Novinky

#test_colief

slavka234
14. jún 2019
#test_colief
Vďaka kvapkam na štiepenie laktózy sú naše noci konečne kľudné a spokojne si spinkame budime sa na papanie 2x za noc :slight_smile:
Vrelo odporúčam kvapky Colief Infant drops.
Skvelý vynález a vďaka tomu čo to vymyslel :slight_smile:
Zobraz celú správu
slavka234
11. jún 2019
#test_colief

Ahojte, Vitamín D od Colief je super, bruško nás po ňom nebolí ako po vitamíne D iných značiek.
Pre nás top aj s Infant drops. Aj po ukončení testovania zostaneme verní značke Colief.
Zobraz celú správu
slavka234
4. jún 2019
#test_colief

Stále pokračujeme v testovaní prípravkov Colief. Kvapky do mliečka super vec v noci si pospime už o niečo dlhšie. Skúsili sme aj ,,Déčko,, a bruško nás z neho nebolelo. :slight_smile: Som spokojná s produktami.
Krásne ránko všetkým :slight_smile:
Zobraz celú správu
slavka234
31. máj 2019
#test_colief

Včera som na sebe začala skúšať telové mlieko pre mamičky a budúce mamičky :slight_smile: Mliečko má príjemnú ľahko rozotieratelnu konzistenciu s príjemnou vôňou,pokožka po natretí zostava jemná. :slight_smile: Foto z bezpečnostných dôvodov nedám :grin:aby náhodou koník nepadol zo siete :slight_smile:
Dnes pokračujeme s testovaním ďalej :slight_smile:
Zobraz celú správu
nfederova
Správa bola zmenená 30. máj 2019
Dnes sme otestovali olejcek na lupinky :blush: Musím povedať že je úplne iný ako ostatne olejčeky. Pomohlo nám to odstrániť detské lupinky. Ešte pár krát použiť a hlavička bude čistá :heart_eyes: Vôňa je iná než ostatné ale za to viacej nám pomáha
#test_colief
Zobraz celú správu
slavka234
29. máj 2019
#test_colief

Od včerajšieho dňa začíname testovať kvapky
Colief. Keďže máme doma 6 týždňového mládenca ani nám sa bolenie bruška a koliky nevyhli. Dúfam že mu kvapky do mliečka pomôžu a uľavia od bolesti bruška :blush:
Zobraz celú správu
nfederova
28. máj 2019
Začíname testovať produkty značky Colief :blush: #test_colief
Zobraz celú správu
slavka234
27. máj 2019
#test_colief
Dostala som tú možnosť testovať produkty značky Colief. Pred chvíľou u nás zvonil kuriér a odovzdal mi balíček na testovanie. :wink:
Zobraz celú správu
konik_testuje
19. máj 2019 Čítané 1452x

Prvé okamihy s dieťatkom sú neopakovateľné. Do života vám vstúpi nový človiečik, menia sa vaše priority, stávate sa mamou... Nie vždy je to však celkom ružové. Prídu ťažšie chvíle, plač, neistota. Veľakrát je za tým postrach všetkých mamičiek – dojčenská kolika. Teraz jej však veľmi ľahko, rýchlo a bezpečne predídete. Aby ste si tie krásne chvíle s vaším malým pokladom vychutnali naplno.

Čo budeme testovať

Tentoraz budeme testovať kvapky Colief:registered:, ktoré sa postarajú o to, aby bolo bruško vašich drobcov spokojné. Pretože nie je nič horšie, ako nespokojné bábätko, ktoré niečo trápi. Prijmite pomocnú ruku a zatočte s kolikou jednoducho, bezpečne a účinne.

Novinka Colief:registered: Infant Drops Lactase Enzyme je celkom iná ako prípravky, ktoré už možno vaša domáca lekárnička obsahuje. Tieto kvapky sa totiž nesnažia iba uľaviť od príznakov koliky, ale priamo odstraňujú jej príčiny. Dojčenská kolika je často spojená s nedostatočným trávením laktózy. Kvapky Colief:registered: pomáhajú rozložiť laktózu v materskom mlieko či v dojčenskej výžive na jednoduchšie cukry, vďaka čomu  bábätko mliečko ľahšie strávi a nebude ho bolieť bruško. Ide o výživový doplnok bez vedľajších účinkov, obsahujú iba prírodný enzým, ktorý sa prirodzene nachádza v ľudskom tele.

Keďže vieme, že starostlivosť o dieťatko nie iba jednou z najkrajších, ale je aj jednou z najnáročnejších úloh, máme pre vás ďalšie produkty, ktoré vám zjednodušia každodenné chvíle s vaším dieťatkom:

Colief:registered: Vitamín D3 kvapky prispievajú k udržaniu zdravých kostí, k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.

Colief:registered: Detský olej na pokožku hlavy hydratuje, a upokojuje pokožku hlavy. Olej pomáha zmäkčovať lupinatú pokožku a odstraňuje mliečnu chrastu. Obsahuje oleje z ruže, rumančeka a vitamín E.

Colief:registered: Mum To Be Moisturising Cream pomáha predchádzať výskytu strií, zmierňuje suchosť, rehydratuje a vyživuje pokožku. Obohatené rastlinnými extraktmi a vitamínmi, ktoré udržujú pokožku jemnú a pružnú. Obsahuje oleje z mandlí, nechtíka lekárskeho, avokáda, pupalky dvojročnej a z hroznových jadierok, vitamín E a provitamín B5.

Colief:registered: Breathe Easy Patch Eucalyptus & Peppermint sú náplasti s obsahom zmesí prírodných zložiek. Náplasť pripevnená na pyžamo, najlepšie blízko hrudníka, vplyvom tepla tela uvoľňuje pary esenciálnych látok majúcich priaznivé účinky, ktoré trvajú až 8 hodín. Obsahuje oleje z mäty priepornej, citrónika, borovice lesnej, pomarančovníka, eukalyptu, badiánu, rozmarínu lekárskeho a klinčekovca voňavého.

Pre potešenia k vám pricestuje aj plyšový medvedík, ktoré nie je iba maskotom, ale veríme, že sa stane aj malým priateľom vášho drobca.

Koho hľadáme

Hľadáme 10 mamičiek s drobcami vo veku do 6 mesiacov, ktorých trápia bolesti bruška. Mamičky, ktoré hľadáme, by si mali naplno užívať materstvo a hľadať riešenia všetkých problémov, ktoré sa im pripletú do cesty. Mali by byť aktívne a s chuťou sa púšťať do spoločných dobrodružstiev, ktoré ich aj s ich malým prírastkom čakajú. Samozrejme, musia byť komunikatívne a o testovanie produktov sa s nami nadšene podeliť.

Ako sa zapojiť

Potešil by vás a vaše dieťatko tento balíček praktických pomocníkov? Stačí, ak nám pod týmto článkom necháte komentár, v ktorom nám napíšete niečo o prvých týždňoch či mesiacoch s vaším malým drobčekom. Popíšte nám, ako ste si na seba zvykali, čo vás trápilo alebo naopak, čo vás príjemne potešilo. Nezabudnite pripísať ani to, koľko mesiacov má váš malý poklad.

Čas na zapojenie máte do nedele 19.5.2019 a v pondelok 20.5.2019 vyberieme mamičky, ktoré oslovíme internou poštou a budeme ich informovať o priebehu testovania.

Držíme vám palce a tešíme sa na vaše komentáre

konik_testuje

#test_colief

Čítaj celý článok
konik_testuje
Správa bola zmenená 16. máj 2019
Bolesť bruška vie potrápiť nielen bábätko, ale aj mamičku. Ak ste mali tú „česť“ so strašiakom menom dojčenská kolika, ako ste sa proti nej snažili bojovať?

A) Masážou bruška, cvičením s nožičkami či teplými obkladmi.
B) Siahla som po kvapkách a iných doplnkoch z lekárne.
C) Počas dojčenia som obmedzila svoj jedálniček.
D) Používala som špeciálne dojčenské mlieka.

Za každú odpoveď vám poletia 3 srdiečka :blue_heart:

My vám prinášame testovanie, vďaka ktorému sa bolesti bruška môžete vyhnúť: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_colief
Zobraz celú správu
konik_testuje
6. máj 2019
Mamičky, dajme hlavy dokopy ;) Možno to krásne obdobie prvého polroka práve prežívate, možno budete musieť zaloviť v spomienkach. No máme na vás malú otázočku za 3 srdiečka :heart:

Čo bolo pre vás a vašu rodinku v prvom polroku života vášho bábätka najťažšie?

Už budúci týždeň vám predstavíme testovanie kvapiek Colief:registered:, ktoré vám pomôžu zvládnuť jednu z nástrah prvých mesiacov vášho bábätka, dojčenskú koliku.

#test_colief
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia