Novinky

#test_curaprox3

benikate
23. apr 2019 Čítané 439x
Čítaj celý článok
moderna_mamina
16. apr 2019 Čítané 48x
Čítaj celý článok
mirola
15. apr 2019 Čítané 79x
Čítaj celý článok
anduci20
15. apr 2019 Čítané 79x
Čítaj celý článok
babyface32
14. apr 2019 Čítané 52x
Čítaj celý článok
monculik
14. apr 2019 Čítané 38x
Čítaj celý článok
arozaja
14. apr 2019 Čítané 58x
Čítaj celý článok
arozaja
14. apr 2019 Čítané 32x
Čítaj celý článok
maruskaw
14. apr 2019 Čítané 43x
Čítaj celý článok
kacena1159
13. apr 2019 Čítané 146x
Čítaj celý článok
luciabol
13. apr 2019 Čítané 46x
Čítaj celý článok
moderna_mamina
13. apr 2019
Presne pred týždňom som bola na veľmi zaujímavom a motivačnom pobyte s #test_curaprox3.
Školenie v sobotu trvalo cca 6 hodín a naozaj som nevedela , čo tam budeme tak dlho preberať. No keď školenie začalo, som sa do toho tak dostala a ubehlo to príliš rýchlo. Tie zaujímavé témy a nové informácie ma tak zaujali, že som sa nestihla ani spamätať a bol koniec. Celé hodiny by som to dokázala počúvať. Myslela som si, že som dosť informovaná a zuboch a ich čistení ale až tam som zistila, že neviem nič :grinning::grinning:
Ďakujem za krásnu skúsenosť :slight_smile:
Zobraz celú správu
anduci20
12. apr 2019 Čítané 244x
Čítaj celý článok
luciabol
11. apr 2019
#test_curaprox3

Naša staronová pômocka pri čistení detských zúbkov, kefka Curakid je veľká parádnica. Deťom sadne tak akurát do ich malej ručičky, je pogumovaná, čiže si s ňou neublížia a má mäkkú a malú hlavu, ktorá sa vojde presne do ich malej pusinky a vie sama stáť, to je fakt super. Mladšia ju síce drží a používa všelijako (raz som ju pristihla, ako s ňou išla čistiť zuby našej mačke!!! Nebojte, včas som to zastavila :slight_smile: ) ale teda už aj ona chápe, že je to len a len na ľudské zúbky a staršia sa už zase čím ďalej tým viac dožaduje „dospeláckej kefky“, takže čoskoro určite prejdeme pri nej na Smart-ku.
Jediné, čo mi deti vytýkajú je, že kefka nie je „pinková“ preklad – ružová :slight_smile: takže nabudúce prejdeme z modrej do tej pinkovej.
Zobraz celú správu
anduci20
Správa bola zmenená 11. apr 2019
Vedeli ste,že prvá návšteva zubného lekára sa doporučuje v 6 mesiacoch dieťaťa?

No ja NIE.

Vždy som mala domnienku, že v dvoch rokoch stačí (poviem vám ešte som s deckami nebola a to majú 3,5 a skoro 2 roky). Normálne sa hanbím po všetkých tých info, ktoré nám #curaprox dal. Veľká vďaka ešte raz.

No, ale čo je DÔLEŽITÉ.
Prvá návšteva je veľkým prínosom pre dieťa ako aj rodiča. Dieťa spoznáva okolie, personál, vybavenie, kreslo. Ukáže zúbky. Žiadne vŕtanie nebodaj trhanie zubov (z toho by malo traumu na celý život). Je to proste taká zoznamka, kým rodič sa dozvedá informácie ohľadom čistenia zúbkov a problémové miesta ktoré je potrebné sledovať a dočisťovať.
Dočisťovanie zubov by malo trvať do 10 roku dieťaťa.
Pri dočisťovaní detských zúbkov sú dôkladnejší muži (toto ešte musím vyskúšať) :thinking:

Vďaka #curaprox_vikend sme mali možnosť sa dozvedieť veľmi veľa užitočných informácií.

Zďaleka to ešte nekončí.

#test_curaprox3


P. S. Už sme sa objednali k zubárke :wink:
Zobraz celú správu
luciabol
10. apr 2019
Viem, že zuby nie sú stredobod vesmíru nikoho z nás...pokiaľ sú v poriadku...ale ako náhle príde prvý problém či bolesť, tak sa tým stredom stanú a rýchlo! A keď už máte detičky a tie zuby bolia ich....tak to je sakra veľký problém. Trápi sa dieťa, rodič, starí rodičia, zubár aj sestrička...za 5 rokov života mojej dcéry sme si prešli už všeličím: zaplombované zúbky, vypadnuté a znovu urobené plomby, najnovšie má v puse odumretý, otvorený zub z ktorého vyteká hnis...(viď foto) no pevne verím, že nám svitá na lepšie časy.
Zúbky sme vždy poctivo čistili, od prvého zúbka, no až teraz som prišla na to správne orechové. Zubná kefka, jednozväzková kefka a medzizubná kefka. U nás Svätá trojica!
Prvé dve sme dlho poznali aj používali, ale keďže nám chýbalo to tretie, tam padla kosa na kameň...či vlastne kaz na zúbky...
No už sme poučení a dávame si druhú šancu.
No nezabudnite na to, že u vás to môže od toho prvého malinkého zúbka vyzerať inak a hlavne zdravo a bezbolestne.Treba sa venovať mliečnym zubom, síce raz vypadnú, no návyk na správne čistenie ostane navždy a bolia úúúúplne rovnako ako tie trvácne.
Čistím zúbkom zdar!
#test_curaprox3
Zobraz celú správu
arozaja
10. apr 2019
:wink: Ahoj starý, vitaj nový. Kto? No predsa návyk na umývanie zubov. Značka ani sľuby na obaloch neznamenajú všetok úspech. Darmo nám obaly a marketing produktov sľubuje biele perličky, svieži dych až za hory, keď je chyba v nás a našej ruke. :confused:

Totižto, nie chemické srandičky v tubách a fľaškách, ale jemný krúživý pohyb, trpezlivosť a čas ako sa hovorí "nám ruže prinesú". :rose: :rose:

Moje must have sú tie krásky vpredu od značky #curaprox:

:cherries: kefka 5460 - mäkké, husté štetinky a malá hlavička, aby sa nám s ňou pohodlne krúžilo,
:cherries: pasta BE YOU, ktorej zloženie ma menej desí ako pri iných pastách, aj keď už je to čisto len voňavá záležitosť u mňa,
:cherries: jednozväzková kefka, ktorá je mojou parťáčkou nie len doma, ale po novom aj v aute, v ktorom trávim mega veľa času,
:cherries: no a v neposlednom rade strašiak medzizubné kefky... našli sme si k sebe cestu a už vidím výsledky.

:gem:Jedna taká pikoška a môj postreh :astonished::
Poznáte ten pocit, keď si po celom dni sadnete na gauč, viete, že deti spia a vy si pustíte na pár chvíľ telku. U mňa sa takmer pravideľne ozve potvora Mlsná a ja siaham po dobrotkách a potom ich vidím na stehnách, bokoch a bruchu.
ALE !!! #test_curaprox3 ma naučil, že nie je nutné umývať si zuby len a len v kúpeľni. Keď si takto sedím pred telkou a siahnem radšej po jednozväzkovej kefke, spojí sa príjemné s užitočným. Mám čisté zuby a aj dobrý pocit :slight_smile:
Zobraz celú správu
babyface32
9. apr 2019
Zobraz celú správu
(18 fotiek)
luciabol
9. apr 2019
#test_curaprox3
Úžasný wellnes vzdelávaci víkend s #curaprox stál brutálne za to. Naučila som sa konečne to, čo mi dlhé roky v dentálnej starostlivosti chýbalo. Dôležitá je hlavne prevencia, aby miesto nej nemuseli nasledovať bolestivé a samozrejme nie lacné dentálne úkony...čistiť, čistiť a čistiť...no to správnou technikou a tými správnymi pomôckami...nič iné za tým nehľadajte, nie je to žiadna jadrová fyzika, je to len správny návyk a pár minút venovaných svojmu zdraviu.
Zuby sú pre nás darom a máme len jedny, tak sa o ne správne starajme a začnime s tým už od mala...
PS: aj vy máte dnes taký krásny jarný farebný a zdravý dník ako ja? :slight_smile:)))
#curaprox
Zobraz celú správu
arozaja
8. apr 2019
#test_curaprox3
Tento #curaprox_vikend bol pre mňa výnimočný. Zažila som 3 dni plné zubných kefiek od výmyslu sveta, nových poznatkov, zábavy v spoločnosti super ľudí. Ale hlavne 3 dni plné užitočných a skvelých prednášok od odborníkov z tímu #curaprox.
Vďaka, že som sa mohla naučiť veľa užitočných tipov a rád, dokonca kopec nepoznaného.
Po príchode domov som bola motivovaná, plná nadšenia a presvedčenia, že komplet návyk čistenia zubov v našej rodine musím prekopať od základov. Deti boli z toho úplne nadšené, no keď prišli otázky môjho syna vedátora :slight_smile:, ostala som v pomykove . Zrazu som si uvedomila, že nemám žiadny obrázok, žiadne video, žiadny model zúbka, na ktorom im to môžem polopatisticky a zrozumiteľne vysvetliť. A tak sa dostala do vývrtky moja kreativita. Zúbkom sa stala sklená miska, povlakom na zúbku kuchynská utierka. A zrazu z toho vznikla krásna hra, ktorá nás zabavila na pár hodín.

Ďakujem, za túto príležitosť #curaprox, lebo som si uvedomila, že najdôležitejšie sú dve veci.
:mouse: prevencia,
:mouse: vytvorenie si návyku
a samozrejme aj
:mouse: technika umývania zubov,
ale tej sa bližšie pozrieme doslova na zúbok v mojich článkoch :slight_smile: už čoskoro.
Zobraz celú správu
arozaja
8. apr 2019 Čítané 41x
Čítaj celý článok
moderna_mamina
Správa bola zmenená 6. apr 2019
Curraprox školenie , s perfektným tímom lekárov :thumbsup::thumbsup: #test_curaprox3
Zobraz celú správu
konik_testuje
13. mar 2019 Čítané 1669x
Čítaj celý článok
konik_testuje
11. mar 2019
Farby sú zázračné. Ovplyvňujú našu náladu či pocity a dokážu vytvoriť príjemnú atmosféru. Produkty CURAPROX hýria farbami, čím sa nielenže starajú o náš úsmev, ale dokážu ho aj vyčariť. Aká je vaša obľúbená farba?

Každý komentár odmeníme 3 srdiečkami :heart:

P.S. Sledujte našu ďalšiu výzvu. Toto testovanie sa bude niesť v znamení wellness víkendu (áno, zažijete celý víkend vo wellness hoteli), vzdelávania a čistých zubov. No viac vám teraz neprezradíme ;)

#test_curaprox3
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
Včera o 15:40
Dávam do pozornosti práve prebiehajúcu akciu na celý sortiment Kúzelné čítanie :slight_smile: Viac info tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kuzelnym-...
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia