Novinky

#test_annemarieborlind

lllinda
Včera o 17:24 Čítané 29x
Čítaj celý článok
bandikovajana
Včera o 11:32 Čítané 19x
Čítaj celý článok
januska131 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená Včera o 01:02
Čím viac sa blíži dátum pôrodu, tým kratšie v noci spávam :pregnant_woman:.
Práve rozmýšľam, či som všetko zbalila do pôrodnice:question:.

A viete, čo určite beriem so sebou :question:
Túto vitamínovú bombu, pretože vždy,keď si ju nanesiem moja pleť pôsobí oddýchnutejšie ako po dlhšom poobednom šlofíku:sweat_smile: . A účinkuje hneď:thumbsup:. Nemusím čakať X použití, lebo ja nerada čakám :person_shrugging:.

#budemmama #38tyzden2v1 #test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
tratatundra
17. sep 2019 Čítané 11x
Čítaj celý článok
sassannka
17. sep 2019
Dobré ráno, Slovensko! Upršané a hydratačné!

Návraty domov bývajú rozporoplné. Nie je čo obliecť, nie je čo jesť, domácnosť sa zmení na horu vybalujúcich sa vecí a práčko - sušičkový kolobeh trvajúci dva dni... Aspoň u nás určite! Nič nie je však také akútne, aby som si nedopriala chvíľku pre seba. Poznáte lepší spôsob štartu do nového dňa, ako s umytými vlasmi a ošetrenou pleťou? Dnešné ráno sa nesie v znamení hydratácie vďaka krému Annemarie Börlind Aquanature system hydro. Napriek vysokej hydratácii ostáva pleť jemná, bez mastného pocitu. Krém je ľahký a rýchlo sa vstrebáva. Bonus pre eko žienky: obal zo skla!:ok_hand:

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 15. sep 2019
Vraví sa, že keď čakáte dievčatko:pregnant_woman:, Vaša pleť sa rapídne zhoršuje.
Mňa sa každý pýta, čím to je, že je krajšia.

Voda, veľa vody :droplet::droplet::droplet:.
A nejaká tá kyselinka hyauluronová:wink:.

A presne toto obsahuje #hyaluronshake:ok_hand: od #annemarieborlind .

Takže shakeujte a Vaša pleť sa Vám poďakuje:pray:.

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
kesis
15. sep 2019 Čítané 73x
Čítaj celý článok
bandikovajana
14. sep 2019
#test_annemarieborlind
Hydratovaná pecka od annemarie 🥰. Toto testovanie je fakt luxus. Vzhľad ekológia vôňa konzistencia všetko je top:bomb:. Vôňa tohto krémika mi pripomína keď boli moje deti bábätká 🧡. Pleť je po ňom jemná svieža voňavá a hlavne (pre mňa hlavne) nie mastná. Rýchlo sa vstrebáva ale na pokožke ho cítim ešte hodiny :ok_hand::hugging:
Zobraz celú správu
sassannka
14. sep 2019
Óda na 2-fázový hyalurónový shake

Mojim obľúbeným prduktom z testovania je, bezpochyby, toto pleťové sérum. Obsahuje dve fázy, ktorých pretrepaním vznikne hydratačná :bomb: pre smädnú pleť. Napriek olejovej zložke nie je vôbec mastný. Obsah botanickej kyseliny hyalurónovej je vhodný aj pre vegánov :thumbsup:(vedeli ste, že kyselina hyalurónová v kozmetike býva živočíšneho pôvodu?) Sérum nielen hydratuje, ale aj pôsobí proti vráskam! Ako odporcu plastov ma teší sklenený obal. 2-fázový hyalurónový shake je zázračný krok v starostlivosti, ktorý aj z bežného krému spraví luxusný produkt pre pleť.

Používate pleťové sérum aj vy, prípadne, vedeli by ste si jeho použitie v bežnej starostlivosti o pleť predstaviť? Odpovede odmením :two_hearts:

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
tinusiatko
Správa bola zmenená 13. sep 2019
#test_annemarieborlind
Keď vylezies z termálneho bazéna a tvoja pleť je total stiahnutá... Ďakujem Bohu, že som si na firemné športové hry zobrala aj všetko z kozmetiky, ktorú testujem... Ako znovuzrodená:heart_eyes: a môže sa ísť zapijat, že sme to športovanie prežili :see_no_evil::joy:
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 10. sep 2019
Čistenie pleti je veľmi dôležité, to vie každá z nás, ale skúšali ste niekedy penu:question:
Ja som vždy siahala po micelárkach alebo geloch, ale pena mi vždy prišla, že nedokáže odstrániť make up :no_entry:.

Mýlila som sa:exclamation:a po tejto pene mám pleť čistú a jemnú ako bábätko:baby: a :point_right: nevysušuje a make up mi oveľa lepšie drží:point_left:.

:question:Čím si čistíte pleť Vy:question:

Odpovede odmením :heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration:.

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
bandikovajana
9. sep 2019
#test_annemarieborlind
Ženy táto kozmetika mi zmenila život :see_no_evil:milujem 🥰 ju a chcem otestovať všetky výrobky od nich
Zobraz celú správu
(6 fotiek)
sassannka
9. sep 2019
Dobré ráno, Slovensko!
Dobré ráno, Modrý koník!

Po počiatočných peripetiách s dodaním testovacieho balíčka sme zakotvili v "našej" ľudovej destinácii. Pozdravujeme z Makarskej :sun_with_face: Slnko, more a prírodná kozmetika Annemarie Börlind sľubujú očistu tela, pleti aj mysle :beach::dancer::tropical_drink: Niet lepšieho načasovania na toto testovanie!

#nofilter

Citlivá, smädná pleť so sklonom k lesku v T zóne. Po umytí a následnom neošetrení je napnutá a suchá. Zanedbanie starostlivosti - čistenie - tonizácia - sa vždy "odvďačí" vyrážkou. Na brade, čele a po stranách nosa sa rozširujú póry. Úsmev odhalí drobné vrásky v okolí očí. Taká je moja pleť na začiatku testovania. Svoju bežnú starostlivosť vymieňam za túto štvoricu:
1. Aquanature system hydro, osviežujúca čistiaca pena pre čistenie a hydratáciu pleti,
2. Beauty shot vitamin energizer koncentrát pôsobiaci na unavenú pleť, revitalizujúci a osviežujúci pokožku,
3. 2-fázový hyalurónový shake, sérum sľubujúce vypĺňanie vrások a hydratáciu,
4. Aquanature system hydro, vyhladzujúci denný krém s obsahom kyseliny hyalurónovej pre hydratáciu a ako ideálny podklad pod make-up.

#test_annemarieborlind

Aké budú výsledky testovania? Bude efekt len pocitový, alebo aj vizuálny? Sama som zvedavá. A vy?
Zobraz celú správu
bandikovajana
8. sep 2019
Pekný večer dámy, už pár dní mám možnosť opäť testovať kozmetiku ale tento raz je to Pani medzi kozmetikou 🥰. #test_annemarieborlind je pôžitok aj s čistenia pleti :grin:. Tá vôňa ma sprevádza až kým nezaspím :ok_hand:
Zobraz celú správu
tinusiatko
8. sep 2019
Tak na túto vecicku žiarlia moje látkové odlicovacie tampóny :see_no_evil:. Nikdy v živote som si tvár neumyvala ráno žiadnym prípravkom, maximálne som na seba supla čistú vodu a napatlala nejaký podklad pod make up a aj večerná rutina bola... Nooo... Odlicila som sa, supla na seba prípravok(olejicek najčastejšie) a etos vsjo.... Babyyyy toto je navykoveeeeeee ja si s tým pleť večer odlicim a ráno preberiem... No koniec ja sa o seba normálne starám... Ale keď ono ma to s touto penou tak baví :blush:#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
januska131 AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 5. sep 2019
Prišla stuhou previazaná škatuľka a v nej tieto zázraky:ok_hand:.

:herb:Sú čisto prírodné, bez silikónov a umelých farbív
:no_entry_sign::dog: Nie sú testované na zvieratách
Lebo:point_right:Čo nemôžem jesť, nedávam ani svojej pokožke.:point_left:

:question:Podľa akých kritérií si vyberáte kozmetiku Vy:question:
:point_right:Cena
:point_right:Zloženie
:point_right:Odporúčanie od kamošiek

Odpovede odmením :heart_decoration::heart_decoration::heart_decoration:.

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
tita1107
5. sep 2019
Voda = symbol života!
Viete, čo prvé sa hľadá pri objavovaní nových miest pre život? Voda. Voda je tiež najdôležitejšia zložka ľudského tela a naše telo "jazdí" z obrovskej časti na vodu. A viete prečo som sa zapojila do výzvy na testovanie výrobkov ANNEMARIE BÖRLIND? Pretože sľubovala mega dávku hydratácie a vitamínov a tieto veci sú dôležitými pre správne fungovanie mojej pleti. Tak idem na to. Tri, dva, jedna...
#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
sassannka
5. sep 2019
Testovať či netestovať? To je otázka.
Do testovania som sa prihlásila náhodou. A rýchlo na to zabudla :slight_smile: O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som dostala správu o výhre. Dvakrát som si ju musela prečítať, aby som uverila :dancer: A potom prišlo zistenie, že my vlastne odchádzame na tri týždne preč... Čo teraz? Asi na mikrosekundu som uvažovala výhru prenechať inej šťastlivej žienke... Fakt mikrosekundu... Vďaka môjmu vždy ochotnému manželovi a pohotovému tímu Modrého koníka sme balíček šťastlivo dostali tam, kde patrí. Teda ku mne! Kam so mnou vycestoval a čo so mnou spravil? Všetko prezradím v pravý čas!

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
tinusiatko
4. sep 2019
#test_annemarieborlind
V pondelok som sa o 3tej ráno vrátila z dovolenky v Chorvátsku o 6:30 som už stála v sprche a chystala sa do práce. Totálne unavená, som hľadela na svoju tvár v zrkadle. Super, krásne opálená, ale teda sviežo nevyzerás cica - pomyslela som si... Po príchode do prace ma čakalo prekvapenie. Už ráno o 8:15 ma čakal balíček od modrého koníka :heart:️. Dorazila kozmetika na testovanie, lepší deň si ani vybrať nemohla :heart_eyes:. Totálne unavená s pleťou bez vlahy- som zvedavá,ci tento prírodný zázrak dokáže napraviť na páchané škody z posledných dní. Anemarie Borlind poznám, ale tieto produkty vidím prvý krát a tak som zvedavá co dokážu :wink:
Zobraz celú správu
nikoleta2210
Správa bola zmenená 3. sep 2019
Keď ti škaredý, upršaný deň v práci spríjemní kuriér takýmto fakt luxusným balíkom! :100: Hor sa do testovania! Som naozaj zvedavá, keďže aj napriek tomu že som kozmetický maniak, tak s prirodnou kozmetikou nemám absolútne žiadnu skúsenosť a pravdupovediac som ju aj dosť obchádzala. Uvidíme, čo "to dá" :v:️Každopádne, na toto testovanie sa neskutočne teším :heart_eyes:
#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. aug 2019 Čítané 5405x
Čítaj celý článok
konik_testuje
22. aug 2019
Pohľad do zrkadla niekedy prezradí aj to, čo nechceme. Každá žena je krásna, jedinečná, no buďme k sebe úprimné - takmer vždy na sebe nájdeme niečo, s čím nie sme celkom spokojné :wink: Pozrite sa do zrkadla a skúste popísať, ako vnímate svoju pleť. 3 srdiečka ako odmena sú samozrejmosťou :heart:

A) Pleť mám sviežu a zdravú.
B) Moja pleť vyzerá mdlo, zišlo by sa jej rozžiariť.
C) Aj napriek veku stále bojujem s nedokonalosťami pleti.
D) I keď som duchom mladá, moja pleť sa už s nejakou tou vráskou stretla.
E) Okrem tých kruhov pod očami po prebdenej noci som spokojná :wink:

Nech už odpoviete akokoľvek, zapojte sa do testovania luxusnej, certifikovanej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind a doprajte svojej pleti to, čo si zaslúži – špičkovú starostlivosť: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
konik_testuje
14. aug 2019
Vek je len číslo... To platí o stave mysle :slight_smile: Ak však ide o starostlivosť o pleť, vek by sme ignorovať nemali. Nepatrí sa pýtať žien, koľko majú rokov, no spravte výnimku a odhaľte, koľko sviečok na torte ste sfúkli tento rok :wink: Prezraďte, do ktorej vekovej kategórie patríte a odmeníme vás 3 srdiečkami :blue_heart:

A) Menej ako 25
B) 25 až 30 rokov
C) 30+
D) 40+

Už budúci týždeň zverejníme nové testovanie, ktoré poteší možno práve tú vašu vekovú kategóriu :slight_smile:

#test_annemarieborlind
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
Včera o 19:16
Čo by ste povedali na to, keby sme si v takýto chladný večer navodili vianočnú atmosféru? Vypočujte si ukážku vianočných kolied z nového 3D Betlehemu Kúzelné čítanie. Páčia sa vám?:slight_smile:
https://www.youtube.com/watch?v=SGT3gL4QuZ8
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia