#test_lalalu

lauri00
8. júl 2019 Čítané 54x
Čítaj celý článok
slavuska237
7. júl 2019 Čítané 109x
Čítaj celý článok
calin
7. júl 2019 Čítané 438x
Čítaj celý článok
shmaniac
7. júl 2019 Čítané 240x
Čítaj celý článok
louisviffon
5. júl 2019 Čítané 106x
Čítaj celý článok
linsss
4. júl 2019 Čítané 59x
Čítaj celý článok
nesvadbovo
3. júl 2019 Čítané 126x
Čítaj celý článok
nataliaseidlova
2. júl 2019 Čítané 57x
Čítaj celý článok
zuzka0902
1. júl 2019 Čítané 93x
Čítaj celý článok
klauriss
1. júl 2019 Čítané 67x
Čítaj celý článok
shmaniac
29. jún 2019
Zobraz celú správu
calin
Správa bola zmenená 26. jún 2019
#test_lalalu
Pre porovnanie s podlozkou, ktoru uz mame - asi 3 roky za cca 60€
Vyhody: tmava farba, relativne lahke čistenie
Nevyhody: velmi tenka, aj pri cviceni citite kaźdý stavec..
Preto je pre mna ako i moju dceru podloźka lalalu vyhra - hlavne tym aka je mäkka..ze je aj pekna je len bonus.
A kedźe podloźku nepremiestnujeme - neberiem to tragicky, ze sa neda zlozit.
V mojom pripade urcite dobra volba, ak nechcete v domacnosti koberec..posluzi podložka ( sice by som volila tmavsiu farbu ).
A ak cene - aj ergonosič je v tej cene 130€ a pritom ho využijete maximalne 2 roky ( pri zdravom dietati ). Naopak pei podložke ušetrite na hraciej deke. Kedže moja je večne dieťa - mali sme aj hraciu deku...ale ta skor omrzela mna ako moju dceru vobec zaujala..ciže niet nad obyčajnu drevenu hradzu a podložku. Dalej - hojdacie kresielko tiež sme zainvestovali do Nuny, ktora je do 60kg a cena tiez šokujuca...
Nemali sme napriklad rozne hniezda atd.to mi pride uplne zbytoćne, keď môžem použit len deku. Ale su jednoducho veci, ktore splnaju viac. A u nás bude lalalu v detskej izbe..ked ju raz bude mať
Zobraz celú správu
slavuska237
25. jún 2019
Kreatívna chvíľka dieťaťa bez dozoru...
Takže , buď su nožnice málo ostré alebo podložka dostatočne tuhá :person_facepalming::thinking::joy:

Skoro ma vykotilo.. :flushed:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
nesvadbovo
24. jún 2019
No, a poďme k negatívam. Myslím, že väčšina z nás sa zhodne, že dať 129 eur za podložku na hranie je nejako veľa. Priznám sa, že keď som tú sumu videla, sama som si povedala, že to prestrelili. Avšak poviem vám úprimne, ak by si ma na testovanie nevybrali, sama by som si ju aj tak kúpila. Neveríte? Tak vám vysvetlím, prečo.

V odevnom priemysle sa ustanovil pojem “cost per wear”, teda cena za nosenie. V skratke to znamená asi toľko - ak si kúpite tričko, ktoré stojí 3 eurá vo výpredaji, ale ani sa vám tak veľmi nepáči, plus sa sperie po prvom praní, oblečiete si ho možno trikrát. To znamená, že jedno nosenie vás stálo 1 euro.

Ak si kúpite tričko, ktoré sedí perfektne, je z dobrého materiálu a hodí sa vám do vášho šatníka, môžete naň minúť, napríklad, aj 30 eur. Avšak nosíte ho často, vydrží a tak si ho oblečiete možno aj 100krát, kým ho vyradíte/znosíte. Jedno nosenie vás teda stálo 30 centov, takže v konečnom dôsledku vás nosenie stálo tretinu ceny oproti (na prvý pohľad) lacnejšiemu kúsku.

A teraz si to poďme rozmeniť na drobné v našom prípade. Mám tu teda podložku, ktorá stojí 130 eur. Avšak používam ju takmer každý deň pravdepodobne najbližších pár rokov (povedzme 5 - hoci výrobca udáva využiteľnosť 10 rokov). V tom prípade si spočítajme, že ju budeme používať 300 dní krát 5 rokov, čo nám robí 1500 použití. Jedno použitie teda vychádza na 9 centov.

A teraz si spomeňte na všetky tie ňuňu šatočky, ktoré stáli “veď iba 5 eur” a vaše dieťa ich malo na sebe dvakrát. Ešte stále sa vám to zdá veľa?

(Áno, ja viem, že, napríklad, penové puzzle sú lacnejšie, avšak akonáhle sa ich vaše dieťa naučí rozoberať, idú z domu. Rovnako je to v prípade mnohých podložiek, ktorú sú síce praktické, ale fakt príliš farebné a nepekné, takže si ich iste v obývačke necháte len najnutnejšie množstvo času - čo sa o tejto šedej obojstrannej kráske určite povedať nedá).

Určite si ju nemôže dovoliť každá rodina, kde sa každé euro otočí trikrát. Ale myslím, že k tomu, čo ponúka, je cena v konečnom dôsledku skrátka primeraná.

#test_lalalu
Zobraz celú správu
shmaniac
24. jún 2019
Podložku od Lalalu využijú nie len deti, ale aj aktívne mamy. :muscle_tone2::smile:
Dnešný domáci tréning mám už za sebou.
Je skvelé, že táto podložka sa ľahko čistí, takže sa môžete aj zapotiť. :smile: :top::black_heart:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
nesvadbovo
23. jún 2019
Včera si táto podložka zažila ekvivalent nájazdu Húnov. Trojročná kostrnka na nej jedla guláš olympijským štýlom - lyžica mne, lyžica podložke. Dvojročné parťáčky po nej dupali a skákali - v gumákoch, ako inak, keď končene zapršalo. Ročný oslávenec na nej testoval chôdzu a L. ju komplet ovracala. A trikrát zmokla - aby jej nebolo ľúto :see_no_evil:

Alebo keď sú v jednej rodine 4 generácie Jánov a je vás ako Hujerovcov :sweat_smile:

Večer sme prišli domov patrične zničení, a tak sme z auta vybrali iba najnutnejšie veci, rozumej seba a deti, zvyšok nocoval v kufri.

Muž tvrdí, že sa tá podložka už nevystrie, ja si myslím, že do večera je rovná. Stavili sme sa o masáž, tak mi držte palce, už ju fakt potrebujem :sweat_smile:

#test_lalalu
Zobraz celú správu
slavuska237
22. jún 2019
Vzali sme ju von, naša testuľka je riadna vrtuľka. Kým som sa nastavila bola preč.
Potom som tam ležala ja kým oni kreslili. Najstarší si nevšimol že som ju vzala z izby a už sa vypytoval : a ocko vie ze si kúpila aj sebe podložku :person_facepalming::joy:
+ Oceňujem obojstrannosť
- na bielu idú všetky mušky sveta :joy:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
klauriss
22. jún 2019
Charlotte proste miluje vodu, je to rybka :tropical_fish: Chvalabohu že podložka Lalalu je vodeodolná :ok_hand: :grinning:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
calin
20. jún 2019
Zatial iba ladime, ale Karolinka pozdravuje :star: momentalne trocha cvici..a tesi sa prekvapeniu, ktore ju tu čaka :heart_eyes:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
calin
Správa bola zmenená 19. jún 2019
:star::star::star::star: viem, ze tam chyba hlavny protagonista :star::star::star::star: na testovanie. Ona sa určite tiez nevie dočkat, len teraz je s otcom. Vlastne..vsetko co si mozem vybrat ma sedu farbu ( nosic, stolicka..dokonca i ortezy ).. Deky i vankuse. Nemožem tomu nic vytknut - je taka makkucka a ani vona mi nevadi, pripomina mi nieco nove - tak ako vôňa knihkupectva :star::star::star::star: #test_lalalu
Zobraz celú správu
klauriss
19. jún 2019
:star2:Cibuľka včera zaspala na podložke. Nečudujem sa jej, je taká mäkká a príjemná na dotyk. A veru sa jej tam aj muselo dobre spať, keď spala 2 hodiny. Dúfam, že aj dneska sa tam uloží lebo inak mi spí cez deň maximálne hodinu
:sparkles:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
calin
18. jún 2019
A je to tu :star::star::star::star: podložka nepotrebuje ani filter, taka je krásna :heart_eyes:. #test_lalalu :star::star::star::star: Asi ste si aj všimli - šedu farbu milujem...a odteraz aj tuto našu pomocničku, kedže bude denno dennou súčastou aj pri cvičeni s Karolinkou :star::star::star::star:
Zobraz celú správu
shmaniac
18. jún 2019
Som nadšená, že máme konečne podložku, ktorá sa nám do bytu hodí aj dizajnovo :black_heart: :pray_tone1:
#test_lalalu
Zobraz celú správu
nesvadbovo
18. jún 2019
Už to skoro bolo :clap: Ešte chvíľku a pretočí sa až na bruško. Veľké okamihy v živote takého malého človiečika :heart:

#test_lalalu
Zobraz celú správu
klauriss
18. jún 2019
#test_lalalu
Čerešničky, čerešne:cherries: Charlotte má dnes zrejme dobrý deň, lebo na moje prekvapenie neroztlacila všetky čerešne po podložke :grinning:
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia