#test_linola4

benikate
30. mar 2020 Čítané 905x
Čítaj celý článok
barborka776
29. mar 2020 Čítané 31x
Čítaj celý článok
misinka0611
29. mar 2020 Čítané 30x
Čítaj celý článok
kamed
28. mar 2020 Čítané 31x
Čítaj celý článok
mariela888
26. mar 2020 Čítané 33x
Čítaj celý článok
motylikova
25. mar 2020 Čítané 43x
Čítaj celý článok
kamed
23. mar 2020
#test_linola4
Zas sa nám ochladilo a zas prišiel problém so suchými rukami. Tento náš najmladší rukavice zásadne nenosí celú zimu, ale aspoň kremuje poctivo.
Zobraz celú správu
misinka0611
22. mar 2020
Dnes je posledný deň 2 týždňového testovania Linola Hand krému na ruky a Linola Shower and Wash sprchového gélu. S produktami sme boli cela rodina spokojná. Myslim, že pre ľudí s citlivou pokožkou tieto produkty stoja za vyskúšanie. Viac v článku budúci týždeň. #test_linola4
Zobraz celú správu
mariela888
20. mar 2020
Posledné dni mám ja i syn ešte viac vysušenú pokožku na rukách než inokedy. Natierame sa teraz produktom od linoly. Možno sa zdá, že sa nám tuba čoskoro minie, ale nie je to celkom tak, pretože si netreba dávať krému veľa. Konzistencia je riedka a nezanecháva lepivý film.
#test_linola4
Zobraz celú správu
misinka0611
Správa bola zmenená 18. mar 2020
Pre ľudí s atopickým ekzémom je veľmi dôležitý výber kozmetiky, keďže prichádza priamo do styku s pokožkou.
Bežné mydlá a sprchové gély pokožku vysušujú, čo je priam katastrofa, pre ľudí so sklonom k atopii. Preto, treba umyvacie emulzie, ktoré pokožku zvláčnia a zachovajú jej prirodzené PH 5,5 a to LINOLA spĺňa. #test_linola4
Zobraz celú správu
kamed
18. mar 2020
#test_linola4
Bojujeme už druhý týždeň s troma deťmi doma, jediná chvíľka pre mňa je obedný spánok detí, káva a Linola krém na v tomto období extrémne vysušené ruky sú teraz nutnosť :blush:
Zobraz celú správu
mariela888
18. mar 2020
Umývací gél na ruky ma zatiaľ pozitívne oslovil. Pekne vonia a konzistencia je skôr olejovitá. Používam ho aj v sprche namiesto mydla. Výhodou je, že si ním môžete umyť pokojne aj tvár :slight_smile:
#test_linola4
Zobraz celú správu
barborka776
18. mar 2020
#test_linola4

Krásne ranko prajeme aj v tomto zlom čase :slight_smile: my si užívame testovanie teda hlavne naša Sára :joy::heart:️ Inak ten sprchový gél zatiaľ za mňa skutočne fajn uvidíme ďalej :wink:
Zobraz celú správu
misinka0611
Správa bola zmenená 16. mar 2020
Dnes je to presne týždeň testovania Linola Hand krému na suché a popraskané ruky.
Krém testuje celá rodina. Čo konkrétne mňa veľmi príjemne prekvapilo, je vstrebateľnosť krému, ktorá je prakticky okamžitá, keďže nemám rada mastné krémy :slight_smile:Muž zas pozitívne ohodnotil, že je bez parfemácie :slight_smile: #test_linola4
Zobraz celú správu
misinka0611
14. mar 2020
U nás antibakteriálne mydlo je bežnou súčasťou domácnosti. V momentálnej situácii si ruky umývame častejšie, čo samozrejme pokožke rúk dáva zabrať a keďže syn a muž majú suchú pokožku so sklonom k atopickému ekzému, je nutné si ruky krémovať a zachovávať hydratáciu pokožky. Testovanie Linola Hand a Linola Shower And Wash nás doma všetkých potešilo, keďže Linola je vhodná tak ako pre malých tak aj pre veľkých a jedným krémom sme “ zabili 2 muchy jednou ranou “ :slight_smile:
#test_linola4
Zobraz celú správu
kamed
13. mar 2020
Tento fesak spolu so surodencami uz od pondelka testuje LINOLA Shower and Wash - sprchovy a umyvaci gel! Zatial sa mu pozdava :slight_smile: Velka vyhoda je, ze je vhodny aj na tvar, co je pri detoch super, lebo teda aspon tie moje su kazdy vecer spinave od hlavy po paty. Otestovane mame ze naozaj nestipe v ociach!
#test_linola4
Zobraz celú správu
mariela888
13. mar 2020
#test_linola4
Stačí málinko krému a premastí celú ruku,malú i veľkú :slight_smile:
Zobraz celú správu
mariela888
11. mar 2020
#test_linola4
Sprchový gél ma zaujal svojím šikovným otváraním. Hygienické a ľahko s ním manipuluje i 4-ročný syn.
Využívame nielen v sprche, ale i na umývanie rúk počas dňa.
Zobraz celú správu
motylikova
10. mar 2020
Margarétke sa zhoršil ekzém na rukách aj na tvári. Na kožné teraz nejdeme riskovať, keďže to nie je akútne... Takže testovanie Linola prišlo vhod.
#test_linola4
Zobraz celú správu
mariela888
Správa bola zmenená 9. mar 2020
Prvýkrát testujeme niečo aj my. Linola produkty sú v našej domácnosti známe, ide o značku, ktorú som používala ako dieťa a teraz ju používajú aj moji synovia. Dnes nám dorazila krabička a v nej dva produkty. Testovať budeme krém na ruky (pre veľmi suché, drsné alebo popraskané ruky) a sprchový a umývací gél. Doma máme od linoly olej do kúpeľa a šampón na vlasy, tak som sama zvedavá, či si zbierku obohatíme o ďalšie dva.
#test_linola4
Zobraz celú správu
benikate
Správa bola zmenená 9. mar 2020
"Zimné prechádzky a tri malé deti. Neustále oblieknie, vyzliekanie, vyzúvanie, prezúvanie, umývanie... Moje ruky nestihnem ešte ani poriadne šupnúť do svojich rukavíc, už musím niekomu fúkať noštek, utierať zafúľané líca, alebo pomáhať triafať mini prstíky do rukavičiek. A tak moje ruky (moju psychiku teraz :stuck_out_tongue_winking_eye: ) dostávajú zabrať.

Suché ruky ma trápia v podstate od prvej materskej. V chladnejších mesiacoch až tak, že sa mi na koži zvyknú robiť malé bolestivé trhlinky. Leukoplast patrí medzi povinnú výbavu tašky počas každej prechádzky alebo na výlete. Nielen ako prvá pomoc pri úraze hyperaktívnych detí. Častejšie ako oni si leva Simbu alebo princezné lepím na prsty ja:joy:však predsa "cool mamina" :stuck_out_tongue_winking_eye::v:️Ale aby som sa predstavila, volám sa Katka a som hrdou mamou Lukáška(7), Katky(4) a Alžbetky(2). Nepatria medzi tiché detičky, a preto je u nás stále veselo. A nielen doma:grin: Veľmi radi chodíme do spoločnosti a pobyt na čerstvom vzduchu je pre nás nevyhnutnosť. Ešteže nám to nádherný piešťanský park umožňuje. Lukáško má od malička dosť ekzematickú pokožku, hlavne na nohách a v záhyboch. Niekedy sa objaví potravinová alergia a po jej prekonaní má nôžky veľmi suché a musíme ich poriadne hydratovať. Jeho mladšie sestričky s tým našťastie problémy nemajú, ale šetrnú kozmetiku používajú aj ony."


Táto #reallife story zo života na materskej :laughing: nás dostala do testovania kozmetických výrobkov nemeckej značky Linola.

Dva týždne tu pre vás budeme testovať dva produkty:

:arrow_right:️ 1)

Linola Shower and Wash je sprchový a umývací mikroemulzný gél na ruky, telo i tvár, ktorý umožňuje rýchle vstrebávanie hodnotných lipidov do pokožky. Navyše nedráždi v očiach, má príjemnú hypoalergénnu vôňu a je vhodný nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

:arrow_right:️ 2)
Linola Hand je krém, ktorý zatočí s veľmi suchou, hrubou a popraskanou pokožkou rúk. Obsiahnutá kyselina linolová podporuje prirodzenú regeneráciu ochrannej kožnej bariéry a lipidy s glycerínom znižujú pnutie pokožky.

Sama som zvedavá, lebo na suchú pokožku sme skúšali kadečo. A preto otázka aj na vás:
:question:Máte skúsenosti s touto kozmetikou:question:
.
.
#test #konik_testuje #test_linola4
Zobraz celú správu
barborka776
9. mar 2020
#test_linola4
Dnes prekvapenie 🤩 dorazil balíček na testovanie. Uvidím, čo povedia bosorky keď sa vrátia dnes domov :slight_smile:
Môžme sa vrhnúť na testovanie :wink:
Zobraz celú správu
konik_testuje
27. feb 2020
Takmer každá žena si vychutnáva momenty, kedy si môže dopriať starostlivosť sama o seba :raised_hands: S detičkami je to však niekedy horšie. Aký vzťah majú vaši drobci ku kúpaniu, krémovaniu a iným úkonom, ktoré sú dôležité pre zdravú a hladkú pokožku? Za každú odpoveď vám pošleme 3 srdiečka :heart:

A) Moje dieťa si kúpanie či krémovanie doslova užíva.
B) Nemá s tým problém, je to pre neho bežná činnosť.
C) Záleží od jeho aktuálnej nálady.
D) Kúpanie či krémovanie? Je to boj.

Tak či onak, tieto úkony neminú žiadnu mamičku. Preto máme pre vás prípravky Linola, ktoré vám ju spríjemnia. Ešte stále sa stíhate zapojiť: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_linola4
Zobraz celú správu
konik_testuje
24. feb 2020 Čítané 4618x
Čítaj celý článok
konik_testuje
17. feb 2020
Nie je nad láskavé, milujúce pohladenie. Aby bolo aj jemné a príjemné na dotyk, je potrebné zatočiť so suchou pokožkou na rukách. Podľa akých kritérií sa rozhodujete pri výbere krému na ruky? Za každú odpoveď poletia 3 srdiečka :blue_heart:

A) Musí mať peknú vôňu.
B) Nesmie zanechávať mastný či lepkavý film.
C) Zaujíma ma predovšetkým účinnosť.
D) Krém si vyberám aj na základe pútavého obalu.

Možno už tušíte, že Linola sa vracia na koníka, aby opäť pomohla všetkým mamičkám i detičkám so suchou pokožkou. Testovanie vyhlásime už budúci týždeň :slight_smile:

#test_linola4
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia