásielka prišla naozaj vo vhodnej chvíli. Kristove roky ma zastihli uprostred teplej jari, ku ktorej u nás jednoznačne patria prvé grilovačky. A plná chladnička Cottage Cheese rozhodla, čo sa bude podávať... Cottage v klasickej (nezmenenej) podobe je u nás klasika, no skúsili ste ho už niekedy spracovať do „Zaziky“ omáčky? Nie takej „akože“, ale do omáčky, za ktorú by sa nehanbil ani pravý Grék? Pomohol mi mixér, ktorý hrudkovitú konzistenciu Cottage zmenil na hladkú kašu, ktorá sa po pridaní gréckeho jogurtu, citrónovej šťavy, soli, uhorky a kôpru, zmenila na hotovú delikatesu.

Ani lístkové cesto, ktoré som mala v chladničke sa u nás dlho neohrialo. Čo tak vyskúšať niečo netypické? Napríklad slaný koláč s Cottage Cheese? Stačilo len rozprestrieť lístkové cesto na plech, kraje mierne nadvihnúť a potrieť ich mliekom a do stredu vyliať zmes dvoch Cottage Cheese ľubovoľnej príchute, dvoch vajíčok, nasekanej šunky či salámy a po 30-tich minútach pečenia bola na svete naozajstná pochúťka.

K zmene, ktorú som pred časom v našej domácnosti vykonala, patrí jednoznačne domáca príprava chleba i pečiva. Ako inak – kváskového. Som jeho zástanca hlavne po tom, ako sa s nástupom môjho pečenia u nás skončil nekonečný kolotoč soplíkov, kašľa a antibiotík... Tak prečo nevyskúšať zapracovať Cottage Cheese aj do pečiva? Žemličky mi vyšli naozaj super a deti ich dostali tak, ako ich majú najradšej – ako „hamburgery“ plnené zeleninou, kvalitnou šunkou a Cottage Cheese...

Ani domáce tortilly sa nazaobišli bez plnky z Cottage Cheese rôznych príchutí, zeleniny a pre niektorých hladošov aj s domácou šunkou.

Výhodou bieleho Cottage Cheese je jeho neutrálna chuť. Pôvodne som plánovala vyskúšať jednoduchý Cottage koláč s ovocným želé, ale deti ma prehlasovali. Na večeru si priali Brumíkov... A tak som sa znovu dala do pečenia. Do pol hodiny boli na svete zdraví čokoládoví Brumíci s malinami a malinovým dipom z Cottage Cheesu a domácej ricotty.

Aký je náš verdikt?

Cottage Cheese má naozaj všestranné využitie. Či z neho urobíte slané či sladké dobroty, nikdy nesklame. Zjesť sa dá len taký sám, bez ničoho, alebo ho stačí zmiešať s vajíčkom a bielkovinová večera je na svete. Určite by skvele chutil aj v cheesecake, ale na to nám bolo týždenné testovanie prikrátke. Isté je, že v našej chladničke nechýba naozaj nikdy, veď na to, aby som vyčarovala chutnú a ZDRAVÚ večeru pre celú našu rodinku, musím mať kvalitné suroviny. A k tým Rajo Cottage Cheese jednoznačne patrí.

#test_rajo_cottage #recenzia

Čítaj celý článok
bea0802 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 16. máj 2019
Dobrú chuť!

Myslím, že s touto polievkou budeme veľké kamošky. Chutí naozaj výborne. Som prekvapená. Ja totiž neobľubujem polievky a už vôbec nie sáčkové. No táto sa im podarila :thumbsup:

Čo sa týka hladu? Nemám žiadny. Práve naopak mám pocit, že vkuse niečo jem. Včera večer som už mala problém zjesť 5 jedlo, nakoľko som sa cítila vždy plná. Takáto diéta ma baví :joy: Okrem 5 jedál + 500g povolenej zeleniny + 50g povolených orieškov. Hmm zisťujem, že som predtým musela jedávať naozaj zle. Síce som jedla väčšie porcie, no zasýtili ma oveľa menej. Jasné, nechcem sa stravovať doživotne s KetoDiet, ale učia ma pristupovať k jedeniu inak.

#test_ketodiet2 #recenzia
Zobraz celú správu
katarinka26
15. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Dnesna vecera, omeleta vyzera ako "ozajstna", a ona je aj ozajstna:joy:, chuti prekvapivo prijemne, ziadne umele prichute. Obavala som sa trosku syrovej prichute, v tom zmysle, ze tam bude prerazat umela syrova chut, ako ked vas niekto ponukne "super surovymi krekrami:scream:". Pri tejto omelete to tak nie je, prichute su velmi jemne, nerusive. Pre mna prijemna tepla vecera, kt. zasyti, a nie je mi po nej tazko, caka ma totiz este cvicenie.
BONUS: rychla priprava, voda+sacok+vymiesat+kvapka oleja na panvicu =:shallow_pan_of_food:
Zobraz celú správu
bea0802 AMBASÁDORKA
15. máj 2019
I ja musím povedať, že ma chuť jedál milo prekvapila. Nemám síce vyskúšané všetko, takže sa ešte uvidí. No zatiaľ som spokojná.

Najviac som sa obávala, ako bude chutiť táto KetoDiet vaječná omeleta so zeleninou a syrovou príchuťou. Čítala som na ňu rôzne recenzie, ale mne chutila :slight_smile:

Čo sa týka sýtosti, tak som tiež zatiaľ veľmi milo prekvapená. OK, mala som jednu mini krízu, keď som manželovi robila k obedu špekáčku. Bežne ju síce nejem, ale teraz taaaak voňala a "zazerala" na mňa :see_no_evil: No odolala som a bojujeme ďalej! :sunglasses:

#test_ketodiet2 #recenzia
Zobraz celú správu
katarinka26
14. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Dnes si so mnou zacvicila :muscle: 600ml, neprepusta, ani ked ju pouzijete ako jednorucnu cinku :ok_hand: jedine co mi na nej chyba, ze nema rysky po 100ml,resp. nema ziadne.
Zobraz celú správu
katarinka26
14. máj 2019
#test_ketodiet2 #recenzia
Veľmi sa teším. Áno bola som aj ja vybratá na testovanie ketodiet produktov, dnes večer si sama so sebou sadnem na "poradu" a rozvrhnem si svoj jedálniček s ketodiet na najbližšie dni. Fľašu vyskúšam už určite dnes pri dnešnom cvičení. Držte mi / nám palce
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia